Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medel Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Mattias Gustafsson mattias.gustafsson@farstaibk.se 0730612696 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (B) Petter Fred petter.giraff@gmail.com Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Huddinge IK (A) Jonny Arvidsson yth.bygg@gmail.com 0706029148 röd, röd, röd
Högdalens AIS Svart, Svart, Svart
Tungelsta IF Lisa Forsell flisa.forsell@gmail.com 070-262 01 70 Orange, Svart, Svart
Vendelsö IK Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (A) Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Maria Forsberg maria.forsberg.75@gmail.com 0704931718 Blå/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-09-29 14:00 1 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) 0 - 3 Oscar Olsson Berglund, Leif Karlsson Lyckeby Sporthall
2018-09-30 11:00 1 Huddinge IBS - Farsta IBK 1 - 3 Lennart Asp, Osama Abaied Tomtbergahallen
2018-10-12 18:15 1 Tungelsta IF - FBI Tullinge (B) 2 - 5 Nicholas Lindgren, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
2018-10-14 14:00 1 Huddinge IK (A) - Högdalens AIS 3 - 2 Simon Righarts, Sezgin Youmer Kvarnbergshallen
Omgång 2
2018-10-06 09:00 2 Västerhaninge IBK - Tungelsta IF 1 - 1 Marcus Blomqvist, Daniel Enkulla Söderbymalmskolan
2018-10-06 10:45 2 Högdalens AIS - Huddinge IBS 3 - 2 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Högdalshallen
2018-10-06 13:15 2 Farsta IBK - Vendelsö IK 4 - 1 Daniel Kölborn, Svedje Ohlson Farstahallen 3
2018-10-06 14:30 2 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (A) 3 - 1 My Källström Lyly, Heimo Lyly Tullingehallen
Omgång 3
2018-10-20 13:30 3 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) 0 - 12 Ida Sandberg, Oscar Olsson Berglund Tungelsta Sporthall
2018-10-20 13:45 3 Högdalens AIS - Farsta IBK 4 - 3 Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Skärholmshallen
2018-10-20 14:15 3 Huddinge IK (A) - Västerhaninge IBK 4 - 2 Theodore Hurtig, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2018-10-21 14:15 3 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B) 0 - 5 Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen
Omgång 4
2018-10-27 10:15 4 Vendelsö IK - Tungelsta IF 3 - 2 Magnus Vilhelm Eriksson, Anthon Rosén Lyckeby Sporthall
2018-10-27 11:30 4 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS 2 - 2 Tuva Egman, Tommy Egman Tullingehallen
2018-10-28 15:45 4 Värmdö IF (A) - Huddinge IK (A) 3 - 2 Lucas Werelius, Mats Andersson Värmdö sporthall
2018-12-09 10:15 4 Västerhaninge IBK - Huddinge IBS 4 - 5 Fredrik Bousset, Johan Nima Söderbymalmskolan
Omgång 5
2018-10-13 12:15 5 Högdalens AIS - Västerhaninge IBK 5 - 3 Kerin Maclean Mitchell, Johannes Sandberg Liljeholmshallen 1
2018-11-10 12:30 5 Huddinge IBS - Värmdö IF (A) 1 - 2 Sezgin Youmer, Kevin Neemé Tomtbergahallen
2018-11-10 12:45 5 FBI Tullinge (B) - Farsta IBK 1 - 2 Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Tullingehallen
2018-11-11 12:15 5 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK 2 - 2 Leo Odell/Johansson, Erik Adolfsson Kvarnbergshallen
Omgång 6
2018-11-25 10:00 6 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (B) 0 - 5 Sezgin Youmer, Osama Abaied Söderbymalmskolan
2018-11-25 11:45 6 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS 6 - 1 Adam Lindell, Filip Öhman Värmdö sporthall
2018-11-25 14:15 6 Vendelsö IK - Huddinge IBS 0 - 5 Erik Nyman, Fredrik Pålsson Lyckeby Sporthall
2018-11-30 19:00 6 Farsta IBK - Tungelsta IF 10 - 0 Zana Guzel, Johan Nima Farstahallen 3
Omgång 7
2018-12-01 10:30 7 Högdalens AIS - Vendelsö IK 3 - 4 Mauricio Castillo, Mats Andersson Högdalshallen
2018-12-01 17:15 7 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF 3 - 3 Niclas Woxmark, Nicholas Lindgren Kvarnbergshallen
2018-12-01 17:15 7 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (A) 1 - 3 Thomas Gjutarenäfve, Gustav Frank Tullingehallen
2018-12-02 11:45 7 Västerhaninge IBK - Farsta IBK 2 - 4 Wen-chung Tsai, Marco Svenström Söderbymalmskolan
Omgång 8
2018-12-08 10:00 8 Farsta IBK - Huddinge IK (A) 2 - 2 Sezgin Youmer, Osama Abaied Farstahallen 1
2018-12-08 13:30 8 Tungelsta IF - Huddinge IBS 0 - 7 Johnny Andersson, Johan Nima Tungelsta Sporthall
2018-12-08 13:45 8 Vendelsö IK - FBI Tullinge (B) 2 - 3 Tuva Egman, Tommy Egman Lyckeby Sporthall
2018-12-08 15:30 8 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK 4 - 2 Theodore Hurtig, Hampus Viking Värmdö sporthall
Omgång 9
2018-12-02 13:15 9 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) 5 - 3 Osama Abaied, Joacim Hansson Tomtbergahallen
2018-12-14 17:45 9 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK 0 - 9 Kenneth Johansson, Hampus Viking Torvalla Träningshall
2018-12-15 14:00 9 Högdalens AIS - Tungelsta IF 6 - 3 Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Högdalshallen
2019-02-02 17:00 9 Värmdö IF (A) - Farsta IBK 6 - 0 Robin Berger, Christian Berger Värmdö sporthall
Omgång 10
2019-01-12 12:15 10 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK 1 - 2 Kevin Helly, Johan Hessing Värmdö sporthall
2019-01-19 12:30 10 Farsta IBK - Huddinge IBS 7 - 0 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Farstahallen 1
2019-01-19 14:00 10 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF 7 - 2 Shabbir Ahmed, Lars Sundlöf Tullingehallen
2019-01-20 13:00 10 Högdalens AIS - Huddinge IK (A) 3 - 4 Mauricio Castillo, Joel Säve-Söderbergh Högdalshallen
Omgång 11
2019-01-26 14:00 11 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (B) 1 - 3 William Albrecht, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-01-26 14:45 11 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK 2 - 4 Johnny Andersson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2019-01-27 18:00 11 Huddinge IBS - Högdalens AIS 3 - 5 Stefano Bianque, Amanda Törner Tomtbergahallen
2019-02-06 20:30 11 Vendelsö IK - Farsta IBK 5 - 4 Fredrik Pålsson, Erik Nyman Lyckeby Sporthall
Omgång 12
2019-02-02 13:30 12 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS 4 - 0 Sadjad Nima, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-02-03 12:30 12 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF 7 - 1 Lucas Werelius, Can Asal Värmdö sporthall
2019-02-03 14:45 12 Västerhaninge IBK - Huddinge IK (A) 1 - 8 Nicholas Lindgren, Torbjörn Lundin Söderbymalmskolan
2019-02-23 10:00 12 Farsta IBK - Högdalens AIS 6 - 2 Daniel Enkulla, Marcus Blomqvist Farstahallen 3
Omgång 13
2019-02-09 13:30 13 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK 3 - 0 Tommy Egman, Tuva Egman Tomtbergahallen
2019-02-09 15:00 13 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B) 1 - 3 Petra Dynesius, Robin Vall Högdalshallen
2019-02-09 16:45 13 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (A) 2 - 7 Johan Nima, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-02-10 16:15 13 Tungelsta IF - Vendelsö IK 1 - 0 Johnny Andersson, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
Omgång 14
2018-10-13 12:15 14 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS 1 - 1 Sadjad Nima, Svedje Ohlson Värmdö sporthall
2019-02-16 10:00 14 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS 1 - 8 Leo Odell/Johansson, Johnny Mikael Claesson Söderbymalmskolan
2019-02-16 10:15 14 Farsta IBK - FBI Tullinge (B) 3 - 3 Peter Lassfolk, Magnus Vilhelm Eriksson Farstahallen 1
2019-02-16 14:30 14 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) 3 - 3 Michael Selg, Jessika Forsberg Lyckeby Sporthall
Omgång 15
2019-02-04 18:20 15 FBI Tullinge (B) - Västerhaninge IBK 6 - 0 Jonas Jatko, Johan Nima Tullingehallen
2019-03-09 11:45 15 Tungelsta IF - Farsta IBK 3 - 5 Zana Guzel, Nicholas Lindgren Tungelsta Sporthall
2019-03-09 12:30 15 Högdalens AIS - Värmdö IF (A) 0 - 5 Malva Sölvemark, Johan Nima Liljeholmshallen 1
2019-03-11 20:30 15 Huddinge IBS - Vendelsö IK 3 - 3 Martin Claësson, Viking Claësson Tomtbergahallen
Omgång 16
2019-03-16 12:30 16 Farsta IBK - Västerhaninge IBK 10 - 2 Johnny Mikael Claesson, Shabbir Ahmed Högdalshallen
2019-03-16 14:30 16 Vendelsö IK - Högdalens AIS 1 - 2 Nicholas Lindgren, Christian Berger Lyckeby Sporthall
2019-03-16 14:45 16 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) 2 - 2 Kenneth Johansson, Petra Dynesius Tungelsta Sporthall
2019-03-16 18:00 16 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (B) 4 - 0 Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 17
2019-03-23 13:15 17 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK 2 - 3 Lennart Asp, Kevin Helly Tullingehallen
2019-03-23 14:00 17 Huddinge IK (A) - Farsta IBK 1 - 5 Rebecka Eriksson, Alva Forsberg Kvarnbergshallen
2019-03-24 10:15 17 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) 2 - 9 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Söderbymalmskolan
2019-03-24 14:45 17 Huddinge IBS - Tungelsta IF 3 - 0 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Tomtbergahallen
Omgång 18
2019-03-30 13:00 18 Vendelsö IK - Västerhaninge IBK 4 - 1 Thomas Gjutarenäfve, Karl-Johan Leijon Lyckeby Sporthall
2019-03-30 13:00 18 Farsta IBK - Värmdö IF (A) 1 - 4 Leo Odell/Johansson, Erik Adolfsson Sköndalshallen
2019-03-30 13:30 18 Tungelsta IF - Högdalens AIS 2 - 2 Magnus Berg, Roland Nester Tungelsta Sporthall
2019-03-31 11:15 18 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS 2 - 2 Michael Hillblom, Johan Hessing Kvarnbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis