Spelprogram - Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF F10-12 Sven Thomson sventhomsson@hotmail.com Svart/Vit randig/Svart/Svart
FBC Engelholm F10 Rickard Lejon abrlejon@gmail.com 0734088717 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg F10 Johan Henningsson johanh72@gmail.com 0733-122515 Blå/svart/Svart/Svart
Gantofta IBK F11-1 Mattias Toft mattias.toft@icloud.com 0708-273685 Rosa/Svart/Svart
Höganäs IBF F11 Anders Berlin anders.berlin@gmail.com 070-1094367 Röd/Blå/Vit
IBK Osby F10 Frida Rosdahl fridarosdahl@icloud.com 0763062620 Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK F-10 Hanna Borgström hanna.ahlrot@hotmail.com 0733-466 533 Röd/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK F10 Niklas Nordén niklas.norden@innebandy.se 0703-326947 Mörkblå/Mörkblå/Blå
Röke IBK F10-12 Mattias Östling Ostling7@hotmail.com 070-981 80 35 Vinrött/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 14:30 1 FC Helsingborg F10 - Gantofta IBK F11-1 Mariahallen
2021-10-16 15:30 1 Gantofta IBK F11-1 - Höganäs IBF F11 Mariahallen
2021-10-16 16:30 1 Höganäs IBF F11 - FC Helsingborg F10 Mariahallen
Omgång 2
2021-10-16 11:00 2 IBK Osby F10 - Röke IBK F10-12 Osby Sporthall
2021-10-16 12:00 2 Röke IBK F10-12 - Lönsboda IBK F-10 Osby Sporthall
2021-10-16 13:00 2 Lönsboda IBK F-10 - IBK Osby F10 Osby Sporthall
Omgång 3
2021-10-24 10:30 3 Munka-Ljungby IBK F10 - Båstads GIF F10-12 Munkahallen
2021-10-24 11:30 3 Båstads GIF F10-12 - FBC Engelholm F10 Munkahallen
2021-10-24 12:30 3 FBC Engelholm F10 - Munka-Ljungby IBK F10 Munkahallen
Omgång 4
2021-11-27 09:00 4 Röke IBK F10-12 - Munka-Ljungby IBK F10 T4 Sporthall
2021-11-27 10:00 4 Munka-Ljungby IBK F10 - FC Helsingborg F10 T4 Sporthall
2021-11-27 11:00 4 FC Helsingborg F10 - Röke IBK F10-12 T4 Sporthall
Omgång 5
2021-11-27 09:00 5 Gantofta IBK F11-1 - Båstads GIF F10-12 Norrehedshallen
2021-11-27 10:00 5 Båstads GIF F10-12 - IBK Osby F10 Norrehedshallen
2021-11-27 11:00 5 IBK Osby F10 - Gantofta IBK F11-1 Norrehedshallen
Omgång 6
2021-11-27 09:15 6 Höganäs IBF F11 - Lönsboda IBK F-10 Höganäs Sportcenter B
2021-11-27 10:10 6 Lönsboda IBK F-10 - FBC Engelholm F10 Höganäs Sportcenter B
2021-11-27 11:05 6 FBC Engelholm F10 - Höganäs IBF F11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 7
2021-12-04 13:30 7 FBC Engelholm F10 - IBK Osby F10 Strövelstorpshallen
2021-12-04 14:30 7 IBK Osby F10 - FC Helsingborg F10 Strövelstorpshallen
2021-12-04 15:30 7 FC Helsingborg F10 - FBC Engelholm F10 Strövelstorpshallen
Omgång 8
2021-12-04 09:30 8 Lönsboda IBK F-10 - Munka-Ljungby IBK F10 Lönsboda Sporthall
2021-12-04 10:30 8 Munka-Ljungby IBK F10 - Gantofta IBK F11-1 Lönsboda Sporthall
2021-12-04 11:30 8 Gantofta IBK F11-1 - Lönsboda IBK F-10 Lönsboda Sporthall
Omgång 9
2021-12-12 09:00 9 Båstads GIF F10-12 - Röke IBK F10-12 Strandängsskolan
2021-12-12 10:00 9 Röke IBK F10-12 - Höganäs IBF F11 Strandängsskolan
2021-12-12 11:00 9 Höganäs IBF F11 - Båstads GIF F10-12 Strandängsskolan
Omgång 10
2022-01-16 08:30 10 FC Helsingborg F10 - Båstads GIF F10-12 Helsingborg Arena B
2022-01-16 09:30 10 Båstads GIF F10-12 - Lönsboda IBK F-10 Helsingborg Arena B
2022-01-16 10:30 10 Lönsboda IBK F-10 - FC Helsingborg F10 Helsingborg Arena B
Omgång 11
2022-03-26 11:00 11 Gantofta IBK F11-1 - FBC Engelholm F10 Strövelstorpshallen
2022-03-26 12:00 11 Röke IBK F10-12 - Gantofta IBK F11-1 Strövelstorpshallen
2022-03-26 13:00 11 FBC Engelholm F10 - Röke IBK F10-12 Strövelstorpshallen
Omgång 12
2022-01-15 14:30 12 IBK Osby F10 - Höganäs IBF F11 Osby Sporthall
2022-01-15 15:30 12 Höganäs IBF F11 - Munka-Ljungby IBK F10 Osby Sporthall
2022-01-15 16:30 12 Munka-Ljungby IBK F10 - IBK Osby F10 Osby Sporthall
Omgång 13
2022-02-06 09:15 13 Höganäs IBF F11 - Gantofta IBK F11-1 Höganäs Sportcenter B
2022-02-06 10:15 13 Gantofta IBK F11-1 - FC Helsingborg F10 Höganäs Sportcenter B
2022-02-06 11:15 13 FC Helsingborg F10 - Höganäs IBF F11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 14
2022-01-30 10:00 14 Lönsboda IBK F-10 - Röke IBK F10-12 Lönsboda Sporthall
2022-01-30 11:00 14 Röke IBK F10-12 - IBK Osby F10 Lönsboda Sporthall
2022-01-30 12:00 14 IBK Osby F10 - Lönsboda IBK F-10 Lönsboda Sporthall
Omgång 15
2022-02-06 10:30 15 Munka-Ljungby IBK F10 - FBC Engelholm F10 Munkahallen
2022-02-06 11:30 15 FBC Engelholm F10 - Båstads GIF F10-12 Munkahallen
2022-02-06 12:30 15 Båstads GIF F10-12 - Munka-Ljungby IBK F10 Munkahallen
Omgång 16
2022-03-05 09:00 16 Röke IBK F10-12 - FC Helsingborg F10 T4 Sporthall
2022-03-05 10:00 16 FC Helsingborg F10 - Munka-Ljungby IBK F10 T4 Sporthall
2022-03-05 11:00 16 Munka-Ljungby IBK F10 - Röke IBK F10-12 T4 Sporthall
Omgång 17
2022-03-06 09:00 17 Båstads GIF F10-12 - IBK Osby F10 Strandängsskolan
2022-03-06 10:00 17 IBK Osby F10 - Gantofta IBK F11-1 Strandängsskolan
2022-03-06 11:00 17 Gantofta IBK F11-1 - Båstads GIF F10-12 Strandängsskolan
Omgång 18
2022-03-05 14:00 18 FBC Engelholm F10 - Höganäs IBF F11 Strövelstorpshallen
2022-03-05 15:00 18 Höganäs IBF F11 - Lönsboda IBK F-10 Strövelstorpshallen
2022-03-05 16:00 18 Lönsboda IBK F-10 - FBC Engelholm F10 Strövelstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis