Spelprogram - Pojkar 10 C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgula
Bele Barkarby IF IBF (A) Svart, Svart, Svart
Danderyds SK Erik Rylander erik.rylander@stockholmexergi.se 0706935184 blå, vit, vita
Duvbo IK Röd, Röd, Svart
Hässelby SK IBK (B) Jenny Krona jenny.krona@gmail.com 070-7575524 Röd, Svart, Svart
IBF Offensiv Lidingö (A) blå, blå, blå
Järfälla IBK (B) Röd, Röd, Vit
Silverdals IF Andreas Theorén anth19@handelsbanken.se 0704913155 vit/vit/vit
Täby FC (C) Marie Rex marie.rex@seb.se 070-8813800 Vit, Vit, Vit
Åkersberga IBF (C) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2014-09-27 09:45 1 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK (B) Hässelbyhallen
2014-09-27 10:00 1 Duvbo IK - IBF Offensiv Lidingö (A) Hallonbergshallen
2014-09-28 09:00 1 AIK IBF - Åkersberga IBF (C) Ulriksdalshallen
2014-09-28 09:00 1 Bele Barkarby IF IBF (A) - Silverdals IF Björkebyhallen
2014-09-28 13:15 1 Danderyds SK - Täby FC (C) Mörbyhallen
Omgång 2
2014-10-04 09:00 2 Silverdals IF - AIK IBF Silverdalshallen
2014-10-04 10:45 2 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2014-10-04 11:30 2 IBF Offensiv Lidingö (A) - Danderyds SK Bodals Bollhall
2014-10-05 09:00 2 Järfälla IBK (B) - Duvbo IK Viksjö Sporthall
2014-10-05 10:30 2 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Skarpängskolan A
Omgång 3
2014-10-11 10:00 3 Duvbo IK - Hässelby SK IBK (B) Hallonbergshallen
2014-10-11 10:00 3 Silverdals IF - Åkersberga IBF (C) Silverdalshallen
2014-10-12 09:00 3 AIK IBF - Täby FC (C) Ulriksdalshallen
2014-10-12 09:00 3 Bele Barkarby IF IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Björkebyhallen
2014-10-12 13:15 3 Danderyds SK - Järfälla IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 4
2014-10-18 09:15 4 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK Åkersberga Sporthall A
2014-10-18 09:45 4 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK Hässelbyhallen
2014-10-18 12:15 4 IBF Offensiv Lidingö (A) - AIK IBF Bodals Bollhall
2014-10-19 09:00 4 Järfälla IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Viksjö Sporthall
2014-10-19 10:30 4 Täby FC (C) - Silverdals IF Skarpängskolan A
Omgång 5
2014-11-08 09:00 5 Silverdals IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Silverdalshallen
2014-11-09 09:45 5 AIK IBF - Järfälla IBK (B) Ulriksdalshallen
2014-11-09 09:45 5 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan A
2014-11-09 10:00 5 Bele Barkarby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2014-11-09 13:15 5 Danderyds SK - Duvbo IK Mörbyhallen
Omgång 6
2014-11-15 09:15 6 Duvbo IK - Bele Barkarby IF IBF (A) Hallonbergshallen
2014-11-15 09:45 6 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF Hässelbyhallen
2014-11-15 10:00 6 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK Åkersberga Sporthall A
2014-11-15 11:30 6 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (C) Bodals Bollhall
2014-11-16 09:00 6 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF Viksjö Sporthall
Omgång 7
2014-11-22 10:00 7 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2014-11-22 11:30 7 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (C) Bodals Bollhall
2014-11-23 09:00 7 AIK IBF - Duvbo IK Ulriksdalshallen
2014-11-23 09:00 7 Bele Barkarby IF IBF (A) - Danderyds SK Björkebyhallen
2014-11-23 09:45 7 Täby FC (C) - Järfälla IBK (B) Skarpängskolan A
Omgång 8
2014-11-29 09:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (C) Hässelbyhallen
2014-11-29 10:00 8 Duvbo IK - Silverdals IF Hallonbergshallen
2014-11-30 09:00 8 Järfälla IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Viksjö Sporthall
2014-11-30 10:45 8 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2014-11-30 13:15 8 Danderyds SK - AIK IBF Mörbyhallen
Omgång 9
2014-12-06 09:00 9 Silverdals IF - Danderyds SK Silverdalshallen
2014-12-06 11:30 9 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (B) Bodals Bollhall
2014-12-07 09:00 9 AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (A) Ulriksdalshallen
2014-12-07 09:45 9 Järfälla IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Viksjö Sporthall
2014-12-07 09:45 9 Täby FC (C) - Duvbo IK Skarpängskolan A
Omgång 10
2014-12-13 09:00 10 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF (A) Silverdalshallen
2014-12-13 10:00 10 Åkersberga IBF (C) - AIK IBF Åkersberga Sporthall A
2014-12-13 11:30 10 IBF Offensiv Lidingö (A) - Duvbo IK Bodals Bollhall
2014-12-14 08:00 10 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Viksjö Sporthall
2014-12-14 11:15 10 Täby FC (C) - Danderyds SK Skarpängskolan A
Omgång 11
2015-01-17 10:30 11 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hässelbyhallen
2015-01-17 10:45 11 Duvbo IK - Järfälla IBK (B) Hallonbergshallen
2015-01-18 09:00 11 AIK IBF - Silverdals IF Ulriksdalshallen
2015-01-18 09:00 11 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (C) Björkebyhallen
2015-01-18 13:15 11 Danderyds SK - IBF Offensiv Lidingö (A) Mörbyhallen
Omgång 12
2015-01-24 09:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2015-01-24 11:30 12 IBF Offensiv Lidingö (A) - Bele Barkarby IF IBF (A) Bodals Bollhall
2015-01-24 16:00 12 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2015-01-25 08:00 12 Järfälla IBK (B) - Danderyds SK Viksjö Sporthall
2015-01-25 10:30 12 Täby FC (C) - AIK IBF Skarpängskolan A
Omgång 13
2015-01-31 09:00 13 Silverdals IF - Täby FC (C) Silverdalshallen
2015-01-31 09:15 13 Duvbo IK - Åkersberga IBF (C) Hallonbergshallen
2015-02-01 09:00 13 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Ulriksdalshallen
2015-02-01 09:00 13 Bele Barkarby IF IBF (A) - Järfälla IBK (B) Björkebyhallen
2015-02-01 13:15 13 Danderyds SK - Hässelby SK IBK (B) Mörbyhallen
Omgång 14
2015-02-07 09:00 14 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (A) Hässelbyhallen
2015-02-07 09:15 14 Duvbo IK - Danderyds SK Hallonbergshallen
2015-02-07 10:45 14 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2015-02-07 11:30 14 IBF Offensiv Lidingö (A) - Silverdals IF Bodals Bollhall
2015-02-08 09:00 14 Järfälla IBK (B) - AIK IBF Viksjö Sporthall
Omgång 15
2015-02-14 09:00 15 Silverdals IF - Järfälla IBK (B) Silverdalshallen
2015-02-15 08:45 15 Bele Barkarby IF IBF (A) - Duvbo IK Björkebyhallen
2015-02-15 09:00 15 AIK IBF - Hässelby SK IBK (B) Ulriksdalshallen
2015-02-15 10:30 15 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Skarpängskolan A
2015-02-15 13:15 15 Danderyds SK - Åkersberga IBF (C) Mörbyhallen
Omgång 16
2015-03-07 09:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2015-03-07 10:00 16 Duvbo IK - AIK IBF Hallonbergshallen
2015-03-07 10:45 16 Åkersberga IBF (C) - IBF Offensiv Lidingö (A) Åkersberga Sporthall A
2015-03-08 09:15 16 Järfälla IBK (B) - Täby FC (C) Viksjö Sporthall
2015-03-08 14:00 16 Danderyds SK - Bele Barkarby IF IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 17
2015-03-14 09:00 17 Silverdals IF - Duvbo IK Silverdalshallen
2015-03-14 11:30 17 IBF Offensiv Lidingö (A) - Järfälla IBK (B) Bodals Bollhall
2015-03-15 08:00 17 Bele Barkarby IF IBF (A) - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2015-03-15 09:00 17 AIK IBF - Danderyds SK Ulriksdalshallen
2015-03-15 09:45 17 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan A
Omgång 18
2015-03-21 09:00 18 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Hässelbyhallen
2015-03-21 10:00 18 Åkersberga IBF (C) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2015-03-21 10:45 18 Duvbo IK - Täby FC (C) Hallonbergshallen
2015-03-22 09:00 18 Bele Barkarby IF IBF (A) - AIK IBF Björkebyhallen
2015-03-22 13:15 18 Danderyds SK - Silverdals IF Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis