Spelprogram - Pantamera F Ö Röd Gr 5 (-05)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F05-06 röd, svart, svart
CL98IC F05-06/2 Tobias Johansson tobias7johansson@gmail.com 070-3623883 Blå/blå/blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 Åsa Lundström asa.lundstrom@telia.com 0708-681331 röd/Svart/Svart
FBC Kalmarsund Ungdom F05 Viktoria Gustavsson Dimond vickidimond@yahoo.se 070-56 316 63 svart/svart/svart
FBC Karlskrona F05-06 Magnus Söderlund soderlund.magnus@gmail.com 0733495702 Orange/Svart/Orange
Nybro IBK F04-06 Jonas Karlsson jonaskalle@gmail.com 0721851507 Svart/Svart/Svart
Slätafly/SK IBK F05-06 Lars Hammarstedt lars.hammarstedt@nordenmachinery.se 0702-22 67 79 Blå/Blå/Vit
Växjö IBK Utveckling F05-06/4 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-13 11:30 1 CL98IC F05-06/2 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 10 - 6 Falkenbergshallen 60
2018-10-13 16:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Slätafly/SK IBK F05-06 5 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-10-14 13:00 1 FBC Karlskrona F05-06 - Nybro IBK F04-06 11 - 0 Vedeby Sporthall B 85
Omgång 2
2018-10-20 10:00 2 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - Alvesta IBK F05-06 8 - 4 Fortnox Arena B-hall
2018-10-20 15:00 2 Slätafly/SK IBK F05-06 - CL98IC F05-06/2 5 - 10 Torsås Sporthall
2018-10-21 15:00 2 Nybro IBK F04-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 1 - 4 OG-Hallen
Omgång 3
2018-10-28 10:00 3 FBC Karlskrona F05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 5 - 6 Vedeby Sporthall B 59
2018-10-28 11:15 3 Alvesta IBK F05-06 - Slätafly/SK IBK F05-06 9 - 8 Alvesta Sporthall
2018-10-28 14:00 3 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Nybro IBK F04-06 6 - 1 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 4
2018-11-10 15:00 4 FBC Karlskrona F05-06 - Slätafly/SK IBK F05-06 3 - 6 Vedeby Sporthall B
2018-11-11 12:30 4 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Alvesta IBK F05-06 3 - 6 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-11-11 14:15 4 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 4 - 4 Färjehallen 75
Omgång 5
2018-11-17 14:00 5 Alvesta IBK F05-06 - CL98IC F05-06/2 11 - 5 Alvesta Sporthall
2018-11-17 14:30 5 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 4 - 10 Fagrabäcksskolan 45
2018-11-18 12:00 5 Slätafly/SK IBK F05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 1 - 4 Torsås Sporthall
Omgång 6
2018-11-24 12:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - CL98IC F05-06/2 4 - 6 Torslundahallen 80
2018-11-25 13:00 6 FBC Karlskrona F05-06 - Alvesta IBK F05-06 6 - 3 Vedeby Sporthall B
2018-11-25 15:00 6 Nybro IBK F04-06 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 6 - 2 OG-Hallen
Omgång 7
2018-12-02 10:30 7 CL98IC F05-06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 10 - 3 Falkenbergshallen 50
2018-12-02 13:00 7 Slätafly/SK IBK F05-06 - Nybro IBK F04-06 9 - 3 Torsås Sporthall
2018-12-02 16:00 7 Alvesta IBK F05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 0 - 3 Alvesta Sporthall
2019-01-20 15:00 7 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - FBC Karlskrona F05-06 5 - 6 Fortnox Arena B-hall
Omgång 8
2018-12-09 13:00 8 Slätafly/SK IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 5 - 7 Torsås Sporthall
2018-12-09 15:00 8 FBC Karlskrona F05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 2 - 6 Vedeby Sporthall A
2018-12-09 15:00 8 Nybro IBK F04-06 - CL98IC F05-06/2 1 - 2 OG-Hallen
Omgång 9
2018-12-15 11:30 9 CL98IC F05-06/2 - FBC Karlskrona F05-06 8 - 2 Falkenbergshallen 60
2018-12-16 10:30 9 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 2 - 2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2018-12-16 18:00 9 Alvesta IBK F05-06 - Nybro IBK F04-06 8 - 3 Alvesta Sporthall
Omgång 10
2019-01-12 13:00 10 Slätafly/SK IBK F05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 4 - 4 Torsås Sporthall
2019-01-13 11:00 10 Nybro IBK F04-06 - FBC Karlskrona F05-06 2 - 6 OG-Hallen
2019-01-13 16:00 10 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - CL98IC F05-06/2 3 - 7 Fortnox Arena B-hall 50
Omgång 11
2019-01-19 12:30 11 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Nybro IBK F04-06 8 - 1 Färjehallen 100
2019-01-19 16:00 11 Alvesta IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 10 - 6 Alvesta Sporthall
2019-01-20 14:30 11 CL98IC F05-06/2 - Slätafly/SK IBK F05-06 12 - 5 Kalmar Sporthall A-hall
Omgång 12
2019-01-26 15:00 12 Slätafly/SK IBK F05-06 - Alvesta IBK F05-06 3 - 6 Torsås Sporthall
2019-01-27 11:00 12 Nybro IBK F04-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 3 - 3 OG-Hallen
2019-03-08 17:30 12 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - FBC Karlskrona F05-06 4 - 7 Färjehallen 55
Omgång 13
2019-02-03 13:00 13 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 1 - 5 Fortnox Arena B-hall 50
2019-02-03 15:00 13 Slätafly/SK IBK F05-06 - FBC Karlskrona F05-06 3 - 2 Torsås Sporthall
2019-02-03 16:00 13 Alvesta IBK F05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 3 - 4 Alvesta Sporthall
Omgång 14
2019-02-09 12:30 14 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Slätafly/SK IBK F05-06 2 - 4 Färjehallen 100
2019-02-10 13:00 14 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 5 - 6 Oskarshamns Sporthall B-hall
2019-02-10 18:00 14 CL98IC F05-06/2 - Alvesta IBK F05-06 13 - 2 Kalmar Sporthall A-hall 60
Omgång 15
2019-02-17 09:30 15 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - Nybro IBK F04-06 14 - 3 Fortnox Arena Nivika hallen 40
2019-02-23 16:00 15 Alvesta IBK F05-06 - FBC Karlskrona F05-06 10 - 1 Alvesta Sporthall
2019-03-17 15:30 15 CL98IC F05-06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F05 10 - 5 Falkenbergshallen
Omgång 16
2019-03-02 10:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - CL98IC F05-06/2 6 - 9 Oskarshamns Sporthall A-hall
2019-03-02 11:00 16 FBC Karlskrona F05-06 - Växjö IBK Utveckling F05-06/4 5 - 8 Vedeby Sporthall B
2019-03-03 11:00 16 Nybro IBK F04-06 - Slätafly/SK IBK F05-06 5 - 7 OG-Hallen
2019-03-03 14:15 16 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Alvesta IBK F05-06 5 - 3 Färjehallen 75
Omgång 17
2019-03-09 18:00 17 Växjö IBK Utveckling F05-06/4 - Slätafly/SK IBK F05-06 1 - 5 Fortnox Arena Nivika hallen 50
2019-03-10 10:30 17 CL98IC F05-06/2 - Nybro IBK F04-06 3 - 1 Falkenbergshallen
2019-03-10 11:00 17 Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 - FBC Karlskrona F05-06 3 - 9 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 18
2019-03-16 13:00 18 FBC Karlskrona F05-06 - CL98IC F05-06/2 2 - 4 Vedeby Sporthall A
2019-03-16 15:30 18 FBC Kalmarsund Ungdom F05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 2 - 3 Färjehallen 75
2019-03-17 13:00 18 Nybro IBK F04-06 - Alvesta IBK F05-06 3 - 6 OG-Hallen 55

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis