Spelprogram - Blå Nivå Flickor B Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK F09/10 Erik Arheden erik.arheden@gmail.com 072398 27 33 Neongul/Svart/Svart
Häljarps SK F09/10 Per Pettersson perpettersson80@hotmail.com 0734-439776 Vit/Blå/Vit
Höganäs IBF F9-11 Anders Berlin anders.berlin@gmail.com 070-1094367 Röd/Blå/Vit
IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Daniel Andersson elebdajo@gmail.com Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund F 10/11 SÖ Henrik Bjerre Karlhenrik.bjerre@gmail.com 076-858 84 88 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund F10/11 Dalby Andreas Vikström andreas.r.vikstrom@gmail.com 0739674841 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad F10/11 B Anna Henriksson henricssonanna@hotmail.com 070-331 82 41
Malmhaug IBF F09-10 Thomas Lorentsson thomas.lorentsson@malmhaug.se 076-101 11 50 Svart/Svart/Svart
Malmhaug IBF F10/11 Thomas Lorentsson thomas.lorentsson@malmhaug.se 076-101 11 50 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC F09-10 Svart Per Lindkvist linkan1972@hotmail.com 0708257165 Magenta/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK Niklas Nordén niklas.norden@innebandy.se 0703-326947 Mörkblå/Mörkblå/Blå
VV-84 SK Bjuv 09-10 Daniel Bryborn bryborn@hotmail.com 0702990062 Röd/Vit/Röd
Åkarps IBK F10/11 Johan Månsson johanx.mansson@tetrapak.com 0733-362666 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 12:30 1 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Malmhaug IBF F09-10 Killebäckshallen
2021-10-17 13:30 1 Malmhaug IBF F09-10 - IK Stanstad F10/11 B Killebäckshallen
2021-10-17 14:30 1 IK Stanstad F10/11 B - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Killebäckshallen
Omgång 2
2021-10-17 14:00 2 Häljarps SK F09/10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Häljarps Idrottshall
2021-10-17 15:00 2 IBK Lund F 10/11 SÖ - Malmö FBC F09-10 Svart Häljarps Idrottshall
2021-10-17 16:00 2 Malmö FBC F09-10 Svart - Häljarps SK F09/10 Häljarps Idrottshall
Omgång 3
2021-10-24 09:00 3 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Bjärreds IBK F09/10 Brogårdaskolan
2021-10-24 10:00 3 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby Brogårdaskolan
2021-10-24 11:00 3 IBK Lund F10/11 Dalby - VV-84 SK Bjuv 09-10 Brogårdaskolan
Omgång 4
2021-10-17 14:00 4 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F9-11 Munkahallen
2021-10-17 15:00 4 Höganäs IBF F9-11 - Malmhaug IBF F10/11 Munkahallen
2021-10-17 16:00 4 Malmhaug IBF F10/11 - Munka-Ljungby IBK Munkahallen
Omgång 5
2021-11-20 13:00 5 Malmö FBC F09-10 Svart - Höganäs IBF F9-11 Kirsebergs Sporthall
2021-11-20 14:00 5 Höganäs IBF F9-11 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Kirsebergs Sporthall
2021-11-20 15:00 5 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Malmö FBC F09-10 Svart Kirsebergs Sporthall
Omgång 6
2021-11-21 10:00 6 Åkarps IBK F10/11 - Malmhaug IBF F10/11 Dalslunds Idrottshall
2021-11-21 11:00 6 Malmhaug IBF F10/11 - IBK Lund F 10/11 SÖ Dalslunds Idrottshall
2021-11-21 12:00 6 IBK Lund F 10/11 SÖ - Åkarps IBK F10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 7
2021-11-13 14:30 7 IBK Lund F10/11 Dalby - Häljarps SK F09/10 Nyvångsskolan
2021-11-13 15:30 7 Häljarps SK F09/10 - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Nyvångsskolan
2021-11-13 16:30 7 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - IBK Lund F10/11 Dalby Nyvångsskolan
Omgång 8
2021-11-21 09:00 8 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F09-10 Bjärehovhallen
2021-11-21 10:00 8 Malmhaug IBF F09-10 - Munka-Ljungby IBK Bjärehovhallen
2021-11-21 11:00 8 Munka-Ljungby IBK - Bjärreds IBK F09/10 Bjärehovhallen
Omgång 9
2021-11-27 12:00 9 Malmhaug IBF F10/11 - Munka-Ljungby IBK Kulladals Sporthall
2021-11-27 13:00 9 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Kulladals Sporthall
2021-11-27 14:00 9 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Malmhaug IBF F10/11 Kulladals Sporthall
Omgång 10
2021-11-28 09:00 10 Malmhaug IBF F09-10 - Malmö FBC F09-10 Svart Kulladals Sporthall
2021-11-28 10:00 10 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F10/11 Dalby Kulladals Sporthall
2021-11-28 11:00 10 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F09-10 Kulladals Sporthall
Omgång 11
2021-11-27 09:30 11 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10 Lerbäckshallen A
2021-11-27 10:30 11 Bjärreds IBK F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Lerbäckshallen A
2021-11-27 11:30 11 VV-84 SK Bjuv 09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 12
2021-12-05 09:15 12 Höganäs IBF F9-11 - Häljarps SK F09/10 Höganäs Sportcenter B
2021-12-05 10:15 12 Häljarps SK F09/10 - Åkarps IBK F10/11 Höganäs Sportcenter B
2021-12-05 11:15 12 Åkarps IBK F10/11 - Höganäs IBF F9-11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 13
2021-12-12 12:30 13 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F09-10 Vipeholmshallen
2021-12-12 13:30 13 Malmhaug IBF F09-10 - Bjärreds IBK F09/10 Vipeholmshallen
2021-12-12 14:30 13 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby Vipeholmshallen
Omgång 14
2021-12-12 14:00 14 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Åkarps IBK F10/11 Killebäckshallen
2021-12-12 15:00 14 Åkarps IBK F10/11 - Munka-Ljungby IBK Killebäckshallen
2021-12-12 16:00 14 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Killebäckshallen
Omgång 15
2021-12-19 13:30 15 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F 10/11 SÖ Toftanäs Sporthall
2021-12-19 14:30 15 IBK Lund F 10/11 SÖ - Höganäs IBF F9-11 Toftanäs Sporthall
2021-12-19 15:30 15 Höganäs IBF F9-11 - Malmö FBC F09-10 Svart Toftanäs Sporthall
Omgång 16
2021-12-18 14:00 16 Häljarps SK F09/10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Häljarps Idrottshall
2021-12-18 15:00 16 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Malmhaug IBF F10/11 Häljarps Idrottshall
2021-12-18 16:00 16 Malmhaug IBF F10/11 - Häljarps SK F09/10 Häljarps Idrottshall
Omgång 17
2022-01-22 12:00 17 Åkarps IBK F10/11 - Häljarps SK F09/10 Dalslunds Idrottshall
2022-01-22 13:00 17 Häljarps SK F09/10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Dalslunds Idrottshall
2022-01-22 14:00 17 IBK Lund F 10/11 SÖ - Åkarps IBK F10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 18
2022-01-16 09:00 18 VV-84 SK Bjuv 09-10 - IBK Lund F10/11 Dalby Brogårdaskolan
2022-01-16 10:00 18 IBK Lund F10/11 Dalby - Munka-Ljungby IBK Brogårdaskolan
2022-01-16 11:00 18 Munka-Ljungby IBK - VV-84 SK Bjuv 09-10 Brogårdaskolan
Omgång 19
2022-01-15 09:00 19 Malmhaug IBF F10/11 - Malmö FBC F09-10 Svart Kulladals Sporthall
2022-01-15 10:00 19 Malmö FBC F09-10 Svart - Bjärreds IBK F09/10 Kulladals Sporthall
2022-01-15 11:00 19 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F10/11 Kulladals Sporthall
Omgång 20
2022-01-15 11:40 20 Höganäs IBF F9-11 - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Höganäs Sportcenter B
2022-01-15 12:40 20 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Malmhaug IBF F09-10 Höganäs Sportcenter B
2022-01-15 13:40 20 Malmhaug IBF F09-10 - Höganäs IBF F9-11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 21
2022-02-05 12:00 21 Malmhaug IBF F09-10 - VV-84 SK Bjuv 09-10 Kulladals Sporthall
2022-02-05 13:00 21 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Åkarps IBK F10/11 Kulladals Sporthall
2022-02-05 14:00 21 Åkarps IBK F10/11 - Malmhaug IBF F09-10 Kulladals Sporthall
Omgång 22
2022-01-29 10:30 22 IBK Lund F 10/11 SÖ - Malmhaug IBF F10/11 Lerbäckshallen A
2022-01-29 11:30 22 Malmhaug IBF F10/11 - Malmö FBC F09-10 Svart Lerbäckshallen A
2022-01-29 12:30 22 Malmö FBC F09-10 Svart - IBK Lund F 10/11 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 23
2022-01-29 13:00 23 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F9-11 Munkahallen
2022-01-29 14:00 23 Höganäs IBF F9-11 - Häljarps SK F09/10 Munkahallen
2022-01-29 15:00 23 Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK Munkahallen
Omgång 24
2022-01-30 09:00 24 Bjärreds IBK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby Bjärehovhallen
2022-01-30 10:00 24 IBK Lund F10/11 Dalby - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Bjärehovhallen
2022-01-30 11:00 24 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Bjärreds IBK F09/10 Bjärehovhallen
Omgång 25
2022-03-06 12:30 25 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmö FBC F09-10 Svart Killebäckshallen
2022-03-06 13:30 25 Malmö FBC F09-10 Svart - Häljarps SK F09/10 Killebäckshallen
2022-03-06 14:30 25 Häljarps SK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby Killebäckshallen
Omgång 26
2022-02-13 09:15 26 Höganäs IBF F9-11 - Malmhaug IBF F09-10 Höganäs Sportcenter B
2022-02-13 10:10 26 Malmhaug IBF F09-10 - Munka-Ljungby IBK Höganäs Sportcenter B
2022-02-13 11:05 26 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F9-11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 27
2022-02-13 13:00 27 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - Bjärreds IBK F09/10 Killebäckshallen
2022-02-13 14:00 27 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F10/11 Killebäckshallen
2022-02-13 15:00 27 Malmhaug IBF F10/11 - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Killebäckshallen
Omgång 28
2022-02-13 10:00 28 Åkarps IBK F10/11 - IBK Lund F 10/11 SÖ Dalslunds Idrottshall
2022-02-13 11:00 28 IBK Lund F 10/11 SÖ - Häljarps SK F09/10 Dalslunds Idrottshall
2022-02-13 12:00 28 Häljarps SK F09/10 - Åkarps IBK F10/11 Dalslunds Idrottshall
Omgång 29
2022-03-20 09:00 29 VV-84 SK Bjuv 09-10 - Höganäs IBF F9-11 Brogårdaskolan
2022-03-20 10:00 29 Höganäs IBF F9-11 - IBK Lund F 10/11 Sandby Grön Brogårdaskolan
2022-03-20 11:00 29 IBK Lund F 10/11 Sandby Grön - VV-84 SK Bjuv 09-10 Brogårdaskolan
Omgång 30
2022-03-20 14:00 30 Häljarps SK F09/10 - IBK Lund F10/11 Dalby Häljarps Idrottshall
2022-03-20 15:00 30 IBK Lund F10/11 Dalby - Malmhaug IBF F10/11 Häljarps Idrottshall
2022-03-20 16:00 30 Malmhaug IBF F10/11 - Häljarps SK F09/10 Häljarps Idrottshall
Omgång 31
2022-03-13 10:00 31 Bjärreds IBK F09/10 - Malmhaug IBF F09-10 Bjärehovhallen
2022-03-13 11:00 31 Malmhaug IBF F09-10 - IBK Lund F 10/11 SÖ Bjärehovhallen
2022-03-13 12:00 31 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10 Bjärehovhallen
Omgång 32
2022-03-13 10:30 32 Munka-Ljungby IBK - Malmö FBC F09-10 Svart Munkahallen
2022-03-13 11:30 32 Malmö FBC F09-10 Svart - Åkarps IBK F10/11 Munkahallen
2022-03-13 12:30 32 Åkarps IBK F10/11 - Munka-Ljungby IBK Munkahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis