Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Thorbjörn Frisk himself@thorbear.com 0730233230 Svart/Svart/Svart
Ekerö IK Åke Svensson Ake@ekerosvenssons.se 0705268888 Blå, Blå, Blå
FBI Tullinge (B) Anders Sveno anders.sveno@hotmail.com Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS (A) Michael Jerlin michael.jerlin@gmail.com 076-020 62 80 Röd/Röd/Vita
Huddinge IBS (B) Magnus Ros ros.magnus@gmail.com 072-502 22 85 Röd/Röd/Vita
Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Maria Rignér maria.rigner@gmail.com 070-4228633 Blå/Blå/Vit
Töjnan IBK Jessica Stjernholm Jessica.Stjernholm@gmail.com 073-3376599 Gul/Svart/Svart
Vallentuna IBK Maria Sognefors maria@sognefors.se 0733565571 svart/svart/svart
Vaxholms IBF Fredrik Hedqvist fredrik.hedqvist@piab.com 076-7244458 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (B) Björn Olmats bjorn@telia.com 0704284842 Röd/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 10:15 1 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B) 2 - 5 Kvarnbergshallen
2022-10-01 12:30 1 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF 1 - 3 Rotebrohallen (Nya)
2022-10-01 14:45 1 Huddinge IBS (A) - Bele Barkarby IF IBF 1 - 4 Kvarnbergshallen
2022-10-01 17:30 1 Ekerö IK - Väsby AIK (B) 2 - 1 Mälaröhallen
2022-11-26 15:45 1 Töjnan IBK - Vallentuna IBK 3 - 3 Töjnahallen
Omgång 2
2022-10-08 12:15 2 FBI Tullinge (B) - Töjnan IBK 7 - 2 Tullingehallen
2022-10-08 16:45 2 Vaxholms IBF - Ekerö IK 5 - 0 Vaxholm innebandyhallen
2022-10-09 16:15 2 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK 1 - 6 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-10-15 16:30 2 Bele Barkarby IF IBF - Huddinge IBS (B) 4 - 2 Björkebyhallen
Omgång 3
2022-10-15 16:00 3 Ekerö IK - Vallentuna IBK 3 - 4 Mälaröhallen 20
2022-10-16 12:15 3 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - FBI Tullinge (B) 3 - 4 Rotebrohallen (Nya)
2022-10-16 17:15 3 Töjnan IBK - Bele Barkarby IF IBF 0 - 5 Töjnahallen
2022-11-26 15:00 3 Vaxholms IBF - Väsby AIK (B) 5 - 2 Vaxholm innebandyhallen
Omgång 4
2022-10-22 11:30 4 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK 6 - 4 Bas Barkarby
2022-10-22 15:45 4 Väsby AIK (B) - Huddinge IBS (A) 4 - 4 Väsby skolan
2022-10-23 13:15 4 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF 0 - 6 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-12-03 15:00 4 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK Tullingehallen
Omgång 5
2022-10-26 17:45 5 Huddinge IBS (B) - Huddinge IBS (A) 5 - 2 Glömstahallen
2022-10-30 11:45 5 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF 1 - 4 Mälaröhallen
2022-11-18 19:00 5 Vallentuna IBK - Väsby AIK (B) 2 - 3 Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-11-20 17:00 5 Vaxholms IBF - FBI Tullinge (B) 2 - 5 Vaxholm innebandyhallen
Omgång 6
2022-11-12 13:15 6 Huddinge IBS (A) - Töjnan IBK 2 - 2 Kvarnbergshallen
2022-11-12 13:45 6 FBI Tullinge (B) - Vallentuna IBK 4 - 3 Tullingehallen
2022-11-12 16:00 6 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF 0 - 5 Björkebyhallen
2022-11-13 13:15 6 Väsby AIK (B) - Huddinge IBS (B) 4 - 2 Väsby skolan
Omgång 7
2022-11-19 12:45 7 FBI Tullinge (B) - Väsby AIK (B) 4 - 4 Tullingehallen
2022-11-19 13:15 7 Töjnan IBK - Huddinge IBS (B) 2 - 4 Töjnahallen
2023-01-28 12:00 7 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-04-02 11:00 7 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Huddinge IBS (A) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 8
2022-11-26 15:45 8 Bele Barkarby IF IBF - FBI Tullinge (B) 1 - 2 Björkebyhallen
2022-11-27 09:15 8 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2022-11-27 13:15 8 Huddinge IBS (B) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Kvarnbergshallen
2022-11-27 14:30 8 Väsby AIK (B) - Töjnan IBK Väsby skolan
Omgång 9
2022-12-02 19:45 9 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2022-12-03 11:15 9 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-12-04 14:00 9 Ekerö IK - Huddinge IBS (B) Tappströms Bollhall
2022-12-04 18:00 9 Vaxholms IBF - Huddinge IBS (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 10
2022-12-10 10:30 10 Huddinge IBS (A) - Vallentuna IBK Kvarnbergshallen
2022-12-11 13:15 10 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Väsby skolan
2022-12-11 13:30 10 Töjnan IBK - Ekerö IK Töjnahallen
2022-12-11 13:45 10 Huddinge IBS (B) - Vaxholms IBF Kvarnbergshallen
Omgång 11
2022-12-18 12:00 11 Vallentuna IBK - Huddinge IBS (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2022-12-18 13:30 11 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Vaxholm innebandyhallen
2022-12-18 16:15 11 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (A) Tullingehallen
2022-12-18 16:30 11 Ekerö IK - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Tappströms Bollhall
Omgång 12
2023-01-08 13:00 12 Väsby AIK (B) - Ekerö IK Väsby skolan
2023-01-08 14:30 12 Vallentuna IBK - Töjnan IBK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-08 16:15 12 Bele Barkarby IF IBF - Huddinge IBS (A) Björkebyhallen
2023-01-08 17:15 12 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Vaxholm innebandyhallen
2023-02-04 11:30 12 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (B) Tullingehallen
Omgång 13
2023-01-14 13:15 13 Töjnan IBK - FBI Tullinge (B) Töjnahallen
2023-01-14 14:15 13 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Nya)
2023-01-14 14:30 13 Huddinge IBS (B) - Bele Barkarby IF IBF Kvarnbergshallen
2023-01-15 17:15 13 Ekerö IK - Vaxholms IBF Tappströms Bollhall
Omgång 14
2023-01-21 11:00 14 Vallentuna IBK - Ekerö IK Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-01-21 11:45 14 FBI Tullinge (B) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Tullingehallen
2023-01-21 16:45 14 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2023-01-22 15:30 14 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
Omgång 15
2023-01-28 15:45 15 Huddinge IBS (A) - Väsby AIK (B) Kvarnbergshallen
2023-01-29 14:45 15 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF Rotebrohallen (Nya)
2023-01-29 15:45 15 Ekerö IK - FBI Tullinge (B) Tappströms Bollhall
2023-01-29 16:45 15 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 16
2023-02-01 17:45 16 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B) Glömstahallen
2023-02-04 16:30 16 FBI Tullinge (B) - Vaxholms IBF Tullingehallen
2023-02-04 16:30 16 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2023-02-05 14:15 16 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK Björkebyhallen
Omgång 17
2023-02-11 10:30 17 Huddinge IBS (B) - Väsby AIK (B) Kvarnbergshallen
2023-02-11 14:30 17 Töjnan IBK - Huddinge IBS (A) Töjnahallen
2023-02-11 17:00 17 Vallentuna IBK - FBI Tullinge (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-02-12 17:15 17 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 18
2023-02-19 12:30 18 Huddinge IBS (B) - Töjnan IBK Kvarnbergshallen
2023-02-19 13:15 18 Väsby AIK (B) - FBI Tullinge (B) Väsby skolan
2023-02-19 15:15 18 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2023-03-12 10:00 18 Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Kvarnbergshallen
Omgång 19
2023-03-11 12:30 19 FBI Tullinge (B) - Bele Barkarby IF IBF Tullingehallen
2023-03-11 13:45 19 Ekerö IK - Huddinge IBS (A) Mälaröhallen
2023-03-11 14:30 19 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Huddinge IBS (B) Rotebrohallen (Nya)
2023-03-11 15:30 19 Töjnan IBK - Väsby AIK (B) Töjnahallen
Omgång 20
2023-03-18 14:30 20 Huddinge IBS (A) - Vaxholms IBF Kvarnbergshallen
2023-03-18 16:00 20 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2023-03-18 17:00 20 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK Kvarnbergshallen
2023-03-19 15:45 20 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK Töjnahallen
Omgång 21
2023-03-25 10:00 21 Ekerö IK - Töjnan IBK Mälaröhallen
2023-03-25 17:30 21 Vaxholms IBF - Huddinge IBS (B) Vaxholm innebandyhallen
2023-03-26 11:15 21 Vallentuna IBK - Huddinge IBS (A) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2023-03-26 14:00 21 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 22
2023-04-01 16:00 22 Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK - Ekerö IK Rotebrohallen (Nya)
2023-04-01 16:15 22 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2023-04-02 11:00 22 Huddinge IBS (B) - Vallentuna IBK Kvarnbergshallen
2023-04-02 15:15 22 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Töjnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis