Spelprogram - Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK P10 Neongul, Svart, Svart
Eslövs IBF FP09/11 Jeanette Remgard Jeanette.remgard@hotmail.com 0702437279 Röd/Svart/Svart
FC Helsingborg P11 Peter Eisele petereisele@hotmail.com 070-267 02 61 Blå/svart, Svart, Svart
Gantofta IBK P11-1 Michael Grahn granneman81@hotmail.com 073-503 11 05 Rosa/Svart/Svart
IBK Lund P10 Dalby Svart-grön, Svart, Svart
IBK Lund P10 L Stefan Jakobsson Evennstevenn@hotmail.com 070-2576521 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad P10/11 Charlotte Andlar charlotte.andlar@gmail.com 0708187145 bl ,svart , svart
Kävlinge IBK P09/10 Röd, Svart, Svart
Lomma FBC P11-1 Marcus Pilemalm Marcus.pilemalm@tetrapak.com 073-336 47 05 Neongrön, Svart, Svart
Malmhaug IBF P11 Svart, Svart, Svart
Malmö FBC P09/10 Husie Mats Nilsson pella6958@yahoo.se 0705815178 Magenta/Svart/Svart
Tygelsjö IK P09-11 Vit, Svart, Vit
Vakant lag
Åkarps IBK P10/11 Martin Walder martin@walder.se 0702916573 Blå/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 11:30 1 Lomma FBC P11-1 - Bjärreds IBK P10 Slättängshallen
2021-10-23 12:30 1 Bjärreds IBK P10 - Eslövs IBF FP09/11 Slättängshallen
2021-10-23 13:30 1 Eslövs IBF FP09/11 - Lomma FBC P11-1 Slättängshallen
Omgång 2
2021-10-16 15:30 2 IBK Lund P10 Dalby - Malmhaug IBF P11 Nyvångsskolan
2021-10-16 16:30 2 Malmhaug IBF P11 - Kävlinge IBK P09/10 Nyvångsskolan
2021-10-16 17:30 2 Kävlinge IBK P09/10 - IBK Lund P10 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 3
2021-10-24 10:00 3 Åkarps IBK P10/11 - IK Stanstad P10/11 Dalslunds Idrottshall
2021-10-24 11:00 3 IK Stanstad P10/11 - FC Helsingborg P11 Dalslunds Idrottshall
2021-10-24 12:00 3 FC Helsingborg P11 - Åkarps IBK P10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 4
2021-10-24 13:00 4 Gantofta IBK P11-1 - Malmö FBC P09/10 Husie Högastenshallen
2021-10-24 14:00 4 Malmö FBC P09/10 Husie - IBK Lund P10 L Högastenshallen
2021-10-24 15:00 4 IBK Lund P10 L - Gantofta IBK P11-1 Högastenshallen
Omgång 5
2021-11-14 09:00 5 Malmhaug IBF P11 - Malmö FBC P09/10 Husie Kulladals Sporthall
2021-11-14 10:00 5 Malmö FBC P09/10 Husie - Åkarps IBK P10/11 Kulladals Sporthall
2021-11-14 11:00 5 Åkarps IBK P10/11 - Malmhaug IBF P11 Kulladals Sporthall
Omgång 6
2021-11-20 14:15 6 Kävlinge IBK P09/10 - Lomma FBC P11-1 Korsbackahallen
2021-11-20 15:15 6 Lomma FBC P11-1 - Gantofta IBK P11-1 Korsbackahallen
2021-11-20 16:15 6 Gantofta IBK P11-1 - Kävlinge IBK P09/10 Korsbackahallen
Omgång 7
2021-11-20 14:30 7 IK Stanstad P10/11 - Eslövs IBF FP09/11 Bråhögshallen
2021-11-20 15:30 7 Eslövs IBF FP09/11 - IBK Lund P10 Dalby Bråhögshallen
2021-11-20 16:30 7 IBK Lund P10 Dalby - IK Stanstad P10/11 Bråhögshallen
Omgång 8
2021-11-14 11:30 8 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P10 L Bjärehovhallen
2021-11-14 12:30 8 IBK Lund P10 L - FC Helsingborg P11 Bjärehovhallen
2021-11-14 13:30 8 FC Helsingborg P11 - Bjärreds IBK P10 Bjärehovhallen
Omgång 9
2021-11-27 12:30 9 IBK Lund P10 L - IK Stanstad P10/11 Lerbäckshallen A
2021-11-27 13:30 9 IK Stanstad P10/11 - Vakant lag Lerbäckshallen A
2021-11-27 14:30 9 Vakant lag - IBK Lund P10 L Lerbäckshallen A
Omgång 10
2021-12-04 13:00 10 Malmö FBC P09/10 Husie - Bjärreds IBK P10 Toftanäs Sporthall
2021-12-04 14:00 10 Bjärreds IBK P10 - IBK Lund P10 Dalby Toftanäs Sporthall
2021-12-04 15:00 10 IBK Lund P10 Dalby - Malmö FBC P09/10 Husie Toftanäs Sporthall
Omgång 11
2021-11-27 13:00 11 FC Helsingborg P11 - Gantofta IBK P11-1 Mariahallen
2021-11-27 14:00 11 Gantofta IBK P11-1 - Malmhaug IBF P11 Mariahallen
2021-11-27 15:00 11 Malmhaug IBF P11 - FC Helsingborg P11 Mariahallen
Omgång 12
2021-12-05 13:00 12 Eslövs IBF FP09/11 - Kävlinge IBK P09/10 Sallerupshallen
2021-12-05 14:00 12 Kävlinge IBK P09/10 - Åkarps IBK P10/11 Sallerupshallen
2021-12-05 15:00 12 Åkarps IBK P10/11 - Eslövs IBF FP09/11 Sallerupshallen
Omgång 13
13 Vakant lag - FC Helsingborg P11
13 FC Helsingborg P11 - IBK Lund P10 Dalby
13 IBK Lund P10 Dalby - Vakant lag
Omgång 14
2021-12-11 12:30 14 IK Stanstad P10/11 - Malmö FBC P09/10 Husie Bråhögshallen
2021-12-11 13:30 14 Malmö FBC P09/10 Husie - Kävlinge IBK P09/10 Bråhögshallen
2021-12-11 14:30 14 Kävlinge IBK P09/10 - IK Stanstad P10/11 Bråhögshallen
Omgång 15
2021-12-12 09:00 15 Malmhaug IBF P11 - IBK Lund P10 L Kulladals Sporthall
2021-12-12 10:00 15 IBK Lund P10 L - Eslövs IBF FP09/11 Kulladals Sporthall
2021-12-12 11:00 15 Eslövs IBF FP09/11 - Malmhaug IBF P11 Kulladals Sporthall
Omgång 16
2021-12-18 13:00 16 Gantofta IBK P11-1 - Åkarps IBK P10/11 Norrehedshallen
2021-12-18 14:00 16 Åkarps IBK P10/11 - Bjärreds IBK P10 Norrehedshallen
2021-12-18 15:00 16 Bjärreds IBK P10 - Gantofta IBK P11-1 Norrehedshallen
Omgång 17
2022-01-23 10:00 17 Åkarps IBK P10/11 - Malmö FBC P09/10 Husie Burlövs Sporthall
2022-01-23 11:00 17 Malmö FBC P09/10 Husie - Vakant lag Burlövs Sporthall
2022-01-23 12:00 17 Vakant lag - Åkarps IBK P10/11 Burlövs Sporthall
Omgång 18
2022-01-16 13:00 18 Bjärreds IBK P10 - Malmhaug IBF P11 Bjärehovhallen
2022-01-16 14:00 18 Malmhaug IBF P11 - IK Stanstad P10/11 Bjärehovhallen
2022-01-16 15:00 18 IK Stanstad P10/11 - Bjärreds IBK P10 Bjärehovhallen
Omgång 19
2022-01-22 14:00 19 Kävlinge IBK P09/10 - Eslövs IBF FP09/11 Korsbackahallen
2022-01-22 15:00 19 Eslövs IBF FP09/11 - FC Helsingborg P11 Korsbackahallen
2022-01-22 16:00 19 FC Helsingborg P11 - Kävlinge IBK P09/10 Korsbackahallen
Omgång 20
2022-01-15 14:30 20 IBK Lund P10 Dalby - Gantofta IBK P11-1 Nyvångsskolan
2022-01-15 15:30 20 Gantofta IBK P11-1 - IBK Lund P10 L Nyvångsskolan
2022-01-15 16:30 20 IBK Lund P10 L - IBK Lund P10 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 21
2022-02-05 10:30 21 FC Helsingborg P11 - Malmö FBC P09/10 Husie Helsingborg Arena C
2022-02-05 11:30 21 Malmö FBC P09/10 Husie - Eslövs IBF FP09/11 Helsingborg Arena C
2022-02-05 12:30 21 Eslövs IBF FP09/11 - FC Helsingborg P11 Helsingborg Arena C
Omgång 22
2022-01-30 12:30 22 IBK Lund P10 L - Bjärreds IBK P10 Lerbäckshallen A
2022-01-30 13:30 22 Bjärreds IBK P10 - Kävlinge IBK P09/10 Lerbäckshallen A
2022-01-30 14:30 22 Kävlinge IBK P09/10 - IBK Lund P10 L Lerbäckshallen A
Omgång 23
2022-02-05 09:00 23 Malmhaug IBF P11 - Åkarps IBK P10/11 Kulladals Sporthall
2022-02-05 10:00 23 Åkarps IBK P10/11 - IBK Lund P10 Dalby Kulladals Sporthall
2022-02-05 11:00 23 IBK Lund P10 Dalby - Malmhaug IBF P11 Kulladals Sporthall
Omgång 24
2022-02-05 12:00 24 IK Stanstad P10/11 - Tygelsjö IK P09-11 Bråhögshallen
2022-02-05 13:30 24 Tygelsjö IK P09-11 - Gantofta IBK P11-1 Bråhögshallen
2022-02-05 14:30 24 Gantofta IBK P11-1 - IK Stanstad P10/11 Bråhögshallen
Omgång 25
25 Vakant lag - Malmhaug IBF P11
25 Malmhaug IBF P11 - FC Helsingborg P11
25 FC Helsingborg P11 - Vakant lag
Omgång 26
2022-02-13 12:00 26 Eslövs IBF FP09/11 - Gantofta IBK P11-1 Sallerupshallen
2022-02-13 13:00 26 Gantofta IBK P11-1 - IBK Lund P10 Dalby Sallerupshallen
2022-02-13 14:00 26 IBK Lund P10 Dalby - Eslövs IBF FP09/11 Sallerupshallen
Omgång 27
2022-03-06 10:00 27 Åkarps IBK P10/11 - IK Stanstad P10/11 Dalslunds Idrottshall
2022-03-06 11:00 27 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P10 L Dalslunds Idrottshall
2022-03-06 12:00 27 IBK Lund P10 L - Åkarps IBK P10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 28
2022-03-06 10:00 28 Bjärreds IBK P10 - Kävlinge IBK P09/10 Bjärehovhallen
2022-03-06 11:00 28 Kävlinge IBK P09/10 - Malmö FBC P09/10 Husie Bjärehovhallen
2022-03-06 12:00 28 Malmö FBC P09/10 Husie - Bjärreds IBK P10 Bjärehovhallen
Omgång 29
2022-03-19 14:30 29 IBK Lund P10 Dalby - Bjärreds IBK P10 Nyvångsskolan
2022-03-19 15:30 29 Bjärreds IBK P10 - Vakant lag Nyvångsskolan
2022-03-19 16:30 29 Vakant lag - IBK Lund P10 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 30
2022-03-12 11:00 30 Kävlinge IBK P09/10 - Åkarps IBK P10/11 Korsbackahallen
2022-03-12 12:00 30 Åkarps IBK P10/11 - IBK Lund P10 L Korsbackahallen
2022-03-12 13:00 30 IBK Lund P10 L - Kävlinge IBK P09/10 Korsbackahallen
Omgång 31
2022-03-20 11:00 31 Eslövs IBF FP09/11 - Malmhaug IBF P11 Sallerupshallen
2022-03-20 12:00 31 Malmhaug IBF P11 - IK Stanstad P10/11 Sallerupshallen
2022-03-20 13:00 31 IK Stanstad P10/11 - Eslövs IBF FP09/11 Sallerupshallen
Omgång 32
2022-03-20 11:00 32 Malmö FBC P09/10 Husie - FC Helsingborg P11 Stadions Sporthall
2022-03-20 12:00 32 FC Helsingborg P11 - Gantofta IBK P11-1 Stadions Sporthall
2022-03-20 13:00 32 Gantofta IBK P11-1 - Malmö FBC P09/10 Husie Stadions Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis