Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medel Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (B) Petter Fred petter.giraff@gmail.com Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Huddinge IK (A) Jonny Arvidsson yth.bygg@gmail.com 0706029148 röd, röd, röd
Högdalens AIS Svart, Svart, Svart
Tungelsta IF Orange, Svart, Svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (A) Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Maria Forsberg maria.forsberg.75@gmail.com 0704931718 Blå/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 14:00 1 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) 0 - 3 Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Lyckeby Sporthall
2018-09-30 11:00 1 Huddinge IBS - Farsta IBK 1 - 3 Osama Abaied, Lennart Asp Tomtbergahallen
2018-10-12 18:15 1 Tungelsta IF - FBI Tullinge (B) 2 - 5 Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-10-14 14:00 1 Huddinge IK (A) - Högdalens AIS 3 - 2 Sezgin Youmer, Simon Righarts Kvarnbergshallen
Omgång 2
2018-10-06 09:00 2 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF 1 - 1 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Söderbymalmskolan
2018-10-06 10:45 2 Högdalens AIS - Huddinge IBS 3 - 2 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Högdalshallen
2018-10-06 13:15 2 Farsta IBK - Vendelsö IK 4 - 1 Svedje Ohlson, Daniel Kölborn Farstahallen 3
2018-10-06 14:30 2 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (A) 3 - 1 My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
Omgång 3
2018-10-20 13:30 3 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) 0 - 12 Oscar Olsson Berglund, Ida Sandberg Tungelsta Sporthall
2018-10-20 13:45 3 Högdalens AIS - Farsta IBK 4 - 3 Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Skärholmshallen
2018-10-20 14:15 3 Huddinge IK (A) - Västerhaninge IBK 4 - 2 Theodore Hurtig, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2018-10-21 14:15 3 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) 0 - 5 Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen
Omgång 4
2018-10-27 10:15 4 Vendelsö IK - Tungelsta IF 3 - 2 Magnus Eriksson, Anthon Rosén Lyckeby Sporthall
2018-10-27 11:30 4 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS 2 - 2 Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2018-10-28 15:45 4 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (A) 3 - 2 Mats Andersson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2018-12-09 10:15 4 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS 4 - 5 Fredrik Bousset, Johan Nima Söderbymalmskolan
Omgång 5
2018-10-13 12:15 5 Högdalens AIS - Västerhaninge IBK 5 - 3 Johannes Sandberg, Kerin Maclean Mitchell Liljeholmshallen 1
2018-11-10 12:30 5 Huddinge IBS - Värmdö IF (A) 1 - 2 Sezgin Youmer, Kevin Neemé Tomtbergahallen
2018-11-10 12:45 5 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK 1 - 2 Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Tullingehallen
2018-11-11 12:15 5 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK 2 - 2 Leo Odell/Johansson, Erik Adolfsson Kvarnbergshallen
Omgång 6
2018-11-25 10:00 6 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) 0 - 5 Osama Abaied, Sezgin Youmer Söderbymalmskolan
2018-11-25 11:45 6 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS 6 - 1 Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-11-25 14:15 6 Vendelsö IK - Huddinge IBS 0 - 5 Erik Nyman, Fredrik Pålsson Lyckeby Sporthall
2018-11-30 19:00 6 Farsta IBK - Tungelsta IF 10 - 0 Zana Guzel, Johan Nima Farstahallen 3
Omgång 7
2018-12-01 10:30 7 Högdalens AIS - Vendelsö IK 3 - 4 Mauricio Castillo, Mats Andersson Högdalshallen
2018-12-01 17:15 7 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF 3 - 3 Nicholas Lindgren, Niclas Woxmark Kvarnbergshallen
2018-12-01 17:15 7 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (A) 1 - 3 Thomas Gjutarenäfve, Gustav Frank Tullingehallen
2018-12-02 11:45 7 Västerhaninge IBK - Farsta IBK 2 - 4 Marco Svenström, Wen-chung Tsai Söderbymalmskolan
Omgång 8
2018-12-08 10:00 8 Farsta IBK - Huddinge IK (A) 2 - 2 Osama Abaied, Sezgin Youmer Farstahallen 1
2018-12-08 13:30 8 Tungelsta IF - Huddinge IBS 0 - 7 Johan Nima, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2018-12-08 13:45 8 Vendelsö IK - FBI Tullinge (B) 2 - 3 Tommy Egman, Tuva Egman Lyckeby Sporthall
2018-12-08 15:30 8 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK 4 - 2 Theodore Hurtig, Hampus Viking Värmdö sporthall
Omgång 9
2018-12-02 13:15 9 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) 5 - 3 Osama Abaied, Joacim Hansson Tomtbergahallen
2018-12-14 17:45 9 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK 0 - 9 Hampus Viking, Kenneth Johansson Torvalla Träningshall
2018-12-15 14:00 9 Högdalens AIS - Tungelsta IF 6 - 3 Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Högdalshallen
2019-02-02 17:00 9 Värmdö IF (A) - Farsta IBK 6 - 0 Robin Berger, Christian Berger Värmdö sporthall
Omgång 10
2019-01-12 12:15 10 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK 1 - 2 Kevin Helly, Johan Hessing Värmdö sporthall
2019-01-19 12:30 10 Farsta IBK - Huddinge IBS 7 - 0 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Farstahallen 1
2019-01-19 14:00 10 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF 7 - 2 Shabbir Ahmed, Lars Sundlöf Tullingehallen
2019-01-20 13:00 10 Högdalens AIS - Huddinge IK (A) 3 - 4 Mauricio Castillo, Joel Säve-Söderbergh Högdalshallen
Omgång 11
2019-01-26 14:00 11 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (B) 1 - 3 William Albrecht, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-01-26 14:45 11 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK 2 - 4 Nicholas Lindgren, Johnny Andersson Tungelsta Sporthall
2019-01-27 18:00 11 Huddinge IBS - Högdalens AIS 3 - 5 Amanda Törner, Stefano Bianque Tomtbergahallen
2019-02-06 20:30 11 Vendelsö IK - Farsta IBK 5 - 4 Fredrik Pålsson, Erik Nyman Lyckeby Sporthall
Omgång 12
2019-02-02 13:30 12 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS 4 - 0 Sadjad Nima, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-02-03 12:30 12 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF 7 - 1 Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-02-03 14:45 12 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (A) 1 - 8 Torbjörn Lundin, Nicholas Lindgren Söderbymalmskolan
2019-02-23 10:00 12 Farsta IBK - Högdalens AIS 6 - 2 Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Farstahallen 3
Omgång 13
2019-02-09 13:30 13 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK 3 - 0 Tommy Egman, Tuva Egman Tomtbergahallen
2019-02-09 15:00 13 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) 1 - 3 Robin Vall, Petra Dynesius Högdalshallen
2019-02-09 16:45 13 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (A) 2 - 7 Johan Nima, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-02-10 16:15 13 Tungelsta IF - Vendelsö IK 1 - 0 Johnny Andersson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
Omgång 14
2018-10-13 12:15 14 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS 1 - 1 Svedje Ohlson, Sadjad Nima Värmdö sporthall
2019-02-16 10:00 14 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS 1 - 8 Johnny Mikael Claesson, Leo Odell/Johansson Söderbymalmskolan
2019-02-16 10:15 14 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) 3 - 3 Magnus Eriksson, Peter Lassfolk Farstahallen 1
2019-02-16 14:30 14 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) 3 - 3 Jessika Forsberg, Michael Selg Lyckeby Sporthall
Omgång 15
2019-02-04 18:20 15 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK 6 - 0 Johan Nima, Jonas Jatko Tullingehallen
2019-03-09 11:45 15 Tungelsta IF - Farsta IBK 3 - 5 Zana Guzel, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2019-03-09 12:30 15 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) 0 - 5 Johan Nima, Malva Sölvemark Liljeholmshallen 1
2019-03-11 20:30 15 Huddinge IBS - Vendelsö IK 3 - 3 Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
Omgång 16
2019-03-16 12:30 16 Farsta IBK - Västerhaninge IBK 10 - 2 Shabbir Ahmed, Johnny Mikael Claesson Högdalshallen
2019-03-16 14:30 16 Vendelsö IK - Högdalens AIS 1 - 2 Nicholas Lindgren, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-03-16 14:45 16 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) 2 - 2 Kenneth Johansson, Petra Dynesius Tungelsta Sporthall
2019-03-16 18:00 16 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) 4 - 0 Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
Omgång 17
2019-03-23 13:15 17 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK 2 - 3 Lennart Asp, Kevin Helly Tullingehallen
2019-03-23 14:00 17 Huddinge IK (A) - Farsta IBK 1 - 5 Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2019-03-24 10:15 17 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) 2 - 9 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Söderbymalmskolan
2019-03-24 14:45 17 Huddinge IBS - Tungelsta IF 3 - 0 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Tomtbergahallen
Omgång 18
2019-03-30 13:00 18 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK 4 - 1 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Lyckeby Sporthall
2019-03-30 13:00 18 Farsta IBK - Värmdö IF (A) 1 - 4 Erik Adolfsson, Leo Odell/Johansson Sköndalshallen
2019-03-30 13:30 18 Tungelsta IF - Högdalens AIS 2 - 2 Magnus Berg, Roland Nester Tungelsta Sporthall
2019-03-31 11:15 18 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS 2 - 2 Johan Hessing, Michael Hillblom Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis