Spelprogram - Klubbhuset F-12 Bamse Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK F11/12/13 Lila Magnus Hylén magnus.hylen@spaceproduction.se 0708542029 Lila/gul, Svart, Svart
FBC Lerum F12 Rött Daniel Engström fbcdamakademi@fbclerum.se 0702-423537 Röd, Röd, Svart
FBC Lerum F12 Svart Röd, Röd, Svart
IBF Backadalen F11/12 Stefan Lovén stefan.loven@backadalen.nu 0708366263 Röd/Röd/Röd
IBF Backadalen F11/12 röd Stefan Lovén stefan.loven@backadalen.nu 0708366263 Röd, Röd, Röd
IK Zenith F11-12 Grön Anna Nyman bdaanli@yahoo.se 0724512265 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK F12 Blå Patrik Tempelen Thorin patrik-thorin@outlook.com +46735083536 Ljusblå/vit-randig, Svart, Svart
Lindome IBK F12 Jonas Rylander jonas@hallonbacken.com Grön tröja. Vita shorts
Lindås IBK F12-13 Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Lindås IBK F12-13 Blå Mikael Kowal mikael.kowal@maqs.com 0734176227 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo IBK F12 Röd Julia Hansson julia.hansson@ivl.se Rödvit, Röd, Röd
Pixbo IBK F12 Vit Julia Hansson julia.hansson@ivl.se Rödvit, Röd, Röd
Surte IS IBK F11 Blå Robert Andersson poppelgrand@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 09:00 1 Eken IBK F11/12/13 Lila - Pixbo IBK F12 Vit Ludwig Ahlström, Alfons Wikander Ekenhallen 1
2023-10-14 09:45 1 Surte IS IBK F11 Blå - Lindome IBK F12 Bohushallen
2023-10-14 13:30 1 IBF Backadalen F11/12 - Lindås IBK F12-13 Oliver Pettersson, Isac Söderlind Löfdahl Tuve Sporthall
2023-10-14 14:30 1 IBF Backadalen F11/12 röd - FBC Lerum F12 Rött Isac Söderlind Löfdahl, Oliver Pettersson Tuve Sporthall
2023-10-15 13:15 1 IK Zenith F11-12 Grön - Landvetter IBK F12 Blå Isak Hellgren, Jonathan Pettersson Björlanda Idrottshall
2023-10-15 18:15 1 Lindås IBK F12-13 Blå - FBC Lerum F12 Svart Melker Norin, Felix Wallberg Askims Sporthall
Omgång 2
2023-10-21 11:00 2 Lindome IBK F12 - Pixbo IBK F12 Röd Emelie Blomqvist, Olivia Högström Almåshallen A
2023-10-21 17:00 2 Pixbo IBK F12 Vit - Lindås IBK F12-13 Blå Ludvig Persson, Alva Junkell Wallenstam Arena B
2023-10-22 09:00 2 Landvetter IBK F12 Blå - IBF Backadalen F11/12 Lina Lind, Elof Lundqvist Pinntorps Idrottshall
2023-10-22 10:00 2 Lindås IBK F12-13 - FBC Lerum F12 Rött Vince Perzon, Leo Rossby Askims Sporthall
2023-10-22 11:00 2 FBC Lerum F12 Svart - IBF Backadalen F11/12 röd Linnea Olofsson, Alice Engström Rydsbergshallen
2023-10-22 11:15 2 IK Zenith F11-12 Grön - Surte IS IBK F11 Blå Jonathan Pettersson, Isak Hellgren Björlanda Idrottshall
Omgång 3
2023-10-28 10:00 3 Eken IBK F11/12/13 Lila - Lindome IBK F12 Alfons Wikander, Noel Hylén Ekenhallen 1
2023-10-28 13:00 3 IBF Backadalen F11/12 - Surte IS IBK F11 Blå Malte Rydin, Lisa Borefur Tuve Sporthall
2023-10-28 13:45 3 Pixbo IBK F12 Röd - IK Zenith F11-12 Grön Alejandra Feng, Alva Junkell Wallenstam Arena B
2023-10-29 08:30 3 Lindås IBK F12-13 Blå - IBF Backadalen F11/12 röd Leo Rossby, Wilhelm Hellsten Askims Sporthall
2023-10-29 11:00 3 FBC Lerum F12 Svart - Lindås IBK F12-13 Alexander Miriandis, Noah Mellby Rydsbergshallen
2023-10-29 12:00 3 FBC Lerum F12 Rött - Landvetter IBK F12 Blå Alexander Miriandis, Noah Mellby Rydsbergshallen
Omgång 4
2023-11-11 09:45 4 Surte IS IBK F11 Blå - FBC Lerum F12 Rött , Kasper Mourujärvi Bohushallen
2023-11-11 10:00 4 Landvetter IBK F12 Blå - FBC Lerum F12 Svart Tuva Aebischer Skogbäck, Maja Pehrsson Pinntorps Idrottshall
2023-11-12 09:30 4 Lindås IBK F12-13 - IBF Backadalen F11/12 röd Tage Nyström, Jakob Bengtsson Askims Sporthall
2023-11-12 12:00 4 Lindome IBK F12 - Pixbo IBK F12 Vit Elvira Backström, Emelie Blomqvist Almåshallen B
2023-11-12 12:15 4 IK Zenith F11-12 Grön - Eken IBK F11/12/13 Lila Joel Rudanko, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2023-11-12 14:00 4 IBF Backadalen F11/12 - Pixbo IBK F12 Röd Gustav Persson, Oliver Pettersson Tuve Sporthall
Omgång 5
2023-11-18 10:00 5 Eken IBK F11/12/13 Lila - IBF Backadalen F11/12 Kasper Degerman, Noel Hylén Ekenhallen 1
2023-11-18 13:15 5 IBF Backadalen F11/12 röd - Landvetter IBK F12 Blå Emil Lejon, Mariah Marcelo Tuve Sporthall
2023-11-18 14:20 5 Pixbo IBK F12 Vit - IK Zenith F11-12 Grön , Kai Fridolf Wallenstam Arena B
2023-11-19 13:00 5 FBC Lerum F12 Rött - Pixbo IBK F12 Röd Linnea Olofsson, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2023-11-19 14:00 5 FBC Lerum F12 Svart - Surte IS IBK F11 Blå Linnea Olofsson, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2023-11-19 15:00 5 Lindås IBK F12-13 Blå - Lindås IBK F12-13 Leo Rossby, Felix Wallberg Lindås Waves Arena
Omgång 6
2023-11-25 09:00 6 Landvetter IBK F12 Blå - Lindås IBK F12-13 Simon Enger, Vincent Gårlin Pinntorps Idrottshall
2023-11-26 11:00 6 Lindome IBK F12 - Lindås IBK F12-13 Blå Alexander Forsberg, Emelie Blomqvist Almåshallen A
2023-11-26 11:00 6 FBC Lerum F12 Rött - Eken IBK F11/12/13 Lila Hanna Kenjar, Kasper Waborg Rydsbergshallen
2023-11-26 12:30 6 Surte IS IBK F11 Blå - IBF Backadalen F11/12 röd , Kasper Mourujärvi Bohushallen
2023-11-26 13:00 6 Pixbo IBK F12 Röd - FBC Lerum F12 Svart Charlie Norin, Ludvig Persson Wallenstam Arena B
2023-11-26 15:30 6 IBF Backadalen F11/12 - Pixbo IBK F12 Vit Wilma Björk, Filippa Wrennfors Tuve Sporthall
Omgång 7
2023-12-02 12:00 7 Pixbo IBK F12 Vit - FBC Lerum F12 Rött Alva Junkell, Elvira Flöjner Wallenstam Arena B
2023-12-02 13:30 7 Lindome IBK F12 - IK Zenith F11-12 Grön , Oliwer Nyrén Almåshallen B
2023-12-02 15:15 7 Lindås IBK F12-13 Blå - Landvetter IBK F12 Blå Simon Bengtsson, Tage Nyström Askims Sporthall
2023-12-02 16:15 7 FBC Lerum F12 Svart - Eken IBK F11/12/13 Lila Alexander Miriandis, Kasper Waborg Rydsbergshallen
2023-12-03 09:30 7 Lindås IBK F12-13 - Surte IS IBK F11 Blå Ludwig Dahlin, Wilhelm Hellsten Askims Sporthall
2023-12-03 11:30 7 IBF Backadalen F11/12 röd - Pixbo IBK F12 Röd August Unander, Emil Lejon Tuve Sporthall
Omgång 8
2023-12-09 09:00 8 Eken IBK F11/12/13 Lila - IBF Backadalen F11/12 röd Noel Hylén, Kasper Degerman Ekenhallen 1
2023-12-09 09:45 8 Surte IS IBK F11 Blå - Landvetter IBK F12 Blå , Kasper Mourujärvi Bohushallen
2023-12-09 11:30 8 IBF Backadalen F11/12 - Lindome IBK F12 Isac Söderlind Löfdahl, Tove Hall Tuve Sporthall
2023-12-10 10:00 8 FBC Lerum F12 Svart - Pixbo IBK F12 Vit Alice Engström, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2023-12-10 10:15 8 IK Zenith F11-12 Grön - Lindås IBK F12-13 Blå Lukas Larsson, Alfred Löving Björlanda Idrottshall
2023-12-10 12:00 8 Pixbo IBK F12 Röd - Lindås IBK F12-13 Casper Nyström, Ludvig Persson Wallenstam Arena B
Omgång 9
2023-12-16 10:00 9 Lindome IBK F12 - FBC Lerum F12 Rött Astrid Björk, Josefin Sannerholm Almåshallen A
2023-12-16 12:30 9 Landvetter IBK F12 Blå - Pixbo IBK F12 Röd Simon Enger, David Landers Pinntorps Idrottshall
2023-12-16 14:00 9 IBF Backadalen F11/12 röd - Pixbo IBK F12 Vit Filippa Wrennfors, Bailasan Mohammed Tuve Sporthall
2023-12-17 09:30 9 Lindås IBK F12-13 Blå - Surte IS IBK F11 Blå Oliver Nilzon, Jakob Bengtsson Askims Sporthall
2023-12-17 10:30 9 Lindås IBK F12-13 - Eken IBK F11/12/13 Lila Oliver Nilzon, Jakob Bengtsson Askims Sporthall
2023-12-17 12:15 9 IK Zenith F11-12 Grön - IBF Backadalen F11/12 Jonathan Pettersson, Gustav Löfving Björlanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis