Spelprogram - Poolspel Pojkar Nivå 2 Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK 3 (06) Fredrik Kylberg kylberg40@gmail.com Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Röd, Svart , Röd
Gnosjö IBK 2 (06) Lars Kvarnvik info@varnamosprangtjanst.com 0705690250 Svart/Svart/Svart
Husqvarna IK 3 (05/06) Andreas Malm andreas.malm77@gmail.com 070-8719205 Svart, Svart, Svart
IBF Tranås 3 (06) Martin Tell martin.tell@tranas.se 070-3573978 SVART, SVART, SVART
Jönköpings IK 2 (06) Lars-Erik Fast larserik.fast@frontautomation.se 076 - 7827201
KFUM Jönköping 3 (05/06) Björn Erlén bjorn.erlen@gmail.com 0739378217 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK 2 (06) Tobias Philip tobiasphilip@hotmail.com 0707-580255 Lila
Nässjö IBF (06) Mikael Ljungberg micke.ahlstedt@nassjoinnebandy.se 0737 575998 Svart, Svart, Svart
Vakant lag
Vetlanda IBF 1 (05) Håkan Berg bergha@mail.se 076-1950212 Blå, Blå, Blå
Värnamo IK 2 (06) Johan Holmberg Johan.holmberg@edu.gnosjo.se 0703042232 vit/svart/vit
Värnamo IK 3 (05) Ulf Königsson svin72@hotmail.com 076 819 58 44 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2015-11-01 13:15 1 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Husqvarna IK 3 (05/06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-11-01 14:30 1 Husqvarna IK 3 (05/06) - Månsarps IBK 2 (06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2015-11-01 15:45 1 Månsarps IBK 2 (06) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 2
2015-11-07 12:30 2 Vetlanda IBF 1 (05) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Fagerhus, Fagerhult
2015-11-07 13:30 2 Jönköpings IK 2 (06) - Vetlanda IBF 1 (05) Fagerhus, Fagerhult
2015-11-07 14:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Jönköpings IK 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
Omgång 3
2015-11-08 11:00 3 Gnosjö IBK 2 (06) - Värnamo IK 3 (05) Töllstorpshallen
2015-11-08 12:00 3 Värnamo IK 3 (05) - KFUM Jönköping 3 (05/06) Töllstorpshallen
2015-11-08 13:00 3 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Gnosjö IBK 2 (06) Töllstorpshallen
Omgång 4
2015-10-31 13:00 4 Nässjö IBF (06) - Värnamo IK 2 (06) Nässjö Sporthall
2015-10-31 14:00 4 Värnamo IK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Nässjö Sporthall
2015-10-31 15:00 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Nässjö IBF (06) Nässjö Sporthall
Omgång 5
5 Vakant lag - KFUM Jönköping 3 (05/06)
5 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Vetlanda IBF 1 (05)
2015-11-29 11:15 5 Vetlanda IBF 1 (05) - Vakant lag Norrgårdshallen
Omgång 6
2015-11-15 10:00 6 Månsarps IBK 2 (06) - Gnosjö IBK 2 (06) Norrahammars Sporthall
2015-11-15 11:00 6 Gnosjö IBK 2 (06) - Jönköpings IK 2 (06) Norrahammars Sporthall
2015-11-15 12:00 6 Jönköpings IK 2 (06) - Månsarps IBK 2 (06) Norrahammars Sporthall
Omgång 7
2015-11-15 12:00 7 Värnamo IK 3 (05) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Östboskolan
2015-11-15 13:00 7 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Nässjö IBF (06) Östboskolan
2015-11-15 14:00 7 Nässjö IBF (06) - Värnamo IK 3 (05) Östboskolan
Omgång 8
2015-11-28 11:00 8 Värnamo IK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Tinas Ö
2015-11-28 12:00 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Husqvarna IK 3 (05/06) Tinas Ö
2015-11-28 13:00 8 Husqvarna IK 3 (05/06) - Värnamo IK 2 (06) Tinas Ö
Omgång 9
2015-12-12 12:30 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Fagerhus, Fagerhult
2015-12-12 13:30 9 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Värnamo IK 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
2015-12-12 14:30 9 Värnamo IK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Fagerhus, Fagerhult
Omgång 10
2015-12-13 10:30 10 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Jönköpings IK 2 (06) KFUM Sporthall, Jönköping
2015-12-13 11:30 10 Jönköpings IK 2 (06) - Månsarps IBK 2 (06) KFUM Sporthall, Jönköping
2015-12-13 12:30 10 Månsarps IBK 2 (06) - KFUM Jönköping 3 (05/06) KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 11
2015-12-20 12:45 11 Husqvarna IK 3 (05/06) - Gnosjö IBK 2 (06) Huskvarna Sporthall A
2015-12-20 13:45 11 Gnosjö IBK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Huskvarna Sporthall A
2015-12-20 14:45 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Husqvarna IK 3 (05/06) Huskvarna Sporthall A
Omgång 12
2015-12-13 10:00 12 Vetlanda IBF 1 (05) - Värnamo IK 3 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2015-12-13 11:15 12 Värnamo IK 3 (05) - Nässjö IBF (06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2015-12-13 12:30 12 Nässjö IBF (06) - Vetlanda IBF 1 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 13
2016-01-24 12:15 13 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Gnosjö IBK 2 (06) Arenan - Jönköpings Idrottshus
2016-01-24 13:15 13 Gnosjö IBK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Arenan - Jönköpings Idrottshus
2016-01-24 14:15 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 14
2016-01-23 10:30 14 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Jönköpings IK 2 (06) KFUM Sporthall, Jönköping
2016-01-23 11:30 14 Jönköpings IK 2 (06) - Husqvarna IK 3 (05/06) KFUM Sporthall, Jönköping
2016-01-23 12:30 14 Husqvarna IK 3 (05/06) - KFUM Jönköping 3 (05/06) KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 15
2016-01-23 13:30 15 Nässjö IBF (06) - Månsarps IBK 2 (06) Nässjö Sporthall
2016-01-23 15 Månsarps IBK 2 (06) - Vetlanda IBF 1 (05) Nässjö Sporthall
2016-01-23 15:30 15 Vetlanda IBF 1 (05) - Nässjö IBF (06) Nässjö Sporthall
Omgång 16
2016-02-06 15:00 16 Värnamo IK 3 (05) - Vakant lag Östboskolan
2016-02-06 16:00 16 Vakant lag - Värnamo IK 2 (06) Östboskolan
2016-02-06 17:00 16 Värnamo IK 2 (06) - Värnamo IK 3 (05) Östboskolan
Omgång 17
2016-02-27 12:30 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Månsarps IBK 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
2016-02-27 13:30 17 Månsarps IBK 2 (06) - Jönköpings IK 2 (06) Fagerhus, Fagerhult
2016-02-27 14:30 17 Jönköpings IK 2 (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Fagerhus, Fagerhult
Omgång 18
2016-02-27 11:00 18 Värnamo IK 2 (06) - KFUM Jönköping 3 (05/06) Östboskolan
2016-02-27 12:00 18 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Östboskolan
2016-02-27 13:00 18 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Värnamo IK 2 (06) Östboskolan
Omgång 19
2016-02-13 10:00 19 Vetlanda IBF 1 (05) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2016-02-13 11:15 19 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - Värnamo IK 3 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
2016-02-13 12:30 19 Värnamo IK 3 (05) - Vetlanda IBF 1 (05) ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 20
2016-02-13 09:30 20 Nässjö IBF (06) - Husqvarna IK 3 (05/06) Huskvarna Sporthall A
2016-02-13 10:30 20 Gnosjö IBK 2 (06) - Nässjö IBF (06) Huskvarna Sporthall A
2016-02-13 11:30 20 Husqvarna IK 3 (05/06) - Gnosjö IBK 2 (06) Huskvarna Sporthall A
Omgång 21
2016-03-13 09:30 21 Månsarps IBK 2 (06) - Värnamo IK 3 (05) Norrahammars Sporthall
2016-03-13 10:30 21 Värnamo IK 3 (05) - Husqvarna IK 3 (05/06) Norrahammars Sporthall
2016-03-13 11:30 21 Husqvarna IK 3 (05/06) - Månsarps IBK 2 (06) Norrahammars Sporthall
Omgång 22
2016-03-05 10:30 22 Jönköpings IK 2 (06) - KFUM Jönköping 3 (05/06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2016-03-05 11:30 22 KFUM Jönköping 3 (05/06) - Bankeryds Skid o MK 3 (06) Jönköpings Idrottshus B-hall
2016-03-05 12:30 22 Bankeryds Skid o MK 3 (06) - Jönköpings IK 2 (06) Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 23
2016-03-19 10:00 23 Gnosjö IBK 2 (06) - Vetlanda IBF 1 (05) Töllstorpshallen
2016-03-19 11:15 23 Vetlanda IBF 1 (05) - Värnamo IK 2 (06) Töllstorpshallen
2016-03-19 12:30 23 Värnamo IK 2 (06) - Gnosjö IBK 2 (06) Töllstorpshallen
Omgång 24
2016-03-06 13:00 24 Nässjö IBF (06) - Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) Fagerhus, Fagerhult
2016-03-06 14:00 24 IBF Tranås 3 (06) - Nässjö IBF (06) Fagerhus, Fagerhult
2016-03-06 15:00 24 Fagerhult Habo IBK Ungdom 3 (06) - IBF Tranås 3 (06) Fagerhus, Fagerhult

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis