Flickor C (2018/19)

Gruppspel
Pantamera Flickor CD (F04/05) Svår Norra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:00 132030001 Lönsboda IBK F-04 - IBK Lund F04 11 - 0 Lönsboda Sporthall
2018-10-06 14:30 132030002 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Häljarps SK F03 4 - 0 Bjärehovhallen
2018-10-09 18:15 132030003 Gantofta IBK F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 1 - 4 Påarps Sporthall
2018-10-13 11:00 132031005 Palmstaden IK F03 - Lönsboda IBK F-04 0 - 3 Serresjöskolan
2018-10-13 16:00 132030007 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Gårdarike IBK F03 5 - 1 Åstorps Sporthall
2018-10-13 16:15 132031006 Malmö FBC F04-1 - Bjärreds IBK F04-1 2 - 4 Ahmad Homsi, Lano Rasoul Kirsebergs Sporthall
2018-10-14 15:45 132030006 Häljarps SK F03 - Skurups IBK F04-06 3 - 4 Häljarps Idrottshall
2018-10-21 17:00 132030005 IBK Lund F04 - IBK Höllviken F04-06 3 - 5 Killebäckshallen
2018-10-14 16:00 132030011 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - FBC Engelholm F04-1 2 - 3 Åstorps Sporthall
2018-10-17 19:30 132030009 IBK Lund F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 2 - 3 Killebäckshallen
2018-10-21 14:00 132030010 Häljarps SK F03 - Gantofta IBK F04 2 - 1 Häljarps Idrottshall
2018-10-20 12:00 132030014 FBC Engelholm F04-1 - Häljarps SK F03 7 - 3 Ängelholms Idrottshall
2018-10-20 16:15 132030013 Gantofta IBK F04 - IBK Lund F04 4 - 2 Norrehedshallen
2018-10-21 13:00 132030015 Lönsboda IBK F-04 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 4 Lönsboda Sporthall
2018-10-26 19:00 132031017 IBK Höllviken F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 6 Sandeplanshallen
2018-10-27 14:30 132030019 Gantofta IBK F04 - Palmstaden IK F03 7 - 2 Norrehedshallen
2018-10-28 13:00 132031019 Gårdarike IBK F03 - IBK Lund F04 10 - 0 Vellinge Sporthall
2018-11-25 12:00 132030020 FBC Engelholm F04-1 - Malmö FBC F04-1 4 - 3 Ängelholms Idrottshall
2018-12-20 19:00 132031020 IK Stanstad F04/05 - Häljarps SK F03 1 - 2 Staffanshallen
2018-11-10 10:00 132030022 Lönsboda IBK F-04 - Häljarps SK F03 2 - 2 Lönsboda Sporthall
2018-11-10 13:30 132030021 FBC Engelholm F04-1 - IBK Lund F04 8 - 0 Ängelholms Idrottshall
2018-11-11 14:30 132030023 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 4 Bjärehovhallen
2018-11-16 19:30 132030026 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Gantofta IBK F04 3 - 2 Bjärehovhallen
2018-11-17 10:00 132030025 Lönsboda IBK F-04 - FBC Engelholm F04-1 5 - 2 Lönsboda Sporthall
2018-12-18 20:00 132030028 Häljarps SK F03 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 1 - 4 Häljarps Idrottshall
2018-11-23 18:30 132030029 IBK Lund F04 - Skurups IBK F04-06 2 - 5 Nyvångsskolan
2018-11-24 11:00 132031030 Malmö FBC F04-1 - Lönsboda IBK F-04 5 - 2 Lano Rasoul, Jesper Åkeson Kirsebergs Sporthall
2018-11-24 11:30 132030031 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - IK Stanstad F04/05 2 - 2 Åstorps Sporthall
2018-11-25 10:30 132031029 Palmstaden IK F03 - Bjärreds IBK F04-1 0 - 3 Serresjöskolan
2018-11-25 14:00 132030030 Häljarps SK F03 - IBK Höllviken F04-06 6 - 4 Häljarps Idrottshall
2018-12-01 11:30 132030035 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - IBK Lund F04 0 - 0 Åstorps Sporthall
2018-12-01 12:00 132030034 FBC Engelholm F04-1 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 6 - 1 Ängelholms Idrottshall
2018-12-01 16:45 132030033 Gantofta IBK F04 - Lönsboda IBK F-04 1 - 4 Norrehedshallen
2018-12-08 12:00 132030037 Lönsboda IBK F-04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 2 - 1 Lönsboda Sporthall
2018-12-08 14:15 132030038 Gantofta IBK F04 - FBC Engelholm F04-1 2 - 10 Högastenshallen
2018-12-08 15:00 132030039 IBK Lund F04 - Häljarps SK F03 1 - 2 Nyvångsskolan
2018-12-15 11:30 132031042 Skurups IBK F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 1 - 4 Skurups Sparbank Arena
2018-12-15 12:00 132030044 FBC Engelholm F04-1 - Palmstaden IK F03 7 - 0 Ängelholms Idrottshall
2018-12-15 12:00 132031043 Gårdarike IBK F03 - Häljarps SK F03 5 - 0 Vellinge Sporthall
2018-12-15 16:45 132030043 Gantofta IBK F04 - Malmö FBC F04-1 1 - 14 Norrehedshallen
2018-12-16 12:00 132031044 IK Stanstad F04/05 - IBK Lund F04 5 - 1 Bråhögshallen
2019-01-13 11:30 132030047 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Gantofta IBK F04 3 - 3 Åstorps Sporthall
2019-01-13 14:40 132030045 IBK Lund F04 - Lönsboda IBK F-04 3 - 4 Killebäckshallen
2019-01-13 15:45 132030046 Häljarps SK F03 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 1 - 2 Häljarps Idrottshall
2019-01-19 11:30 132031050 Skurups IBK F04-06 - FBC Engelholm F04-1 2 - 4 Skurups Sparbank Arena
2019-01-19 12:00 132031051 Gårdarike IBK F03 - Lönsboda IBK F-04 5 - 1 Vellinge Sporthall
2019-01-19 13:30 132031049 IBK Höllviken F04-06 - Gantofta IBK F04 2 - 1 Halörhallen
2019-01-20 13:30 132031052 IK Stanstad F04/05 - Bjärreds IBK F04-1 0 - 1 Bråhögshallen
2019-01-20 14:00 132030050 Häljarps SK F03 - Malmö FBC F04-1 1 - 4 Häljarps Idrottshall
2019-01-20 16:00 132030049 IBK Lund F04 - Palmstaden IK F03 1 - 1 Killebäckshallen
2019-01-22 18:15 132030054 Gantofta IBK F04 - Häljarps SK F03 1 - 0 Påarps Sporthall
2019-01-24 18:00 132030053 Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Lund F04 6 - 2 Bjärehovhallen
2019-01-24 19:30 132030055 FBC Engelholm F04-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 6 - 4 Ängelholms Idrottshall
2019-01-26 11:30 132030059 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Lönsboda IBK F-04 4 - 3 Åstorps Sporthall
2019-01-26 15:00 132030057 IBK Lund F04 - Gantofta IBK F04 4 - 4 Nyvångsskolan
2019-01-26 15:45 132030058 Häljarps SK F03 - FBC Engelholm F04-1 3 - 4 Häljarps Idrottshall
2019-02-02 11:00 132031061 Palmstaden IK F03 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 7 Serresjöskolan
2019-02-02 12:00 132030064 FBC Engelholm F04-1 - IK Stanstad F04/05 5 - 3 Ängelholms Idrottshall
2019-02-03 09:30 132030062 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Skurups IBK F04-06 7 - 2 Bjärehovhallen
2019-02-03 12:30 132030061 Lönsboda IBK F-04 - IBK Höllviken F04-06 3 - 0 Lönsboda Sporthall
2019-02-03 13:45 132030063 Gantofta IBK F04 - Gårdarike IBK F03 1 - 3 Högastenshallen
2019-02-02 16:00 132030066 Häljarps SK F03 - Lönsboda IBK F-04 5 - 3 Häljarps Idrottshall
2019-02-10 11:00 132030067 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 4 - 1 Åstorps Sporthall
2019-02-10 15:00 132030065 IBK Lund F04 - FBC Engelholm F04-1 1 - 7 Killebäckshallen
2018-12-16 12:00 132031069 IBK Höllviken F04-06 - FBC Engelholm F04-1 2 - 7 Gyahallen
2019-02-01 19:20 132030069 IBK Lund F04 - Malmö FBC F04-1 1 - 10 Killebäckshallen
2019-02-09 14:00 132031070 Skurups IBK F04-06 - Gantofta IBK F04 3 - 2 Skurups Sparbank Arena
2019-02-28 19:00 132031072 IK Stanstad F04/05 - Lönsboda IBK F-04 3 - 0 Staffanshallen
2019-03-16 14:00 132031071 Gårdarike IBK F03 - Bjärreds IBK F04-1 5 - 3 Vellinge Sporthall
2019-03-17 14:00 132030070 Häljarps SK F03 - Palmstaden IK F03 2 - 2 Häljarps Idrottshall
2019-03-02 11:30 132030076 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Häljarps SK F03 6 - 2 Åstorps Sporthall
2019-03-03 12:00 132030073 FBC Engelholm F04-1 - Lönsboda IBK F-04 7 - 1 Ängelholms Idrottshall
2019-03-03 13:45 132030074 Gantofta IBK F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul 1 - 1 Norrehedshallen
2019-03-10 09:30 132030078 Bjärreds IBK F04/05 Gul - FBC Engelholm F04-1 3 - 6 Bjärehovhallen
2019-03-10 13:00 132030077 Lönsboda IBK F-04 - Gantofta IBK F04 5 - 2 Lönsboda Sporthall
2019-03-10 17:00 132030079 IBK Lund F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 0 - 13 Killebäckshallen
2019-02-27 20:00 132030082 Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Höllviken F04-06 3 - 0 Bjärehovhallen
2019-03-16 10:00 132030081 Lönsboda IBK F-04 - Skurups IBK F04-06 6 - 2 Lönsboda Sporthall
2019-03-17 12:00 132030084 FBC Engelholm F04-1 - Gårdarike IBK F03 8 - 3 Ängelholms Idrottshall
2019-03-17 13:00 132031082 Malmö FBC F04-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 6 - 1 , Ahmad Homsi Kirsebergs Sporthall
2019-03-17 13:45 132030083 Gantofta IBK F04 - IK Stanstad F04/05 1 - 7 Norrehedshallen
2019-03-23 13:30 132030086 FBC Engelholm F04-1 - Gantofta IBK F04 5 - 1 Ängelholms Idrottshall
2019-03-23 15:30 132030085 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Lönsboda IBK F-04 2 - 8 Bjärehovhallen
2019-03-24 14:00 132030087 Häljarps SK F03 - IBK Lund F04 5 - 4 Häljarps Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Engelholm F04-1 18 17 0 1 106-39 67 51
2. Åstorp/ Kvidinge IBS F04 18 12 3 3 77-38 39 39
3. Lönsboda IBK F-04 18 10 1 7 65-48 17 31
4. Bjärreds IBK F04/ 05 Gul 18 10 1 7 50-47 3 31
5. Häljarps SK F03 18 6 2 10 40-59 -19 20
6. Gantofta IBK F04 18 3 3 12 36-74 -38 12
7. IBK Lund F04 18 0 3 15 27-103 -76 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor CD (F04/05) Svår Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:00 132031001 IBK Höllviken F04-06 - Palmstaden IK F03 3 - 0 Halörhallen
2018-10-07 10:30 132031002 Skurups IBK F04-06 - Malmö FBC F04-1 0 - 8 Rydsgårds Arena
2018-10-13 11:00 132031005 Palmstaden IK F03 - Lönsboda IBK F-04 0 - 3 Serresjöskolan
2018-10-13 16:00 132030007 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - Gårdarike IBK F03 5 - 1 Åstorps Sporthall
2018-10-13 16:15 132031006 Malmö FBC F04-1 - Bjärreds IBK F04-1 2 - 4 Lano Rasoul, Ahmad Homsi Kirsebergs Sporthall
2018-10-14 15:45 132030006 Häljarps SK F03 - Skurups IBK F04-06 3 - 4 Häljarps Idrottshall
2018-10-21 17:00 132030005 IBK Lund F04 - IBK Höllviken F04-06 3 - 5 Killebäckshallen
2018-10-16 18:00 132031010 Malmö FBC F04-1 - Gårdarike IBK F03 5 - 0 Marcus Rundström, Kevin Prahl Kirsebergs Sporthall
2018-10-17 18:30 132031009 Palmstaden IK F03 - Skurups IBK F04-06 1 - 2 Serresjöskolan
2018-10-20 12:00 132031013 Gårdarike IBK F03 - Palmstaden IK F03 6 - 2 Vellinge Sporthall
2018-10-20 13:30 132031014 IK Stanstad F04/05 - Malmö FBC F04-1 5 - 6 Bråhögshallen
2018-10-26 19:00 132031017 IBK Höllviken F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 6 Sandeplanshallen
2018-10-27 14:30 132030019 Gantofta IBK F04 - Palmstaden IK F03 7 - 2 Norrehedshallen
2018-10-28 13:00 132031019 Gårdarike IBK F03 - IBK Lund F04 10 - 0 Vellinge Sporthall
2018-11-25 12:00 132030020 FBC Engelholm F04-1 - Malmö FBC F04-1 4 - 3 Ängelholms Idrottshall
2018-12-20 19:00 132031020 IK Stanstad F04/05 - Häljarps SK F03 1 - 2 Staffanshallen
2018-11-10 15:30 132031022 IBK Höllviken F04-06 - Malmö FBC F04-1 5 - 2 Gyahallen
2018-11-11 15:00 132031021 IK Stanstad F04/05 - Palmstaden IK F03 8 - 2 Bråhögshallen
2018-11-16 19:15 132031025 IBK Höllviken F04-06 - IK Stanstad F04/05 1 - 4 Sandeplanshallen
2018-11-17 15:30 132031026 Skurups IBK F04-06 - Gårdarike IBK F03 1 - 1 Skurups Sparbank Arena
2018-11-23 18:30 132030029 IBK Lund F04 - Skurups IBK F04-06 2 - 5 Nyvångsskolan
2018-11-24 11:00 132031030 Malmö FBC F04-1 - Lönsboda IBK F-04 5 - 2 Lano Rasoul, Jesper Åkeson Kirsebergs Sporthall
2018-11-24 11:30 132030031 Åstorp/Kvidinge IBS F04 - IK Stanstad F04/05 2 - 2 Åstorps Sporthall
2018-11-25 10:30 132031029 Palmstaden IK F03 - Bjärreds IBK F04-1 0 - 3 Serresjöskolan
2018-11-25 14:00 132030030 Häljarps SK F03 - IBK Höllviken F04-06 6 - 4 Häljarps Idrottshall
2018-12-01 12:00 132031034 IK Stanstad F04/05 - Skurups IBK F04-06 7 - 1 Bråhögshallen
2018-12-12 18:00 132031033 Gårdarike IBK F03 - IBK Höllviken F04-06 2 - 3 Vellinge Sporthall
2018-12-07 19:00 132031037 IBK Höllviken F04-06 - Skurups IBK F04-06 3 - 0 Sandeplanshallen
2018-12-08 11:00 132031039 Palmstaden IK F03 - Malmö FBC F04-1 0 - 6 Serresjöskolan
2018-12-09 13:00 132031038 Gårdarike IBK F03 - IK Stanstad F04/05 3 - 3 Vellinge Sporthall
2018-12-15 11:30 132031042 Skurups IBK F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 1 - 4 Skurups Sparbank Arena
2018-12-15 12:00 132030044 FBC Engelholm F04-1 - Palmstaden IK F03 7 - 0 Ängelholms Idrottshall
2018-12-15 12:00 132031043 Gårdarike IBK F03 - Häljarps SK F03 5 - 0 Vellinge Sporthall
2018-12-15 16:45 132030043 Gantofta IBK F04 - Malmö FBC F04-1 1 - 14 Norrehedshallen
2018-12-16 12:00 132031044 IK Stanstad F04/05 - IBK Lund F04 5 - 1 Bråhögshallen
2019-01-13 13:00 132031046 Malmö FBC F04-1 - Skurups IBK F04-06 3 - 0 Marcus Rundström, Kevin Prahl Kirsebergs Sporthall
2019-03-10 11:00 132031045 Palmstaden IK F03 - IBK Höllviken F04-06 2 - 3 Serresjöskolan
2019-01-19 11:30 132031050 Skurups IBK F04-06 - FBC Engelholm F04-1 2 - 4 Skurups Sparbank Arena
2019-01-19 12:00 132031051 Gårdarike IBK F03 - Lönsboda IBK F-04 5 - 1 Vellinge Sporthall
2019-01-19 13:30 132031049 IBK Höllviken F04-06 - Gantofta IBK F04 2 - 1 Halörhallen
2019-01-20 13:30 132031052 IK Stanstad F04/05 - Bjärreds IBK F04-1 0 - 1 Bråhögshallen
2019-01-20 14:00 132030050 Häljarps SK F03 - Malmö FBC F04-1 1 - 4 Häljarps Idrottshall
2019-01-20 16:00 132030049 IBK Lund F04 - Palmstaden IK F03 1 - 1 Killebäckshallen
2019-01-22 19:00 132031053 Skurups IBK F04-06 - Palmstaden IK F03 2 - 1 Skurups Sparbank Arena
2019-01-23 18:30 132031054 Gårdarike IBK F03 - Malmö FBC F04-1 3 - 1 Vellinge Sporthall
2019-01-26 11:00 132031057 Palmstaden IK F03 - Gårdarike IBK F03 2 - 3 Serresjöskolan
2019-01-29 18:00 132031058 Malmö FBC F04-1 - IK Stanstad F04/05 6 - 1 Marcus Rundström, William Nilsson Kirsebergs Sporthall
2019-02-02 11:00 132031061 Palmstaden IK F03 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 2 - 7 Serresjöskolan
2019-02-02 12:00 132030064 FBC Engelholm F04-1 - IK Stanstad F04/05 5 - 3 Ängelholms Idrottshall
2019-02-03 09:30 132030062 Bjärreds IBK F04/05 Gul - Skurups IBK F04-06 7 - 2 Bjärehovhallen
2019-02-03 12:30 132030061 Lönsboda IBK F-04 - IBK Höllviken F04-06 3 - 0 Lönsboda Sporthall
2019-02-03 13:45 132030063 Gantofta IBK F04 - Gårdarike IBK F03 1 - 3 Högastenshallen
2019-02-09 11:00 132031065 Palmstaden IK F03 - IK Stanstad F04/05 1 - 10 Serresjöskolan
2019-02-09 16:30 132031066 Malmö FBC F04-1 - IBK Höllviken F04-06 6 - 2 Ahmad Homsi, Lawand Rasoul Kirsebergs Sporthall
2018-12-16 12:00 132031069 IBK Höllviken F04-06 - FBC Engelholm F04-1 2 - 7 Gyahallen
2019-02-01 19:20 132030069 IBK Lund F04 - Malmö FBC F04-1 1 - 10 Killebäckshallen
2019-02-09 14:00 132031070 Skurups IBK F04-06 - Gantofta IBK F04 3 - 2 Skurups Sparbank Arena
2019-02-28 19:00 132031072 IK Stanstad F04/05 - Lönsboda IBK F-04 3 - 0 Staffanshallen
2019-03-16 14:00 132031071 Gårdarike IBK F03 - Bjärreds IBK F04-1 5 - 3 Vellinge Sporthall
2019-03-17 14:00 132030070 Häljarps SK F03 - Palmstaden IK F03 2 - 2 Häljarps Idrottshall
2019-03-02 12:00 132031074 Gårdarike IBK F03 - Skurups IBK F04-06 1 - 2 Vellinge Sporthall
2019-03-14 18:30 132031073 IK Stanstad F04/05 - IBK Höllviken F04-06 3 - 4 Staffanshallen
2019-03-09 09:30 132031077 IBK Höllviken F04-06 - Gårdarike IBK F03 5 - 2 Halörhallen
2019-03-10 15:00 132031078 Skurups IBK F04-06 - IK Stanstad F04/05 0 - 3 Skurups Sparbank Arena
2019-02-27 20:00 132030082 Bjärreds IBK F04/05 Gul - IBK Höllviken F04-06 3 - 0 Bjärehovhallen
2019-03-16 10:00 132030081 Lönsboda IBK F-04 - Skurups IBK F04-06 6 - 2 Lönsboda Sporthall
2019-03-17 12:00 132030084 FBC Engelholm F04-1 - Gårdarike IBK F03 8 - 3 Ängelholms Idrottshall
2019-03-17 13:00 132031082 Malmö FBC F04-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F04 6 - 1 , Ahmad Homsi Kirsebergs Sporthall
2019-03-17 13:45 132030083 Gantofta IBK F04 - IK Stanstad F04/05 1 - 7 Norrehedshallen
2019-03-23 11:30 132031087 Malmö FBC F04-1 - Palmstaden IK F03 10 - 0 Kirsebergs Sporthall
2019-03-23 17:00 132031085 Skurups IBK F04-06 - IBK Höllviken F04-06 2 - 2 Skurups Sparbank Arena
2019-03-24 13:30 132031086 IK Stanstad F04/05 - Gårdarike IBK F03 4 - 1 Bråhögshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Malmö FBC F04-1 17 13 0 4 97-30 67 39
2. IK Stanstad F04/ 05 17 9 2 6 69-37 32 29
3. IBK Höllviken F04-06 17 9 1 7 46-52 -6 28
4. Gårdarike IBK F03 17 8 2 7 54-46 8 26
5. Skurups IBK F04-06 17 6 2 9 29-58 -29 20
6. Palmstaden IK F03 17 0 2 15 18-83 -65 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis