Spelprogram - Herrar Div 1 Södra Götaland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Halmstads IBK Johan Stål johan.stahl@halmstad.se 073-181 65 87 röd/svart/svart
IBK Lund Elit Christer Sölve christer@solve.se 070-6783196 Svart/Svart/Svart
IBK Vöikers Edvard Wiberg edvard.wiberg@vaxjovipers.se 0738135146 Blå/Blå/Blå
Lagan IBK Viktor Gustavsson viktor-gustavsson@hotmail.com Svart/Svart/Svart
Malmhaug KFUM IBF Niklas Göransson niklas.goransson@malmhaug.se 0706399691 Röd/röd/röd
Malmö FBC Jörgen Hansen Hansajhhc@hotmail.com 0733-87 60 13 Magenta, svart, svart
Munka-Ljungby IBK Linus Ljungdahl linus@hghol.se 0706-883236 Blå/Blå/Blå
Olofströms IBK Jani Pakkala jani.pakkala@oktv.se 0709548844 vit/svart/vit
Röke IBK Jimmy Lagerkvist jimmy.lagerkvist@gmail.com 0733-841933 Vinröd/Svart/Svart
SST NET Landskrona IBK Patric Johansson patric@sst.se 0708-819900 Svart/Svart/Svart
Träslövsläge IF Sakarias Bylow Bulowsakarias@gmail.com 0723-765416 Blå/Blå/Vit
Örlogsstadens IBK orange, Svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-09-18 20:00 1 Lagan IBK - Malmhaug KFUM IBF 10 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Innebandyhallen 236
2015-09-19 14:00 1 Olofströms IBK - SST NET Landskrona IBK 4 - 5 Kevin Cardell, Jesper Landén Olofströms Sporthall 186
2015-09-19 16:00 1 Halmstads IBK - Röke IBK 6 - 4 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Halmstad Arena A 1 257
2015-09-19 16:00 1 Träslövsläge IF - Munka-Ljungby IBK 4 - 11 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Brearedshallen 109
2015-09-19 16:30 1 Malmö FBC - Örlogsstadens IBK 13 - 4 Johan Holmåker, Jens Staaf Baltiska Hallen A 119
2015-09-19 17:00 1 IBK Vöikers - IBK Lund Elit 3 - 4 e.förl. Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Fortnox Arena Nivika hallen 125
Omgång 2
2015-09-26 14:00 2 IBK Lund Elit - Olofströms IBK 11 - 5 Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Lunds Idrottshall 132
2015-09-26 14:00 2 SST NET Landskrona IBK - Lagan IBK 6 - 6 e.förl. Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Landskrona Idrottshall 187
2015-09-26 15:30 2 Malmhaug KFUM IBF - IBK Vöikers 7 - 6 Roger Jönsson, Ola Nilsson Kulladals Sporthall 56
2015-09-26 16:00 2 Röke IBK - Träslövsläge IF 4 - 9 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Tyrs Hovs Sportcentra 123
2015-09-27 14:00 2 Örlogsstadens IBK - Halmstads IBK 2 - 6 Roger Jönsson, Ola Nilsson Vedeby Sporthall A 211
2015-09-27 16:00 2 Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC 4 - 9 Robin Boqvist, Jonas Hansson Munkahallen 246
Omgång 3
2015-10-03 14:00 3 Olofströms IBK - Röke IBK 2 - 7 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Olofströms Sporthall 203
2015-10-03 16:00 3 Halmstads IBK - SST NET Landskrona IBK 4 - 3 Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Halmstad Arena A 1 312
2015-10-03 16:00 3 Lagan IBK - Munka-Ljungby IBK 5 - 4 Jonas Hellberg, Anders Stenberg Innebandyhallen
2015-10-03 16:00 3 Träslövsläge IF - Malmhaug KFUM IBF 9 - 8 Kevin Cardell, Jesper Landén Brearedshallen 86
2015-10-03 17:00 3 IBK Vöikers - Örlogsstadens IBK 5 - 2 Oskar Johnsson, Johan Magnusson Fortnox Arena Nivika hallen 164
2015-10-04 16:00 3 IBK Lund Elit - Malmö FBC 6 - 9 Roger Jönsson, Ola Nilsson Lunds Idrottshall 422
Omgång 4
2015-10-10 13:00 4 IBK Lund Elit - Lagan IBK 3 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Lunds Idrottshall 176
2015-10-10 14:00 4 SST NET Landskrona IBK - IBK Vöikers 5 - 3 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Landskrona Idrottshall 147
2015-10-10 15:30 4 Malmhaug KFUM IBF - Olofströms IBK 12 - 1 Simon Broman, Martin Matti Kulladals Sporthall 83
2015-10-10 16:00 4 Röke IBK - Malmö FBC 4 - 5 e.förl. Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Tyrs Hovs Sportcentra 134
2015-10-11 14:00 4 Örlogsstadens IBK - Träslövsläge IF 7 - 8 Roger Jönsson, Ola Nilsson Vedeby Sporthall A 156
2015-10-11 16:00 4 Munka-Ljungby IBK - Halmstads IBK 7 - 8 e.förl. Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Munkahallen 215
Omgång 5
2015-10-16 20:00 5 Lagan IBK - Röke IBK 4 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Innebandyhallen 272
2015-10-17 14:00 5 Olofströms IBK - Halmstads IBK 3 - 6 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Olofströms Sporthall 283
2015-10-17 16:00 5 Träslövsläge IF - SST NET Landskrona IBK 3 - 4 Simon Broman, Martin Matti Brearedshallen 115
2015-10-18 14:00 5 Örlogsstadens IBK - IBK Lund Elit 4 - 8 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Vedeby Sporthall A 180
2015-10-18 15:00 5 Malmö FBC - IBK Vöikers 7 - 3 Roger Jönsson, Ola Nilsson Kirsebergs Sporthall 192
2015-10-18 16:00 5 Munka-Ljungby IBK - Malmhaug KFUM IBF 8 - 2 Joakim Gaardén, Jonny Gaardén Munkahallen 187
Omgång 6
2015-10-23 19:30 6 SST NET Landskrona IBK - Munka-Ljungby IBK 5 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Landskrona Idrottshall 187
2015-10-24 13:00 6 Malmö FBC - Olofströms IBK 8 - 1 Simon Broman, Martin Matti Baltiska Hallen A 169
2015-10-24 14:00 6 IBK Lund Elit - Träslövsläge IF 11 - 3 Kevin Cardell, Jesper Landén Lunds Idrottshall 158
2015-10-24 15:30 6 Malmhaug KFUM IBF - Örlogsstadens IBK 9 - 8 Simon Broman, Martin Matti Kulladals Sporthall 84
2015-10-24 17:00 6 IBK Vöikers - Röke IBK 5 - 10 Roger Jönsson, Ola Nilsson Fortnox Arena Nivika hallen 135
2015-10-28 19:30 6 Halmstads IBK - Lagan IBK 8 - 7 Stefan Olsson, Tony Olsson Halmstad Arena A 1 308
Omgång 7
2015-10-31 14:00 7 Malmhaug KFUM IBF - IBK Lund Elit 1 - 7 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Kulladals Sporthall 89
2015-10-31 16:00 7 Träslövsläge IF - Malmö FBC 5 - 12 Robin Boqvist, Jonas Hansson Brearedshallen 85
2015-10-31 16:00 7 Röke IBK - SST NET Landskrona IBK 10 - 1 Oskar Johnsson, Håkan Söderman Tyrs Hovs Sportcentra 127
2015-10-31 17:00 7 IBK Vöikers - Halmstads IBK 8 - 7 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Fortnox Arena Nivika hallen 86
2015-11-01 14:00 7 Örlogsstadens IBK - Lagan IBK 9 - 11 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Vedeby Sporthall A 165
2015-11-01 16:00 7 Munka-Ljungby IBK - Olofströms IBK 6 - 5 e.förl. Johan Holmåker, Jens Staaf Munkahallen 163
Omgång 8
2015-11-10 19:30 8 Malmö FBC - Malmhaug KFUM IBF 11 - 3 Roger Jönsson, Ola Nilsson Baltiska Hallen A 481
2015-11-10 20:00 8 IBK Lund Elit - SST NET Landskrona IBK 9 - 6 Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Lunds Idrottshall 278
2015-11-11 19:30 8 Halmstads IBK - Träslövsläge IF 6 - 7 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Halmstad Arena A 1 412
2015-11-11 19:30 8 Röke IBK - Munka-Ljungby IBK 3 - 11 Simon Broman, Martin Matti Tyrs Hovs Sportcentra 122
2015-11-12 19:00 8 Olofströms IBK - Örlogsstadens IBK 3 - 5 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Olofströms Sporthall 236
2015-11-12 19:30 8 Lagan IBK - IBK Vöikers 3 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Innebandyhallen 336
Omgång 9
2015-11-14 14:00 9 SST NET Landskrona IBK - Malmö FBC 3 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Landskrona Idrottshall 178
2015-11-14 15:30 9 Malmhaug KFUM IBF - Halmstads IBK 9 - 8 Simon Broman, Martin Matti Kulladals Sporthall 135
2015-11-14 16:00 9 Träslövsläge IF - Lagan IBK 3 - 10 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Brearedshallen 96
2015-11-14 17:00 9 IBK Vöikers - Olofströms IBK 11 - 4 Oskar Johnsson, Johan Magnusson Fortnox Arena Nivika hallen 82
2015-11-15 14:00 9 Örlogsstadens IBK - Röke IBK 8 - 4 Roger Jönsson, Ola Nilsson Vedeby Sporthall A 155
2015-11-15 16:00 9 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit 5 - 10 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Munkahallen 209
Omgång 10
2015-11-20 19:30 10 Lagan IBK - Olofströms IBK 4 - 3 e.förl. Fredrik Berglund Sonesson, Tobias Sonesson Innebandyhallen 225
2015-11-21 14:00 10 SST NET Landskrona IBK - Malmhaug KFUM IBF 5 - 6 Fredrik Berglund Sonesson, Tobias Sonesson Landskrona Idrottshall 165
2015-11-21 16:00 Ändrad hall 10 Träslövsläge IF - IBK Vöikers 3 - 6 Robin Boqvist, Jonas Hansson Ankarhallen 98
2015-11-21 16:00 10 Halmstads IBK - Malmö FBC 3 - 10 Pelle Hellberg, Måns Löfgren Halmstad Arena C 1 183
2015-11-21 16:00 10 Röke IBK - IBK Lund Elit 3 - 13 Roger Jönsson, Ola Nilsson Tyrs Hovs Sportcentra 90
2015-11-22 16:00 10 Munka-Ljungby IBK - Örlogsstadens IBK 10 - 7 Fredrik Berglund Sonesson, Tobias Sonesson Munkahallen 165
Omgång 11
2015-11-28 12:30 11 IBK Lund Elit - Halmstads IBK 5 - 3 Simon Broman, Martin Matti Lunds Idrottshall 197
2015-11-28 14:00 11 Olofströms IBK - Träslövsläge IF 6 - 8 Kevin Cardell, Jesper Landén Olofströms Sporthall 120
2015-11-28 15:30 11 Malmhaug KFUM IBF - Röke IBK 9 - 15 Simon Broman, Rickard Nilsson Sundsbrohallen 106
2015-11-28 17:00 11 IBK Vöikers - Munka-Ljungby IBK 6 - 5 Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Fortnox Arena Nivika hallen 147
2015-11-29 14:00 11 Örlogsstadens IBK - SST NET Landskrona IBK 5 - 9 Kevin Cardell, Jesper Landén Vedeby Sporthall A 153
2015-11-29 15:00 11 Malmö FBC - Lagan IBK 9 - 6 Roger Jönsson, Ola Nilsson Kirsebergs Sporthall 185
Omgång 12
2015-12-05 15:30 12 Malmhaug KFUM IBF - Lagan IBK 5 - 11 Kevin Cardell, Jesper Landén Kulladals Sporthall 81
2015-12-05 16:00 12 Röke IBK - Halmstads IBK 5 - 6 Simon Broman, Martin Matti Tyrs Hovs Sportcentra 113
2015-12-06 13:00 12 IBK Lund Elit - IBK Vöikers 9 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Lunds Idrottshall 132
2015-12-06 14:00 12 SST NET Landskrona IBK - Olofströms IBK 9 - 4 Roger Jönsson, Ola Nilsson Landskrona Idrottshall 143
2015-12-06 16:00 12 Munka-Ljungby IBK - Träslövsläge IF 12 - 8 Joakim Gaardén, Jonny Gaardén Munkahallen 136
2015-12-11 20:00 12 Örlogsstadens IBK - Malmö FBC 2 - 13 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Vedeby Sporthall A 136
Omgång 13
2015-12-18 20:00 13 Lagan IBK - SST NET Landskrona IBK 5 - 2 Andreas Holm, Håkan Söderman Innebandyhallen 209
2015-12-19 13:00 13 Malmö FBC - Munka-Ljungby IBK 5 - 3 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Baltiska Hallen A 154
2015-12-19 16:00 13 Halmstads IBK - Örlogsstadens IBK 13 - 5 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Halmstad Arena A 1 218
2015-12-19 16:00 13 Träslövsläge IF - Röke IBK 8 - 10 Mattias Alm-Nielsen, Klas Sjölin Brearedshallen 93
2015-12-19 16:15 13 Olofströms IBK - IBK Lund Elit 4 - 9 Simon Broman, Martin Matti Olofströms Sporthall 143
2015-12-19 17:00 13 IBK Vöikers - Malmhaug KFUM IBF 8 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Fortnox Arena Nivika hallen 114
Omgång 14
2016-01-09 13:00 14 Malmö FBC - IBK Lund Elit 6 - 2 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Baltiska Hallen A 324
2016-01-09 14:00 14 SST NET Landskrona IBK - Halmstads IBK 5 - 6 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Landskrona Idrottshall 153
2016-01-09 15:30 14 Malmhaug KFUM IBF - Träslövsläge IF 8 - 9 e.förl. Erik Gaberud, Pelle Hellberg Kulladals Sporthall 64
2016-01-09 16:00 14 Röke IBK - Olofströms IBK 4 - 3 Roger Jönsson, Ola Nilsson Tyrs Hovs Sportcentra 196
2016-01-10 14:00 14 Örlogsstadens IBK - IBK Vöikers 5 - 9 Simon Broman, Martin Matti Vedeby Sporthall A 165
2016-01-10 16:00 14 Munka-Ljungby IBK - Lagan IBK 7 - 8 Roger Jönsson, Ola Nilsson Munkahallen 152
Omgång 15
2016-01-16 13:00 15 Malmö FBC - Röke IBK 7 - 3 Leon Fuchs, Petter Niklasson Baltiska Hallen A 165
2016-01-16 14:00 15 Olofströms IBK - Malmhaug KFUM IBF 8 - 9 e.förl. Oskar Johnsson, Henrik Gilliusson Olofströms Sporthall 122
2016-01-16 16:00 15 Halmstads IBK - Munka-Ljungby IBK 4 - 9 Rickard Nilsson, Klas Sjölin Halmstad Arena A 1 198
2016-01-16 16:00 15 Lagan IBK - IBK Lund Elit 8 - 10 Andreas Holm, Håkan Söderman Innebandyhallen 260
2016-01-16 16:00 15 Träslövsläge IF - Örlogsstadens IBK 7 - 9 Kevin Cardell, Jesper Landén Brearedshallen 97
2016-01-16 17:00 15 IBK Vöikers - SST NET Landskrona IBK 5 - 2 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Fortnox Arena Nivika hallen 98
Omgång 16
2016-01-23 14:00 16 SST NET Landskrona IBK - Träslövsläge IF 8 - 7 e.förl. Roger Jönsson, Ola Nilsson Landskrona Idrottshall 102
2016-01-23 14:00 16 IBK Lund Elit - Örlogsstadens IBK 9 - 3 Erik Gaberud, Pelle Hellberg Lunds Idrottshall 72
2016-01-23 16:00 16 Halmstads IBK - Olofströms IBK 12 - 3 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Halmstad Arena A 1 139
2016-01-23 16:00 16 Röke IBK - Lagan IBK 6 - 4 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Tyrs Hovs Sportcentra 106
2016-01-23 17:00 16 IBK Vöikers - Malmö FBC 4 - 4 e.förl. Gustav Jarnegren, Håkan Söderman Fortnox Arena Nivika hallen 154
2016-01-24 16:15 16 Malmhaug KFUM IBF - Munka-Ljungby IBK 4 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Kulladals Sporthall 123
Omgång 17
2016-01-29 19:30 17 Lagan IBK - Halmstads IBK 9 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Innebandyhallen 305
2016-01-30 14:00 17 Olofströms IBK - Malmö FBC 3 - 6 Jonas Hellberg, Anders Stenberg Olofströms Sporthall 143
2016-01-30 16:00 17 Träslövsläge IF - IBK Lund Elit 6 - 9 Stefan Olsson, Mattias Sjöstedt Ankarhallen 64
2016-01-30 16:00 17 Röke IBK - IBK Vöikers 6 - 9 Jan Lord, Rickard Nilsson Tyrs Hovs Sportcentra 103
2016-01-31 14:00 17 Örlogsstadens IBK - Malmhaug KFUM IBF 9 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Vedeby Sporthall A 147
2016-01-31 16:00 17 Munka-Ljungby IBK - SST NET Landskrona IBK 5 - 6 e.förl. Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Munkahallen 203
Omgång 18
2016-02-13 14:00 18 SST NET Landskrona IBK - Röke IBK 6 - 4 Mikael Andersson, Leif Borglund Landskrona Idrottshall 132
2016-02-13 14:00 18 Olofströms IBK - Munka-Ljungby IBK 8 - 8 e.förl. Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Olofströms Sporthall 168
2016-02-13 15:00 18 Malmö FBC - Träslövsläge IF 15 - 5 Kevin Cardell, Jesper Landén Kirsebergs Sporthall 57
2016-02-13 16:00 18 Halmstads IBK - IBK Vöikers 1 - 3 Simon Broman, Martin Matti Halmstad Arena C 1 219
2016-02-13 16:00 18 Lagan IBK - Örlogsstadens IBK 4 - 1 Tojje Sildén-Glemark, Håkan Söderman Innebandyhallen 255
2016-02-14 14:00 18 IBK Lund Elit - Malmhaug KFUM IBF 12 - 5 Mikael Andersson, Leif Borglund Lunds Idrottshall 172
Omgång 19
2016-02-16 19:00 19 Örlogsstadens IBK - Olofströms IBK 11 - 8 Kevin Cardell, Jesper Landén Vedeby Sporthall A 299
2016-02-16 19:45 19 Träslövsläge IF - Halmstads IBK 4 - 9 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Brearedshallen 123
2016-02-17 19:30 19 IBK Vöikers - Lagan IBK 7 - 6 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Fortnox Arena Nivika hallen 495
2016-02-17 19:30 19 Munka-Ljungby IBK - Röke IBK 7 - 5 Sigge Svensson Martell, Tony Olsson Munkahallen 170
2016-02-18 19:30 19 SST NET Landskrona IBK - IBK Lund Elit 4 - 6 Roger Jönsson, Ola Nilsson Landskrona Idrottshall 102
2016-02-18 20:00 19 Malmhaug KFUM IBF - Malmö FBC 3 - 9 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Kulladals Sporthall 264
Omgång 20
2016-02-19 19:30 20 Olofströms IBK - IBK Vöikers 5 - 4 Roger Jönsson, Ola Nilsson Olofströms Sporthall 168
2016-02-20 13:00 20 Malmö FBC - SST NET Landskrona IBK 8 - 2 Jan Lord, Rickard Nilsson Baltiska Hallen A 254
2016-02-20 13:30 20 Lagan IBK - Träslövsläge IF 10 - 5 Roger Jönsson, Ola Nilsson Innebandyhallen 215
2016-02-20 16:00 20 Halmstads IBK - Malmhaug KFUM IBF 12 - 8 Peter Bergstrand, Tobias Sandblom Halmstad Arena C 1 189
2016-02-20 16:00 20 Röke IBK - Örlogsstadens IBK 5 - 6 Kevin Cardell, Jesper Landén Qpoolen 44
2016-02-21 19:00 20 IBK Lund Elit - Munka-Ljungby IBK 6 - 9 Simon Broman, Martin Matti Lunds Idrottshall 124
Omgång 21
2016-02-26 19:30 21 Olofströms IBK - Lagan IBK 7 - 8 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Olofströms Sporthall 213
2016-02-27 14:00 21 IBK Lund Elit - Röke IBK 8 - 7 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Lunds Idrottshall 143
2016-02-27 15:30 21 Malmhaug KFUM IBF - SST NET Landskrona IBK 5 - 4 Tojje Sildén-Glemark, Mattias Sjöstedt Kulladals Sporthall 168
2016-02-28 13:00 21 Malmö FBC - Halmstads IBK 8 - 5 Jonas Ottosson, Patrik Trofast Baltiska Hallen A 261
2016-02-28 14:00 21 Örlogsstadens IBK - Munka-Ljungby IBK 8 - 7 Kevin Cardell, Jesper Landén Vedeby Sporthall A 299
2016-02-28 16:00 21 IBK Vöikers - Träslövsläge IF 6 - 5 e.förl. Roger Jönsson, Ola Nilsson Fortnox Arena Nivika hallen 112
Omgång 22
2016-03-05 13:30 22 Träslövsläge IF - Olofströms IBK 17 - 6 Joakim Gaardén, Jonny Gaardén Brearedshallen
2016-03-05 13:30 22 Lagan IBK - Malmö FBC 7 - 4 Martin Aspegren, Julian Poulsen Sosefo Innebandyhallen 217
2016-03-05 13:30 22 Halmstads IBK - IBK Lund Elit 6 - 14 Stefan Olsson, Tony Olsson Högskolehallen Halmstad 122
2016-03-05 13:30 22 Röke IBK - Malmhaug KFUM IBF 4 - 6 Simon Broman, Martin Matti Tyrs Hovs Sportcentra 95
2016-03-05 13:30 22 SST NET Landskrona IBK - Örlogsstadens IBK 5 - 3 Peter Jaeger, Måns Löfgren Landskrona Idrottshall 185
2016-03-05 13:30 22 Munka-Ljungby IBK - IBK Vöikers 3 - 2 e.förl. Roger Jönsson, Ola Nilsson Munkahallen 117

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis