Spelprogram - Pojkar 11 Umeå B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Göran Carlsson Goran.Carlsson@swedbank.se 0706181357 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Christina Strong christina.e.strong@outlook.com 0702896724 Röd, Röd, Röd
IBF Dalen Erica Rampling erica.rampling@gmail.com 073-048 68 37 svart/svart/svart
Röbäcks IF/Röd Andreas Norén andreas.noren@sartorius.com; andreas.noren@umetrics.com 0705-39 82 21 Röd, Blå, Röd
Sandåkerns SK /Vit David Persson david@anfield.se 0702050580 Vit/röd/röd
Sävar IK/Röd Anna Degerman 0737081127 Röd, Röd, Röd
Team Thorengruppen SK/2 Peter Larsson peter.larsson@releasefinans.se 076-677 72 03 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 12:00 1 Sävar IK/Röd - Sandåkerns SK /Vit Axel Ahlm-Larsson, Joel Fleig Sävaråhallen
2020-11-01 11:30 1 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Herman Karlsson, Wilmer Karlsson Elofssonhallen
2020-11-01 14:30 1 Team Thorengruppen SK/2 - Hörnefors IF Arvid Lagerkvist, Ture Tullnér Vildmannahallen
Omgång 2
2020-11-07 13:00 2 Team Thorengruppen SK/2 - Sävar IK/Röd Anton Janssen, Jöns Redin Sporthushallen
2020-11-07 13:30 2 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Arvid Johansson, Anton Olofsson Grubbeskolan
2020-11-07 14:30 2 IBF Dalen - Röbäcks IF/Röd Arvid Johansson, Anton Olofsson Grubbeskolan
Omgång 3
2020-11-14 14:00 3 Team Thorengruppen SK/2 - Sandåkerns SK /Vit Umeå Energi Arena Öst
2020-11-15 14:00 3 Hörnefors IF - Röbäcks IF/Röd Bråvallahallen
2020-11-21 13:00 3 Sävar IK/Röd - IBF Dalen Sävaråhallen
Omgång 4
2020-11-22 13:30 4 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - Team Thorengruppen SK/2 Bräntbergsskolan
2020-11-29 12:00 4 IBF Dalen - Hörnefors IF Umeå Energi Arena Väst
2020-11-29 15:30 4 Röbäcks IF/Röd - Sandåkerns SK /Vit Elofssonhallen
Omgång 5
2020-12-12 13:30 5 Röbäcks IF/Röd - Team Thorengruppen SK/2 Elofssonhallen
2020-12-12 14:00 5 Hörnefors IF - Sävar IK/Röd Bråvallahallen
2020-12-13 11:30 5 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Midgårdshallen
Omgång 6
2020-12-19 12:00 6 Sandåkerns SK /Vit - IBF Dalen Grubbeskolan
2020-12-19 12:30 6 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - Hörnefors IF Ålidhemshallen
2020-12-20 13:00 6 Sävar IK/Röd - Röbäcks IF/Röd Sävaråhallen
Omgång 7
2021-01-09 12:30 7 Team Thorengruppen SK/2 - IBF Dalen Sporthushallen
2021-01-10 11:10 7 Sävar IK/Röd - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Sävaråhallen
2021-01-10 11:30 7 Sandåkerns SK /Vit - Hörnefors IF Grubbeskolan
Omgång 8
2021-01-16 11:30 8 Sandåkerns SK /Vit - Sävar IK/Röd Grubbeskolan
2021-01-17 11:30 8 Hörnefors IF - Team Thorengruppen SK/2 Bråvallahallen
2021-01-24 14:30 8 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - Röbäcks IF/Röd Sjöfruhallen
Omgång 9
2021-01-30 10:30 9 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Bråvallahallen
2021-01-30 11:30 9 IBF Dalen - Sandåkerns SK /Vit Grubbeskolan
2021-01-31 11:10 9 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK/Röd Elofssonhallen
Omgång 10
2021-02-06 13:30 10 Sandåkerns SK /Vit - Team Thorengruppen SK/2 Grubbeskolan
2021-02-06 14:30 10 IBF Dalen - Sävar IK/Röd Grubbeskolan
2021-02-07 14:00 10 Röbäcks IF/Röd - Hörnefors IF Elofssonhallen
Omgång 11
2021-02-20 11:30 11 Team Thorengruppen SK/2 - Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart Umeå Energi Arena Öst
2021-02-20 12:30 11 Sandåkerns SK /Vit - Röbäcks IF/Röd Umeå Energi Arena Öst
2021-02-20 14:00 11 Hörnefors IF - IBF Dalen Bråvallahallen
Omgång 12
2021-02-27 13:00 12 Team Thorengruppen SK/2 - Röbäcks IF/Röd Sporthushallen
2021-02-28 13:00 12 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - IBF Dalen Bräntbergsskolan
2021-02-28 14:00 12 Sävar IK/Röd - Hörnefors IF Sävaråhallen
Omgång 13
2021-03-20 13:00 13 Hörnefors IF - Sandåkerns SK /Vit Bråvallahallen
2021-03-20 13:30 13 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - Sävar IK/Röd Bräntbergsskolan
2021-03-21 11:30 13 IBF Dalen - Team Thorengruppen SK/2 Grubbeskolan
Omgång 14
2021-03-27 14:30 14 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen Elofssonhallen
2021-03-28 11:00 14 Gimonäs Umeå IF/CSÅ-Svart - Sandåkerns SK /Vit Ålidhemshallen
2021-03-28 15:00 14 Sävar IK/Röd - Team Thorengruppen SK/2 Sävaråhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis