Spelprogram - Juniorallsvenskan H1 HJ18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum Utveckling Andreas Franzen Svensson Adde__13@hotmail.com 0708783951 Röd, Röd, Vita
FBC Partille Josef Aruvald aruvald.josef@gmail.com 0707610102 Svart, Svart, Svart
Floda IBK Robert Alvefelt robban@betsmart.se 0705090047 Vit, Svart, Svart
IBK Kungälv Daniel Claesson daniel.claesson@ramudden.se Vit, Svart, Svart
IK Zenith Peter Ullnert ullnert@hotmail.com 0761146503 Grön, Vit, Grön
Kärra IBK Daniel Lundin dany_innebandy@hotmail.com 0705217743 Svart/Röd, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-01 18:00 1 FBC Lerum Utveckling - FBC Partille 2 - 2 Rydsbergshallen
2023-10-06 19:00 1 IK Zenith - Floda IBK 3 - 4 Björlanda Idrottshall 223
2023-10-06 20:00 1 IBK Kungälv - Kärra IBK 1 - 8 Kastellegårdshallen
Omgång 2
2023-10-13 20:00 2 Kärra IBK - FBC Lerum Utveckling 3 - 7 Kärra Sporthall
2023-10-15 18:00 2 Floda IBK - IBK Kungälv 6 - 5 Nova Floda Sportcenter 111
2023-10-15 19:00 2 FBC Partille - IK Zenith 8 - 7 Partillebohallen 105
Omgång 3
2023-10-20 19:00 3 IK Zenith - IBK Kungälv 4 - 5 Björlanda Idrottshall
2023-10-20 20:00 3 FBC Lerum Utveckling - Floda IBK 5 - 5 Rydsbergshallen 420
2023-10-20 20:00 3 Kärra IBK - FBC Partille 11 - 7 Kärra Sporthall
Omgång 4
2023-10-26 20:15 4 IBK Kungälv - FBC Partille 1 - 8 Kastellegårdshallen
2023-10-27 19:00 4 IK Zenith - FBC Lerum Utveckling 4 - 5 Björlanda Idrottshall 125
2023-10-29 18:00 4 Floda IBK - Kärra IBK 6 - 9 Nova Floda Sportcenter 250
Omgång 5
2023-11-03 20:30 5 Kärra IBK - IK Zenith 5 - 4 Lillekärrshallen
2023-11-05 19:30 5 FBC Partille - Floda IBK 9 - 1 Partillebohallen 133
2023-11-07 19:45 5 FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv 3 - 3 Rydsbergshallen
Omgång 6
2023-11-17 19:00 6 IK Zenith - Lindås IBK 7 - 6 Björlanda Idrottshall
2023-11-17 20:00 6 IBK Kungälv - IBK Göteborg / IBK Bergum 8 - 4 Kastellegårdshallen
2023-11-19 12:30 6 Pixbo IBF/IBK - Kärra IBK 8 - 5 Wallenstam Arena A
2023-11-19 13:30 6 Varla IBK/Lindome IBK - FBC Lerum Utveckling 6 - 6 Lindälvshallen
2023-11-19 17:00 6 Fristads GoIF/Rydboholms SK - FBC Partille 5 - 9 Nya Fristadshallen 122
2023-11-22 18:15 6 Floda IBK - Mölndals IBF 4 - 5 Nova Floda Sportcenter 89
Omgång 7
2023-11-24 19:15 7 IBK Göteborg/IBK Bergum - IK Zenith 4 - 9 Torpahallen
2023-11-24 20:00 7 FBC Lerum Utveckling - Pixbo IBF/IBK 3 - 5 Rydsbergshallen 105
2023-11-24 20:00 7 Kärra IBK - Fristads GoIF/Rydboholms SK 11 - 6 Kärra Sporthall
2023-11-25 14:00 7 Mölndals IBF - IBK Kungälv 2 - 6 Aktiviteten A-Hall 132
2023-11-26 13:10 7 Lindås IBK - Floda IBK 5 - 3 Lindås Waves Arena 63
2023-11-26 18:30 7 FBC Partille - Varla IBK/Lindome IBK 8 - 3 Partillebohallen 56
Omgång 8
2023-11-30 20:30 8 IK Zenith - Pixbo IBF/IBK 2 - 13 Björlanda Idrottshall
2023-12-01 19:30 8 Floda IBK - Fristads GoIF/Rydboholms SK 4 - 4 Nova Floda Sportcenter 93
2023-12-01 20:00 8 IBK Kungälv - Lindås IBK 3 - 6 Kastellegårdshallen
2023-12-01 20:00 8 Kärra IBK - Varla IBK/Lindome IBK 10 - 3 Kärra Sporthall
2023-12-03 19:00 8 FBC Partille - Mölndals IBF 11 - 4 Partillebohallen
2023-12-13 19:30 8 FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg / IBK Bergum 5 - 4 Rydsbergshallen 100
Omgång 9
2023-12-08 18:30 9 Lindås IBK - Kärra IBK 7 - 5 Lindås Waves Arena 82
2023-12-08 19:10 9 Pixbo IBF/IBK - Floda IBK 18 - 3 Wallenstam Arena A 95
2023-12-08 19:15 9 IBK Göteborg/IBK Bergum - FBC Partille 0 - 7 Torpahallen
2023-12-10 17:00 9 Fristads GoIF/Rydboholms SK - IK Zenith 2 - 8 Idrottshallen, Viskafors 117
2023-12-10 17:30 9 Varla IBK/Lindome IBK - IBK Kungälv 3 - 7 Lindälvshallen
2023-12-10 18:30 9 Mölndals IBF - FBC Lerum Utveckling 6 - 7 Aktiviteten A-Hall 72
Omgång 10
2024-01-12 19:15 10 IBK Göteborg/IBK Bergum - Kärra IBK 2 - 13 Torpahallen
2024-01-12 20:00 10 IBK Kungälv - Fristads GoIF/Rydboholms SK 3 - 6 Kastellegårdshallen
2024-01-12 20:00 10 Varla IBK/Lindome IBK - Floda IBK 4 - 3 Skårbyhallen 85
2024-01-13 16:45 10 FBC Partille - Pixbo IBF/IBK 3 - 10 Partillebohallen
2024-01-13 17:00 10 Mölndals IBF - IK Zenith 5 - 4 Aktiviteten A-Hall 72
2024-01-14 18:45 10 FBC Lerum Utveckling - Lindås IBK 2 - 13 Rydsbergshallen
Omgång 11
2024-01-19 19:00 11 IK Zenith - Varla IBK/Lindome IBK 4 - 7 Björlanda Idrottshall
2024-01-19 19:15 11 Fristads GoIF/Rydboholms SK - FBC Lerum Utveckling 4 - 2 Idrottshallen, Viskafors 92
2024-01-19 20:00 11 Kärra IBK - Mölndals IBF 9 - 1 Kärra Sporthall
2024-01-19 20:00 11 Lindås IBK - FBC Partille 3 - 8 Lindås Waves Arena 55
2024-01-21 12:30 11 Pixbo IBF/IBK - IBK Kungälv 8 - 5 Wallenstam Arena A
2024-01-21 18:00 11 Floda IBK - IBK Göteborg / IBK Bergum 7 - 4 Nova Floda Sportcenter 120
Omgång 12
2024-01-24 20:00 12 FBC Partille - FBC Lerum Utveckling 9 - 0 Partillebohallen
2024-01-26 20:00 12 Kärra IBK - IBK Kungälv 13 - 5 Kärra Sporthall
2024-01-28 18:00 12 Floda IBK - IK Zenith 4 - 6 Nova Floda Sportcenter 124
Omgång 13
2024-02-01 20:30 13 IK Zenith - FBC Partille 4 - 5 Björlanda Idrottshall
2024-02-09 20:00 13 IBK Kungälv - Floda IBK 6 - 7 Kastellegårdshallen 85
2024-02-09 20:00 13 FBC Lerum Utveckling - Kärra IBK 2 - 12 Rydsbergshallen
Omgång 14
2024-02-23 20:00 14 IBK Kungälv - IK Zenith 1 - 9 Kastellegårdshallen
2024-02-25 13:00 14 Floda IBK - FBC Lerum Utveckling 3 - 6 Nova Floda Sportcenter 250
2024-02-25 19:00 14 FBC Partille - Kärra IBK 5 - 3 Partillebohallen 252
Omgång 15
2024-03-01 20:00 15 Kärra IBK - Floda IBK Kärra Sporthall
2024-03-03 15:30 15 FBC Lerum Utveckling - IK Zenith Rydsbergshallen
2024-03-03 19:30 15 FBC Partille - IBK Kungälv Partillebohallen
Omgång 16
2024-03-06 19:30 16 IBK Kungälv - FBC Lerum Utveckling Munkegärdehallen
2024-03-08 19:00 16 IK Zenith - Kärra IBK Björlanda Idrottshall
2024-03-08 19:30 16 Floda IBK - FBC Partille Nova Floda Sportcenter

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis