Augusti |
2023-08-27 11:00 |
Träningsmatch Herr |
Onyx IBS P08 - Åby IBK Ungdom P07/09 |
14 - 2 |
Rosvalla B-hall |
September |
2023-09-10 15:30 |
Träningsmatcher Herr/Pojk |
Åby IBK Ungdom P07/09 - IBF Kolmården P07/09 |
5 - 3 |
Åby Arena |
2023-09-30 10:00 |
DM P 15 grupp B |
Åby IBK Ungdom P07/09 - Finspång IBK PF 08/10 |
2 - 4 |
Arena Grosvad |
2023-09-30 11:45 |
DM P 15 grupp B |
Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Åby IBK Ungdom P07/09 |
6 - 0 |
Arena Grosvad |
2023-09-30 13:30 |
DM P 15 grupp B |
Åby IBK Ungdom P07/09 - Rimforsa IF P 08 |
3 - 4 |
Arena Grosvad |
Oktober |
2023-10-01 11:00 |
DM P 15 C-slutspel |
Åby IBK Ungdom P07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 |
1 - 2 |
Hackelhallen |
2023-10-01 12:30 |
DM P 15 C-slutspel |
Linköping IBK Ungdom P09 Ledberg - Åby IBK Ungdom P07/09 |
4 - 2 |
Hackelhallen |
2023-10-15 15:45 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Linköping IBK Ungdom P 09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
1 - 4 |
Kärnahallen |
2023-10-22 18:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Bergs IK P 09 Svart |
3 - 5 |
Åby Arena |
2023-10-29 11:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Finspång IBK PF 08/10 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
7 - 3 |
Arena Grosvad |
November |
2023-11-08 19:45 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Hjulsbro IK P 07/09 Gul |
7 - 11 |
Åby Arena |
2023-11-11 16:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Linköping IBK Ungdom P 09 Röd - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
7 - 5 |
Valkebohallen |
2023-11-18 11:40 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Boxholms IBK P Röd |
5 - 2 |
Åby Arena |
2023-11-25 16:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
IBK Mantorp P 08/10 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 5 |
Klämmetorpshallen |
December |
2023-12-09 12:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Rimforsa IF P-09 svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 6 |
Hackelhallen |
2023-12-14 18:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
2 - 4 |
Radiomasten Innebandycenter |
2023-12-16 10:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Söderköpings IBK P 07/09 |
3 - 3 |
Åby Arena |
Januari |
2024-01-14 19:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Svart |
4 - 8 |
Åby Arena |
2024-01-20 17:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Hjulsbro IK P 07/09 Gul - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
8 - 2 |
Kärnahallen |
2024-01-21 11:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Bergs IK P 09 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
5 - 2 |
Wahlbeckshallen B |
2024-01-27 17:20 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Finspång IBK PF 08/10 |
5 - 2 |
Billbäcks Arena |
Februari |
2024-02-04 18:45 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Linköping IBK Ungdom P 09 Röd |
7 - 2 |
Åby Arena |
2024-02-10 13:00 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Boxholms IBK P Röd - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
9 - 3 |
Boxholm Sporthall |
Mars |
2024-03-02 16:45 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - IBK Mantorp P 08/10 |
5 - 4 |
Åby Arena |
2024-03-13 19:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Solfjäderstaden IBK P 08/09 Svart |
3 - 2 |
Åby Arena |
2024-03-15 19:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Åby IBK Ungdom P 07/09 - Rimforsa IF P-09 svart |
2 - 8 |
Åby Arena |
2024-03-23 11:30 |
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
Söderköpings IBK P 07/09 - Åby IBK Ungdom P 07/09 |
3 - 7 |
Sporthallen Vikingen |