Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Maximilian Hermundstad maxi.hermundstad@farstaibk.se Svart/Svart/Svart
FBC Lerum Utveckling Anton Olofsson anton.olofsson@fbclerum.se 0739284075 Röd/Röd/Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Höllvikens IBF Filip Lenander filip@hibf.se 0733-979929 Orange/Vit/Vit
IBF Falun Utveckling Rosa, Rosa, Svart
IBK Genarp Andreas Skog andreas.skog4@gmail.com 070-2790239 Svart/Svart/Svart
IBK Kungälv Anders Nilsson anders.nilsson2@skola.kungalv.se 0706-392045 Vit/Svart/Svart
Jönköpings IK Utveckling Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 Röd/Röd/Röd
Karlstad IBF Ungdom Niklas Olsson idaoisac@hotmail.com 0730 77 55 55 Blå/svart/svart
Lindås Rasta IBK Stefan Sundström p04lindas@gmail.com 0709-63 07 71 Turkosblå/Svart/Turkosblå
Linköping FBC Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Ann-Sofie Persson annsofie.persson@astrazeneca.com 0768-129932 Svart/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se Röd/vit/Röd/Röda
RIG Umeå IBF John Edström john.edstrom@umea.se 0702345455 Blå/Blå/Gul/Blå randiga
Skoghalls IBK Utveckling Martin Olander martin.olander@brandskyddslaget.se 070-6215505 Blå/Blå/Blå
Storvreta IBK Peter Furubrand 073-0387700 Röd/Svart/Röd
Sundsvall FBC Ungdom Kristoffer Asp Aspkristoffer@gmail.com 073-8491907 Svart/Svart/Svart
Täby FC Johan Karlsson johan@emarin.se 0706-110529 Vit/Vit/Vit
Växjö IBK Utveckling Adam Linderson adam.linderson02@gmail.com 0730618396 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Åkersberga IBF Dan Granquist danogrankvist@hotmail.com 0708-505224 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-04-07 20:00 1 Linköping FBC - Nykvarns IF 4 - 3 Linköpings Sporthall
2022-04-08 19:00 1 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 4 - 6 Hammarö Arena 250
2022-04-08 19:45 1 RIG Umeå IBF - Sundsvall FBC Ungdom 9 - 8 Jubileumshallen Teg 150
2022-04-10 13:00 1 Farsta IBK - Huddinge IBS 4 - 5 Farstahallen 1 242
2022-04-10 15:00 1 Täby FC - Åkersberga IBF 3 - 8 K-Rauta Arena 250
2022-04-10 15:00 1 FBC Lerum Utveckling - Lindås Rasta IBK 12 - 8 Rydsbergshallen 295
2022-04-10 16:00 1 Pixbo Wallenstam IBF - IBK Kungälv 15 - 2 Wallenstam Arena A
2022-04-10 16:00 1 IBK Genarp - Höllvikens IBF 5 - 7 Genarps Idrottshall
2022-04-10 17:00 1 IBF Falun Utveckling - Storvreta IBK 7 - 5 Guide Arena 125
2022-04-10 20:00 1 Jönköpings IK Utveckling - Växjö IBK Utveckling 9 - 3 Arenan - Jönköpings Idrottshus 380

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis