Spelprogram - Poolspel Pojkar Lätt Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK P09/1 Vit, Vit, Vit
Aneby SK P09/2 Vit, Vit, Vit
Aneby SK P10 Vit, Vit, Vit
Forserums IF P10 Grön, Vit, Grön/Vit
Hestra Skid O SK P10 Blå, Vit, Blå
Hovslätts IK P10/2 Lina Hedell lina.hedell@jonkoping.se 0708-86 33 80 Röd/Vit/Vit
Husqvarna IK P10/1 Christian Thulin christian.thulin@thumil.com 0709677166 Svart/Svart/Svart
Husqvarna IK P10/2 Christian Thulin christian.thulin@thumil.com 0709677166 Svart/Svart/Svart
IBF Tranås P10 Edin Paradzik paradzik_edin@hotmail.com RÖD/SVART/RÖD
IBK Husar P10/1 Lina Nilsson linamy.nilsson@gmail.com 070-6727258 Blå/Blå/Blå
Jönköpings IK P10/2 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25
Jönköpings IK P10/3 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25
KFUM Jönköping P10/1 Magnus Lindholm matheo2979@gmail.com 0761177032 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
KFUM Jönköping P10/2 Mats Hafström Mats2177@gmail.com Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
KFUM Jönköping P10/3 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P10/1 Rickard Leijon rickardleijon@hotmail.se 0708265203 Lila/Vit/Vit
Månsarps IBK P10/2 Rickard Leijon rickardleijon@hotmail.se 0708265203 Lila/Vit/Vit
Månsarps IBK P10/3 Rickard Leijon rickardleijon@hotmail.se 0708265203 Lila/Vit/Vit
Nässjö IBF P10/1 Magnus Hanell magnushanell@telia.com 0735287588 Svart/Svart/Svart
Nässjö IBF P10/2 Nina Karlsson nina.karlsson@mbox307.tele2.se 070-3186388 Svart/Svart/Svart
Skillingaryds IK P10 Simon Bokinge simon.bokinge@outlook.com 070-216 01 07 Röd/svart/Svart/Svart
Sävsjö IBK P10/1 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Röd/Svart, Svart, Vit
Sävsjö IBK P10/2 Linus Bringevall Linus.bringevall@bodaborg.se 0735060791 Röd/Svart, Svart, Vit
Vetlanda IBF P10/1 Mikael Hugosson mikael.hugosson@smalandsvillan.se 070-2928353 Kornblå//Kornblå//Blå
Östra SK Jönköping P10 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-21 09:45 1 Nässjö IBF P10/2 - Månsarps IBK P10/3 Nässjö Sporthall 3-manna
2018-10-21 09:45 1 Nässjö IBF P10/1 - Vetlanda IBF P10/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2018-10-21 10:45 1 Vetlanda IBF P10/1 - Nässjö IBF P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
2018-10-21 10:45 1 Månsarps IBK P10/3 - Nässjö IBF P10/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2018-10-21 11:45 1 Vetlanda IBF P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Nässjö Sporthall 3-manna
2018-10-21 11:45 1 Nässjö IBF P10/1 - Nässjö IBF P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 2
2018-10-27 11:00 2 KFUM Jönköping P10/1 - Jönköpings IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 11:00 2 Husqvarna IK P10/2 - Jönköpings IK P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 11:50 2 Jönköpings IK P10/3 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 11:50 2 Jönköpings IK P10/2 - Husqvarna IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 12:40 2 Jönköpings IK P10/3 - Jönköpings IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-27 12:40 2 Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 3
2018-10-20 14:15 3 Månsarps IBK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-10-20 14:15 3 Aneby SK P09/1 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-10-20 15:00 3 Månsarps IBK P10/1 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-10-20 15:00 3 Hestra Skid O SK P10 - Aneby SK P09/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-10-20 15:45 3 Månsarps IBK P10/1 - Hestra Skid O SK P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-10-20 15:45 3 Aneby SK P09/1 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 4
2018-10-20 14:00 4 KFUM Jönköping P10/3 - Månsarps IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-20 14:50 4 Skillingaryds IK P10 - KFUM Jönköping P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-10-20 15:40 4 Skillingaryds IK P10 - Månsarps IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 5
2018-10-28 10:00 5 Sävsjö IBK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 10:45 5 Forserums IF P10 - Aneby SK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 11:30 5 Aneby SK P10 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 12:15 5 Husqvarna IK P10/1 - Forserums IF P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 13:00 5 Aneby SK P10 - Husqvarna IK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 13:45 5 Forserums IF P10 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 6
2018-10-28 10:45 6 IBK Husar P10/1 - Hovslätts IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 11:30 6 Hovslätts IK P10/2 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-10-28 13:45 6 IBK Husar P10/1 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 7
2018-11-17 14:15 7 Månsarps IBK P10/3 - KFUM Jönköping P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-11-17 14:15 7 Månsarps IBK P10/2 - KFUM Jönköping P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-11-17 15:00 7 KFUM Jönköping P10/3 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-11-17 15:00 7 KFUM Jönköping P10/1 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-11-17 15:45 7 KFUM Jönköping P10/3 - KFUM Jönköping P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2018-11-17 15:45 7 Månsarps IBK P10/2 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall
Omgång 8
2018-11-11 13:00 8 Nässjö IBF P10/1 - Sävsjö IBK P10/2 Hugo Karvik Nässjö Sporthall 3-manna
2018-11-11 13:00 8 Sävsjö IBK P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 Tim Greek Nässjö Sporthall 3-manna
2018-11-11 14:00 8 KFUM Jönköping P10/2 - Nässjö IBF P10/1 Angelina Lind Nässjö Sporthall 3-manna
2018-11-11 14:00 8 Sävsjö IBK P10/2 - Sävsjö IBK P10/1 Leo Fredriksson Nässjö Sporthall 3-manna
2018-11-11 15:00 8 KFUM Jönköping P10/2 - Sävsjö IBK P10/2 Angelina Lind Nässjö Sporthall 3-manna
2018-11-11 15:00 8 Sävsjö IBK P10/1 - Nässjö IBF P10/1 Tuva Svensson Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 9
2018-11-24 10:00 9 Vetlanda IBF P10/1 - Aneby SK P09/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-24 11:00 9 Östra SK Jönköping P10 - Husqvarna IK P10/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-24 12:00 9 Husqvarna IK P10/1 - Vetlanda IBF P10/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-24 13:00 9 Aneby SK P09/1 - Östra SK Jönköping P10 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-24 14:00 9 Husqvarna IK P10/1 - Aneby SK P09/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2018-11-24 15:00 9 Östra SK Jönköping P10 - Vetlanda IBF P10/1 ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 10
2018-11-11 14:30 10 Jönköpings IK P10/2 - Nässjö IBF P10/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-11-11 14:30 10 Jönköpings IK P10/3 - IBF Tranås P10 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-11-11 15:30 10 IBF Tranås P10 - Jönköpings IK P10/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-11-11 15:30 10 Nässjö IBF P10/2 - Jönköpings IK P10/3 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-11-11 16:30 10 IBF Tranås P10 - Nässjö IBF P10/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
2018-11-11 16:30 10 Jönköpings IK P10/3 - Jönköpings IK P10/2 Jönköpings Idrottshus D-hall 3-manna
Omgång 11
2018-11-18 09:30 11 Husqvarna IK P10/2 - Skillingaryds IK P10 Huskvarna Sporthall
2018-11-18 09:30 11 Forserums IF P10 - Månsarps IBK P10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 10:20 11 Månsarps IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall
2018-11-18 10:20 11 Skillingaryds IK P10 - Forserums IF P10 Huskvarna Sporthall 3-manna
2018-11-18 11:10 11 Månsarps IBK P10/1 - Skillingaryds IK P10 Huskvarna Sporthall
2018-11-18 11:10 11 Forserums IF P10 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 12
2018-11-18 10:00 12 Jönköpings IK P10/3 - Aneby SK P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-11-18 11:00 12 Aneby SK P10 - Hestra Skid O SK P10 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2018-11-18 12:00 12 Hestra Skid O SK P10 - Jönköpings IK P10/3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 13
2018-12-08 15:00 13 KFUM Jönköping P10/2 - Nässjö IBF P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 15:50 13 Nässjö IBF P10/2 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2018-12-08 16:40 13 KFUM Jönköping P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 14
2018-12-08 10:00 14 Aneby SK P09/1 - KFUM Jönköping P10/3 FB-hallen 3-manna
2018-12-08 10:00 14 Sävsjö IBK P10/2 - Jönköpings IK P10/2 FB-hallen 3-manna
2018-12-08 11:00 14 Jönköpings IK P10/2 - Aneby SK P09/1 FB-hallen 3-manna
2018-12-08 11:00 14 KFUM Jönköping P10/3 - Sävsjö IBK P10/2 FB-hallen 3-manna
2018-12-08 12:00 14 Jönköpings IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/3 FB-hallen 3-manna
2018-12-08 12:00 14 Sävsjö IBK P10/2 - Aneby SK P09/1 FB-hallen 3-manna
Omgång 15
2018-12-01 10:00 15 Sävsjö IBK P10/2 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-12-01 10:00 15 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-12-01 10:50 15 Husqvarna IK P10/2 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-12-01 10:50 15 Sävsjö IBK P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-12-01 11:40 15 Husqvarna IK P10/2 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2018-12-01 11:40 15 Månsarps IBK P10/3 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 16
2018-12-08 14:30 16 Östra SK Jönköping P10 - Månsarps IBK P10/2 Kålgårdshallen
2018-12-08 15:00 16 Nässjö IBF P10/1 - Jönköpings IK P10/3 Kålgårdshallen
2018-12-08 15:30 16 Månsarps IBK P10/2 - Nässjö IBF P10/1 Kålgårdshallen
2018-12-08 16:00 16 Jönköpings IK P10/3 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2018-12-08 16:30 16 Nässjö IBF P10/1 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2018-12-08 17:00 16 Jönköpings IK P10/3 - Månsarps IBK P10/2 Kålgårdshallen
Omgång 17
2018-12-08 11:30 17 IBF Tranås P10 - Vetlanda IBF P10/1 Tranås Idrottshall
2018-12-08 12:15 17 IBK Husar P10/1 - Månsarps IBK P10/1 Tranås Idrottshall
2018-12-08 13:00 17 Månsarps IBK P10/1 - IBF Tranås P10 Tranås Idrottshall
2018-12-08 13:45 17 Vetlanda IBF P10/1 - IBK Husar P10/1 Tranås Idrottshall
2018-12-08 14:30 17 Månsarps IBK P10/1 - Vetlanda IBF P10/1 Tranås Idrottshall
2018-12-08 15:15 17 IBK Husar P10/1 - IBF Tranås P10 Tranås Idrottshall
Omgång 18
2018-12-15 10:00 18 Skillingaryds IK P10 - Hovslätts IK P10/2 Skillingaryds Arena
2018-12-15 13:45 18 Hovslätts IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Skillingaryds Arena
2018-12-15 16:15 18 Hestra Skid O SK P10 - Skillingaryds IK P10 Skillingaryds Arena
Omgång 19
2019-01-13 09:30 19 Husqvarna IK P10/1 - Nässjö IBF P10/2 Huskvarna Sporthall
2019-01-13 09:30 19 Månsarps IBK P10/2 - Sävsjö IBK P10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-01-13 10:20 19 Sävsjö IBK P10/1 - Husqvarna IK P10/1 Huskvarna Sporthall
2019-01-13 10:20 19 Nässjö IBF P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-01-13 11:10 19 Sävsjö IBK P10/1 - Nässjö IBF P10/2 Huskvarna Sporthall
2019-01-13 11:10 19 Månsarps IBK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 20
2019-01-27 09:30 20 Forserums IF P10 - KFUM Jönköping P10/1 Forserums Sporthall 3-manna
2019-01-27 10:15 20 Nässjö IBF P10/1 - Aneby SK P09/1 Forserums Sporthall 3-manna
2019-01-27 11:00 20 Aneby SK P09/1 - Forserums IF P10 Forserums Sporthall 3-manna
2019-01-27 11:45 20 KFUM Jönköping P10/1 - Nässjö IBF P10/1 Forserums Sporthall 3-manna
2019-01-27 12:30 20 Aneby SK P09/1 - KFUM Jönköping P10/1 Forserums Sporthall 3-manna
2019-01-27 13:15 20 Nässjö IBF P10/1 - Forserums IF P10 Forserums Sporthall 3-manna
Omgång 21
2019-01-26 10:00 21 Aneby SK P10 - KFUM Jönköping P10/3 FB-hallen 3-manna
2019-01-26 10:00 21 Vetlanda IBF P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 FB-hallen 3-manna
2019-01-26 11:00 21 KFUM Jönköping P10/2 - Aneby SK P10 FB-hallen 3-manna
2019-01-26 11:00 21 KFUM Jönköping P10/3 - Vetlanda IBF P10/1 FB-hallen 3-manna
2019-01-26 12:00 21 KFUM Jönköping P10/2 - KFUM Jönköping P10/3 FB-hallen 3-manna
2019-01-26 12:00 21 Vetlanda IBF P10/1 - Aneby SK P10 FB-hallen 3-manna
Omgång 22
2019-01-12 16:30 22 Månsarps IBK P10/3 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2019-01-12 17:00 22 Sävsjö IBK P10/2 - Månsarps IBK P10/3 Kålgårdshallen
2019-01-12 17:30 22 Östra SK Jönköping P10 - Sävsjö IBK P10/2 Kålgårdshallen
Omgång 23
2019-01-13 13:00 23 IBK Husar P10/1 - Sävsjö IBK P10/1 Olsbergs Arena 3-manna (1)
2019-01-13 13:00 23 Skillingaryds IK P10 - Hestra Skid O SK P10 Olsbergs Arena 3-manna (2)
2019-01-13 14:00 23 Hestra Skid O SK P10 - IBK Husar P10/1 Olsbergs Arena 3-manna (1)
2019-01-13 14:00 23 Sävsjö IBK P10/1 - Skillingaryds IK P10 Olsbergs Arena 3-manna (2)
2019-01-13 15:00 23 Hestra Skid O SK P10 - Sävsjö IBK P10/1 Olsbergs Arena 3-manna (1)
2019-01-13 15:00 23 Skillingaryds IK P10 - IBK Husar P10/1 Olsbergs Arena 3-manna (2)
Omgång 24
2019-01-13 14:00 24 Hovslätts IK P10/2 - IBF Tranås P10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-01-13 15:00 24 Månsarps IBK P10/1 - Hovslätts IK P10/2 Stadsgården, Råslätt 3-manna
2019-01-13 16:00 24 Månsarps IBK P10/1 - IBF Tranås P10 Stadsgården, Råslätt 3-manna
Omgång 25
2019-02-17 09:00 25 Månsarps IBK P10/1 - KFUM Jönköping P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-17 09:45 25 KFUM Jönköping P10/3 - Sävsjö IBK P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-17 10:30 25 Sävsjö IBK P10/1 - Månsarps IBK P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 26
2019-02-02 10:00 26 Hestra Skid O SK P10 - Sävsjö IBK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2019-02-02 10:00 26 Husqvarna IK P10/2 - IBF Tranås P10 Hestra Sporthall 3-manna
2019-02-02 11:00 26 IBF Tranås P10 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
2019-02-02 11:00 26 Sävsjö IBK P10/2 - Husqvarna IK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:00 26 IBF Tranås P10 - Sävsjö IBK P10/2 Hestra Sporthall 3-manna
2019-02-02 12:00 26 Husqvarna IK P10/2 - Hestra Skid O SK P10 Hestra Sporthall 3-manna
Omgång 27
2019-02-02 16:30 27 KFUM Jönköping P10/2 - Östra SK Jönköping P10 Kålgårdshallen
2019-02-02 17:00 27 Jönköpings IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 Kålgårdshallen
2019-02-02 17:30 27 Östra SK Jönköping P10 - Jönköpings IK P10/2 Kålgårdshallen
Omgång 28
2019-02-03 09:45 28 Nässjö IBF P10/2 - Aneby SK P09/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-03 09:45 28 Skillingaryds IK P10 - Aneby SK P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-03 10:45 28 Aneby SK P10 - Nässjö IBF P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-03 10:45 28 Aneby SK P09/1 - Skillingaryds IK P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-03 11:45 28 Aneby SK P10 - Aneby SK P09/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-03 11:45 28 Skillingaryds IK P10 - Nässjö IBF P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 29
2019-02-02 10:00 29 KFUM Jönköping P10/1 - Jönköpings IK P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 10:00 29 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 10:50 29 Hovslätts IK P10/2 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 10:50 29 Jönköpings IK P10/3 - Husqvarna IK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 11:40 29 Hovslätts IK P10/2 - Jönköpings IK P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-02 11:40 29 Husqvarna IK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 30
2019-02-17 11:15 30 Månsarps IBK P10/2 - Forserums IF P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-17 12:00 30 IBK Husar P10/1 - Månsarps IBK P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-17 12:45 30 IBK Husar P10/1 - Forserums IF P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 31
2019-02-23 13:00 31 KFUM Jönköping P10/3 - Husqvarna IK P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-23 13:50 31 Husqvarna IK P10/2 - Husqvarna IK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-02-23 14:40 31 Husqvarna IK P10/1 - KFUM Jönköping P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 32
2019-03-03 11:30 32 Forserums IF P10 - Sävsjö IBK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 33
2019-03-03 10:00 33 Sävsjö IBK P10/1 - Jönköpings IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-03 10:45 33 Skillingaryds IK P10 - Aneby SK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-03 11:30 33 Aneby SK P10 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-03 12:15 33 Jönköpings IK P10/2 - Skillingaryds IK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-03 13:00 33 Aneby SK P10 - Jönköpings IK P10/2 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-03 13:45 33 Skillingaryds IK P10 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 34
2019-02-23 14:15 34 Månsarps IBK P10/3 - KFUM Jönköping P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-23 14:15 34 IBF Tranås P10 - IBK Husar P10/1 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-23 15:00 34 IBK Husar P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-23 15:00 34 KFUM Jönköping P10/2 - IBF Tranås P10 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-23 15:45 34 IBK Husar P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 Norrahammars Sporthall 3-manna
2019-02-23 15:45 34 IBF Tranås P10 - Månsarps IBK P10/3 Norrahammars Sporthall 3-manna
Omgång 35
2019-02-24 14:00 35 Nässjö IBF P10/1 - Hovslätts IK P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-24 14:00 35 Aneby SK P09/1 - Östra SK Jönköping P10 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-24 15:00 35 Östra SK Jönköping P10 - Nässjö IBF P10/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-24 15:00 35 Hovslätts IK P10/2 - Aneby SK P09/1 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-24 16:00 35 Östra SK Jönköping P10 - Hovslätts IK P10/2 Nässjö Sporthall 3-manna
2019-02-24 16:00 35 Aneby SK P09/1 - Nässjö IBF P10/1 Nässjö Sporthall 3-manna
Omgång 36
2019-02-24 10:00 36 Vetlanda IBF P10/1 - Hestra Skid O SK P10 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-02-24 13:00 36 Hestra Skid O SK P10 - Månsarps IBK P10/1 ISCAR Arena LF, Vetlanda
2019-02-24 15:00 36 Månsarps IBK P10/1 - Vetlanda IBF P10/1 ISCAR Arena LF, Vetlanda
Omgång 37
2019-03-09 09:30 37 Jönköpings IK P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 09:30 37 Vetlanda IBF P10/1 - Hovslätts IK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 10:30 37 Hovslätts IK P10/2 - Jönköpings IK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 10:30 37 Månsarps IBK P10/2 - Vetlanda IBF P10/1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 11:30 37 Hovslätts IK P10/2 - Månsarps IBK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2019-03-09 11:30 37 Vetlanda IBF P10/1 - Jönköpings IK P10/2 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 38
2019-03-16 09:30 38 Husqvarna IK P10/2 - Nässjö IBF P10/2 Huskvarna Sporthall
2019-03-16 09:30 38 Östra SK Jönköping P10 - IBK Husar P10/1 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-16 10:20 38 IBK Husar P10/1 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall
2019-03-16 10:20 38 Nässjö IBF P10/2 - Östra SK Jönköping P10 Huskvarna Sporthall 3-manna
2019-03-16 11:10 38 IBK Husar P10/1 - Nässjö IBF P10/2 Huskvarna Sporthall
2019-03-16 11:10 38 Östra SK Jönköping P10 - Husqvarna IK P10/2 Huskvarna Sporthall 3-manna
Omgång 39
2019-03-16 10:00 39 Sävsjö IBK P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-16 10:00 39 Skillingaryds IK P10 - Husqvarna IK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-16 10:50 39 Husqvarna IK P10/1 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-16 10:50 39 Månsarps IBK P10/3 - Skillingaryds IK P10 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-16 11:40 39 Husqvarna IK P10/1 - Månsarps IBK P10/3 Sävsjö Sporthall 3-manna
2019-03-16 11:40 39 Skillingaryds IK P10 - Sävsjö IBK P10/1 Sävsjö Sporthall 3-manna
Omgång 40
2019-03-09 10:00 40 KFUM Jönköping P10/2 - Forserums IF P10 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-09 10:00 40 KFUM Jönköping P10/3 - Sävsjö IBK P10/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-09 10:50 40 Sävsjö IBK P10/1 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-09 10:50 40 Forserums IF P10 - KFUM Jönköping P10/3 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-09 11:40 40 Sävsjö IBK P10/1 - Forserums IF P10 KFUM Sporthall, Jönköping
2019-03-09 11:40 40 KFUM Jönköping P10/3 - KFUM Jönköping P10/2 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 41
2019-03-16 10:00 41 Aneby SK P09/1 - IBF Tranås P10 FB-hallen 3-manna
2019-03-16 10:00 41 Aneby SK P09/2 - Aneby SK P10 FB-hallen 3-manna
2019-03-16 11:00 41 Aneby SK P10 - Aneby SK P09/1 FB-hallen 3-manna
2019-03-16 11:00 41 IBF Tranås P10 - Aneby SK P09/2 FB-hallen 3-manna
2019-03-16 12:00 41 Aneby SK P10 - IBF Tranås P10 FB-hallen 3-manna
2019-03-16 12:00 41 Aneby SK P09/2 - Aneby SK P09/1 FB-hallen 3-manna
Omgång 42
2019-03-10 09:30 42 Jönköpings IK P10/3 - Nässjö IBF P10/1
2019-03-10 10:30 42 KFUM Jönköping P10/1 - Sävsjö IBK P10/2
2019-03-10 11:30 42 Sävsjö IBK P10/2 - Jönköpings IK P10/3
2019-03-10 12:30 42 Nässjö IBF P10/1 - KFUM Jönköping P10/1
2019-03-10 13:30 42 Sävsjö IBK P10/2 - Nässjö IBF P10/1
2019-03-10 14:30 42 KFUM Jönköping P10/1 - Jönköpings IK P10/3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis