Spelprogram - Klubbhuset Damer Div. 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF D2 Jimmie Kambiti jimmie.kambiti@ale.se 0707-37 05 04 Marinblå, Marinblå, Vit
Dingle AIK D2 Jimmy Funevall jimmy@dingleaik.se +46702113427 Blå, Blå, Blå
FBC Lerum D2 Daniel Engström fbcdamakademi@fbclerum.se 0702-423537 Röd, Röd, Svart
FBC Vinga D2 Elin Ring elinring25@gmail.com 070-847 09 77 Blå, Blå, Orange
Guldhedens IK D2 Caroline Sandberg carro_i_bbyn28@hotmail.com 076-8497548 Röd, Svart, Svart
IBK Göteborg/IBK Bergum D2 Jeanette Härstedt jeanette.harstedt@gmail.com 0732-559067 Vit/Svart, Svart, Svart
IBK Kungälv D2 Christian Hollstig hollstig@msn.com 0705606952 Vit, Svart, Svart
IBK Älvstranden Dam Erika Karlberg erika.karlberg@live.se 0736565153 Svart, Svart, Svart
Landvetter IBK D2 Torbjörn Stavås stavas@gmail.com Ljusblå/vit-randig, Svart, Svart
Pixbo IBF D2 Jan Wikström akademidam@pixbo.se 0703-789467 Rödvit, Röd, Röda
Öckerö IBK D2 Cecilia Hansson cessi.hansson75@gmail.com 0767626703 Blå, Blå, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-29 19:30 1 Dingle AIK D2 - Guldhedens IK D2 3 - 6 Munkedals Idrottshall 104
2023-09-30 14:30 1 Ale IBF D2 - FBC Lerum D2 5 - 3 Ale Kulturrum
2023-10-01 10:00 1 IBK Älvstranden Dam - FBC Vinga D2 2 - 14 Lundbystrand 1
2023-10-01 13:00 1 IBK Kungälv D2 - Pixbo IBF D2 5 - 8 Kastellegårdshallen
2023-10-01 20:00 1 Landvetter IBK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 8 - 4 Pinntorps Idrottshall
Omgång 2
2023-10-06 19:30 2 Öckerö IBK D2 - IBK Älvstranden Dam 3 - 1 Hedenskolans Idrottshall 80
2023-10-07 14:00 2 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - IBK Kungälv D2 5 - 4 Torpahallen 47
2023-10-07 16:00 2 FBC Vinga D2 - Dingle AIK D2 9 - 5 Frölunda Kulturhus
2023-10-08 12:00 2 Guldhedens IK D2 - Ale IBF D2 2 - 5 Valhalla A-hall
2024-03-08 20:15 2 FBC Lerum D2 - Landvetter IBK D2 2 - 6 Lerum Arena C
Omgång 3
2023-10-13 19:30 3 Öckerö IBK D2 - Pixbo IBF D2 3 - 5 Hedenskolans Idrottshall 53
2023-10-14 13:30 3 Landvetter IBK D2 - Guldhedens IK D2 2 - 5 Pinntorps Idrottshall
2023-10-14 14:15 3 Dingle AIK D2 - IBK Älvstranden Dam 4 - 4 Munkedals Idrottshall
2023-10-14 17:30 3 IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D2 7 - 2 Kastellegårdshallen
2023-10-17 19:30 3 Ale IBF D2 - FBC Vinga D2 5 - 3 Ale Kulturrum
Omgång 4
2023-10-21 14:15 4 Dingle AIK D2 - Ale IBF D2 4 - 13 Munkedals Idrottshall 80
2023-10-21 15:45 4 FBC Vinga D2 - Landvetter IBK D2 3 - 3 Frölunda Kulturhus 44
2023-10-22 10:30 4 IBK Älvstranden Dam - Pixbo IBF D2 2 - 11 Lundbystrand 1
2023-10-22 14:00 4 Guldhedens IK D2 - IBK Kungälv D2 0 - 4 Valhalla A-hall
2023-11-20 19:15 4 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Öckerö IBK D2 3 - 4 Torpahallen 39
Omgång 5
2023-10-26 20:00 5 Öckerö IBK D2 - FBC Lerum D2 6 - 6 Hedenskolans Idrottshall
2023-10-28 14:30 5 Ale IBF D2 - IBK Älvstranden Dam 11 - 2 Ale Kulturrum
2023-10-29 13:30 5 Pixbo IBF D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 9 - 11 Wallenstam Arena A 45
2023-10-29 14:00 5 Landvetter IBK D2 - Dingle AIK D2 11 - 1 Pinntorps Idrottshall
2023-11-04 17:30 5 IBK Kungälv D2 - FBC Vinga D2 8 - 6 Kastellegårdshallen
Omgång 6
2023-11-09 19:30 6 Dingle AIK D2 - IBK Kungälv D2 3 - 2 Munkedals Idrottshall 77
2023-11-11 14:30 6 Ale IBF D2 - Landvetter IBK D2 WO (5 - 0) Ale Kulturrum
2023-11-12 10:30 6 IBK Älvstranden Dam - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 4 - 6 Lundbystrand 1
2023-11-12 14:00 6 FBC Lerum D2 - Pixbo IBF D2 2 - 4 Lerum Arena C
2024-01-16 20:00 6 Guldhedens IK D2 - Öckerö IBK D2 6 - 3 Valhalla C-hall
Omgång 7
2023-11-17 19:30 7 Öckerö IBK D2 - FBC Vinga D2 6 - 6 Hedenskolans Idrottshall 122
2023-11-18 14:00 7 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - FBC Lerum D2 11 - 2 Torpahallen 53
2023-11-19 10:00 7 Pixbo IBF D2 - Guldhedens IK D2 7 - 1 Wallenstam Arena A 28
2023-11-19 18:45 7 IBK Kungälv D2 - Ale IBF D2 4 - 3 Kastellegårdshallen 67
2024-01-18 20:15 7 Landvetter IBK D2 - IBK Älvstranden Dam 17 - 3 Pinntorps Idrottshall
Omgång 8
2023-11-25 14:00 8 Dingle AIK D2 - Öckerö IBK D2 6 - 2 Munkedals Idrottshall
2023-11-25 14:00 8 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2 5 - 4 Pinntorps Idrottshall
2023-11-25 15:30 8 FBC Vinga D2 - Pixbo IBF D2 4 - 6 Frölunda Kulturhus 48
2023-11-26 12:45 8 IBK Älvstranden Dam - FBC Lerum D2 2 - 10 Santoshallen 32
2023-11-26 14:00 8 Guldhedens IK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 3 - 6 Valhalla A-hall
Omgång 9
2023-12-01 19:30 9 Öckerö IBK D2 - Ale IBF D2 5 - 7 Hedenskolans Idrottshall
2023-12-01 20:15 9 FBC Lerum D2 - Guldhedens IK D2 3 - 3 Lerum Arena C
2023-12-02 14:00 9 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - FBC Vinga D2 8 - 5 Torpahallen
2023-12-03 14:30 9 Pixbo IBF D2 - Dingle AIK D2 9 - 5 Wallenstam Arena A
2023-12-03 19:30 9 IBK Kungälv D2 - IBK Älvstranden Dam 7 - 2 Kastellegårdshallen
Omgång 10
2023-12-09 09:00 10 IBK Älvstranden Dam - Guldhedens IK D2 2 - 11 Lundbystrand 1 25
2023-12-09 14:30 10 Ale IBF D2 - Pixbo IBF D2 4 - 1 Ale Kulturrum
2023-12-09 15:45 10 FBC Vinga D2 - FBC Lerum D2 5 - 2 Frölunda Kulturhus 33
2023-12-10 12:00 10 Dingle AIK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 2 - 7 Munkedals Idrottshall
2024-02-22 20:15 10 Landvetter IBK D2 - Öckerö IBK D2 8 - 3 Pinntorps Idrottshall
Omgång 11
2023-12-15 19:30 11 Öckerö IBK D2 - IBK Kungälv D2 3 - 8 Hedenskolans Idrottshall
2023-12-15 20:00 11 FBC Lerum D2 - Dingle AIK D2 4 - 5 Rydsbergshallen
2023-12-16 13:30 11 Pixbo IBF D2 - Landvetter IBK D2 5 - 1 Wallenstam Arena A 55
2023-12-16 14:00 11 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Ale IBF D2 7 - 8 Torpahallen
2023-12-17 11:00 11 Guldhedens IK D2 - FBC Vinga D2 3 - 3 Valhalla A-hall
Omgång 12
2024-01-12 20:00 12 FBC Lerum D2 - Ale IBF D2 2 - 5 Rydsbergshallen 45
2024-01-13 14:00 12 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Landvetter IBK D2 5 - 8 Torpahallen 52
2024-01-13 16:00 12 FBC Vinga D2 - IBK Älvstranden Dam 5 - 4 Frölunda Kulturhus 32
2024-01-14 14:45 12 Guldhedens IK D2 - Dingle AIK D2 10 - 3 Torpahallen
2024-01-14 16:45 12 Pixbo IBF D2 - IBK Kungälv D2 4 - 8 Wallenstam Arena A 48
Omgång 13
2024-01-20 14:30 13 Ale IBF D2 - Guldhedens IK D2 6 - 1 Ale Kulturrum
2024-01-21 17:00 13 IBK Kungälv D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 4 - 7 Kastellegårdshallen
2024-01-25 20:15 13 Landvetter IBK D2 - FBC Lerum D2 12 - 2 Pinntorps Idrottshall
2024-02-17 13:00 13 Dingle AIK D2 - FBC Vinga D2 4 - 6 Munkedals Idrottshall
2024-03-22 19:00 13 IBK Älvstranden Dam - Öckerö IBK D2 1 - 4 Valhalla C-hall
Omgång 14
2024-01-27 15:15 14 IBK Älvstranden Dam - Dingle AIK D2 2 - 8 Lundbyskolans sporthall A-hall
2024-01-27 16:00 14 FBC Vinga D2 - Ale IBF D2 3 - 9 Frölunda Kulturhus
2024-01-28 09:50 14 Pixbo IBF D2 - Öckerö IBK D2 14 - 2 Wallenstam Arena A
2024-01-28 16:30 14 Guldhedens IK D2 - Landvetter IBK D2 4 - 7 Valhalla A-hall
2024-01-28 18:00 14 FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D2 4 - 6 Rydsbergshallen
Omgång 15
2024-02-02 19:30 15 Öckerö IBK D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 3 - 3 Hedenskolans Idrottshall
2024-02-03 14:30 15 Ale IBF D2 - Dingle AIK D2 7 - 1 Ale Kulturrum
2024-02-04 16:45 15 Pixbo IBF D2 - IBK Älvstranden Dam 23 - 4 Wallenstam Arena A 33
2024-02-04 18:30 15 IBK Kungälv D2 - Guldhedens IK D2 4 - 3 Kastellegårdshallen
2024-03-07 20:15 15 Landvetter IBK D2 - FBC Vinga D2 8 - 4 Pinntorps Idrottshall
Omgång 16
2024-01-19 20:30 16 FBC Lerum D2 - Öckerö IBK D2 9 - 10 Lerum Arena C
2024-02-10 14:00 16 Dingle AIK D2 - Landvetter IBK D2 3 - 10 Munkedals Idrottshall
2024-02-10 14:00 16 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Pixbo IBF D2 6 - 6 Torpahallen 68
2024-02-10 16:00 16 FBC Vinga D2 - IBK Kungälv D2 2 - 4 Frölunda Kulturhus
2024-02-11 10:30 16 IBK Älvstranden Dam - Ale IBF D2 2 - 10 Lundbystrand 1
Omgång 17
2024-02-17 14:00 17 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - IBK Älvstranden Dam 12 - 4 Torpahallen 50
2024-02-18 13:00 17 IBK Kungälv D2 - Dingle AIK D2 15 - 1 Kastellegårdshallen
2024-02-28 18:40 17 Pixbo IBF D2 - FBC Lerum D2 7 - 3 Wallenstam Arena B 45
2024-03-07 19:30 17 Öckerö IBK D2 - Guldhedens IK D2 6 - 6 Hedenskolans Idrottshall
2024-03-14 20:30 17 Landvetter IBK D2 - Ale IBF D2 7 - 0 Pinntorps Idrottshall
Omgång 18
2024-02-23 20:00 18 FBC Lerum D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 7 - 7 Rydsbergshallen
2024-02-24 14:30 18 Ale IBF D2 - IBK Kungälv D2 9 - 4 Ale Kulturrum
2024-02-24 15:30 18 IBK Älvstranden Dam - Landvetter IBK D2 1 - 8 Lundbystrand 3
2024-02-24 16:00 18 FBC Vinga D2 - Öckerö IBK D2 10 - 1 Frölunda Kulturhus 32
2024-02-25 11:30 18 Guldhedens IK D2 - Pixbo IBF D2 4 - 3 Valhalla A-hall
Omgång 19
2024-03-01 19:30 19 Öckerö IBK D2 - Dingle AIK D2 4 - 6 Hedenskolans Idrottshall 65
2024-03-01 20:00 19 FBC Lerum D2 - IBK Älvstranden Dam 10 - 3 Lerum Arena C 56
2024-03-02 14:00 19 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Guldhedens IK D2 11 - 8 Torpahallen
2024-03-03 16:50 19 Pixbo IBF D2 - FBC Vinga D2 2 - 4 Wallenstam Arena A 60
2024-03-03 18:45 19 IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D2 2 - 5 Kastellegårdshallen
Omgång 20
2024-03-09 14:00 20 IBK Älvstranden Dam - IBK Kungälv D2 1 - 7 Lundbystrand 1
2024-03-09 14:00 20 Dingle AIK D2 - Pixbo IBF D2 5 - 7 Munkedals Idrottshall 120
2024-03-09 16:00 20 FBC Vinga D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 4 - 10 Frölunda Kulturhus
2024-03-10 11:00 20 Ale IBF D2 - Öckerö IBK D2 10 - 2 Ale Kulturrum
2024-03-12 20:00 20 Guldhedens IK D2 - FBC Lerum D2 2 - 1 Valhalla C-hall
Omgång 21
2024-03-15 19:30 21 Öckerö IBK D2 - Landvetter IBK D2 3 - 7 Hedenskolans Idrottshall 81
2024-03-16 14:00 21 IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - Dingle AIK D2 11 - 8 Torpahallen 54
2024-03-17 15:00 21 Guldhedens IK D2 - IBK Älvstranden Dam 5 - 1 Valhalla C-hall
2024-03-17 15:40 21 Pixbo IBF D2 - Ale IBF D2 4 - 6 Wallenstam Arena A
2024-03-17 18:00 21 FBC Lerum D2 - FBC Vinga D2 2 - 6 Rydsbergshallen
Omgång 22
2024-03-22 19:30 22 Dingle AIK D2 - FBC Lerum D2 6 - 1 Munkedals Idrottshall 162
2024-03-23 14:30 22 Ale IBF D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D2 12 - 3 Ale Kulturrum
2024-03-23 15:30 22 FBC Vinga D2 - Guldhedens IK D2 5 - 5 Frölunda Kulturhus
2024-03-24 17:00 22 Landvetter IBK D2 - Pixbo IBF D2 8 - 3 Pinntorps Idrottshall
2024-03-24 18:30 22 IBK Kungälv D2 - Öckerö IBK D2 7 - 5 Kastellegårdshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis