Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK (B) Johan Hörlén johan.horlen@farstaibk.se 0709201346 Svart, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Jonas Swahn jonasswahn@me.com Vit/Grön, Vit, Vit
IFK Haninge Daniel Mattsson ekendanne@gmail.com 0739956969 Vit, Blå, Vit
Järfälla Bele IBK Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart, Svart, Svart
Norrtulls SK Dita Kleman dita.kleman@gmail.com 070 788 49 82 Gul, Svart, Gul
Sundbybergs IK Sara Lindberg saralindberg77@gmail.com 070 601 94 89 Grön, Vit, Grön
Täby FC (C) Torsten Schlomann torsten.schlomann@gmail.com 0760015753 Vit, Mörkblå, Vit
Vallentuna IBK Mikael Hägg mikael_hagg@hotmail.com 0702-487334 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF Liliana Morales liliana.moralesvivallo@gmail.com 073-029 92 52 Blå, Blå, Blå
Ängby IF Michael Burgess michael@burgess.se Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Farsta IBK (B) - Norrtulls SK Farstahallen 3
2023-09-30 11:30 1 Sundbybergs IK - Täby FC (C) Vilmer Björkman, Isak Lampa Halling Brotorpshallen
Omgång 2
2 Norrtulls SK - Ängby IF
2023-10-07 10:45 2 Hammarby IF IBF - Farsta IBK (B) Alexander Saverstam, Jakob Stenbom Liljeholmshallen 1
2023-10-08 10:00 2 Täby FC (C) - Vallentuna IBK My Ahlgren, Hedvig Gunnerhed Grindtorpshallen
Omgång 3
3 Hammarby IF IBF - Norrtulls SK Sjöstadshallen
2023-10-15 12:00 3 Järfälla Bele IBK - Ängby IF Edvin Linder, Viktoria Larsson Björkebyhallen
Omgång 4
4 Norrtulls SK - Järfälla Bele IBK
2023-10-21 10:00 4 Täby FC (C) - Farsta IBK (B) Linn Eberle, Selin Jang Grindtorpshallen
2023-10-21 11:00 4 Ängby IF - Sundbybergs IK Olle Forsberg, Isak Eriksson Stora Mossen 1
Omgång 5
2023-10-28 13:00 5 Sundbybergs IK - Järfälla Bele IBK Olle Forsberg, Elliot Karlsson Brotorpshallen
2023-10-29 10:00 5 Hammarby IF IBF - Täby FC (C) Leo Fristedt, Niklas Lundberg Sjöstadshallen
2023-10-29 15:00 5 Vallentuna IBK - Ängby IF Carl Astner, Teodor Elf Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 7
2023-11-11 12:15 7 Farsta IBK (B) - Ängby IF Kasper Ehrnsten, Christoffer Sandström Farstahallen 3
2023-11-12 15:00 7 Täby FC (C) - Norrtulls SK Hannes Hovmöller, Malte Jonson Grindtorpshallen
2023-11-12 15:45 7 Vallentuna IBK - Sundbybergs IK Nora Wagner Nottberg, Meija Isaksson Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 8
2023-11-18 09:15 8 Norrtulls SK - Vallentuna IBK Sezgin Youmer, Ariana Javadi Rödabergshallen
2023-11-19 11:00 8 Ängby IF - Hammarby IF IBF Wilma Sundnäs, Muhsin Bashir Ali Grimstahallen
2023-11-19 16:00 8 Järfälla Bele IBK - Farsta IBK (B) Oscar Olsson Berglund, Erik Allerborg Björkebyhallen
Omgång 9
2023-11-25 12:00 9 Hammarby IF IBF - Järfälla Bele IBK Elliot Andersson, Thomas Andersson Sjöstadshallen
2023-11-25 13:00 9 Farsta IBK (B) - Sundbybergs IK Ebba Bramberg, Victoria Hu Farstahallen 1
Omgång 10
2023-12-02 10:30 10 Ängby IF - Täby FC (C) Bernard Larsson, Victor Andersson Stora Mossen 1
2023-12-02 16:00 10 Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF Victor Andersson, Samiolah Nori Brotorpshallen
2023-12-03 14:00 10 Vallentuna IBK - Farsta IBK (B) Albin Bergström, Gustav Olsen Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 11
2023-12-09 11:00 11 Hammarby IF IBF - Vallentuna IBK Emanuel Schüssler, Edvin Liljekvist Sjöstadshallen
2023-12-10 13:00 11 Täby FC (C) - Järfälla Bele IBK Hannes Hovmöller, Fabian Gunnarsson Grindtorpshallen
Omgång 12
2023-12-16 13:00 12 Täby FC (C) - Sundbybergs IK Carl Astner, Fadi Saffo Grindtorpshallen
2023-12-16 13:00 12 Norrtulls SK - Farsta IBK (B) Erik Peters, Petter Bruzelius Hjorthagshallen
Omgång 14
2024-01-13 10:15 14 Ängby IF - Järfälla Bele IBK Joel Forssell, Ludvig Finnhammar Stora Mossen 1
2024-01-13 11:00 14 IFK Haninge - Farsta IBK (B) Hanna Flygare, Simone Bousset Lyckeby Sporthall
2024-01-13 11:45 14 Norrtulls SK - Hammarby IF IBF Axel Jelinek, Adrian Åström Rödabergshallen
2024-01-14 12:00 14 Älvsjö AIK IBF - Vallentuna IBK Shabbir Ahmed, Sam Robertsson Telefonplanshallen
Omgång 15
2024-01-20 09:15 15 Sundbybergs IK - Ängby IF Ariana Javadi, Elina Zibell Brotorpshallen
2024-01-20 11:30 15 Farsta IBK (B) - Täby FC (C) Robin Vall, Ellen Vall Farstahallen 3
2024-01-21 12:45 15 Hammarby IF IBF - IFK Haninge Kevin Helly, Tobias Jansson Telefonplanshallen
2024-01-21 17:30 15 Järfälla Bele IBK - Norrtulls SK Erik Peters, Petter Bruzelius Björkebyhallen
Omgång 16
2024-01-27 11:00 16 Ängby IF - Vallentuna IBK Olle Forsberg, Carl Theorén Stora Mossen 1
2024-01-27 12:00 16 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK (B) Elina Zibell, Axel Melakari Telefonplanshallen
2024-01-28 11:00 16 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Malte Jonson, Svante Ehn Grindtorpshallen
2024-01-28 15:30 16 Järfälla Bele IBK - Sundbybergs IK Agnes Wahlgren, Vilma Wahlgren Björkebyhallen
2024-03-16 09:15 16 Norrtulls SK - IFK Haninge Carl Theorén, Emma Theorén Hjorthagshallen
Omgång 17
2024-02-03 16:00 17 Sundbybergs IK - Norrtulls SK Isak Lampa Halling, Vilmer Björkman Brotorpshallen
2024-02-04 09:15 17 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF Marcus Lundelin, Ebba Bramberg Vintervikshallen
2024-02-04 11:00 17 Vallentuna IBK - Järfälla Bele IBK Nova-Lee Ekelund, Isabella Jernberg Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-02-04 13:45 17 Täby FC (C) - IFK Haninge India Rauman, Hannes Hovmöller K-Rauta Arena
Omgång 18
2024-02-10 09:00 18 Norrtulls SK - Täby FC (C) Alfred Lampa Halling, Emilio Wigren S:t Erikshallen
2024-02-10 12:15 18 Älvsjö AIK IBF - IFK Haninge Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Kämpetorpshallen 1
2024-02-10 14:45 18 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Brotorpshallen
2024-02-11 12:15 18 Ängby IF - Farsta IBK (B) Emil Kjebon, Viggo Holm Grimstahallen 34
Omgång 19
2024-02-17 11:15 19 Farsta IBK (B) - Järfälla Bele IBK Isak Eriksson, Axel Melakari Farstahallen 3
2024-02-17 11:15 19 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF Samiolah Nori, Nellie Wåhlin Grindtorpshallen
2024-02-17 11:15 19 Hammarby IF IBF - Ängby IF Tamuz Hidir, Hugo Cleve Sjöstadshallen
2024-02-18 12:00 19 Vallentuna IBK - Norrtulls SK Esther Wagner, Filip Rylander Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 20
2024-03-09   Uppskj. 20 Sundbybergs IK - Farsta IBK (B) Hallonbergshallen
2024-03-09 16:00 20 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF , Ariana Javadi S:t Erikshallen
2024-03-10 13:15 20 Järfälla Bele IBK - Hammarby IF IBF Rasmus Bolk, Wilmer Riisgaard Björkebyhallen
2024-03-10 13:15 20 IFK Haninge - Ängby IF Anton Helen, Ej offentliggjord Lyckeby Sporthall
Omgång 21
2024-03-16 12:45 21 IFK Haninge - Järfälla Bele IBK Marcus Lundelin, Isak Eriksson Lyckeby Sporthall
2024-03-16 13:00 21 Farsta IBK (B) - Vallentuna IBK Hanna Claesson, Ebba Ek Farstahallen 3
2024-03-17 11:30 21 Hammarby IF IBF - Sundbybergs IK Nike Dahlberg Sandlin, Erik Gustafsson Telefonplanshallen
2024-03-17 17:15 21 Täby FC (C) - Ängby IF Teodor Elf, Oskar Abelsson Grindtorpshallen
Omgång 22
2024-03-23 11:00 22 Sundbybergs IK - IFK Haninge Jakob Stenbom, Emma Theorén Brotorpshallen
2024-03-23 11:00 22 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF Neo Näsström, Robert Milerud Stora Mossen 1
2024-03-24 10:45 22 Vallentuna IBK - Hammarby IF IBF Magdalena Eklund-Sporre, Ej offentliggjord Rosendalsskolan Norra Sporthall
2024-03-24 14:15 22 Järfälla Bele IBK - Täby FC (C) Mattias Thomasson, Nikita Lindberg Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis