Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P11 Anders Tiderström anders.tiderstrom@gmail.com 0708394443 Neongul/Svart/Svart
Hofterups IBF P11/12-2 Svart, Svart, Svart
Höllvikens IBF P12 Svart Henrik Sverremo Henrik.sverremo@officemanagement.se 0726-005063 Orange/Vit/Vit
IBK Lund P11 SÖ Mikael Hammar mikael_l_hammar@yahoo.se 076-020 94 25 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P12 NV Björn Andreasson bander98@gmail.com 070-263 62 20 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P2011 Dalby Peter Ramsten peter.ramsten@staffanstorp.se 0735-023594 Svart-grön, Svart, Svart
IBS Svedala P11 Anders Sonersson anders.sonesson@atria.com 0706-427980 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
Kävlinge IBK P11/12 Johan Olsson Jolsson233@gmail.com 0762554900 Röd/Svart/Svart
Lomma FBC P12-1 Henrik Schönbeck Henriko@hotmail.com 070-734 26 09 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF P11-1 Katarina Virc katti.virc@hotmail.com 073-374 82 76 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Martin Lannerud martin74@telia.com 0706663085 Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC P12 Husie Robert Rodriguez rwrodriguezz@hotmail.com 0709665425 Magenta/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 13:00 1 Malmö FBC P12 Husie - Malmhaug IBF P11-1 Kirsebergs Sporthall
2021-10-24 14:00 1 Malmhaug IBF P11-1 - IBS Svedala P11 Kirsebergs Sporthall
2021-10-24 15:00 1 IBS Svedala P11 - Malmö FBC P12 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 2
2021-10-16 10:30 2 Kävlinge IBK P11/12 - Bjärreds IBK P11 Korsbackahallen
2021-10-16 11:30 2 Bjärreds IBK P11 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Korsbackahallen
2021-10-16 12:30 2 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Kävlinge IBK P11/12 Korsbackahallen
Omgång 3
2021-10-23 09:00 3 IBK Lund P2011 Dalby - IBK Lund P12 NV Lerbäckshallen A
2021-10-23 10:00 3 IBK Lund P12 NV - IBK Lund P11 SÖ Lerbäckshallen A
2021-10-23 11:00 3 IBK Lund P11 SÖ - IBK Lund P2011 Dalby Lerbäckshallen A
Omgång 4
2021-10-24 12:00 4 Höllvikens IBF P12 Svart - Hofterups IBF P11/12-2 Gyahallen
2021-10-24 13:00 4 Hofterups IBF P11/12-2 - Lomma FBC P12-1 Gyahallen
2021-10-24 14:00 4 Lomma FBC P12-1 - Höllvikens IBF P12 Svart Gyahallen
Omgång 5
2021-11-27 13:00 5 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - IBK Lund P2011 Dalby Kirsebergs Sporthall
2021-11-27 14:00 5 IBK Lund P2011 Dalby - Hofterups IBF P11/12-2 Kirsebergs Sporthall
2021-11-27 15:00 5 Hofterups IBF P11/12-2 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Kirsebergs Sporthall
Omgång 6
2021-11-13 14:00 6 Bjärreds IBK P11 - Malmö FBC P12 Husie Bjärehovhallen
2021-11-13 15:00 6 Malmö FBC P12 Husie - Höllvikens IBF P12 Svart Bjärehovhallen
2021-11-13 16:00 6 Höllvikens IBF P12 Svart - Bjärreds IBK P11 Bjärehovhallen
Omgång 7
2021-11-13 09:30 7 IBK Lund P12 NV - Kävlinge IBK P11/12 Lerbäckshallen A
2021-11-13 10:30 7 Kävlinge IBK P11/12 - IBS Svedala P11 Lerbäckshallen A
2021-11-13 11:30 7 IBS Svedala P11 - IBK Lund P12 NV Lerbäckshallen A
Omgång 8
2021-11-20 09:00 8 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P11 SÖ Kulladals Sporthall
2021-11-20 10:00 8 IBK Lund P11 SÖ - Lomma FBC P12-1 Kulladals Sporthall
2021-11-20 11:00 8 Lomma FBC P12-1 - Malmhaug IBF P11-1 Kulladals Sporthall
Omgång 9
2021-12-18 10:00   Uppskj. 9 Lomma FBC P12-1 - Malmö FBC P12 Husie Slättängshallen
2021-12-18 11:00   Uppskj. 9 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P12 NV Slättängshallen
2021-12-18 12:00   Uppskj. 9 IBK Lund P12 NV - Lomma FBC P12-1 Slättängshallen
Omgång 10
2021-12-04 12:30 10 Hofterups IBF P11/12-2 - Kävlinge IBK P11/12 Lödde Idrottshall
2021-12-04 13:30 10 Kävlinge IBK P11/12 - Malmhaug IBF P11-1 Lödde Idrottshall
2021-12-04 14:30 10 Malmhaug IBF P11-1 - Hofterups IBF P11/12-2 Lödde Idrottshall
Omgång 11
2021-12-05 09:30 11 IBK Lund P11 SÖ - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Lerbäckshallen A
2021-12-05 10:30 11 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Höllvikens IBF P12 Svart Lerbäckshallen A
2021-12-05 11:30 11 Höllvikens IBF P12 Svart - IBK Lund P11 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 12
2021-12-05 10:00 12 IBS Svedala P11 - IBK Lund P2011 Dalby Aggarpshallen
2021-12-05 11:00 12 IBK Lund P2011 Dalby - Bjärreds IBK P11 Aggarpshallen
2021-12-05 12:00 12 Bjärreds IBK P11 - IBS Svedala P11 Aggarpshallen
Omgång 13
2022-01-16 13:30 13 Malmö FBC P12 Husie - Kävlinge IBK P11/12 Kirsebergs Sporthall
2022-01-16 14:30 13 Kävlinge IBK P11/12 - IBK Lund P11 SÖ Kirsebergs Sporthall
2022-01-16 15:30 13 IBK Lund P11 SÖ - Malmö FBC P12 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 14
2022-01-15 13:00 14 Hofterups IBF P11/12-2 - Bjärreds IBK P11 Lödde Idrottshall
2022-01-15 14:00 14 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P12 NV Lödde Idrottshall
2022-01-15 15:00 14 IBK Lund P12 NV - Hofterups IBF P11/12-2 Lödde Idrottshall
Omgång 15
2022-01-22 10:00 15 IBS Svedala P11 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Aggarpshallen
2022-01-22 11:00 15 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Lomma FBC P12-1 Aggarpshallen
2022-01-22 12:00 15 Lomma FBC P12-1 - IBS Svedala P11 Aggarpshallen
Omgång 16
2022-01-22 12:30 16 Höllvikens IBF P12 Svart - Malmhaug IBF P11-1 Gyahallen
2022-01-22 13:30 16 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P2011 Dalby Gyahallen
2022-01-22 14:30 16 IBK Lund P2011 Dalby - Höllvikens IBF P12 Svart Gyahallen
Omgång 17
2022-01-30 12:30 17 IBK Lund P2011 Dalby - Hofterups IBF P11/12-2 Vipeholmshallen
2022-01-30 13:30 17 Hofterups IBF P11/12-2 - Malmö FBC P12 Husie Vipeholmshallen
2022-01-30 14:30 17 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P2011 Dalby Vipeholmshallen
Omgång 18
2022-02-06 09:00 18 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P12 NV Kulladals Sporthall
2022-02-06 10:00 18 IBK Lund P12 NV - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Kulladals Sporthall
2022-02-06 11:00 18 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Malmhaug IBF P11-1 Kulladals Sporthall
Omgång 19
2022-02-13 12:30 19 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P11 SÖ Bjärehovhallen
2022-02-13 13:30 19 IBK Lund P11 SÖ - IBS Svedala P11 Bjärehovhallen
2022-02-13 14:30 19 IBS Svedala P11 - Bjärreds IBK P11 Bjärehovhallen
Omgång 20
2022-02-05 11:00 20 Kävlinge IBK P11/12 - Lomma FBC P12-1 Korsbackahallen
2022-02-05 12:00 20 Lomma FBC P12-1 - Höllvikens IBF P12 Svart Korsbackahallen
2022-02-05 13:00 20 Höllvikens IBF P12 Svart - Kävlinge IBK P11/12 Korsbackahallen
Omgång 21
2022-03-05 09:00 21 IBK Lund P11 SÖ - Hofterups IBF P11/12-2 Lerbäckshallen A
2022-03-05 10:00 21 Hofterups IBF P11/12-2 - IBS Svedala P11 Lerbäckshallen A
2022-03-05 11:00 21 IBS Svedala P11 - IBK Lund P11 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 22
2022-03-12 10:00 22 Lomma FBC P12-1 - Bjärreds IBK P11 Slättängshallen
2022-03-12 11:00 22 Bjärreds IBK P11 - Malmhaug IBF P11-1 Slättängshallen
2022-03-12 12:00 22 Malmhaug IBF P11-1 - Lomma FBC P12-1 Slättängshallen
Omgång 23
2022-03-13 13:30 23 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - IBK Lund P2011 Dalby Kirsebergs Sporthall
2022-03-13 14:30 23 IBK Lund P2011 Dalby - Kävlinge IBK P11/12 Kirsebergs Sporthall
2022-03-13 15:30 23 Kävlinge IBK P11/12 - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden Kirsebergs Sporthall
Omgång 24
2022-03-05 12:00 24 IBK Lund P12 NV - Höllvikens IBF P12 Svart Lerbäckshallen A
2022-03-05 13:00 24 Höllvikens IBF P12 Svart - Malmö FBC P12 Husie Lerbäckshallen A
2022-03-05 14:00 24 Malmö FBC P12 Husie - IBK Lund P12 NV Lerbäckshallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis