Spelprogram - PK7 BLÅ (10-11) VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingtuna GIF P09-P11 svart, svart, svart/vita
IBK Köping P-10 Roger Burström roger@magazin24.se 0702431819 Svart/Svart/Svart
IBK Sala P2010 Theresia Hållen theresia_hallen11@live.se 0737648687 Svart/Vit/Svart/Svart/Svart
IFK Arboga IBK P 10 Jimmy Andersson Janders6@hotmail.com 0735272701 Blå/Blå/blå
Per-Ols IBF PK7 Mijana Miskovic Pavlovic mijana2@yahoo.se Röd/Svart/Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Henrik Jonsson leif.henrik.jonsson@gmail.com 0706803341 Orange/Svart/Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Henrik Jonsson leif.henrik.jonsson@gmail.com 0706803341 Orange/Svart/Svart
Skiljebo SK 2010 Malin Gustaf malingustafsson59@gmail.com 0709107557
Skiljebo SK P11 Patrik Johansson patrik.johansson@vasteras.se 076-569 37 60
Skogsgymnastikens IBS P10/11 Tomas Karlsson tomas.karlsson_85@hotmail.com 073-8423533 Blå/Blå/Blå
Surahammars IBF P10 Sami Luiro zami-73@hotmail.com 073-030 23 98 Gul/Svart/Svart
Tillberga IK Ung P10 Christian Käll plockhandske@hotmail.com 073-6276013 Grön/Svart/Svart
Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Patrik Grönvalls pallan72@telia.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 12:20 1 IFK Arboga IBK P 10 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Vasahallen
2020-10-17 12:45 1 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Önsta Skolan 10
2020-10-18 09:30 1 Dingtuna GIF P09-P11 - Tillberga IK Ung P10 Råbyhallen
2020-10-18 11:00 1 Per-Ols IBF PK7 - Skiljebo SK P11 , Ludvig Liljeros Fagerstahallen
2020-10-18 12:45 1 IBK Köping P-10 - Surahammars IBF P10 Ullvihallen
2020-10-18 14:45 1 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Skiljebo SK 2010 Önsta Skolan 10
Omgång 2
2020-10-24 09:30 2 Surahammars IBF P10 - Dingtuna GIF P09-P11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Mälarenergi Arena Surahammar
2020-10-24 12:15 2 Skiljebo SK 2010 - IFK Arboga IBK P 10 Carlforska gymnasiet
2020-10-24 13:45 2 Skiljebo SK P11 - IBK Sala P2010 Carlforska gymnasiet
2020-10-24 15:45 2 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Önsta Skolan
2020-10-25 15:00 2 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - IBK Köping P-10 Frida Hansdotter Arena
2020-10-25 16:00 2 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Per-Ols IBF PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 3
2020-10-31 11:30 3 IBK Sala P2010 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Hugo Spårebo, Ivar Halt Sporthallen Lärkan
2020-10-31 12:20 3 IFK Arboga IBK P 10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Vasahallen
2020-10-31 13:00 3 Tillberga IK Ung P10 - Skiljebo SK P11 Tillberga Sporthall 10
2020-10-31 13:00 3 Per-Ols IBF PK7 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart , Malte Lovén Fagerstahallen
2020-11-01 12:30 3 Surahammars IBF P10 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-11-01 14:45 3 IBK Köping P-10 - Skiljebo SK 2010 Ullvihallen
Omgång 4
2020-11-07 11:30 4 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Tillberga IK Ung P10 Klövernhallen Plan 1
2020-11-07 12:45 4 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - IBK Köping P-10 Önsta Skolan
2020-11-07 23:00 4 Skiljebo SK 2010 - Surahammars IBF P10 Carlforska gymnasiet
2020-11-08 12:00 4 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Dingtuna GIF P09-P11 Frida Hansdotter Arena
2020-11-08 14:45 4 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - IBK Sala P2010 Önsta Skolan
2020-12-31   Uppskj. 4 Per-Ols IBF PK7 - IFK Arboga IBK P 10 Hugo Liljeros, Malte Lovén
Omgång 5
2020-11-14 09:30   Uppskj. 5 Surahammars IBF P10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Mälarenergi Arena Surahammar
2020-11-14 13:00   Uppskj. 5 Tillberga IK Ung P10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Tillberga Sporthall
2020-11-14 13:30   Uppskj. 5 IBK Sala P2010 - IFK Arboga IBK P 10 Lowe Lilja, Moltas Gunnarsson Sporthallen Lärkan
2020-11-15 12:30   Uppskj. 5 Dingtuna GIF P09-P11 - Skiljebo SK P11 Råbyhallen
2020-11-15 12:45   Uppskj. 5 IBK Köping P-10 - Per-Ols IBF PK7 Ullvihallen
2020-11-15 15:00   Uppskj. 5 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Skiljebo SK 2010 Frida Hansdotter Arena
Omgång 6
2020-11-21 11:30   Uppskj. 6 IBK Sala P2010 - IBK Köping P-10 Yan Stephy Kouandio, Moltas Gunnarsson Sporthallen Lärkan
2020-11-21 12:20   Uppskj. 6 IFK Arboga IBK P 10 - Tillberga IK Ung P10 Vasahallen
2020-11-21 12:45   Uppskj. 6 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Önsta Skolan
2020-11-21 23:00   Uppskj. 6 Skiljebo SK 2010 - Dingtuna GIF P09-P11 Carlforska gymnasiet
2020-11-22 09:30   Uppskj. 6 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Skiljebo SK P11 Klövernhallen Plan 1
2020-11-22 10:00   Uppskj. 6 Per-Ols IBF PK7 - Surahammars IBF P10 Fagerstahallen
Omgång 7
2020-11-28 09:30   Uppskj. 7 Surahammars IBF P10 - IBK Sala P2010 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-11-28 12:00   Uppskj. 7 Skiljebo SK P11 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Carlforska gymnasiet
2020-11-28 14:30   Uppskj. 7 Tillberga IK Ung P10 - IBK Köping P-10 Tillberga Sporthall
2020-11-28 23:00   Uppskj. 7 Skiljebo SK 2010 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Carlforska gymnasiet
2020-11-29 00:00   Uppskj. 7 Dingtuna GIF P09-P11 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7)
2020-11-29 15:00   Uppskj. 7 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Per-Ols IBF PK7 Frida Hansdotter Arena
Omgång 8
2020-12-05 11:00   Uppskj. 8 Per-Ols IBF PK7 - Skiljebo SK 2010 Fagerstahallen
2020-12-05 11:15   Uppskj. 8 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Dingtuna GIF P09-P11 Önsta Skolan
2020-12-05 11:30   Uppskj. 8 IBK Sala P2010 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Sporthallen Lärkan
2020-12-05 12:20   Uppskj. 8 IFK Arboga IBK P 10 - Skiljebo SK P11 Vasahallen
2020-12-05 13:00   Uppskj. 8 Tillberga IK Ung P10 - Surahammars IBF P10 Tillberga Sporthall
2020-12-06 14:45   Uppskj. 8 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Önsta Skolan
Omgång 9
2020-12-19 12:45   Uppskj. 9 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Per-Ols IBF PK7 Önsta Skolan
2020-12-20 12:30   Uppskj. 9 Dingtuna GIF P09-P11 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Råbyhallen
2020-12-20 13:30   Uppskj. 9 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - IFK Arboga IBK P 10 Klövernhallen Plan 1
2020-12-20 14:15   Uppskj. 9 Skiljebo SK P11 - IBK Köping P-10 Carlforska gymnasiet
2020-12-20 15:00   Uppskj. 9 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Tillberga IK Ung P10 Frida Hansdotter Arena
2020-12-20 23:00   Uppskj. 9 Skiljebo SK 2010 - IBK Sala P2010 Carlforska gymnasiet
Omgång 10
2021-01-09 09:30   Uppskj. 10 Surahammars IBF P10 - Skiljebo SK P11 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-01-09 10:00   Uppskj. 10 IBK Sala P2010 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Sporthallen Lärkan
2021-01-09 13:00   Uppskj. 10 Tillberga IK Ung P10 - Skiljebo SK 2010 Tillberga Sporthall
2021-01-09 14:00   Uppskj. 10 Per-Ols IBF PK7 - Dingtuna GIF P09-P11 Fagerstahallen
2021-01-10 12:15   Uppskj. 10 IFK Arboga IBK P 10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Vasahallen
2021-01-10 14:45   Uppskj. 10 IBK Köping P-10 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Ullvihallen
Omgång 11
2021-01-16 12:45   Uppskj. 11 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Tillberga IK Ung P10 Önsta Skolan
2021-01-16 14:15   Uppskj. 11 Skiljebo SK P11 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Carlforska gymnasiet
2021-01-17 12:30   Uppskj. 11 Dingtuna GIF P09-P11 - IFK Arboga IBK P 10 Råbyhallen
2021-01-17 13:00   Uppskj. 11 Per-Ols IBF PK7 - IBK Sala P2010 Fagerstahallen
2021-01-17 13:30   Uppskj. 11 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Surahammars IBF P10 Klövernhallen Plan 1
2021-01-17 14:45   Uppskj. 11 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - IBK Köping P-10 Önsta Skolan
Omgång 12
2021-01-20 18:15   Uppskj. 12 IBK Köping P-10 - IFK Arboga IBK P 10 Ullvihallen
2021-01-23 09:30   Uppskj. 12 Surahammars IBF P10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Mälarenergi Arena Surahammar
2021-01-23 12:00   Uppskj. 12 IBK Sala P2010 - Dingtuna GIF P09-P11 Sporthallen Lärkan
2021-01-23 13:00   Uppskj. 12 Skiljebo SK P11 - Skiljebo SK 2010 Carlforska gymnasiet
2021-01-23 14:30   Uppskj. 12 Tillberga IK Ung P10 - Per-Ols IBF PK7 Tillberga Sporthall
2021-01-24 15:00   Uppskj. 12 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Frida Hansdotter Arena
Omgång 13
2021-01-30 12:15   Uppskj. 13 IFK Arboga IBK P 10 - Surahammars IBF P10 Vasahallen
2021-01-30 12:45   Uppskj. 13 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Skiljebo SK P11 Önsta Skolan
2021-01-30 15:30   Uppskj. 13 IBK Sala P2010 - Tillberga IK Ung P10 Sporthallen Lärkan
2021-01-30 15:30   Uppskj. 13 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Skiljebo SK 2010 Klövernhallen Plan 1
2021-01-31 12:30   Uppskj. 13 Dingtuna GIF P09-P11 - IBK Köping P-10 Råbyhallen
2021-01-31 14:45   Uppskj. 13 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Önsta Skolan
Omgång 14
2021-02-06 09:30   Uppskj. 14 Surahammars IBF P10 - IBK Köping P-10 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-02-06 11:30   Uppskj. 14 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Klövernhallen Plan 1
2021-02-06 13:00   Uppskj. 14 Skiljebo SK P11 - Per-Ols IBF PK7 Carlforska gymnasiet
2021-02-06 14:30   Uppskj. 14 Tillberga IK Ung P10 - Dingtuna GIF P09-P11 Tillberga Sporthall
2021-02-06 23:00   Uppskj. 14 Skiljebo SK 2010 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Carlforska gymnasiet
2021-02-07 15:00   Uppskj. 14 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - IFK Arboga IBK P 10 Frida Hansdotter Arena
Omgång 15
2021-02-20 11:00   Uppskj. 15 Per-Ols IBF PK7 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Fagerstahallen
2021-02-20 11:30   Uppskj. 15 IBK Sala P2010 - Skiljebo SK P11 Sporthallen Lärkan
2021-02-20 12:15   Uppskj. 15 IFK Arboga IBK P 10 - Skiljebo SK 2010 Vasahallen
2021-02-21 12:30   Uppskj. 15 Dingtuna GIF P09-P11 - Surahammars IBF P10 Råbyhallen
2021-02-21 12:45   Uppskj. 15 IBK Köping P-10 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Ullvihallen
2021-02-21 14:45   Uppskj. 15 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Önsta Skolan
Omgång 16
2021-02-27 11:15 16 Skiljebo SK P11 - Tillberga IK Ung P10 Carlforska gymnasiet
2021-02-27 12:45 16 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - IFK Arboga IBK P 10 Önsta Skolan
2021-02-27 23:00 16 Skiljebo SK 2010 - IBK Köping P-10 Carlforska gymnasiet
2021-02-28 13:00 16 Skogsgymnastikens IBS P10/11 - Surahammars IBF P10 Frida Hansdotter Arena
2021-02-28 13:30 16 Västerås IBS Ung P2010 (PK7) - IBK Sala P2010 Klövernhallen Plan 1
2021-02-28 14:45 16 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Per-Ols IBF PK7 Önsta Skolan
Omgång 17
2021-03-20 09:15   Uppskj. 17 IBK Köping P-10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange Karlbergshallen Köping Trägolv
2021-03-20 09:30   Uppskj. 17 Surahammars IBF P10 - Skiljebo SK 2010 Mälarenergi Arena Surahammar
2021-03-20 13:00   Uppskj. 17 Tillberga IK Ung P10 - Västerås IBS Ung P2010 (PK7) Tillberga Sporthall
2021-03-21 10:00   Uppskj. 17 IBK Sala P2010 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart Sporthallen Lärkan
2021-03-21 12:20   Uppskj. 17 IFK Arboga IBK P 10 - Per-Ols IBF PK7 Vasahallen
2021-03-21 15:00   Uppskj. 17 Dingtuna GIF P09-P11 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Råbyhallen
Omgång 18
2021-03-27 12:45   Uppskj. 18 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange - Surahammars IBF P10 Önsta Skolan
2021-03-27 13:00   Uppskj. 18 Per-Ols IBF PK7 - IBK Köping P-10 Fagerstahallen
2021-03-27 14:15   Uppskj. 18 Skiljebo SK P11 - Dingtuna GIF P09-P11 Carlforska gymnasiet
2021-03-27 23:00   Uppskj. 18 Skiljebo SK 2010 - Skogsgymnastikens IBS P10/11 Carlforska gymnasiet
2021-03-28 12:20   Uppskj. 18 IFK Arboga IBK P 10 - IBK Sala P2010 Vasahallen
2021-03-28 14:45 18 Rönnby Västerås IBK Ung P10 Svart - Tillberga IK Ung P10 Önsta Skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis