Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Birgitta Beatrice Blylod beatrice.blylod@gmail.com Orange/svart/svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Nacka Wallenstam IBK (B) Anna Wingårdh anna.wingardh@gmail.com 0736732691 Vit/svart/vit
Salems IF (A) Björn Eriksson bjer550@hotmail.com 0735019876 lila/vit/vit
Segeltorps IF (A) Björn Ritzl bjorn.ritzl@gmail.com 070-433 53 33 Vit, Vit, Vit
Skogås/Trångsunds IBK Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå/Blå/Blå
Sörskogens IF Christofer Anderu christofer.anderu@gmail.com 0708366435 Röd/Röd/Svart
Tumba GOIF Ulf Zethelius ulf.zethelius@gmail.com 070-5088446 Röd/svart/röd
Tungelsta IF Claes Falk claes@seesoo.se 0705630252 orange svart svart
Tyresö Trollbäcken IBK Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart
Älta IF (C) Mathias Bohlin mathias.bohlin@gcsolutions.se 070 577 16 90 Svart svart svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 11:00 1 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK My Källström Lyly, Heimo Lyly Storvretens Sporthall
2020-09-26 13:00 1 Huddinge IBS - Sörskogens IF Mattias Patrik Robert Thorsén, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2020-09-26 13:45 1 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Shabbir Ahmed, Casper Dahlberg Skogsängshallen
2020-09-26 16:00 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Myrsjöskolan
2020-09-27 15:00 1 Älta IF (C) - Tumba GOIF Jakob Jansson, Sixten Thorén Stavsborgshallen
Omgång 2
2 Skogås/Trångsunds IBK - Tungelsta IF Skogåshallen
2020-10-03 11:00 2 Tumba GOIF - Huddinge IBS Joacim Hansson, Erik Gustafsson Storvretens Sporthall
2020-10-04 09:15 2 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C) Casper Dahlberg, Mattias Patrik Robert Thorsén Glömstahallen
2020-10-04 11:00 2 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2020-10-04 14:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Tyra Müller-Nord, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
Omgång 3
2020-10-10 12:30 3 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Fredrik Bousset, Anna Mandelstam Tungelsta Sporthall
2020-10-10 15:00 3 Huddinge IBS - Segeltorps IF (A) Ayub Aden, Jonas Kouao Tomtbergahallen
2020-10-10 16:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF Mattias Thomasson, Ella Lassen Eriksson Myrsjöskolan
2020-10-11 12:00 3 Älta IF (C) - Salems IF (A) Kenneth Johansson, Jouni Kekkonen Stavsborgshallen
2020-10-11 16:15 3 FBI Tullinge - Sörskogens IF Erik Gustafsson, Viggo Modigh Tullingehallen
Omgång 4
4 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Myrsjöskolan
2020-10-17 11:00 4 Tumba GOIF - FBI Tullinge Viggo Modigh, Oskar Ekman Storvretens Sporthall
2020-10-17 20:00 4 Salems IF (A) - Huddinge IBS Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2020-10-18 08:00 4 Sörskogens IF - Tungelsta IF Vanessa Permatz, Josefine Svensson Kvarnbergshallen
2020-10-18 11:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK Amanda Kaiser, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
Omgång 5
2020-10-24 10:00 5 FBI Tullinge - Segeltorps IF (A) Elliot Helin Boucher, Casper Dahlberg Tullingehallen
2020-10-24 10:00 5 Huddinge IBS - Älta IF (C) Adessa Hindawi, Ines Löfstedt Tomtbergahallen
2020-10-24 12:30 5 Tungelsta IF - Tumba GOIF Ayub Aden, Jonas Kouao Tungelsta Sporthall
2020-10-24 15:00 5 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (A) Erik Hellgren, Filippa Ekman Myrsjöskolan
2020-10-25 11:00 5 Skogås/Trångsunds IBK - Sörskogens IF Niclas Woxmark, Rasmus Bergne Skogåshallen
Omgång 6
6 Tumba GOIF - Skogås/Trångsunds IBK Storvretens Sporthall
Omgång 7
2020-11-21 11:00 7 Skogås/Trångsunds IBK - Segeltorps IF (A) Skogåshallen
2020-11-21 12:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK - Tumba GOIF Strandhallen - Tyresö
2020-11-21 14:15 7 FBI Tullinge - Älta IF (C) Rikstenshallen
2020-11-21 14:30 7 Tungelsta IF - Salems IF (A) Tungelsta Sporthall
2020-11-21 15:00 7 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
Omgång 8
2020-11-28 12:00 8 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
2020-11-28 13:30 8 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2020-11-28 14:15 8 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kvarnbergshallen
2020-11-28 14:30 8 Salems IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Skogsängshallen
2020-11-29 13:00 8 Älta IF (C) - Tungelsta IF Stavsborgshallen
Omgång 9
2020-12-05 09:45 9 Sörskogens IF - Segeltorps IF (A) Kvarnbergshallen
2020-12-05 12:45 9 Tungelsta IF - Huddinge IBS Tungelsta Sporthall
2020-12-05 13:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (A) Strandhallen - Tyresö
2020-12-05 16:15 9 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK (B) Rikstenshallen
2020-12-06 10:00 9 Skogås/Trångsunds IBK - Älta IF (C) Skogåshallen
Omgång 10
2020-12-19 11:00 10 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK Tomtbergahallen
2020-12-19 16:00 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tungelsta IF Myrsjöskolan
2020-12-20 10:45 10 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF Glömstahallen
2020-12-20 13:00 10 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Stavsborgshallen
2020-12-20 14:15 10 Salems IF (A) - Sörskogens IF Skogsängshallen
Omgång 11
2021-01-16 10:00 11 Sörskogens IF - Älta IF (C) Tomtbergahallen
2021-01-16 12:30 11 Tumba GOIF - Salems IF (A) Storvretens Sporthall
2021-01-16 14:30 11 Tungelsta IF - FBI Tullinge Tungelsta Sporthall
2021-01-17 11:00 11 Skogås/Trångsunds IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogåshallen
2021-01-17 11:15 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2021-01-30 11:15 12 Tumba GOIF - Älta IF (C) Storvretens Sporthall
2021-01-31 08:15 12 Sörskogens IF - Huddinge IBS Glömstahallen
2021-01-31 09:00 12 Skogås/Trångsunds IBK - FBI Tullinge Skogåshallen
2021-01-31 10:15 12 Segeltorps IF (A) - Salems IF (A) Glömstahallen
2021-01-31 11:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö
Omgång 13
2021-02-06 13:30 13 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK Tungelsta Sporthall
2021-02-06 15:00 13 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2021-02-06 15:45 13 FBI Tullinge - Tyresö Trollbäcken IBK Tullingehallen
2021-02-07 13:00 13 Älta IF (C) - Segeltorps IF (A) Stavsborgshallen
2021-02-07 14:00 13 Huddinge IBS - Tumba GOIF Tomtbergahallen
Omgång 14
2021-02-13 10:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2021-02-13 12:00 14 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK (B) Storvretens Sporthall
2021-02-14 09:45 14 Sörskogens IF - FBI Tullinge Glömstahallen
2021-02-14 11:30 14 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2021-02-14 13:15 14 Salems IF (A) - Älta IF (C) Skogsängshallen
Omgång 15
2021-02-20 11:00 15 FBI Tullinge - Tumba GOIF Tullingehallen
2021-02-20 11:00 15 Skogås/Trångsunds IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Skogåshallen
2021-02-20 12:30 15 Tungelsta IF - Sörskogens IF Tungelsta Sporthall
2021-02-20 13:00 15 Huddinge IBS - Salems IF (A) Tomtbergahallen
2021-02-20 17:00 15 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A) Myrsjöskolan
Omgång 16
2021-03-13 14:15 16 Tumba GOIF - Tungelsta IF Malmsjö Sporthall
2021-03-14 11:00 16 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK Glömstahallen
2021-03-14 12:00 16 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge Glömstahallen
2021-03-14 12:15 16 Salems IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Skogsängshallen
2021-03-14 16:00 16 Älta IF (C) - Huddinge IBS Stavsborgshallen
Omgång 17
2021-03-20 10:00 17 FBI Tullinge - Salems IF (A) Tullingehallen
2021-03-20 10:00 17 Skogås/Trångsunds IBK - Tumba GOIF Skogåshallen
2021-03-20 13:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF Strandhallen - Tyresö
2021-03-20 14:30 17 Tungelsta IF - Segeltorps IF (A) Tungelsta Sporthall
2021-03-20 15:00 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (C) Myrsjöskolan
Omgång 18
2021-03-27 08:45 18 Segeltorps IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK Kvarnbergshallen
2021-03-27 11:00 18 Tumba GOIF - Tyresö Trollbäcken IBK Storvretens Sporthall
2021-03-27 13:00 18 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
2021-03-28 13:00 18 Älta IF (C) - FBI Tullinge Stavsborgshallen
2021-03-28 15:15 18 Salems IF (A) - Tungelsta IF Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis