Spelprogram - Pantamera F Div. 15

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Holmsund City IBC Jonas Lindgren jonas.lindgren@outlook.com Orange
IBF Dalen/Vit Ulrika H. Westergren uwest@hotmail.com 070-340 35 74 svart/svart/svart
Obbola IK Erik Berglund bergarn55@gmail.com 0738231325 grön/vit
Röbäcks IF Olof Schäfer ohschafer@hotmail.com 0702060785 Röd/Blå/Röd
Täfteå IK Veronica Sjödin veronica.sjodin78@gmail.com 070-2293063 Röd/Röd/Röd
Umeå City IBF/Vit Rasmus Bergström rasmus.bergstrom@svenskakyrkan.se 070-5825015 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-11-07 11:10 1 Umeå City IBF/Vit - Holmsund City IBC Adrian Vidmark, Edvard Vimberg Umeå Energi Arena Vatten
2020-11-07 12:30 1 Röbäcks IF - Obbola IK Hanna Forsström, Cornelia Grimborg Elofssonhallen
2020-11-07 13:30 1 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK Johan Edholm, Wilmer Karlsson Musköten 2
Omgång 2
2020-11-14 14:00 2 Täfteå IK - Umeå City IBF/Vit Täftehallen
2020-11-14 14:30 2 Obbola IK - IBF Dalen/Vit Olasjöhallen
2020-11-15 15:30 2 Röbäcks IF - Holmsund City IBC Elofssonhallen
Omgång 3
2020-11-21 12:10 3 IBF Dalen/Vit - Röbäcks IF Musköten 2
2020-11-21 13:30 3 Umeå City IBF/Vit - Obbola IK Vildmannahallen
2020-11-21 14:00 3 Holmsund City IBC - Täfteå IK Storsjöhallen
Omgång 4
2020-12-05 13:30 4 Umeå City IBF/Vit - IBF Dalen/Vit Umeå Energi Arena Öst
2020-12-05 14:30 4 Holmsund City IBC - Obbola IK Storsjöhallen
2020-12-06 11:30 4 Röbäcks IF - Täfteå IK Elofssonhallen
Omgång 5
2020-12-19 13:00 5 Täfteå IK - Obbola IK Täftehallen
2020-12-19 13:00 5 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Vit Storsjöhallen
2020-12-20 10:10 5 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF Midgårdshallen
Omgång 6
2021-01-09 12:00 6 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit Storsjöhallen
2021-01-09 16:00 6 Täfteå IK - IBF Dalen/Vit Täftehallen
2021-01-10 12:30 6 Obbola IK - Röbäcks IF Olasjöhallen
Omgång 7
2021-01-23 13:00 7 Holmsund City IBC - Röbäcks IF Storsjöhallen
2021-01-23 14:00 7 IBF Dalen/Vit - Obbola IK Musköten 2
2021-01-23 16:00 7 Umeå City IBF/Vit - Täfteå IK Vildmannahallen
Omgång 8
2021-02-06 16:30 8 Obbola IK - Umeå City IBF/Vit Olasjöhallen
2021-02-07 11:00 8 Täfteå IK - Holmsund City IBC Täftehallen
2021-02-07 12:30 8 Röbäcks IF - IBF Dalen/Vit Elofssonhallen
Omgång 9
2021-02-20 12:00 9 Täfteå IK - Röbäcks IF Täftehallen
2021-02-20 12:30 9 Obbola IK - Holmsund City IBC Olasjöhallen
2021-02-20 16:30 9 IBF Dalen/Vit - Umeå City IBF/Vit Musköten 1
Omgång 10
2021-02-27 13:30 10 Obbola IK - Täfteå IK Olasjöhallen
2021-02-27 13:30 10 Röbäcks IF - Umeå City IBF/Vit Elofssonhallen
2021-02-28 12:10 10 IBF Dalen/Vit - Holmsund City IBC Musköten 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis