Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Nacka IBK (A) Björn Pasternak bjorn.pasternak@gmail.com 0704262966 VIT/SVART/VIT
Tyresö Trollbäcken IBK Hanna Edgardh hannaedgardh@hotmail.com 0723531146 svart/svart/svart
Värmdö IF (B) Martin Persson familjenpersson@gmx.com 0732282444 Blå/Blå/Blå
Västerhaninge IBK Camilla Andersson caan_@hotmail.com 070-582 17 41 Blå/Svart/Svart
Älta IF Stefan Möller stemol74@gmail.com 0709619012 Svart/svart/svart
Älvsjö AIK IBF (A) Patrik Sjöstrand alvsjoaikp10vit@gmail.com 0707508277 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-11-20 10:00 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Josefine Svensson, Linnea Gilliam Strandhallen - Tyresö
2023-01-29 11:00 1 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
Omgång 2
2022-10-08 15:30 2 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (A) Emilia Risberg, Hilma Durfors Kämpetorpshallen 1
2022-10-15 10:30 2 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Rasmus Bergne, Emma Torbjörnsdotter Åbyhallen - Haninge
2022-11-26 17:45 2 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (A) Johan Hessing, Sadjad Nima Värmdö sporthall
Omgång 3
2022-10-22 18:15 3 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Håkan Taxén, Bjarne Hekkelstrand Strandhallen - Tyresö
2022-10-23 12:15 3 Nacka IBK (A) - Älta IF Leo Ghiselli Fristedt, Marcus Lundelin Ormingehallen
2022-11-26 14:15 3 Västerhaninge IBK - Älta IF Rasmus Bergne, Kenneth Johansson Åbyhallen - Haninge
Omgång 4
2022-10-16 12:00 4 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Ilias Neffling, Mattias Dahlgren Värmdö sporthall
2022-10-29 10:15 4 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (A) Shabbir Ahmed, Fredrik Bousset Åbyhallen - Haninge
2022-10-30 13:15 4 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Mario Mallengren, Marcus Lundelin Stavsborgs sporthall
Omgång 5
2022-11-12 10:00 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK Hilma Durfors, Emilia Risberg Kämpetorpshallen 1
2022-11-12 13:30 5 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
Omgång 6
2022-11-19 11:15 6 Västerhaninge IBK - Älta IF Peter Saliba Gustafsson, Mohamed Abdirisak Åbyhallen - Haninge
2022-11-19 12:15 6 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (A) Christoffer Hellström, Noah Hulin Värmdö sporthall
Omgång 7
2022-12-03 10:00 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Amina Jerbi, Filippa Wijnbladh Kämpetorpshallen 2
2022-12-04 16:15 7 Nacka IBK (A) - Västerhaninge IBK Maja Bergman, Christoffer Hellström Ormingehallen
Omgång 8
2022-12-10 10:15 8 Värmdö IF (B) - Älta IF Mattias Dahlgren, Ilias Neffling Värmdö sporthall
2022-12-10 17:45 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK Sadjad Nima, Linus Löfstedt Kämpetorpshallen 1
2022-12-11 13:15 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka IBK (A) Fredrik Hallenberg, Johnny Mikael Claesson Strandhallen - Tyresö
Omgång 9
2022-12-17 11:45 9 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (B) Åbyhallen - Haninge
2022-12-17 12:15 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kämpetorpshallen 1
Omgång 10
2023-01-14 12:03 10 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2023-01-14 12:15 10 Nacka IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2023-01-15 14:30 10 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Stavsborgs sporthall
Omgång 11
2023-01-21 11:15 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Strandhallen - Tyresö
2023-01-21 17:00 11 Nacka IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2023-02-12 15:00 11 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgs sporthall
Omgång 12
2023-01-28 14:45 12 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Kämpetorpshallen 1
2023-01-29 14:00 12 Älta IF - Nacka IBK (A) Stavsborgs sporthall
Omgång 13
2023-02-04 09:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Kämpetorpshallen 1
2023-02-04 16:45 13 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2023-02-05 12:45 13 Nacka IBK (A) - Västerhaninge IBK Ormingehallen
Omgång 14
2023-02-18 10:30 14 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Åbyhallen - Haninge
2023-02-18 13:15 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Älta IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 15
2023-03-12 12:00 15 Nacka IBK (A) - Värmdö IF (B) Ormingehallen
2023-03-12 14:15 15 Älta IF - Västerhaninge IBK Stavsborgs sporthall
Omgång 16
2023-03-18 13:00 16 Västerhaninge IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Åbyhallen - Haninge
2023-03-18 15:45 16 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2023-03-19 17:00 16 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Stavsborgs sporthall
Omgång 17
2023-03-26 13:45 17 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ormingehallen
2023-03-26 16:00 17 Älta IF - Värmdö IF (B) Stavsborgs sporthall
Omgång 18
2022-12-17 10:30 18 Älta IF - Nacka IBK (A) Stavsborgs sporthall
2023-02-12 10:00 18 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2023-04-02 11:15 18 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis