Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P06 Joakim Palmer jocke.palmer@live.se Vit, Vit, Vit
Bankeryds Skid o MK P06-07 Blå, Blå, Blå
Bodafors IBS P06-07 Henrik Hanno henrikhanno@hotmail.se 0707249033 Svart, Svart, Svart
Gränna AIS P07/1 Daniel Hovbäck daniel_erik_2@hotmail.com 0704922601 Vita tröjor, röda byxor och strumpor
Hovslätts IK P07 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK P06-07 Johan Jacobsson Jacobssonsbygg@telia.com 0706403481 Svart, Svart, Svart
IBK Husar P06-07 Thomas Brundin thomas.brundin@live.se 073-5073988 Blå, Svart, Blå
Jönköpings IK Ungdom P07/2 Röd, Röd, Röd
Sävsjö IBK P07 Mikael Vikman mikael_35ck@hotmail.com 073-2112307 Röd-svart/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 1 Aneby SK P06 - IBK Husar P06-07 FB-hallen
2019-10-13 10:30 1 Hovslätts IK P07 - Bodafors IBS P06-07 Stadsgården, Råslätt
2019-10-13 11:45 1 Husqvarna IK P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Huskvarna Sporthall A
2019-10-13 13:00 1 Sävsjö IBK P07 - Gränna AIS P07/1 Hofgårdshallen
Omgång 2
2019-10-17 19:00 2 Bodafors IBS P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Bodafors Sporthall
2019-10-19 12:30 2 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Hovslätts IK P07 Torpshallen
2019-10-20 12:00 2 Gränna AIS P07/1 - Aneby SK P06 Ribbahallen A-hall
2019-10-20 16:00 2 IBK Husar P06-07 - Husqvarna IK P06-07 Olsbergs Arena
Omgång 3
2019-10-22 19:00 3 Bodafors IBS P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Bodafors Sporthall
2019-10-26 10:15 3 Hovslätts IK P07 - IBK Husar P06-07 Stadsgården, Råslätt
2019-10-26 10:15 3 Husqvarna IK P06-07 - Gränna AIS P07/1 Huskvarna Sporthall A
2019-10-27 17:30 3 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Sävsjö IBK P07 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 4
2019-11-09 14:00 4 Aneby SK P06 - Hovslätts IK P07 FB-hallen
2019-11-10 11:45 4 Husqvarna IK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 12:15 4 Sävsjö IBK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Hofgårdshallen
2019-11-10 15:30 4 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - IBK Husar P06-07 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 5
2019-11-16 13:30 5 IBK Husar P06-07 - Sävsjö IBK P07 Olsbergs Arena
2019-11-17 10:00 5 Gränna AIS P07/1 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Ribbahallen A-hall
2019-11-17 12:30 5 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Aneby SK P06 Torpshallen
2019-11-17 15:30 5 Hovslätts IK P07 - Husqvarna IK P06-07 Stadsgården, Råslätt
Omgång 6
2019-11-23 10:00 6 Aneby SK P06 - Bodafors IBS P06-07 FB-hallen
2019-11-23 10:00 6 Gränna AIS P07/1 - IBK Husar P06-07 Ribbahallen A-hall
2019-11-23 13:30 6 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Hovslätts IK P07 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-24 14:00 6 Sävsjö IBK P07 - Husqvarna IK P06-07 Hofgårdshallen
Omgång 7
2019-11-29 18:45 7 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Torpshallen
2019-11-30 10:30 7 Bodafors IBS P06-07 - Gränna AIS P07/1 Bodafors Sporthall
2019-11-30 12:30 7 Husqvarna IK P06-07 - Aneby SK P06 Huskvarna Sporthall A
2019-12-01 15:30 7 Hovslätts IK P07 - Sävsjö IBK P07 Stadsgården, Råslätt
Omgång 8
2019-12-07 10:30 8 Gränna AIS P07/1 - Hovslätts IK P07 Ribbahallen A-hall
2019-12-07 14:00 8 IBK Husar P06-07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Prästängshallen
2019-12-08 12:15 8 Sävsjö IBK P07 - Bodafors IBS P06-07 Hofgårdshallen
2019-12-08 15:30 8 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Aneby SK P06 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 9
2019-12-10 19:00 9 Bodafors IBS P06-07 - IBK Husar P06-07 Bodafors Sporthall
2019-12-14 11:30 9 Husqvarna IK P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Huskvarna Sporthall A
2019-12-14 12:00 9 Aneby SK P06 - Sävsjö IBK P07 FB-hallen
2019-12-14 16:30 9 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Gränna AIS P07/1 Torpshallen
Omgång 10
2019-12-17 19:00 10 Bodafors IBS P06-07 - Hovslätts IK P07 Bodafors Sporthall
2019-12-21 10:00 10 Gränna AIS P07/1 - Sävsjö IBK P07 Ribbahallen A-hall
2019-12-21 12:00 10 IBK Husar P06-07 - Aneby SK P06 Olsbergs Arena
2019-12-21 12:30 10 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Husqvarna IK P06-07 Torpshallen
Omgång 11
11 Husqvarna IK P06-07 - IBK Husar P06-07 Huskvarna Sporthall A
2020-01-11 11:30 11 Aneby SK P06 - Gränna AIS P07/1 FB-hallen
2020-01-11 14:30 11 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Bodafors IBS P06-07 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 10:15 11 Hovslätts IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Stadsgården, Råslätt
Omgång 12
2020-01-18 12:30 12 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Bodafors IBS P06-07 Torpshallen
2020-01-18 14:00 12 IBK Husar P06-07 - Hovslätts IK P07 Olsbergs Arena
2020-01-19 12:00 12 Gränna AIS P07/1 - Husqvarna IK P06-07 Ribbahallen A-hall
2020-01-19 14:00 12 Sävsjö IBK P07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Hofgårdshallen
Omgång 13
2020-01-25 10:30 13 Bodafors IBS P06-07 - Husqvarna IK P06-07 Bodafors Sporthall
2020-01-25 12:30 13 Bankeryds Skid o MK P06-07 - Sävsjö IBK P07 Torpshallen
2020-01-25 15:30 13 Hovslätts IK P07 - Aneby SK P06 Stadsgården, Råslätt
2020-01-26 14:00 13 IBK Husar P06-07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Olsbergs Arena
Omgång 14
2020-02-01 11:00 14 Aneby SK P06 - Bankeryds Skid o MK P06-07 FB-hallen
2020-02-01 11:30 14 Husqvarna IK P06-07 - Hovslätts IK P07 Huskvarna Sporthall A
2020-02-02 10:30 14 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Gränna AIS P07/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 12:15 14 Sävsjö IBK P07 - IBK Husar P06-07 Hofgårdshallen
Omgång 15
2020-02-07 19:30 15 Bodafors IBS P06-07 - Aneby SK P06 Bodafors Sporthall
2020-02-08 10:15 15 Hovslätts IK P07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 Stadsgården, Råslätt
2020-02-08 12:00 15 Husqvarna IK P06-07 - Sävsjö IBK P07 Huskvarna Sporthall A
2020-02-09 10:30 15 IBK Husar P06-07 - Gränna AIS P07/1 Olsbergs Arena
Omgång 16
2020-02-22 14:00 16 Aneby SK P06 - Husqvarna IK P06-07 FB-hallen
2020-02-23 10:00 16 Gränna AIS P07/1 - Bodafors IBS P06-07 Ribbahallen A-hall
2020-02-23 12:45 16 Sävsjö IBK P07 - Hovslätts IK P07 Hofgårdshallen
2020-02-23 14:30 16 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 17
2020-02-27 18:30 17 Bodafors IBS P06-07 - Sävsjö IBK P07 Bodafors Sporthall
2020-02-29 11:00 17 Hovslätts IK P07 - Gränna AIS P07/1 Stadsgården, Råslätt
2020-02-29 13:00 17 Aneby SK P06 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 FB-hallen
2020-02-29 14:30 17 Bankeryds Skid o MK P06-07 - IBK Husar P06-07 Torpshallen
Omgång 18
2020-03-07 10:00 18 Gränna AIS P07/1 - Bankeryds Skid o MK P06-07 Ribbahallen A-hall
2020-03-08 10:30 18 Jönköpings IK Ungdom P07/2 - Husqvarna IK P06-07 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-08 14:00 18 Sävsjö IBK P07 - Aneby SK P06 Hofgårdshallen
2020-03-08 15:00 18 IBK Husar P06-07 - Bodafors IBS P06-07 Olsbergs Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis