Damer Division 2 (2013/14)

Gruppspel
Damer Division 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2013-09-28 13:00 1314220003 Westerviks IBK - IBK Vöikers 2 - 3 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Bökensved Sporthall
2013-09-28 14:30 1314220006 Östra SK Jönköping - Sandbäckshults IBK 4 - 3 Didrik Axelsson Lusth, Claes Axelsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2013-09-28 15:00 1314220001 Värnamo IK - Ljungby IB 5 - 3 Brian Tetrault, Stefan Persson Värnamo Sporthall
2013-09-28 15:00 1314220005 Rottne IF - Färjestadens IBK 2 - 10 Johan Ferm, Magnus Widlund Rottne Sporthall
2013-09-28 16:00 1314220002 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Örlogsstadens IBK 8 - 3 Leif Johansson, Safet Hasanbegovic Fortnox Arena Nivika hallen
2013-09-29 14:00 1314220004 SS Öjaby Sport - Craftstadens IBK O-hamn 8 - 6 Kim Lindberg, Leif Johansson Hovshaga Sporthall
2013-10-05 13:00 1314220007 IBK Vöikers - Värnamo IK 6 - 1 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Fortnox Arena Nivika hallen
2013-10-05 14:00 1314220009 Färjestadens IBK - Westerviks IBK 4 - 2 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Färjehallen
2013-10-05 14:00 1314220011 Ljungby IB - Rottne IF 12 - 4 Brian Tetrault, Stefan Persson Innebandyhallen
2013-10-05 14:00 1314220012 Örlogsstadens IBK - Östra SK Jönköping 2 - 3 Roger Gardell, Conny Andersson Vedeby Sporthall
2013-10-06 13:00 1314220010 Sandbäckshults IBK - SS Öjaby Sport 4 - 5 e.förl. Mattias Rundgren, Pejvak Oghazi Krungårdshallen
2013-10-06 14:00 1314220008 Craftstadens IBK O-hamn - Ingelstad/Växjö 08 IBF 12 - 2 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-10-10 20:00 1314220016 SS Öjaby Sport - IBK Vöikers 2 - 2 Henrik Gilliusson, Per Bratt Hovshaga Sporthall
2013-10-11 20:00 1314220015 Westerviks IBK - Craftstadens IBK O-hamn 3 - 8 Stefan Lundqvist, Johan Palm Bökensved Sporthall
2013-10-11 20:00 1314220017 Rottne IF - Sandbäckshults IBK 3 - 5 Håkan Söderman, Leif Johansson Rottne Sporthall
2013-10-12 14:00 1314220018 Östra SK Jönköping - Färjestadens IBK 6 - 5 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2013-10-12 15:00 1314220013 Värnamo IK - Örlogsstadens IBK 9 - 4 Johan Ferm, Magnus Widlund Värnamo Sporthall
2013-10-12 16:00 1314220014 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Ljungby IB 3 - 5 Johan Magnusson, Leif Johansson Fortnox Arena Nivika hallen
2013-10-19 13:00 1314220023 IBK Vöikers - Rottne IF 13 - 1 Håkan Söderman, Daniel Pettersson Fortnox Arena Nivika hallen
2013-10-19 16:00 1314220020 Sandbäckshults IBK - Ingelstad/Växjö 08 IBF 6 - 7 Marcus Petersson, Safet Hasanbegovic Krungårdshallen
2013-10-20 14:00 1314220021 Ljungby IB - Westerviks IBK 4 - 6 Brian Tetrault, Stefan Persson Innebandyhallen
2013-10-20 14:00 1314220024 Craftstadens IBK O-hamn - Östra SK Jönköping 5 - 1 Tomas Akthagen, Muhidin Bahtanovic Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-10-20 14:30 1314220019 Färjestadens IBK - Värnamo IK 7 - 2 Ulf Åberg, Per Elofsson Färjehallen
2013-10-20 16:00 1314220022 Örlogsstadens IBK - SS Öjaby Sport 1 - 2 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Vedeby Sporthall
2013-10-25 20:00 1314220028 SS Öjaby Sport - Ljungby IB 8 - 2 Marcus Petersson, Safet Hasanbegovic Hovshaga Sporthall
2013-10-25 20:00 1314220029 Rottne IF - Craftstadens IBK O-hamn 3 - 16 Roger Gardell, Conny Andersson Rottne Sporthall
2013-10-25 20:15 1314220030 Östra SK Jönköping - IBK Vöikers 2 - 4 Brian Tetrault, Stefan Persson Huskvarna Sporthall A
2013-10-26 13:00 1314220026 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Färjestadens IBK 3 - 7 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Fortnox Arena Nivika hallen
2013-10-26 16:00 1314220027 Westerviks IBK - Örlogsstadens IBK 4 - 6 Johan Ferm, Magnus Widlund Bökensved Sporthall
2013-10-27 13:00 1314220025 Värnamo IK - Sandbäckshults IBK 5 - 3 Leif Johansson, Safet Hasanbegovic Värnamo Sporthall
2013-11-01 20:00 1314220032 Sandbäckshults IBK - Westerviks IBK 6 - 4 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Krungårdshallen
2013-11-01 20:00 1314220034 Färjestadens IBK - SS Öjaby Sport 6 - 8 Henrik Gilliusson, Per Bratt Färjehallen
2013-11-02 14:00 1314220033 Craftstadens IBK O-hamn - Värnamo IK 5 - 2 Henrik Gilliusson, Per Bratt Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-11-02 14:00 1314220036 Ljungby IB - Östra SK Jönköping 7 - 5 Johan Söderman, Andreas Söderman Innebandyhallen
2013-11-02 15:30 1314220035 Rottne IF - Örlogsstadens IBK 5 - 8 Rasmus Wirstam, Bengt Andersson Rottne Sporthall
2013-11-07 18:30 1314220031 IBK Vöikers - Ingelstad/Växjö 08 IBF 11 - 4 Mattias Rundgren, Pejvak Oghazi Fortnox Arena B-hall
2013-11-08 19:00 1314220042 Craftstadens IBK O-hamn - Sandbäckshults IBK 5 - 1 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-11-09 15:00 1314220037 Värnamo IK - Westerviks IBK 6 - 0 Håkan Söderman, Daniel Pettersson Värnamo Sporthall
2013-11-09 16:00 1314220038 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Rottne IF 9 - 7 Mattias Rundgren, Pejvak Oghazi Fortnox Arena Nivika hallen
2013-11-10 13:00 1314220039 Östra SK Jönköping - SS Öjaby Sport 5 - 4 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Arenan - Jönköpings Idrottshus
2013-11-10 16:00 1314220041 Örlogsstadens IBK - Färjestadens IBK 3 - 4 Tomas Akthagen, Bengt Andersson Vedeby Sporthall
2013-11-10 16:30 1314220040 Ljungby IB - IBK Vöikers 2 - 3 e.förl. Johan Söderman, Andreas Söderman Innebandyhallen
2013-11-15 19:00 1314220043 SS Öjaby Sport - Ingelstad/Växjö 08 IBF 5 - 3 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Hovshaga Sporthall
2013-11-16 14:30 1314220046 Färjestadens IBK - Ljungby IB 7 - 4 Stefan Lundqvist, Johan Palm Färjehallen
2013-11-16 15:00 1314220044 Rottne IF - Värnamo IK 2 - 8 Marcus Petersson, Marcus Ingolf Rottne Sporthall
2013-11-16 16:00 1314220045 Westerviks IBK - Östra SK Jönköping 5 - 6 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Bökensved Sporthall
2013-11-16 16:00 1314220047 Örlogsstadens IBK - Craftstadens IBK O-hamn 2 - 9 Roger Gardell, Conny Andersson Vedeby Sporthall
2013-11-16 16:00 1314220048 IBK Vöikers - Sandbäckshults IBK 14 - 2 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Fortnox Arena Nivika hallen
2013-11-22 20:00 1314220054 Sandbäckshults IBK - Örlogsstadens IBK 3 - 1 Juan Fernandez, Stefan Lundqvist Krungårdshallen
2013-11-23 13:00 1314220049 Rottne IF - Westerviks IBK 2 - 11 Marcus Petersson, Safet Hasanbegovic Rottne Sporthall
2013-11-23 13:00 1314220051 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Östra SK Jönköping 5 - 2 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Fortnox Arena B-hall
2013-11-23 13:00 1314220053 IBK Vöikers - Färjestadens IBK 4 - 2 Mattias Rundgren, Pejvak Oghazi Fortnox Arena Nivika hallen
2013-11-23 14:00 1314220052 Ljungby IB - Craftstadens IBK O-hamn 6 - 5 e.förl. Brian Tetrault, Stefan Persson Innebandyhallen
2013-11-24 15:15 1314220050 Värnamo IK - SS Öjaby Sport 7 - 8 Johan Ferm, Magnus Widlund Värnamo Sporthall
2013-11-30 14:00 1314220059 Craftstadens IBK O-hamn - IBK Vöikers 4 - 1 Marcus Petersson, Marcus Ingolf Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-11-30 15:00 1314220060 Sandbäckshults IBK - Färjestadens IBK 2 - 8 Anders Lundell, Mathias Linde Krungårdshallen
2013-12-01 14:00 1314220056 SS Öjaby Sport - Westerviks IBK 5 - 3 Rasmus Wirstam, Bengt Andersson Hovshaga Sporthall
2013-12-01 16:00 1314220058 Örlogsstadens IBK - Ljungby IB 1 - 9 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Vedeby Sporthall
2013-12-05 20:00 1314220055 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Värnamo IK 2 - 3 Anders Lindqvist, Anders Blomqvist Fortnox Arena B-hall
2014-02-21 20:00 1314220057 Östra SK Jönköping - Rottne IF 3 - 0 Mattias Tokic, Suvad Kaltak Arenan - Jönköpings Idrottshus
2013-12-07 13:00 1314220065 IBK Vöikers - Örlogsstadens IBK 6 - 3 Henrik Gilliusson, Per Bratt Fortnox Arena Nivika hallen
2013-12-07 14:00 1314220064 Ljungby IB - Sandbäckshults IBK 5 - 6 Kjell Persson, Leif Johansson Innebandyhallen
2013-12-07 15:00 1314220063 Rottne IF - SS Öjaby Sport 2 - 11 Roger Gardell, Michell Rohde Rottne Sporthall
2013-12-07 16:00 1314220062 Westerviks IBK - Ingelstad/Växjö 08 IBF 4 - 3 e.förl. Johan Magnusson, Oskar Johnsson Bökensved Sporthall
2013-12-07 17:00 1314220066 Färjestadens IBK - Craftstadens IBK O-hamn 0 - 4 Jimmie Nilsson, Håkan Söderman Färjehallen
2013-12-08 16:15 1314220061 Värnamo IK - Östra SK Jönköping 7 - 3 Håkan Söderman, Daniel Pettersson Värnamo Sporthall
2013-12-14 14:00 1314220070 Craftstadens IBK O-hamn - SS Öjaby Sport 6 - 4 Stefan Lundqvist, Dawan Mofak Oskarshamns Sporthall A-hall
2013-12-14 16:00 1314220068 Örlogsstadens IBK - Ingelstad/Växjö 08 IBF 5 - 5 Ulf Åberg, Per Elofsson Vedeby Sporthall
2013-12-14 16:00 1314220069 IBK Vöikers - Westerviks IBK 8 - 2 Marcus Petersson, Safet Hasanbegovic Fortnox Arena Nivika hallen
2013-12-15 13:00 1314220072 Sandbäckshults IBK - Östra SK Jönköping 4 - 2 Henrik Carlsson, Joacim Olofsson Krungårdshallen
2014-01-23 19:30 1314220071 Färjestadens IBK - Rottne IF 6 - 3 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Färjehallen
2014-02-25 19:45 1314220067 Ljungby IB - Värnamo IK 4 - 2 Marcus Ingolf, Leif Johansson Innebandyhallen
2013-12-18 20:00 1314220076 SS Öjaby Sport - Sandbäckshults IBK 3 - 0 Roger Gardell, Conny Andersson Hovshaga Sporthall
2013-12-20 20:00 1314220075 Westerviks IBK - Färjestadens IBK 5 - 5 Muhidin Bahtanovic, Stefan Lundqvist Bökensved Sporthall
2013-12-21 14:00 1314220078 Östra SK Jönköping - Örlogsstadens IBK 8 - 8 Mattias Tokic, Suvad Kaltak Jönköpings Idrottshus D-hall
2013-12-21 15:00 1314220073 Värnamo IK - IBK Vöikers 1 - 4 Henrik Haglund, Magnus Widlund Värnamo Sporthall
2013-12-21 15:00 1314220077 Rottne IF - Ljungby IB 1 - 18 Marcus Petersson, Oskar Johnsson Rottne Sporthall
2013-12-21 16:00 1314220074 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Craftstadens IBK O-hamn 4 - 5 Bengt Andersson, Anders Stenberg Fortnox Arena Nivika hallen
2014-01-04 14:00 1314220079 Örlogsstadens IBK - Värnamo IK 4 - 8 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Vedeby Sporthall
2014-01-04 15:00 1314220083 Sandbäckshults IBK - Rottne IF 3 - 2 Bengt Andersson, Jonas Hellberg Krungårdshallen
2014-01-07 19:30 1314220081 Craftstadens IBK O-hamn - Westerviks IBK 2 - 4 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Oskarshamns Sporthall A-hall
2014-01-08 20:00 1314220082 IBK Vöikers - SS Öjaby Sport 9 - 4 Marcus Petersson, Johan Magnusson Fortnox Arena Nivika hallen
2014-01-09 20:15 1314220080 Ljungby IB - Ingelstad/Växjö 08 IBF 10 - 5 Henrik Haglund, Magnus Widlund Innebandyhallen
2014-01-31 20:00 1314220084 Färjestadens IBK - Östra SK Jönköping 15 - 5 Ulf Åberg, Per Elofsson Färjehallen
2014-01-11 15:00 1314220085 Värnamo IK - Färjestadens IBK 4 - 7 Mattias Tokic, Suvad Kaltak Värnamo Sporthall
2014-01-11 15:00 1314220089 Rottne IF - IBK Vöikers 0 - 12 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Rottne Sporthall
2014-01-11 16:00 1314220086 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Sandbäckshults IBK 7 - 3 Kjell Persson, Anders Jonasson Fortnox Arena Nivika hallen
2014-01-11 16:00 1314220087 Westerviks IBK - Ljungby IB 1 - 3 Stefan Lundqvist, Johan Palm Bökensved Sporthall
2014-01-12 14:00 1314220088 SS Öjaby Sport - Örlogsstadens IBK 10 - 5 Henrik Gilliusson, Mikael Lundin Hovshaga Sporthall
2014-01-12 16:00 1314220090 Östra SK Jönköping - Craftstadens IBK O-hamn 3 - 7 Henrik Haglund, Magnus Widlund Jönköpings Idrottshus D-hall
2014-01-16 20:15 1314220094 Ljungby IB - SS Öjaby Sport 4 - 3 Oskar Johnsson, Johan Magnusson Innebandyhallen
2014-01-17 19:30 1314220095 Craftstadens IBK O-hamn - Rottne IF 7 - 1 Bengt Andersson, Rasmus Wirstam Oskarshamns Sporthall A-hall
2014-01-18 13:00 1314220096 IBK Vöikers - Östra SK Jönköping 6 - 3 Jonas Hellberg, Anders Stenberg Fortnox Arena Nivika hallen
2014-01-18 14:30 1314220092 Färjestadens IBK - Ingelstad/Växjö 08 IBF 5 - 2 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Färjehallen
2014-01-18 16:30 1314220093 Örlogsstadens IBK - Westerviks IBK 8 - 8 Per Bratt, Henrik Gilliusson Vedeby Sporthall
2014-01-19 13:00 1314220091 Sandbäckshults IBK - Värnamo IK 4 - 6 Marcus Karlström, Viktor Georgsson Krungårdshallen
2014-01-24 20:00 1314220098 Westerviks IBK - Sandbäckshults IBK 2 - 3 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Bökensved Sporthall
2014-01-25 13:30 1314220101 Örlogsstadens IBK - Rottne IF 12 - 3 Roger Gardell, Mikael Lundin Vedeby Sporthall
2014-01-25 14:00 1314220102 Östra SK Jönköping - Ljungby IB 2 - 4 Stefan Persson, Brian Tetrault Jönköpings Idrottshus D-hall
2014-01-25 16:00 1314220099 Värnamo IK - Craftstadens IBK O-hamn 4 - 3 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Värnamo Sporthall
2014-01-26 14:00 1314220100 SS Öjaby Sport - Färjestadens IBK 1 - 4 Henrik Haglund, Magnus Widlund Hovshaga Sporthall
2014-01-29 19:45 1314220097 Ingelstad/Växjö 08 IBF - IBK Vöikers 2 - 7 Mattias Rundgren, Pejvak Oghazi Fortnox Arena Nivika hallen
2014-02-08 14:00 1314220105 SS Öjaby Sport - Östra SK Jönköping 6 - 2 Per Bratt, Henrik Gilliusson Hovshaga Sporthall
2014-02-08 14:30 1314220107 Färjestadens IBK - Örlogsstadens IBK 8 - 7 e.förl. Anders Stenberg, Jonas Hellberg Färjehallen
2014-02-08 15:00 1314220104 Rottne IF - Ingelstad/Växjö 08 IBF 3 - 10 Bengt Andersson, Marcus Karlström Rottne Sporthall
2014-02-08 15:00 1314220108 Sandbäckshults IBK - Craftstadens IBK O-hamn 2 - 6 Johan Magnusson, Kjell Persson Krungårdshallen
2014-02-08 16:00 1314220103 Westerviks IBK - Värnamo IK 3 - 2 Stefan Lundqvist, Johan Palm Bökensved Sporthall
2014-02-08 16:00 1314220106 IBK Vöikers - Ljungby IB 6 - 4 Safet Hasanbegovic, Anders Jonasson Fortnox Arena Nivika hallen
2014-02-05 19:30 1314220110 Värnamo IK - Rottne IF 5 - 3 Leif Johansson, Kjell Persson Värnamo Sporthall
2014-02-15 13:00 1314220109 Ingelstad/Växjö 08 IBF - SS Öjaby Sport 1 - 8 Henrik Gilliusson, Mikael Lundin Fortnox Arena Nivika hallen
2014-02-15 14:00 1314220111 Östra SK Jönköping - Westerviks IBK 3 - 7 Henrik Haglund, Magnus Widlund Jönköpings Idrottshus D-hall
2014-02-15 15:00 1314220114 Sandbäckshults IBK - IBK Vöikers 2 - 3 Rasmus Wirstam, Bengt Andersson Krungårdshallen
2014-02-15 16:00 1314220112 Ljungby IB - Färjestadens IBK 7 - 8 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Innebandyhallen
2014-02-16 14:00 1314220113 Craftstadens IBK O-hamn - Örlogsstadens IBK 6 - 3 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Oskarshamns Sporthall A-hall
2014-02-21 19:30 1314220116 SS Öjaby Sport - Värnamo IK 2 - 5 Kim Lindberg, Leif Johansson Hovshaga Sporthall
2014-02-22 14:00 1314220117 Östra SK Jönköping - Ingelstad/Växjö 08 IBF 8 - 1 Johan Magnusson, Oskar Johnsson Jönköpings Idrottshus D-hall
2014-02-22 14:00 1314220118 Craftstadens IBK O-hamn - Ljungby IB 3 - 4 e.förl. Anders Stenberg, Jonas Hellberg Oskarshamns Sporthall A-hall
2014-02-22 14:00 1314220120 Örlogsstadens IBK - Sandbäckshults IBK 4 - 3 Eddy Olsson, Dragan Zaharijev Vedeby Sporthall
2014-02-22 16:00 1314220119 Färjestadens IBK - IBK Vöikers 2 - 2 Muhidin Bahtanovic, Dawan Mofak Färjehallen
2014-02-25 20:00 1314220115 Westerviks IBK - Rottne IF 9 - 5 Anders Stenberg, Jonas Hellberg Bökensved Sporthall
2014-02-28 20:00 1314220125 IBK Vöikers - Craftstadens IBK O-hamn 6 - 0 Per Bratt, Michell Rohde Fortnox Arena Nivika hallen
2014-03-01 14:00 1314220124 Ljungby IB - Örlogsstadens IBK 10 - 6 Gustav Jarnegren, Jonas Einarsson Innebandyhallen
2014-03-01 15:00 1314220121 Värnamo IK - Ingelstad/Växjö 08 IBF 5 - 1 Brian Tetrault, Stefan Persson Värnamo Sporthall
2014-03-01 15:00 1314220122 Westerviks IBK - SS Öjaby Sport 7 - 3 Muhidin Bahtanovic, Stefan Lundqvist Bökensved Sporthall
2014-03-01 15:00 1314220123 Rottne IF - Östra SK Jönköping 4 - 5 Mattias Tokic, Suvad Kaltak Rottne Sporthall
2014-03-02 16:00 1314220126 Färjestadens IBK - Sandbäckshults IBK 7 - 3 Rasmus Wirstam, Bengt Andersson Färjehallen
2014-03-07 19:30 1314220131 Örlogsstadens IBK - IBK Vöikers 3 - 14 Rasmus Wirstam, Bengt Andersson Vedeby Sporthall
2014-03-08 14:00 1314220127 Östra SK Jönköping - Värnamo IK 9 - 4 Henrik Haglund, Magnus Widlund Jönköpings Idrottshus D-hall
2014-03-08 14:00 1314220128 Ingelstad/Växjö 08 IBF - Westerviks IBK 2 - 10 Kjell Persson, Anders Jonasson Fortnox Arena Nivika hallen
2014-03-08 14:00 1314220129 SS Öjaby Sport - Rottne IF 4 - 6 Marcus Petersson, Marcus Ingolf Hovshaga Sporthall
2014-03-08 14:00 1314220130 Sandbäckshults IBK - Ljungby IB 5 - 7 Aldin Imamovic, Dawan Mofak Krungårdshallen
2014-03-08 14:00 1314220132 Craftstadens IBK O-hamn - Färjestadens IBK 4 - 0 Henrik Gilliusson, Per Bratt Oskarshamns Sporthall A-hall
Tabell
Plac. Lag S V O (SDV) F GM-IM D P
1. IBK Vöikers 22 18 3 (1) 1 144-48 96 58
2. Craftstadens IBK O-hamn 22 16 2 (0) 4 128-64 64 50
3. Färjestadens IBK 22 14 3 (1) 5 127-83 44 46
4. Ljungby IB 22 12 3 (2) 7 134-95 39 41
5. SS Öjaby Sport 22 12 2 (1) 8 114-90 24 39
6. Värnamo IK 22 13 0 (0) 9 101-87 14 39
7. Westerviks IBK 22 8 3 (1) 11 102-97 5 28
8. Östra SK Jönköping 22 9 1 (0) 12 90-113 -23 28
9. Sandbäckshults IBK 22 7 1 (0) 14 73-110 -37 22
10. Ingelstad/ Växjö 08 IBF 22 6 2 (0) 14 89-134 -45 20
11. Örlogsstadens IBK 22 4 4 (0) 14 99-145 -46 16
12. Rottne IF 22 1 0 (0) 21 62-197 -135 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis