Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr2 (-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P12/1 Fredrik Löfström lofstrom.f@gmail.com 070-421 04 12 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Jerker Sandell jerker.sandell@gmail.com 0706425417 Röd, Svarta, Svarta
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Röd, Svarta, Svarta
Gränna AIS P12 Mattias Olin mattiasolin@hotmail.com 0709481287 Vit, Röd, Röd
Husqvarna IK P12/2 Lisa Blomdahl Lisa-blomdahl@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK P12/3 Niklas Grek niklas.grek@fellowmind.se 0733872552 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P12/2 Patrik Gustafsson pgu@ntgdomestics.se 0703489139 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P12/2 Fredrik Johannesson fredrik_j-son@hotmail.com Lila, Vit, Vit
Östra SK Jönköping P12/2 Fredrik Högberg fredrik.hogberg1@gmail.com 0761-701880 Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 11:00 1 Jönköpings IK P12/3 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Olle Ahnström, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-10-07 14:45 1 Husqvarna IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Kalle Alenius, Fredrik Tell Fagerslätt Idrottshall
2023-10-08 08:30 1 KFUM Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-06 18:00 1 Månsarps IBK P12/2 - Östra SK Jönköping P12/2 Melker Stark, Olle Id Kålgårdshallen
Omgång 2
2023-10-12 18:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Månsarps IBK P12/2 Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-10-14 16:30 2 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Gränna AIS P12 Torpshallen
2023-10-14 18:45 2 Östra SK Jönköping P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Peter Nykvist, Elliot Eller Kålgårdshallen
2023-10-15 14:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - KFUM Jönköping P12/2 Habo Sporthall C
Omgång 3
2023-10-21 13:00 3 Gränna AIS P12 - Östra SK Jönköping P12/2 Ribbahallen A-hall
2023-10-21 13:30 3 Månsarps IBK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Rasmus Nordberg, Villiam Eriksson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-10-22 09:00 3 Husqvarna IK P12/2 - KFUM Jönköping P12/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-22 10:30 3 Jönköpings IK P12/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Adam Lindrud, Erik Krantz Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 4
2023-10-27 20:15 4 KFUM Jönköping P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-28 09:30 4 Husqvarna IK P12/2 - Östra SK Jönköping P12/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-10-28 17:30 4 Månsarps IBK P12/2 - Gränna AIS P12 Melker Stark, Olle Id Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-10-29 13:00 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Viggo Darmark Löfstedt, Wille Nilsson Alléhallen
Omgång 5
2023-11-11 11:30 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Husqvarna IK P12/2 Nils Lalander, Noel Lindholm Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-11-11 15:30 5 Östra SK Jönköping P12/2 - KFUM Jönköping P12/2 Olle Ahnström, Axel Wilsson Eng Kålgårdshallen
2023-11-12 12:00 5 Gränna AIS P12 - Jönköpings IK P12/3 Ribbahallen A-hall
2023-11-12 12:00 5 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Månsarps IBK P12/2 Torpshallen
Omgång 6
2023-11-18 12:00 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Wilma Kidén, Leon Källvik Alléhallen
2023-11-18 14:00 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Östra SK Jönköping P12/2 Wilma Kidén, Einar Cederborg Alléhallen
2023-11-19 08:30 6 KFUM Jönköping P12/2 - Jönköpings IK P12/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-11-19 13:30 6 Husqvarna IK P12/2 - Gränna AIS P12 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 7
2023-11-25 15:30 7 Jönköpings IK P12/3 - Månsarps IBK P12/2 Jakob Wadskog, Ebba Sandwall Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-11-25 15:30 7 Östra SK Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Moses Bernhardsson, Gordon Vikor Kålgårdshallen
2023-11-25 16:00 7 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Husqvarna IK P12/2 Torpshallen
2023-11-26 15:00 7 Gränna AIS P12 - KFUM Jönköping P12/2 Ribbahallen A-hall
Omgång 8
2023-12-02 09:30 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Gränna AIS P12 Axel Sterninger, Nils Lalander Habo Sporthall A-hall
2023-12-02 13:30 8 Östra SK Jönköping P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Olle Ahnström, Axel Wilsson Eng Kålgårdshallen
2023-12-02 15:30 8 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Isaac Brunstedt, Gunvald Fröberg Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-12-02 16:30 8 Husqvarna IK P12/2 - Månsarps IBK P12/2 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 9
2023-12-10 10:45 9 Månsarps IBK P12/2 - KFUM Jönköping P12/2 Beatrice Samuelsson, Amelia Hall Norrahammars Sporthall
2023-12-10 12:00 9 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Torpshallen
2023-12-10 13:30 9 Jönköpings IK P12/3 - Husqvarna IK P12/2 Simon Bolmvik, Casper Karlsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-12-10 15:00 9 Gränna AIS P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Ribbahallen A-hall
Omgång 10
2023-12-16 14:00 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Husqvarna IK P12/2 Vide Dyrkell, Rafael Andersson Alléhallen
2023-12-16 15:30 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - KFUM Jönköping P12/2 Vide Dyrkell, Rafael Andersson Alléhallen
2023-12-17 14:00 10 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Jönköpings IK P12/3 Torpshallen
2023-12-17 17:30 10 Östra SK Jönköping P12/2 - Månsarps IBK P12/2 Olle Ahnström, Moses Bernhardsson Kålgårdshallen
Omgång 11
2024-01-12 19:00 11 Gränna AIS P12 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Ribbahallen A-hall
2024-01-13 13:30 11 Jönköpings IK P12/3 - Östra SK Jönköping P12/2 Rasmus Karlsson, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-01-14 12:30 11 KFUM Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-14 13:00 11 Månsarps IBK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Villiam Eriksson, Melker Stark Norrahammars Sporthall
Omgång 12
2024-01-20 10:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Jönköpings IK P12/3 Arwid Unoson, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C
2024-01-20 13:30 12 Östra SK Jönköping P12/2 - Gränna AIS P12 Olle Ahnström, Axel Wilsson Eng Kålgårdshallen
2024-01-21 09:15 12 KFUM Jönköping P12/2 - Husqvarna IK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-21 14:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Månsarps IBK P12/2 Arwid Unoson, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C
Omgång 13
2024-01-27 13:00 13 Gränna AIS P12 - Månsarps IBK P12/2 Ribbahallen A-hall
2024-01-28 11:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Arwid Unoson, Zoe Lindmark Alléhallen
2024-01-28 16:00 13 Bankeryds Skid o MK P12/1 - KFUM Jönköping P12/2 Torpshallen
2024-01-28 17:30 13 Östra SK Jönköping P12/2 - Husqvarna IK P12/2 Noha Härenstam, Hugo Ström Kålgårdshallen
Omgång 14
2024-02-03 13:00 14 Husqvarna IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-04 10:30 14 KFUM Jönköping P12/2 - Östra SK Jönköping P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-02-04 12:45 14 Månsarps IBK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Villiam Eriksson, Stella Johannesson Norrahammars Sporthall
2024-02-04 13:30 14 Jönköpings IK P12/3 - Gränna AIS P12 Oskar Ekelund Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 15
2024-02-09 19:00 15 Gränna AIS P12 - Husqvarna IK P12/2 Ribbahallen A-hall
2024-02-17 09:00 15 Jönköpings IK P12/3 - KFUM Jönköping P12/2 Elias Wallmyr, Viggo Axelsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-18 12:00 15 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Torpshallen
2024-02-18 15:30 15 Östra SK Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Olle Ahnström, Adam Lindrud Kålgårdshallen
Omgång 16
2024-02-24 13:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Östra SK Jönköping P12/2 Melvin Hallman, Theo Helmbring Habo Sporthall C
2024-02-25 08:45 16 KFUM Jönköping P12/2 - Gränna AIS P12 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-03-02 15:30 16 Månsarps IBK P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
2024-03-03 16:30 16 Husqvarna IK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 17
2024-03-09 14:00 17 Gränna AIS P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 Ribbahallen A-hall
2024-03-10 10:45 17 Månsarps IBK P12/2 - Husqvarna IK P12/2 Norrahammars Sporthall
2024-03-10 11:00 17 Jönköpings IK P12/3 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-10 12:00 17 Bankeryds Skid o MK P12/1 - Östra SK Jönköping P12/2 Torpshallen
Omgång 18
2024-03-15 18:45 18 KFUM Jönköping P12/2 - Månsarps IBK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-03-16 12:00 18 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - Gränna AIS P12 Alléhallen
2024-03-16 14:00 18 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - Bankeryds Skid o MK P12/1 Alléhallen
2024-03-16 14:45 18 Husqvarna IK P12/2 - Jönköpings IK P12/3 Fagerslätt Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis