Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P10/2 Blå, Blå, Blå
Bankeryds Skid o MK P10/3 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Röd, Svart , Röd
Forsheda IF P08-09
Gnosjö IBK P09-10 Daniel Park dannepark1980@gmail.com 076-776 96 61 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P09 Blå, Vit, Blå
Jönköpings IK Ungdom P10/1 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Ungdom P11/2 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P10/1 röd, Mörkblå, Mörkblå
KFUM Jönköping P10/2 röd, Mörkblå, Mörkblå
Lagan IBK P09 Magnus Svensson Mag.sven@icloud.com 072-5320007 Svart, Svart, Svart
Månsarps IBK P10/1 Lila, Vit, Vit
Månsarps IBK P10/2 Lila, Vit, Vit
Värnamo IK P09/1 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK P09/2 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-27 12:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Värnamo IK P09/1 Fagerhus, Fagerhult
2019-10-27 13:00 1 Värnamo IK P09/1 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Fagerhus, Fagerhult
2019-10-27 14:00 1 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 2
2019-10-13 12:15 2 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Torpshallen
2019-10-13 13:10 2 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Månsarps IBK P10/2 Torpshallen
2019-10-13 14:10 2 Månsarps IBK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Torpshallen
Omgång 3
3 KFUM Jönköping P10/2 - Hestra Skid O SK P09 KFUM Sporthall, Jönköping
3 Hestra Skid O SK P09 - Värnamo IK P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
3 Värnamo IK P09/2 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 4
2019-10-13 15:10 4 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Månsarps IBK P10/1 Torpshallen
2019-10-13 16:10 4 Månsarps IBK P10/1 - Lagan IBK P09 Torpshallen
2019-10-13 17:10 4 Lagan IBK P09 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Torpshallen
Omgång 5
5 KFUM Jönköping P10/1 - Forsheda IF P08-09 KFUM Sporthall, Jönköping
5 Forsheda IF P08-09 - Gnosjö IBK P09-10 KFUM Sporthall, Jönköping
5 Gnosjö IBK P09-10 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 6
2019-11-23 13:00 6 Värnamo IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Östboskolan
2019-11-23 14:00 6 Bankeryds Skid o MK P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 Östboskolan
2019-11-23 15:00 6 KFUM Jönköping P10/2 - Värnamo IK P09/1 Östboskolan
Omgång 7
7 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
7 Bankeryds Skid o MK P10/3 - KFUM Jönköping P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
7 KFUM Jönköping P10/1 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 8
8 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
8 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Värnamo IK P09/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
8 Värnamo IK P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 9
2019-11-10 13:30 9 Månsarps IBK P10/2 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 14:30 9 Månsarps IBK P10/1 - Forsheda IF P08-09 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 15:30 9 Forsheda IF P08-09 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 10
2019-11-23 10:00 10 Gnosjö IBK P09-10 - Hestra Skid O SK P09 Hestra Sporthall
2019-11-23 11:00 10 Lagan IBK P09 - Gnosjö IBK P09-10 Hestra Sporthall
2019-11-23 12:00 10 Hestra Skid O SK P09 - Lagan IBK P09 Hestra Sporthall
Omgång 11
2019-12-14 15:00 11 Värnamo IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Östboskolan
2019-12-14 16:00 11 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Östboskolan
2019-12-14 17:00 11 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Värnamo IK P09/2 Östboskolan
Omgång 12
2019-12-07 14:30 12 Månsarps IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Norrahammars Sporthall
2019-12-07 15:30 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 Norrahammars Sporthall
2019-12-07 16:30 12 KFUM Jönköping P10/2 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 13
13 Lagan IBK P09 - KFUM Jönköping P10/1 Åbyhallen
13 KFUM Jönköping P10/1 - Värnamo IK P09/1 Åbyhallen
13 Värnamo IK P09/1 - Lagan IBK P09 Åbyhallen
Omgång 14
14 Forsheda IF P08-09 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Forsheda Sporthall
14 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Forsheda Sporthall
14 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Forsheda IF P08-09 Forsheda Sporthall
Omgång 15
15 Gnosjö IBK P09-10 - Månsarps IBK P10/2 Töllstorpshallen
15 Månsarps IBK P10/2 - Hestra Skid O SK P09 Töllstorpshallen
15 Hestra Skid O SK P09 - Gnosjö IBK P09-10 Töllstorpshallen
Omgång 16
2020-01-19 12:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Fagerhus, Fagerhult
2020-01-19 13:00 16 Månsarps IBK P10/2 - Lagan IBK P09 Fagerhus, Fagerhult
2020-01-19 14:00 16 Lagan IBK P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 17
2020-01-12 13:15 17 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Torpshallen
2020-01-12 14:05 17 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Hestra Skid O SK P09 Torpshallen
2020-01-12 15:00 17 Hestra Skid O SK P09 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Torpshallen
Omgång 18
18 KFUM Jönköping P10/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 KFUM Sporthall, Jönköping
18 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Gnosjö IBK P09-10 KFUM Sporthall, Jönköping
18 Gnosjö IBK P09-10 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 19
2020-01-19 13:15 19 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Värnamo IK P09/1 Torpshallen
2020-01-19 14:05 19 Värnamo IK P09/1 - Forsheda IF P08-09 Torpshallen
2020-01-19 15:00 19 Forsheda IF P08-09 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Torpshallen
Omgång 20
20 KFUM Jönköping P10/1 - Värnamo IK P09/2 KFUM Sporthall, Jönköping
20 Värnamo IK P09/2 - Månsarps IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
20 Månsarps IBK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 21
2020-02-15 11:00 21 Värnamo IK P09/1 - Värnamo IK P09/2 Östboskolan
2020-02-15 12:00 21 Värnamo IK P09/2 - Gnosjö IBK P09-10 Östboskolan
2020-02-15 13:00 21 Gnosjö IBK P09-10 - Värnamo IK P09/1 Östboskolan
Omgång 22
22 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
22 KFUM Jönköping P10/2 - Lagan IBK P09 Arenan - Jönköpings Idrottshus
22 Lagan IBK P09 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 23
23 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
23 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
23 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 24
2020-02-09 15:15 24 Månsarps IBK P10/2 - KFUM Jönköping P10/1 Norrahammars Sporthall
2020-02-09 16:15 24 KFUM Jönköping P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Norrahammars Sporthall
2020-02-09 17:15 24 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall
Omgång 25
2020-02-01 14:00 25 Hestra Skid O SK P09 - Månsarps IBK P10/1 Hestra Sporthall
2020-02-01 15:00 25 Månsarps IBK P10/1 - Forsheda IF P08-09 Hestra Sporthall
2020-02-01 16:00 25 Forsheda IF P08-09 - Hestra Skid O SK P09 Hestra Sporthall
Omgång 26
2020-03-07 13:00 26 Värnamo IK P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 Östboskolan
2020-03-07 14:00 26 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Månsarps IBK P10/2 Östboskolan
2020-03-07 15:00 26 Månsarps IBK P10/2 - Värnamo IK P09/2 Östboskolan
Omgång 27
2020-03-08 15:15 27 Månsarps IBK P10/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 Norrahammars Sporthall
2020-03-08 16:15 27 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Norrahammars Sporthall
2020-03-08 17:15 27 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall
Omgång 28
28 Lagan IBK P09 - Jönköpings IK Ungdom P11/2 Åbyhallen
28 Jönköpings IK Ungdom P11/2 - KFUM Jönköping P10/1 Åbyhallen
28 KFUM Jönköping P10/1 - Lagan IBK P09 Åbyhallen
Omgång 29
29 Forsheda IF P08-09 - KFUM Jönköping P10/2 Forsheda Sporthall
29 KFUM Jönköping P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 Forsheda Sporthall
29 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Forsheda IF P08-09 Forsheda Sporthall
Omgång 30
30 Gnosjö IBK P09-10 - Värnamo IK P09/1 Töllstorpshallen
30 Värnamo IK P09/1 - Hestra Skid O SK P09 Töllstorpshallen
30 Hestra Skid O SK P09 - Gnosjö IBK P09-10 Töllstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis