Spelprogram - Herrar Div. 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dingle AIK H3 Fredrik Nestorsson godis9@telia.com 0706-83 86 72 Blå/Blå/Blå
Eken IBK H3 Tomas Westerling tomas.westerling@gmail.com 070-5692744 Lila/Svart/Svart
Floda IBK H3 Henrik Albinsson Flodaboy@gmail.com 0707829629 Vit/Svart/Svart
Guldhedens IK H3 Jonas Hansson scrotum00@gmail.com 0703779700 Guld/svart/svart
Göteborg City IBK H3 Daniel Liepins Liepins@hotmail.com 0702728934 Röd/svart/röd
IBK Kungälv H3 Andreas Zimmergren andreas@zimmergren.nu Vit-svart-svart
Lindome IBK H3 Andreas Säfdal saefdal@hotmail.com 0708-771970 Grön/Vit/Vit
Lindås IBF H3 Eric Pettersson eric.pettersson@lindaswaves.se 0706-269398 Korallblå
Myggenäs IBK H3 Daniel Ekström WrittenCat@hotmail.com 0767671310 Grön/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBF H3 Gustav Bohlin nils.gustav.bohlin@gmail.com 0738-190718 RödVit/Röd/Röd
Sörgårdens IBF H3 Adam Nordin nordin_77@hotmail.com 0705364833 Svart/Svart/Svart
Torslanda IBF H3 Peter Ullnert ullnert@hotmail.com 0761146503
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-09-30 19:30 1 Lindås IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 3 - 4 Salming Arena
2022-09-30 19:30 1 Dingle AIK H3 - Torslanda IBF H3 14 - 5 Munkedals Idrottshall 197
2022-10-01 17:00 1 Sörgårdens IBF H3 - Myggenäs IBK H3 3 - 6 Lundenhallen 28
2022-10-02 10:30 1 Lindome IBK H3 - Eken IBK H3 4 - 2 Almåshallen A 62
2022-10-02 11:30 1 Floda IBK H3 - IBK Kungälv H3 9 - 2 Nova Floda Sportcenter 50
2022-10-02 17:00 1 Göteborg City IBK H3 - Guldhedens IK H3 7 - 3 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 38
Omgång 2
2022-10-06 19:30 2 Myggenäs IBK H3 - Lindås IBF H3 6 - 7 Häggvallsskolan 75
2022-10-07 19:30 2 Eken IBK H3 - Dingle AIK H3 3 - 9 Ekenhallen 1
2022-10-08 16:15 2 Guldhedens IK H3 - Lindome IBK H3 2 - 9 Almåshallen A
2022-10-08 16:30 2 Torslanda IBF H3 - Floda IBK H3 3 - 10 Björlanda Idrottshall
2022-10-09 13:15 2 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Göteborg City IBK H3 5 - 5 Wallenstam Arena A
2022-10-09 15:30 2 IBK Kungälv H3 - Sörgårdens IBF H3 12 - 3 Kastellegårdshallen
Omgång 3
2022-10-13 20:01 3 Myggenäs IBK H3 - IBK Kungälv H3 4 - 4 Häggvallsskolan
2022-10-14 19:30 3 Dingle AIK H3 - Guldhedens IK H3 13 - 2 Munkedals Idrottshall 247
2022-10-16 09:00 3 Sörgårdens IBF H3 - Torslanda IBF H3 7 - 6 Lundenhallen 17
2022-10-16 14:00 3 Floda IBK H3 - Eken IBK H3 7 - 7 Nova Floda Sportcenter
2022-10-16 15:00 3 Lindome IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 8 - 6 Almåshallen A 76
2022-10-16 17:00 3 Göteborg City IBK H3 - Lindås IBF H3 10 - 6 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 4
2022-10-21 19:00 4 Eken IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 4 - 7 Ekenhallen 1
2022-10-23 15:30 4 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Dingle AIK H3 6 - 3 Wallenstam Arena A
2022-10-23 17:00 4 Torslanda IBF H3 - Myggenäs IBK H3 9 - 7 Björlanda Idrottshall
2022-10-23 17:15 4 Göteborg City IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 4 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-10-23 18:30 4 Lindås IBF H3 - IBK Kungälv H3 2 - 2 Askims Sporthall
2022-10-25 20:00 4 Guldhedens IK H3 - Floda IBK H3 4 - 14 Valhalla C-hall
Omgång 5
2022-10-27 20:15 5 IBK Kungälv H3 - Torslanda IBF H3 10 - 1 Kastellegårdshallen
2022-10-28 19:30 5 Dingle AIK H3 - Göteborg City IBK H3 7 - 4 Munkedals Idrottshall 193
2022-10-30 14:00 5 Sörgårdens IBF H3 - Guldhedens IK H3 4 - 2 Lundenhallen 37
2022-10-30 15:00 5 Lindome IBK H3 - Lindås IBF H3 2 - 7 Almåshallen A 52
2022-10-30 16:00 5 Floda IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 7 - 3 Nova Floda Sportcenter
2022-10-30 16:00 5 Myggenäs IBK H3 - Eken IBK H3 7 - 2 Häggvallsskolan 62
Omgång 6
2022-11-04 19:00 6 Eken IBK H3 - IBK Kungälv H3 4 - 2 Ekenhallen 1
2022-11-04 19:30 6 Lindås IBF H3 - Torslanda IBF H3 3 - 3 Salming Arena
2022-11-06 14:00 6 Lindome IBK H3 - Dingle AIK H3 6 - 6 Almåshallen A
2022-11-06 16:30 6 Guldhedens IK H3 - Myggenäs IBK H3 4 - 5 Valhalla C-hall
2022-11-06 19:15 6 Göteborg City IBK H3 - Floda IBK H3 6 - 5 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-11-08 20:00 6 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Sörgårdens IBF H3 8 - 3 Wallenstam Arena A
Omgång 7
2022-11-11 19:30 7 Dingle AIK H3 - Lindås IBF H3 10 - 4 Munkedals Idrottshall 242
2022-11-13 10:00 7 Sörgårdens IBF H3 - Göteborg City IBK H3 5 - 11 Lundenhallen
2022-11-13 16:00 7 Floda IBK H3 - Lindome IBK H3 9 - 2 Nova Floda Sportcenter
2022-11-13 18:10 7 IBK Kungälv H3 - Guldhedens IK H3 7 - 5 Kastellegårdshallen
2022-11-16 20:15 7 Torslanda IBF H3 - Eken IBK H3 3 - 9 Björlanda Idrottshall 55
2023-01-11 19:45 7 Myggenäs IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 5 - 4 Häggvallsskolan
Omgång 8
2022-11-18 18:30 8 Lindås IBF H3 - Eken IBK H3 10 - 4 Askims Sporthall
2022-11-18 19:30 8 Dingle AIK H3 - Floda IBK H3 9 - 6 Munkedals Idrottshall 339
2022-11-19 18:15 8 Guldhedens IK H3 - Torslanda IBF H3 6 - 8 Valhalla A-hall
2022-11-20 14:45 8 Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBK Kungälv H3 7 - 9 Wallenstam Arena A
2022-11-20 17:00 8 Göteborg City IBK H3 - Myggenäs IBK H3 6 - 2 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2022-11-20 19:00 8 Lindome IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 7 - 11 Almåshallen A 43
Omgång 9
2022-11-25 19:00 9 Eken IBK H3 - Guldhedens IK H3 8 - 6 Ekenhallen 1
2022-11-26 14:00 9 Torslanda IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 6 - 3 Björlanda Idrottshall
2022-11-26 15:00 9 Myggenäs IBK H3 - Lindome IBK H3 5 - 4 Häggvallsskolan
2022-11-27 12:00 9 Floda IBK H3 - Lindås IBF H3 14 - 7 Nova Floda Sportcenter
2022-11-27 16:00 9 Sörgårdens IBF H3 - Dingle AIK H3 5 - 8 Torpahallen
2022-11-27 16:40 9 IBK Kungälv H3 - Göteborg City IBK H3 6 - 5 Kastellegårdshallen
Omgång 10
2022-12-02 19:30 10 Dingle AIK H3 - Myggenäs IBK H3 3 - 4 Munkedals Idrottshall 402
2022-12-04 11:50 10 Floda IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 15 - 4 Nova Floda Sportcenter
2022-12-04 14:30 10 Lindome IBK H3 - IBK Kungälv H3 5 - 5 Almåshallen A
2022-12-04 17:00 10 Lindås IBF H3 - Guldhedens IK H3 8 - 6 Askims Sporthall
2022-12-04 17:00 10 Göteborg City IBK H3 - Torslanda IBF H3 19 - 10 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 45
2022-12-06 19:45 10 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Eken IBK H3 3 - 4 Wallenstam Arena A
Omgång 11
2022-12-09 19:00 11 Eken IBK H3 - Göteborg City IBK H3 7 - 13 Ekenhallen 1
2022-12-10 15:00 11 Myggenäs IBK H3 - Floda IBK H3 4 - 6 Häggvallsskolan
2022-12-11 13:30 11 Guldhedens IK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 7 - 7 Valhalla A-hall
2022-12-11 16:00 11 Sörgårdens IBF H3 - Lindås IBF H3 9 - 9 Valhalla A-hall 24
2022-12-11 16:30 11 Torslanda IBF H3 - Lindome IBK H3 4 - 4 Björlanda Idrottshall 65
2022-12-11 18:15 11 IBK Kungälv H3 - Dingle AIK H3 3 - 5 Kastellegårdshallen 45
Omgång 12
2022-12-15 19:30 12 Eken IBK H3 - Lindome IBK H3 4 - 7 Ekenhallen 1
2022-12-15 20:15 12 IBK Kungälv H3 - Floda IBK H3 7 - 8 Kastellegårdshallen
2022-12-17 16:00 12 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Lindås IBF H3 7 - 7 Wallenstam Arena A
2022-12-18 15:15 12 Guldhedens IK H3 - Göteborg City IBK H3 5 - 6 Valhalla A-hall
2022-12-21 20:15 12 Torslanda IBF H3 - Dingle AIK H3 6 - 7 Björlanda Idrottshall 86
2023-02-01 19:30 12 Myggenäs IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 6 - 5 Häggvallsskolan
Omgång 13
2023-01-13 19:30 13 Dingle AIK H3 - Eken IBK H3 10 - 4 Munkedals Idrottshall 262
2023-01-14 11:30 13 Floda IBK H3 - Torslanda IBF H3 8 - 0 Nova Floda Sportcenter
2023-01-14 16:30 13 Lindome IBK H3 - Guldhedens IK H3 8 - 3 Almåshallen A
2023-01-14 17:00 13 Lindås IBF H3 - Myggenäs IBK H3 4 - 3 Salming Arena
2023-01-15 11:00 13 Sörgårdens IBF H3 - IBK Kungälv H3 4 - 2 Härlandatjärns Skolans Sporthall
2023-01-15 18:30 13 Göteborg City IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 6 - 6 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen 86
Omgång 14
2023-01-20 19:00 14 Eken IBK H3 - Floda IBK H3 2 - 9 Ekenhallen 1
2023-01-22 13:30 14 Lindås IBF H3 - Göteborg City IBK H3 3 - 10 Salming Arena
2023-01-22 13:30 14 Guldhedens IK H3 - Dingle AIK H3 1 - 7 Torpahallen
2023-01-22 15:00 14 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Lindome IBK H3 3 - 4 Wallenstam Arena A
2023-01-22 16:30 14 Torslanda IBF H3 - Sörgårdens IBF H3 10 - 6 Björlanda Idrottshall 35
2023-01-26 20:20 14 IBK Kungälv H3 - Myggenäs IBK H3 8 - 5 Kastellegårdshallen
Omgång 15
2023-01-25 20:00 15 Lindome IBK H3 - Göteborg City IBK H3 5 - 5 Almåshallen A
2023-01-28 17:00 15 Sörgårdens IBF H3 - Eken IBK H3 4 - 8 Lundenhallen 34
2023-01-29 11:30 15 Floda IBK H3 - Guldhedens IK H3 14 - 3 Nova Floda Sportcenter
2023-01-29 14:00 15 Dingle AIK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 10 - 3 Munkedals Idrottshall 159
2023-01-29 15:30 15 IBK Kungälv H3 - Lindås IBF H3 10 - 7 Kastellegårdshallen
2023-01-29 17:45 15 Myggenäs IBK H3 - Torslanda IBF H3 7 - 4 Häggvallsskolan
Omgång 16
2023-02-01 20:15 16 Torslanda IBF H3 - IBK Kungälv H3 5 - 13 Björlanda Idrottshall
2023-02-03 19:30 16 Lindås IBF H3 - Lindome IBK H3 4 - 3 Salming Arena
2023-02-03 19:30 16 Eken IBK H3 - Myggenäs IBK H3 5 - 6 Ekenhallen 1
2023-02-05 15:00 16 Guldhedens IK H3 - Sörgårdens IBF H3 2 - 6 Valhalla A-hall
2023-02-05 16:15 16 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Floda IBK H3 6 - 7 Wallenstam Arena A
2023-02-05 17:15 16 Göteborg City IBK H3 - Dingle AIK H3 3 - 7 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 17
2023-02-10 19:30 17 Dingle AIK H3 - Lindome IBK H3 Munkedals Idrottshall
2023-02-11 15:00 17 Myggenäs IBK H3 - Guldhedens IK H3 Häggvallsskolan
2023-02-11 17:00 17 Sörgårdens IBF H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 Lundenhallen
2023-02-12 11:30 17 Floda IBK H3 - Göteborg City IBK H3 Nova Floda Sportcenter
2023-02-12 14:00 17 IBK Kungälv H3 - Eken IBK H3 Kastellegårdshallen
2023-03-08 20:20 17 Torslanda IBF H3 - Lindås IBF H3 Björlanda Idrottshall
Omgång 18
2023-02-09 20:00 18 Eken IBK H3 - Torslanda IBF H3 Ekenhallen 1
2023-02-17 19:00 18 Lindome IBK H3 - Floda IBK H3 Almåshallen A
2023-02-19 13:30 18 Guldhedens IK H3 - IBK Kungälv H3 Torpahallen
2023-02-19 14:00 18 Lindås IBF H3 - Dingle AIK H3 Salming Arena
2023-02-19 15:00 18 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Myggenäs IBK H3 Wallenstam Arena A
2023-02-19 17:15 18 Göteborg City IBK H3 - Sörgårdens IBF H3 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Omgång 19
2023-02-23 19:30 19 Eken IBK H3 - Lindås IBF H3 Ekenhallen 1
2023-02-25 14:00 19 Torslanda IBF H3 - Guldhedens IK H3 Björlanda Idrottshall
2023-02-25 15:00 19 Myggenäs IBK H3 - Göteborg City IBK H3 Häggvallsskolan
2023-02-25 17:00 19 Sörgårdens IBF H3 - Lindome IBK H3 Lundenhallen
2023-02-26 11:30 19 Floda IBK H3 - Dingle AIK H3 Nova Floda Sportcenter
2023-02-26 18:45 19 IBK Kungälv H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 Kastellegårdshallen
Omgång 20
2023-03-03 19:00 20 Lindome IBK H3 - Myggenäs IBK H3 Almåshallen A
2023-03-03 19:30 20 Dingle AIK H3 - Sörgårdens IBF H3 Munkedals Idrottshall
2023-03-04 14:00 20 Guldhedens IK H3 - Eken IBK H3 Valhalla A-hall
2023-03-04 16:30 20 Lindås IBF H3 - Floda IBK H3 Salming Arena
2023-03-05 11:30 20 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Torslanda IBF H3 Wallenstam Arena A
2023-03-05 15:30 20 Göteborg City IBK H3 - IBK Kungälv H3 Torpahallen
Omgång 21
2023-03-10 18:40 21 Torslanda IBF H3 - Göteborg City IBK H3 Björlanda Idrottshall
2023-03-10 19:00 21 Eken IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3 Ekenhallen 1
2023-03-11 15:00 21 Myggenäs IBK H3 - Dingle AIK H3 Häggvallsskolan
2023-03-12 12:00 21 Guldhedens IK H3 - Lindås IBF H3 Valhalla A-hall
2023-03-12 12:00 21 Sörgårdens IBF H3 - Floda IBK H3 Lundenhallen
2023-03-12 15:45 21 IBK Kungälv H3 - Lindome IBK H3 Kastellegårdshallen
Omgång 22
2023-03-17 19:30 22 Lindås IBF H3 - Sörgårdens IBF H3 Salming Arena
2023-03-17 19:30 22 Dingle AIK H3 - IBK Kungälv H3 Munkedals Idrottshall
2023-03-19 11:30 22 Floda IBK H3 - Myggenäs IBK H3 Nova Floda Sportcenter
2023-03-19 13:00 22 Pixbo Wallenstam IBF H3 - Guldhedens IK H3 Wallenstam Arena A
2023-03-19 15:00 22 Lindome IBK H3 - Torslanda IBF H3 Almåshallen A
2023-03-19 17:15 22 Göteborg City IBK H3 - Eken IBK H3 Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis