Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK (B) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs IK Pontus Larsson Pontus.larsson66@gmail.com 070-888 14 98 Blå, Blå, Blå
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF (A) Orange, Svart, Orange
Ängby IF (B) Kenneth Werbes kenneth.werbes@gmail.com 0705337949 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Ekerö IK (B) - Rosersbergs IK
2016-10-01 12:00 1 Vallentuna IBK - Täby FC (D) Hammarbackens Sporthall
2016-10-01 15:00 1 Täby FC (B) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2016-10-01 16:00 1 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
Omgång 2
2016-10-08 09:30 2 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2016-10-08 11:00 2 Ängby IF (B) - Täby FC (F) Stora Mossen 1
2016-10-08 12:30 2 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Vaxholm innebandyhallen
2016-10-08 13:00 2 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
Omgång 3
2016-10-15 11:00 3 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Hammarbackens Sporthall
2016-10-15 15:00 3 Täby FC (F) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
2016-10-16 09:15 3 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2016-10-22 10:30 4 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Rosershallen
2016-10-22 13:30 4 Vaxholms IBF - Täby FC (D) Vaxholm innebandyhallen
2016-10-23 13:00 4 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A) Vällingbyhallen Lilla
Omgång 5
5 Täby FC (B) - Ekerö IK (B)
5 Täby FC (D) - Ängby IF (B)
2016-10-30 17:00 5 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Hackstahallen
Omgång 6
6 Ekerö IK (B) - Täby FC (F)
2016-11-12 09:00 6 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Stora Mossen 1
2016-11-13 10:00 6 Rosersbergs IK - Täby FC (D) Råbergshallen
Omgång 7
7 Vallentuna IBK - Ekerö IK (B)
2016-11-19 13:00 7 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Vaxholm innebandyhallen
2016-11-20 10:00 7 Täby FC (F) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
Omgång 8
8 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (A)
2016-11-26 10:30 8 Rosersbergs IK - Ängby IF (B) Rosershallen
2016-11-26 13:00 8 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
Omgång 9
9 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan B
2016-12-03 09:15 9 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2016-12-03 09:45 9 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
Omgång 10
10 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF
2016-12-10 14:00 10 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
2016-12-10 17:00 10 Täby FC (B) - Täby FC (D) Skarpängskolan B
Omgång 11
11 Ängby IF (B) - Ekerö IK (B) Hässelbyhallen
2016-12-17 13:30 11 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
2016-12-17 14:00 11 Täby FC (D) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2016-12-18 17:00 11 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Hackstahallen
Omgång 12
2017-01-14 13:00 12 Ängby IF (B) - Täby FC (B) Stora Mossen 1
2017-01-14 13:00 12 Täby FC (D) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2017-01-14 14:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC (F) Vaxholm innebandyhallen
2017-04-01 14:15 12 Rosersbergs IK - Ekerö IK (B) Rosershallen
Omgång 13
2017-01-21 09:15 13 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2017-01-21 10:45 13 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2017-01-21 17:00 13 Täby FC (F) - Ängby IF (B) Skarpängskolan B
2017-01-22 09:00 13 Täby FC (B) - Rosersbergs IK Skarpängskolan A
Omgång 14
2017-01-28 11:30 14 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Rosershallen
2017-01-28 13:30 14 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Vaxholm innebandyhallen
2017-01-28 16:00 14 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Stora Mossen 1
Omgång 15
2017-02-04 12:00 15 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Hammarbackens Sporthall
2017-02-05 11:00 15 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-02-05 14:00 15 Täby FC (D) - Vaxholms IBF Erikslundshallen
Omgång 16
2017-02-11 09:00 16 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2017-02-11 09:30 16 Rosersbergs IK - Åkersberga IBF (A) Rosershallen
2017-02-11 10:00 16 Ängby IF (B) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
Omgång 17
2017-02-18 12:30 17 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-02-18 16:00 17 Täby FC (F) - Ekerö IK (B) Skarpängskolan A
2017-02-19 11:00 17 Täby FC (D) - Rosersbergs IK Skarpängskolan B
Omgång 18
2017-03-11 10:30 18 Rosersbergs IK - Vaxholms IBF Rosershallen
2017-03-11 15:00 18 Täby FC (B) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2017-03-11 18:00 18 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK Mälaröhallen
Omgång 19
2017-01-14 14:00 19 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B) Tappströms Bollhall
2017-03-18 10:45 19 Vallentuna IBK - Täby FC (B) Hammarbackens Sporthall
2017-03-18 14:00 19 Ängby IF (B) - Rosersbergs IK Stora Mossen 1
Omgång 20
2017-01-29 13:00 20 Ekerö IK (B) - Täby FC (D) Mälaröhallen
2017-03-25 11:00 20 Täby FC (F) - Vallentuna IBK Skarpängskolan B
2017-03-25 12:00 20 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Skarpängskolan B
Omgång 21
2017-03-25 12:30 21 Vaxholms IBF - Ekerö IK (B) Vaxholm innebandyhallen
2017-04-01 12:00 21 Täby FC (D) - Täby FC (B) Skarpängskolan B
2017-04-02 13:15 21 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
Omgång 22
22 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2017-04-05 18:15 22 Täby FC (F) - Täby FC (D) Drakskeppshallen
2017-04-08 12:00 22 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Skarpängskolan B
2017-04-09 13:30 22 Ekerö IK (B) - Ängby IF (B) Tappströms Bollhall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis