Spelprogram - Newbody Flick Lätt A Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK F11/12/13 Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Lerum F12 Svart Daniel Engström danielbabis@gmail.com 0702-423537 Röd/Röd/Vit
IBF Backadalen F11/12 Stefan Lovén vfindians_1@hotmail.com 0708366263 Röd, Röd, Röd
IBF Backadalen F12 Stefan Lovén vfindians_1@hotmail.com 0708366263 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden F12/13 Eva Möller evamoller78@gmail.com 0737733810 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK F12 Blå Patrik Tempelen Thorin patrik-thorin@outlook.com +46735083536 Vit/blå-randig, Svart, Svart
Lindome IBK F12 Jonas Rylander jonas@hallonbacken.com Grön tröja. Vita shorts
Lindås Rasta IBK F12 Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås Rasta IBK F12-13 Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Henrik Arnham henrik.arnham@gmail.com 0739029679 Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Henrik Arnham henrik.arnham@gmail.com 0739029679 Rödvit
Surte IS IBK F11 Robert Andersson poppelgrand@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Utbynäs SK F 12 Ulrika Bryngelsson ulrika.bryngelsson@gmail.com 0705240088 Gul/Blå/Gul
Öckerö IBK F10/12 Chanette Svensson chanette.svensson@ovarvet.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:00 1 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Lindås Rasta IBK F12 Filippa Löfgren, Maja Blennermark Wallenstam Arena B
2022-01-15 10:30 1 Surte IS IBK F11 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd , Molly Larsson Bohushallen
2022-01-15 12:00 1 IBF Backadalen F11/12 - Landvetter IBK F12 Blå , Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2022-01-15 13:45 1 Öckerö IBK F10/12 - IBF Älvstranden F12/13 Agnes Spengler, Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2022-01-15 14:40 1 FBC Lerum F12 Svart - IBF Backadalen F12 Elin Brendelökken, Alice Engström Rydsbergshallen
2022-01-15 14:40 1 Eken IBK F11/12/13 - Utbynäs SK F 12 Alice Hallström, Isabelle Bäckman Ekenhallen 1
2022-01-15 16:00 1 Lindås Rasta IBK F12-13 - Lindome IBK F12 Bianca Fall, Alexander Wallberg Askims Sporthall
Omgång 2
2022-01-22 09:45 2 Lindome IBK F12 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Jacob Ebeling, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-01-22 11:00 2 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - FBC Lerum F12 Svart Carla Erdegard, Elsa Häggdahl Wallenstam Arena B
2022-01-22 13:00 2 Öckerö IBK F10/12 - Lindås Rasta IBK F12-13 Melvin Stenberg, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-01-23 09:00 2 Landvetter IBK F12 Blå - IBF Backadalen F12 Maja Pehrsson, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-01-23 09:00 2 IBF Älvstranden F12/13 - Eken IBK F11/12/13 Mariah Marcelo, Bailasan Mohammed Santoshallen
2022-01-23 15:30 2 Lindås Rasta IBK F12 - Surte IS IBK F11 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-02-08 18:45 2 Utbynäs SK F 12 - IBF Backadalen F11/12 Narcis Hadziselimovic, Selma Hadziselimovic Berghalla
Omgång 3
2022-01-30 08:30 3 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Öckerö IBK F10/12 Maja Blennermark, Tova Connant Wallenstam Arena B
2022-01-30 09:30 3 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Lindås Rasta IBK F12 Maja Blennermark, Tova Connant Wallenstam Arena B
2022-01-30 10:00 3 Surte IS IBK F11 - Lindome IBK F12 Bohushallen
2022-01-30 10:20 3 Eken IBK F11/12/13 - Lindås Rasta IBK F12-13 Natalie Chizari, Liah Flodell Ekenhallen 1
2022-01-30 13:30 3 IBF Backadalen F12 - Utbynäs SK F 12 Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-01-30 14:00 3 FBC Lerum F12 Svart - Landvetter IBK F12 Blå Elin Brendelökken, Ella Westerberg Hjällsnäshallen B-hallen
2022-01-30 14:30 3 IBF Backadalen F11/12 - IBF Älvstranden F12/13 Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall
Omgång 4
2022-02-05 08:45 4 Lindome IBK F12 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Isak Bokesten, Felix Juréen Almåshallen A
2022-02-05 09:00 4 Eken IBK F11/12/13 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Melker Kjellberg, Ludwig Ahlström Ekenhallen 1
2022-02-06 09:00 4 Utbynäs SK F 12 - Landvetter IBK F12 Blå Rasmus Ahlgren, Adam Ottosson Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-02-06 09:00 4 IBF Älvstranden F12/13 - IBF Backadalen F12 Yasminne Henningsson, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-02-06 11:00 4 Öckerö IBK F10/12 - Surte IS IBK F11 Agnes Spengler, Nova Davidson Ringius Bergagårdshallen
2022-02-06 13:30 4 Lindås Rasta IBK F12-13 - IBF Backadalen F11/12 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-02-06 14:30 4 Lindås Rasta IBK F12 - FBC Lerum F12 Svart Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
Omgång 5
2022-02-26 14:00 5 Landvetter IBK F12 Blå - IBF Älvstranden F12/13 Annie Sigvardson, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-02-27 09:00 5 Surte IS IBK F11 - Eken IBK F11/12/13 Bohushallen
2022-02-27 13:30 5 Lindås Rasta IBK F12 - Lindome IBK F12 Anton Angervall, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-02-27 14:00 5 FBC Lerum F12 Svart - Utbynäs SK F 12 , Måns Eliason Lerum Arena C
2022-02-27 14:00 5 IBF Backadalen F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Anton Wulfsberg, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-02-27 15:00 5 IBF Backadalen F12 - Lindås Rasta IBK F12-13 Anton Wulfsberg, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-02-27 17:00 5 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Öckerö IBK F10/12 Liza Berglund Wallenstam Arena A
Omgång 6
2022-03-05 09:00 6 Lindome IBK F12 - FBC Lerum F12 Svart Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-03-05 11:00 6 Eken IBK F11/12/13 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Yao-Zu Galby, Alice Hallström Ekenhallen 1
2022-03-05 12:45 6 Öckerö IBK F10/12 - Lindås Rasta IBK F12 Agnes Spengler, Maja Hansson Hedenskolans Idrottshall
2022-03-06 09:00 6 IBF Älvstranden F12/13 - Utbynäs SK F 12 Wilma Björk, Helin Beyza Altuntas Santoshallen
2022-03-06 09:50 6 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - IBF Backadalen F12 Carla Erdegard, Nathalie Larsson Wallenstam Arena A
2022-03-06 14:30 6 Lindås Rasta IBK F12-13 - Landvetter IBK F12 Blå Anton Angervall, Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-06 15:00 6 IBF Backadalen F11/12 - Surte IS IBK F11 Noel Dittmer, Herman Rydin Tuve Sporthall
Omgång 7
2022-03-12 10:00 7 Lindome IBK F12 - Öckerö IBK F10/12 Ian Blomqvist, Emanuel Sangrud Almåshallen A
2022-03-12 15:00 7 Landvetter IBK F12 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Vincent Gårlin, Felix Enger Landvetter Idrottshall
2022-03-13 09:00 7 Utbynäs SK F 12 - Lindås Rasta IBK F12-13 Amer Mehanovic, Rasmus Ahlgren Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-13 09:20 7 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - IBF Backadalen F11/12 Tova Connant, Liza Berglund Wallenstam Arena A
2022-03-13 13:00 7 IBF Backadalen F12 - Surte IS IBK F11 Noel Dittmer, Lucas Laukkanen Tuve Sporthall
2022-03-13 15:30 7 Lindås Rasta IBK F12 - Eken IBK F11/12/13 , Lotte Engblom Askims Sporthall
2022-03-13 16:15 7 FBC Lerum F12 Svart - IBF Älvstranden F12/13 Ella Westerberg, Nellie Nettby Lerum Arena C
Omgång 8
2022-03-19 09:30 8 Surte IS IBK F11 - Landvetter IBK F12 Blå Bohushallen
2022-03-19 11:00 8 IBF Backadalen F12 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Emil Lejon, Herman Rydin Tuve Sporthall
2022-03-19 11:40 8 Eken IBK F11/12/13 - Lindome IBK F12 Rebecca Blume, Alicia Ilin Persson Ekenhallen 1
2022-03-19 12:00 8 IBF Backadalen F11/12 - Lindås Rasta IBK F12 Emil Lejon, Herman Rydin Tuve Sporthall
2022-03-19 13:45 8 Öckerö IBK F10/12 - FBC Lerum F12 Svart Agnes Spengler, Nova Davidson Ringius Hedenskolans Idrottshall
2022-03-20 09:00 8 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Utbynäs SK F 12 Arvid Westhed, Malvin Larsson Wallenstam Arena A
2022-03-20 13:30 8 Lindås Rasta IBK F12-13 - IBF Älvstranden F12/13 , Anton Angervall Askims Sporthall
Omgång 9
2022-03-26 09:00 9 Lindome IBK F12 - IBF Backadalen F11/12 Isak Bokesten, Noel Sager Almåshallen A
2022-03-26 13:00 9 Öckerö IBK F10/12 - Eken IBK F11/12/13 Melvin Stenberg, Agnes Spengler Hedenskolans Idrottshall
2022-03-26 15:00 9 Landvetter IBK F12 Blå - Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd Tuva Aebischer Skogbäck, Tindra Bäckvall Landvetter Idrottshall
2022-03-27 09:00 9 IBF Älvstranden F12/13 - Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit Jordan Skoog Santoshallen
2022-03-27 10:00 9 Utbynäs SK F 12 - Surte IS IBK F11 Rasmus Ahlgren, Amer Mehanovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2022-03-27 15:10 9 FBC Lerum F12 Svart - Lindås Rasta IBK F12-13 Fahd Alkassar, Karl Dahlsjö Lerum Arena C
2022-03-27 15:30 9 Lindås Rasta IBK F12 - IBF Backadalen F12 , Mats Sällberg Askims Sporthall
Omgång 10
2022-04-08 18:15 10 Eken IBK F11/12/13 - FBC Lerum F12 Svart Yao-Zu Galby, Isabelle Bäckman Ekenhallen 1
2022-04-09 09:00 10 Landvetter IBK F12 Blå - Lindås Rasta IBK F12 Maja Pehrsson, Halina Karnili Pinntorps Idrottshall
2022-04-09 10:00 10 Pixbo Wallenstam IBK F12 Röd - Utbynäs SK F 12 Tova Connant, Ida Finn Wallenstam Arena B
2022-04-09 11:00 10 Pixbo Wallenstam IBK F12 Vit - Lindås Rasta IBK F12-13 Arvid Westhed, Linus Bolmstedt Wallenstam Arena B
2022-04-09 11:00 10 Surte IS IBK F11 - IBF Älvstranden F12/13 Bohushallen
2022-04-10 14:00 10 IBF Backadalen F12 - Lindome IBK F12 Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall
2022-04-10 15:00 10 IBF Backadalen F11/12 - Öckerö IBK F10/12 Herman Rydin, Emil Lejon Tuve Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis