Röd Pojkar (2018/19)

Gruppspel
Pantamera HJ18/Pojkar Röd 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
110300034 IBK Luleå Pröd 1 - Kiruna AIF Brun HJ18 5 - 7
2018-09-25 20:00 110300001 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 13 - 7 Mattis Stanzé, Johan Svanold Norrmalmia Sph
2018-11-01 19:30 110300002 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 3 - 10 Christoffer Flemström, Henrik Aasa Bergskolan
2019-03-03 11:45 110300033 IBK Luleå Pröd 1 - Kiruna AIF Brun HJ18 5 - 7 Alexander Pettersson, Jörgen Eriksson Kronanhallen
2018-10-12 19:30 110300003 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 12 - 8 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Gammelstad Sp
2018-10-12 20:00 110300004 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 1 - 4 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Norrmalmia Sph
2018-10-23 19:30 110300006 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 4 - 5 Christoffer Flemström, Axel Wernqvist Bergskolan
2018-10-25 20:15 110300005 IBK Luleå Pröd 1 - Gammelstads IF Pröd 1/2 11 - 9 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Kronanhallen
2018-11-09 19:30 110300007 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 8 - 6 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Gammelstad Sp
2018-11-27 20:30 110300008 IBK Luleå Pröd 1 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 7 - 3 Dick Sandberg, Oscar Sundbaum Örnäsets Sp
2018-11-20 19:30 110300009 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 13 - 4 Josefin Höglund, Christoffer Flemström Bergskolan
2018-11-23 18:45 110300010 IBK Luleå Pröd 1 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 6 - 2 Tobias Skogsberg, Gustaf Vallgren Örnäsets Sp
2018-11-24 11:00 110300035 Kiruna AIF Brun HJ18 - IBK Luleå Pröd 1 2 - 8 Jari Korpi, Jörgen Eriksson Rakethallen Kiruna
2018-12-01 16:30 110300037 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 2 - 6 Petter Lindkvist, Christoffer Flemström Gammelstad Sp
2018-12-02 11:30 110300038 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 9 - 8 e.förl. Alexander Pettersson, Oscar Sundbaum Gammelstad Sp
2018-12-07 19:00 110300012 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 9 - 3 Petter Lindkvist, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2018-12-14 19:30 110300011 Gammelstads IF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 3 - 11 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Gammelstad Sp
2019-01-09 19:30 110300014 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 0 - 9 Anton Backelind, Oscar Sundbaum Bergskolan
2019-01-12 17:00 110300013 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 3 - 2 Daniel Giornetti, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2019-01-19 15:00 110300039 Kiruna AIF Brun HJ18 - Gammelstads IF Pröd 1/2 2 - 10 Oscar Sundbaum, Petter Lindkvist Rakethallen Kiruna
2019-01-20 11:00 110300040 Kiruna AIF Brun HJ18 - Gammelstads IF Pröd 1/2 7 - 5 Oscar Sundbaum, Petter Lindkvist Rakethallen Kiruna
2019-01-25 19:30 110300015 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 8 - 7 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Gammelstad Sp
2019-01-27 12:00 110300031 Kiruna AIF Brun HJ18 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 5 - 5 e.förl. Jari Korpi, Jörgen Eriksson Rakethallen Kiruna
2019-01-27 17:30 110300032 Kiruna AIF Brun HJ18 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 10 - 0 Jari Korpi, Jörgen Eriksson Rakethallen Kiruna
2019-01-29 20:15 110300016 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 5 - 4 e.förl. Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Norrmalmia Sph
2019-02-05 19:30 110300018 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 9 - 10 Oscar Sundbaum, Alexander Pettersson Bergskolan
2019-02-08 17:45 110300017 IBK Luleå Pröd 1 - Gammelstads IF Pröd 1/2 11 - 3 Pasi Ronkainen, Juha Pasma Örnäsets Sp
2019-02-17 13:00 110300028 Kiruna AIF Brun HJ18 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 4 - 6 Conny Björnfot, Daniel Persson Rakethallen Kiruna
2019-02-19 20:15 110300020 IBK Luleå Pröd 1 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 7 - 7 e.förl. Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Kronanhallen
2019-02-22 19:30 110300019 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 12 - 7 Christoffer Flemström, Sean Limnerius Gammelstad Sp
2019-02-23 13:00 110300029 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 4 - 5 Axel Wernqvist, Henrik Aasa Kronanhallen
2019-02-24 11:00 110300030 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 OW (0 - 5) Felix Roos, Johan Svanold Bergskolan
2019-03-02 11:00 110300025 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 6 - 3 Pär Wårell, Jörgen Eriksson Norrmalmia Sph
2019-03-02 17:00 110300026 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Kiruna AIF Brun HJ18 6 - 10 Pär Wårell, Jörgen Eriksson Norrmalmia Sph
2019-03-09 16:30 110300036 Kiruna AIF Brun HJ18 - IBK Luleå Pröd 1 4 - 7 Johan Nyström, Petter Lindkvist Rakethallen Kiruna
2019-03-12 19:30 110300021 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 9 - 2 Johan Kemi, Petter Lindkvist Bergskolan
2019-03-15 18:45 110300022 IBK Luleå Pröd 1 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 6 - 4 Axel Wernqvist, Christoffer Flemström Kronanhallen
2019-03-23 14:30 110300027 Kiruna AIF Brun HJ18 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 8 - 7 Christer Uggla, Johan Kemi Rakethallen Kiruna
2019-03-27 19:30 110300023 Gammelstads IF Pröd 1/2 - IBK Luleå Pröd 1 4 - 7 Johan Svanold, Felix Roos Gammelstad Sp
2019-03-29 19:00 110300024 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 9 - 7 Erik Hansson, Christer Uggla Norrmalmia Sph
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå Pröd 1 16 12 2 2 118-64 54 38
2. Kiruna AIF Brun HJ18 16 9 2 5 93-85 8 29
3. Öjebyns IBF Pröd 1/ 2 16 8 1 7 99-97 2 26
4. Gammelstads IF Pröd 1/ 2 16 5 1 10 100-129 -29 17
5. Bergnäsets AIK Pröd 1/ 2 16 2 2 12 82-117 -35 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 10
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-29 15:30 110309003 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 5 - 3 Conny Björnfot, Tobias Skogsberg Älvsby Sp
2018-10-06 11:30 110309001 Luleå SK Pröd 8/9/10 - IBK Boden Pröd 10/11 11 - 2 Sean Limnerius, Anton Backelind Hertsö Sp
2018-11-03 16:30 110309002 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - K 4 IF Pröd 10/11 10 - 3 Anton Backelind, Erik Hansson Hortlax Sp
2018-10-17 19:00 110309006 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 1 - 6 David Olofsson, Martin Viklund Älvsby Sp
2018-10-20 11:00 110309005 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 - IBK Boden Pröd 10/11 9 - 3 Petter Lindkvist, Oscar Sundbaum Arjeplog Sporthall
2018-10-21 15:00 110309004 K 4 IF Pröd 10/11 - Luleå SK Pröd 8/9/10 2 - 10 Josefin Höglund, Johan Degerfalk ND Hallen
2018-11-14 19:00 110309008 K 4 IF Pröd 10/11 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 9 - 4 Johan Degerfalk, Petter Lindkvist ND Hallen
2018-11-17 16:30 110309007 Luleå SK Pröd 8/9/10 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 5 - 2 Johan Degerfalk, Miroslav Hochel Hertsö Sp
2019-03-10 13:00 110309009 IBK Boden Pröd 10/11 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 5 - 5 Lars-Johan Rylander, Henrik Aasa Boden Arena
2018-11-28 19:00 110309010 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - Luleå SK Pröd 8/9/10 3 - 5 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Älvsby Sp
2018-12-01 13:00 110309012 IBK Boden Pröd 10/11 - K 4 IF Pröd 10/11 3 - 5 Sean Limnerius, Henrik Aasa Boden Arena
2018-12-01 14:00 110309011 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 5 - 4 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2018-12-10 19:00 110309014 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - IBK Boden Pröd 10/11 5 - 3 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Älvsby Sp
2018-12-12 19:00 110309013 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 13 - 2 Sam Ehlin, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-12-14 19:00 110309015 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 - K 4 IF Pröd 10/11 6 - 3 Johan Degerfalk, Oliver Eklind Arjeplog Sporthall
2018-12-15 17:30 110309018 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 5 - 6 Johan Nyström, Juha Pasma Arjeplog Sporthall
2019-01-20 12:00 110309017 K 4 IF Pröd 10/11 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 3 - 9 Jari Korpi, Jörgen Eriksson ND Hallen
2019-02-02 13:00 110309016 IBK Boden Pröd 10/11 - Luleå SK Pröd 8/9/10 4 - 1 Sean Limnerius, Henrik Aasa Boden Arena
2019-02-15 18:45 110309021 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 6 - 2 Martin Viklund, Terje Skaugvold Björklunda Sp
2019-03-02 10:45 110309019 Luleå SK Pröd 8/9/10 - K 4 IF Pröd 10/11 10 - 1 Anton Backelind, Henrik Aasa Hälsans hus
2019-03-17 13:00 110309020 IBK Boden Pröd 10/11 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 3 - 7 Victor Lindqvist, Henrik Aasa Boden Arena
2018-10-21 11:00 110309022 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 - Luleå SK Pröd 8/9/10 4 - 5 Josefin Höglund, Oscar Sundbaum Arjeplog Sporthall
2019-03-01 18:30 110309024 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - IBK Boden Pröd 10/11 10 - 3 Lars-Johan Rylander, Petter Lindkvist Björklunda Sp
2019-03-02 16:00 110309023 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - K 4 IF Pröd 10/11 13 - 1 Miroslav Hochel, Anton Backelind Älvsby Sp
2018-10-20 12:30 110309025 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 4 - 2 Axel Wernqvist, Miroslav Hochel Hertsö Sp
2019-03-23 14:00 110309026 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 4 - 1 Olle Sundstén, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2019-03-24 15:00 110309027 K 4 IF Pröd 10/11 - IBK Boden Pröd 10/11 4 - 3 Johan Degerfalk, Petter Lindkvist ND Hallen
2019-02-23 13:00 110309029 IBK Boden Pröd 10/11 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 2 - 5 Lars-Johan Rylander, Sean Limnerius Boden Arena
2019-03-27 18:30 110309028 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - Luleå SK Pröd 8/9/10 2 - 4 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2019-04-04 19:00 110309030 K 4 IF Pröd 10/11 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 6 - 8 Johan Degerfalk, Johan Krispinsson ND Hallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Pröd 8/ 9/ 10 10 9 0 1 68-24 44 27
2. Öjebyns IBF Pröd 9/ 10 10 6 1 3 56-42 14 19
3. IBF Argentum 91 Pröd 10/ 11 10 5 0 5 52-42 10 15
4. Tväråselets AIF Pröd 9/ 10 10 5 0 5 46-44 2 15
5. K 4 IF Pröd 10/ 11 10 3 0 7 37-76 -39 9
6. IBK Boden Pröd 10/ 11 10 1 1 8 31-62 -31 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 11
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-05 19:00 110310003 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 (Röd) - K 4 IF Pröd 10/11 7 - 6 Robin Sundstén, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2018-10-28 11:00 110310002 IBK Boden Pröd 10/11 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 (Röd) 4 - 6 Christoffer Flemström, Sean Limnerius Boden Arena
2018-11-10 12:00 110310001 K 4 IF Pröd 10/11 - IBK Boden Pröd 10/11 10 - 6 Christer Uggla, Pasi Ronkainen ND Hallen
2018-11-20 19:00 110310006 K 4 IF Pröd 10/11 - IBF Argentum 91 Pröd 10/11 (Röd) 2 - 5 Johan Degerfalk, Alexander Pettersson ND Hallen
2019-01-19 11:00 110310005 IBF Argentum 91 Pröd 10/11 (Röd) - IBK Boden Pröd 10/11 7 - 1 Johan Nyström, Pasi Ronkainen Arjeplog Sporthall
2019-01-26 13:00 110310004 IBK Boden Pröd 10/11 - K 4 IF Pröd 10/11 2 - 3 Johan Degerfalk, Sean Limnerius Boden Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Argentum 91 Pröd 10/ 11 (Röd) 4 4 0 0 25-13 12 12
2. K 4 IF Pröd 10/ 11 4 2 0 2 21-20 1 6
3. IBK Boden Pröd 10/ 11 4 0 0 4 13-26 -13 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-18 19:30 110301001 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 3 - 9 Christoffer Flemström, Henrik Aasa Bergskolan
2018-10-19 19:30 110301002 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 10 - 9 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Gammelstad Sp
2018-11-15 19:30 110301004 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 6 - 8 Alexander Pettersson, Christoffer Flemström Bergskolan
2018-11-16 18:45 110301003 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Gammelstads IF Pröd 1/2 10 - 5 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Kronanhallen
2018-11-30 19:00 110301005 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 4 - 9 Erik Hansson, Terje Skaugvold Norrmalmia Sph
2018-11-30 19:30 110301006 Gammelstads IF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 11 - 10 Dick Sandberg, Christoffer Flemström Gammelstad Sp
2019-01-15 20:15 110301008 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 5 - 8 Martin Viklund, Tobias Fahlman Norrmalmia Sph
2019-01-18 18:45 110301007 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 4 - 6 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Kronanhallen
2019-02-13 18:30 110301009 Gammelstads IF Pröd 1/2 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 7 - 10 Axel Wernqvist, Anton Backelind Gammelstad Sp
2019-02-15 19:00 110301010 Öjebyns IBF Pröd 1/2 - Bergnäsets AIK Pröd 1/2 6 - 6 e.förl. Erik Hansson, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2019-02-28 19:30 110301012 Bergnäsets AIK Pröd 1/2 - Gammelstads IF Pröd 1/2 5 - 11 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Bergskolan
2019-03-01 18:45 110301011 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Öjebyns IBF Pröd 1/2 9 - 6 Anton Backelind, Christoffer Flemström Kronanhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå P03 Röd 2/ 3 6 5 0 1 51-31 20 15
2. Gammelstads IF Pröd 1/ 2 6 4 0 2 52-49 3 12
3. Öjebyns IBF Pröd 1/ 2 6 1 1 4 38-48 -10 4
4. Bergnäsets AIK Pröd 1/ 2 6 1 1 4 36-49 -13 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 11:00 110302001 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 4 - 3 Petter Lindkvist, Axel Wernqvist Sportcity Kalix
2019-03-09 11:00 110302002 Kiruna AIF Pröd 3/4 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 2 - 10 Johan Nyström, Petter Lindkvist Rakethallen Kiruna
2018-10-14 13:00 110302004 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 6 - 7 Axel Wernqvist, Oscar Sundbaum Sportcity Kalix
2018-12-02 14:00 110302003 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Kiruna AIF Pröd 3/4 4 - 5 Tobias Fahlman, Terje Skaugvold Björklunda Sp
2018-11-06 20:15 110302005 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 5 - 2 Johan Kemi, Christer Uggla Örnäsets Sp
2018-11-10 11:00 110302006 Kiruna AIF Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 6 - 9 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Rakethallen Kiruna
2018-12-15 14:45 110302008 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Kiruna AIF Pröd 3/4 8 - 2 Johan Kemi, Christer Uggla Kronanhallen
2018-12-15 16:30 110302007 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 3 - 10 Daniel Giornetti, Anton Backelind Norrmalmia Sph
2019-01-19 12:45 110302010 IBK Luleå P03 Röd 2/3 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 13 - 3 Henrik Aasa, Axel Wernqvist Kronanhallen
2019-03-23 12:00 110302009 Kiruna AIF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 2 - 1 Christer Uggla, Johan Kemi Rakethallen Kiruna
2019-02-15 20:30 110302011 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - IBK Luleå P03 Röd 2/3 1 - 16 Tobias Fahlman, Felix Roos Björklunda Sp
2019-02-23 16:00 110302012 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - Kiruna AIF Pröd 3/4 6 - 4 Jari Korpi, Miroslav Hochel Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBK Luleå P03 Röd 2/ 3 6 6 0 0 59-16 43 18
2. Team Kalix IBK Pröd 3/ 4 6 4 0 2 38-36 2 12
3. Kiruna AIF Pröd 3/ 4 6 2 0 4 21-38 -17 6
4. Öjebyns IBF Pröd 3/ 4/ 5 6 0 0 6 14-42 -28 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:00 110303001 Kiruna AIF Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 13 - 8 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Rakethallen Kiruna
2018-10-19 20:15 110303002 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 5 - 7 Erik Hansson, Terje Skaugvold Hortlax Sp
2018-11-10 14:30 110303004 Kiruna AIF Pröd 3/4 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 2 - 12 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Rakethallen Kiruna
2018-11-18 13:30 110303003 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 0 - 10 Miroslav Hochel, Johan Degerfalk Örnäsets Sp
2018-12-01 15:45 110303006 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Kiruna AIF Pröd 3/4 7 - 5 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2018-12-20 19:00 110303005 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 5 - 5 Pasi Ronkainen, Juha Pasma Sportcity Kalix
2018-12-01 10:00 110303007 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Kiruna AIF Pröd 3/4 11 - 10 Christoffer Flemström, Axel Wernqvist Kronanhallen
2019-01-27 17:00 110303008 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 10 - 6 Pasi Ronkainen, Petter Lindkvist Sportcity Kalix
2019-02-17 11:00 110303009 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 3 - 7 Christoffer Flemström, Erik Hansson Björklunda Sp
2019-02-23 10:45 110303010 Team Kalix IBK Pröd 3/4 - Kiruna AIF Pröd 3/4 9 - 6 Jari Korpi, Juha Pasma Sportcity Kalix
2019-03-03 11:30 110303011 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Team Kalix IBK Pröd 3/4 6 - 11 Lars-Johan Rylander, Christoffer Flemström Örnäsets Sp
2019-03-23 17:00 110303012 Kiruna AIF Pröd 3/4 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 3 - 5 Johan Kemi, Christer Uggla Rakethallen Kiruna
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Team Kalix IBK Pröd 3/ 4 6 5 1 0 54-30 24 16
2. Öjebyns IBF Pröd 3/ 4/ 5 6 3 0 3 36-32 4 9
3. IBK Luleå Pröd 4/ 5/ 6/ 7 6 2 1 3 37-52 -15 7
4. Kiruna AIF Pröd 3/ 4 6 1 0 5 39-52 -13 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 5
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-30 14:00 110304001 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 4 - 9 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2018-11-10 16:30 110304002 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 7 - 5 Felix Roos, Johan Svanold Björklunda Sp
2018-10-12 20:15 110304003 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 9 - 5 Johan Degerfalk, Martin Viklund Björklunda Sp
2018-10-14 12:30 110304004 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 1 - 23 Petter Lindkvist, Jari Korpi Idrottshuset Haparanda
2018-10-26 19:45 110304005 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 11 - 3 Christoffer Flemström, Sean Limnerius Sunderby Sp
2018-12-19 19:00 110304006 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 8 - 7 Daniel Giornetti, Erik Hansson Björklunda Sp
2018-11-10 13:00 110304008 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 1 - 16 Christoffer Flemström, Jari Korpi Idrottshuset Haparanda
2018-11-11 12:30 110304007 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 8 - 6 Miroslav Hochel, Josefin Höglund Luleå Energi Arena B-hall
2018-11-24 12:00 110304009 Haparanda AIK Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 9 - 10 Pasi Ronkainen, Juha Pasma Idrottshuset Haparanda
2018-11-24 14:30 110304010 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 2 - 4 Oscar Sundbaum, Sean Limnerius Sunderby Sp
2018-12-13 19:30 110304012 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 6 - 6 Christoffer Flemström, Sean Limnerius Örnäsets Sp
2018-12-16 10:30 110304011 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 2 - 2 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2019-01-11 19:45 110304013 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 4 - 7 Christoffer Flemström, Johan Kemi Sunderby Sp
2019-01-13 12:45 110304014 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Haparanda AIK Pröd 5/6 11 - 0 Christoffer Flemström, Anton Backelind Björklunda Sp
2019-01-25 18:30 110304016 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 4 - 1 Martin Viklund, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2019-01-25 19:30 110304015 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 11 - 3 Johan Kemi, Christer Uggla Luleå Energi Arena B-hall
2019-02-09 11:45 110304018 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 16 - 1 Christoffer Flemström, Christer Uggla Sunderby Sp
2019-02-10 11:00 110304017 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 6 - 4 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2019-02-24 14:00 110304019 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 18 - 3 Christoffer Flemström, Miroslav Hochel Örnäsets Sp
2019-03-16 12:00 110304020 Öjebyns IBF Pröd 3/4/5 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 3 - 3 Christer Uggla, Axel Wernqvist Björklunda Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF Pröd 3/ 4/ 5 8 5 2 1 63-28 35 17
2. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 8 5 1 2 50-36 14 16
3. IBK Luleå Pröd 4/ 5/ 6/ 7 8 4 1 3 65-51 14 13
4. Sunderby SK / Notvikens IK Pröd 5/ 7 8 3 1 4 60-39 21 10
5. Haparanda AIK Pröd 5/ 6 8 0 1 7 21-105 -84 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 6
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-06 10:30 110305002 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Luleå SK Pröd 6/7 6 - 10 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2018-10-10 18:30 110305003 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 5 - 4 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Björklunda Sp
2018-10-19 18:00 110305004 Luleå SK Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 1 - 9 Lars-Johan Rylander, Anton Backelind Hertsö Sp
2019-03-23 17:00 110305006 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 9 - 1 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2018-11-17 14:30 110305008 Luleå SK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 5 - 9 Miroslav Hochel, Johan Degerfalk Hertsö Sp
2018-11-18 11:30 110305007 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 13 - 5 Oscar Sundbaum, Axel Wernqvist Luleå Energi Arena B-hall
2018-10-07 12:30 110305011 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 3 - 8 Christer Uggla, Johan Kemi Idrottshuset Haparanda
2018-11-30 20:15 110305010 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 10 - 6 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2018-12-14 19:00 110305015 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 8 - 4 Tobias Fahlman, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2018-12-15 12:30 110305013 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 15 - 1 Johan Kemi, Christer Uggla Kronanhallen
2019-01-18 19:00 110305018 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 7 - 5 Terje Skaugvold, Martin Viklund Björklunda Sp
2019-01-19 14:30 110305017 Luleå SK Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 12 - 7 Anton Backelind, Miroslav Hochel Hertsö Sp
2019-02-15 19:30 110305019 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 8 - 2 Christoffer Flemström, Anton Backelind Kronanhallen
2019-02-16 10:30 110305021 Haparanda AIK Pröd 5/6 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 0 - 14 Pasi Ronkainen, Juha Pasma Idrottshuset Haparanda
2019-03-01 19:00 110305022 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 7 - 4 Erik Hansson, Martin Viklund Norrmalmia Sph
2019-03-01 20:15 110305023 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 12 - 1 Petter Lindkvist, Lars-Johan Rylander Björklunda Sp
2019-03-23 11:30 110305026 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Haparanda AIK Pröd 5/6 12 - 4 Mattis Stanzé, Tobias Fahlman Björklunda Sp
2019-03-24 16:30 110305025 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 3 - 10 Anton Backelind, Sean Limnerius Kronanhallen
2019-03-18 19:15 110305028 Haparanda AIK Pröd 5/6 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 2 - 26 Juha Pasma, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2019-03-20 20:00 110305030 Luleå SK Pröd 6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 6 - 6 Anton Backelind, Christoffer Flemström Hertsö Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 8 7 0 1 74-27 47 21
2. Wibax IBF Piteå Pröd 6/ 7 8 5 1 2 57-44 13 16
3. IBK Luleå Pröd 4/ 5/ 6/ 7 8 5 0 3 84-38 46 15
4. Luleå SK Pröd 6/ 7 8 2 1 5 41-65 -24 7
5. Haparanda AIK Pröd 5/ 6 8 0 0 8 24-106 -82 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 7
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-09-28 19:00 110306002 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 23 - 5 Johan Kemi, Christer Uggla Luleå Energi Arena B-hall
2018-09-28 20:00 110306001 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 2 - 6 Tobias Fahlman, Martin Viklund Norrmalmia Sph
2018-12-15 10:00 110306004 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 9 - 4 Anton Backelind, Martin Viklund Björklunda Sp
2018-10-12 19:00 110306006 IBK Luleå Pröd 7/8 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 3 - 9 Henrik Aasa, Sean Limnerius Luleå Energi Arena B-hall
2018-10-13 16:00 110306007 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 5 - 10 Miroslav Hochel, Hilde Kuhmunen Malmbergets Sp
2018-10-14 11:45 110306005 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Luleå SK Pröd 6/7 7 - 7 Henrik Aasa, Sean Limnerius Sunderby Sp
2018-10-26 20:00 110306011 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 3 - 7 Petter Lindkvist, Erik Hansson Norrmalmia Sph
2018-10-27 14:30 110306010 Luleå SK Pröd 6/7 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 9 - 1 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-10-27 16:30 110306009 IBK Luleå Pröd 7/8 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 1 - 11 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Luleå Energi Arena B-hall
2018-11-11 11:45 110306013 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 10 - 3 Christoffer Flemström, Sean Limnerius Sunderby Sp
2018-11-11 14:30 110306016 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 4 - 6 Josefin Höglund, Miroslav Hochel Luleå Energi Arena B-hall
2019-02-01 20:15 110306014 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - IBK Luleå Pröd 7/8 6 - 4 Erik Hansson, Johan Svanold Björklunda Sp
2018-11-23 19:00 110306017 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 4 - 5 Erik Hansson, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2018-11-24 12:30 110306020 Luleå SK Pröd 6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 6 - 8 Sam Ehlin, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-11-25 09:30 110306019 IBK Luleå Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 4 - 10 Anton Backelind, Christoffer Flemström Luleå Energi Arena B-hall
2018-12-13 18:30 110306024 Luleå SK Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 7/8 9 - 4 Annie Ehlin, Sam Ehlin Hertsö Sp
2018-12-15 14:30 110306023 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 10 - 4 Anton Backelind, Daniel Giornetti Norrmalmia Sph
2018-12-16 14:00 110306022 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 8 - 7 Axel Wernqvist, Anton Backelind Örnäsets Sp
2019-01-12 13:00 110306028 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 7/8 3 - 3 Lukas Fagervall, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2019-01-12 17:00 110306025 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 11 - 4 Sean Limnerius, Axel Wernqvist Luleå Energi Arena B-hall
2019-01-13 09:30 110306027 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 8 - 7 Erik Hansson, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2019-01-21 19:00 110306030 Luleå SK Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 7 - 7 Johan Kemi, Oscar Sundbaum Hertsö Sp
2019-01-26 13:00 110306032 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 3 - 8 Lukas Fagervall, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2019-01-27 11:45 110306029 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 7 - 5 Johan Kemi, Christer Uggla Sunderby Sp
2019-01-20 16:15 110306035 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 9 - 4 Miroslav Hochel, Sean Limnerius Luleå Energi Arena B-hall
2019-01-25 19:00 110306034 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 7/8 4 - 1 Mattis Stanzé, Terje Skaugvold Norrmalmia Sph
2019-01-26 16:30 110306033 Luleå SK Pröd 6/7 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 3 - 15 Henrik Aasa, Johan Degerfalk Hertsö Sp
2019-02-09 12:00 110306038 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Luleå SK Pröd 6/7 5 - 3 Miroslav Hochel, Kevin Stålnacke Malmbergets Sp
2019-02-10 11:45 110306037 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - IBK Luleå Pröd 7/8 8 - 3 Sam Ehlin, Christoffer Flemström Sunderby Sp
2019-02-13 18:30 110306039 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 4 - 4 Tobias Fahlman, Sean Limnerius Björklunda Sp
2018-12-01 13:00 110306041 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 5 - 5 Hilde Kuhmunen, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2019-02-08 19:00 110306042 IBK Luleå Pröd 7/8 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 6 - 6 Anton Backelind, Axel Wernqvist Kronanhallen
2019-02-09 12:45 110306044 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 8 - 1 Mattis Stanzé, Johan Kemi Norrmalmia Sph
2019-02-22 19:30 110306047 IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 - IBK Luleå Pröd 7/8 6 - 4 Christer Uggla, Anton Backelind Luleå Energi Arena B-hall
2019-02-23 11:30 110306048 Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 - Luleå SK Pröd 6/7 7 - 1 Martin Viklund, Miroslav Hochel Norrmalmia Sph
2019-02-24 11:45 110306045 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 8 - 5 Axel Wernqvist, Sean Limnerius Sunderby Sp
2019-03-15 19:00 110306050 Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 9 - 4 Anton Backelind, Martin Viklund Björklunda Sp
2019-03-16 13:00 110306051 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Wibax IBF Piteå Pröd 6/7 1 - 5 Lukas Fagervall, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2019-03-17 11:30 110306052 IBK Luleå Pröd 7/8 - Luleå SK Pröd 6/7 2 - 2 Axel Wernqvist, Anton Backelind Luleå Energi Arena B-hall
2019-03-25 19:00 110306055 Luleå SK Pröd 6/7 - Öjebyns IBF Pröd 5/6/7 6 - 4 Christoffer Flemström, Henrik Aasa Hertsö Sp
2019-03-27 20:00 110306053 Sunderby SK /Notvikens IK Pröd 5/7 - IBK Luleå Pröd 4/5/6/7 9 - 6 Oscar Sundbaum, Christoffer Flemström Sunderby Sp
2019-03-30 12:30 110306056 IBK Luleå Pröd 7/8 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 6 - 4 Christoffer Flemström, Anton Backelind Hertsö Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Sunderby SK / Notvikens IK Pröd 5/ 7 12 9 2 1 95-55 40 29
2. Wibax IBF Piteå Pröd 6/ 7 12 8 1 3 71-45 26 25
3. IBK Luleå Pröd 4/ 5/ 6/ 7 12 7 1 4 99-72 27 22
4. Öjebyns IBF Pröd 5/ 6/ 7 12 6 2 4 77-62 15 20
5. Luleå SK Pröd 6/ 7 12 3 3 6 65-91 -26 12
6. IBK Luleå Pröd 7/ 8 12 1 3 8 41-78 -37 6
7. Malmbergets AIF Pröd 7/ 8 12 1 2 9 42-87 -45 5
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 8
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-21 11:00 110307001 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Gammelstads IF Pröd 8/9 10 - 4 Petter Lindkvist, Axel Wernqvist Malmbergets Sp
2019-03-23 14:30 110307002 Luleå SK Pröd 8/9/10 - IBK Luleå Pröd 7/8 3 - 6 Miroslav Hochel, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-11-17 13:00 110307004 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - IBK Luleå Pröd 7/8 4 - 0 Lars-Johan Rylander, Anton Backelind Malmbergets Sp
2018-11-18 12:00 110307003 Gammelstads IF Pröd 8/9 - Luleå SK Pröd 8/9/10 2 - 3 Johan Kemi, Christer Uggla Gammelstad Sp
2018-10-27 10:30 110307006 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 5 - 6 Petter Lindkvist, Sean Limnerius Hertsö Sp
2018-12-02 14:15 110307005 IBK Luleå Pröd 7/8 - Gammelstads IF Pröd 8/9 4 - 5 Sean Limnerius, Axel Wernqvist Örnäsets Sp
2019-01-19 11:30 110307008 IBK Luleå Pröd 7/8 - Luleå SK Pröd 8/9/10 1 - 7 Christoffer Flemström, Henrik Aasa Örnäsets Sp
2019-01-20 12:00 110307007 Gammelstads IF Pröd 8/9 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 5 - 7 Miroslav Hochel, Sean Limnerius Gammelstad Sp
2018-11-11 16:45 110307010 IBK Luleå Pröd 7/8 - Malmbergets AIF Pröd 7/8 5 - 5 Anton Backelind, Miroslav Hochel Sunderby Sp
2019-02-16 12:30 110307009 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Gammelstads IF Pröd 8/9 11 - 2 Anton Backelind, Henrik Aasa Hertsö Sp
2019-02-24 16:15 110307012 Malmbergets AIF Pröd 7/8 - Luleå SK Pröd 8/9/10 6 - 7 Christer Uggla, Johan Kemi Malmbergets Sp
2019-03-03 12:00 110307011 Gammelstads IF Pröd 8/9 - IBK Luleå Pröd 7/8 8 - 3 Miroslav Hochel, Sean Limnerius Gammelstad Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Malmbergets AIF Pröd 7/ 8 6 4 1 1 38-26 12 13
2. Luleå SK Pröd 8/ 9/ 10 6 4 0 2 36-23 13 12
3. Gammelstads IF Pröd 8/ 9 6 2 0 4 26-38 -12 6
4. IBK Luleå Pröd 7/ 8 6 1 1 4 19-32 -13 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Pojkar Röd 9
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-10-13 11:00 110308002 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - Luleå SK Pröd 8/9/10 4 - 3 Daniel Giornetti, Johan Degerfalk Björklunda Sp
2018-10-14 12:00 110308001 Gammelstads IF Pröd 8/9 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 10 - 3 Christoffer Flemström, Johan Degerfalk Gammelstad Sp
2018-10-28 12:00 110308004 Gammelstads IF Pröd 8/9 - Luleå SK Pröd 8/9/10 2 - 6 Lars-Johan Rylander, Liam Rylander Gammelstad Sp
2018-10-28 13:00 110308003 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 6 - 6 Miroslav Hochel, Anton Backelind Älvsby Sp
2018-11-10 12:30 110308005 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 3 - 3 Sam Ehlin, Henrik Aasa Hertsö Sp
2018-11-11 09:30 110308006 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - Gammelstads IF Pröd 8/9 5 - 5 Erik Hansson, Daniel Giornetti Björklunda Sp
2018-11-21 19:00 110308007 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - Gammelstads IF Pröd 8/9 3 - 11 Johan Kemi, Christer Uggla Älvsby Sp
2018-11-24 14:30 110308008 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 8 - 7 Magnus Grahn, Sam Ehlin Hertsö Sp
2019-01-12 14:30 110308010 Luleå SK Pröd 8/9/10 - Gammelstads IF Pröd 8/9 11 - 3 Josefin Höglund, Annie Ehlin Hertsö Sp
2019-01-13 11:15 110308009 Öjebyns IBF Pröd 9/10 - Tväråselets AIF Pröd 9/10 8 - 4 Christoffer Flemström, Anton Backelind Björklunda Sp
2019-01-23 19:00 110308011 Tväråselets AIF Pröd 9/10 - Luleå SK Pröd 8/9/10 3 - 8 Mattis Stanzé, Daniel Giornetti Älvsby Sp
2019-01-27 12:00 110308012 Gammelstads IF Pröd 8/9 - Öjebyns IBF Pröd 9/10 9 - 5 Henrik Aasa, Sean Limnerius Gammelstad Sp
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Luleå SK Pröd 8/ 9/ 10 6 4 1 1 39-22 17 13
2. Gammelstads IF Pröd 8/ 9 6 3 1 2 40-33 7 10
3. Öjebyns IBF Pröd 9/ 10 6 2 2 2 35-35 0 8
4. Tväråselets AIF Pröd 9/ 10 6 0 2 4 22-46 -24 2
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis