Spelprogram - Pantamera F Blå Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Johnn Wahlgren johnn@spelinfo.se 0730244233 Svart/Svart/Svart
FBI Tullinge Dick Lovén dick.loven@hotmail.com 070 556 36 01 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
IK Tomtberga (A) Michael Jerlin michael.jerlin@gmail.com 076 020 62 80 Vit/Vit/Vit
Salems IF Anders Sveno anders.sveno@pledpharma.se Lila/blå, Vit, Vit
Täby FC (B) Jeanette Cranning jhcranning@gmail.com Vit/svart/vit
Täby FC (D) Tobias Bergman bergmantobbe@gmail.com 0703751543 Vit, Vit, Vit
Värmdö IF Fredrik Alzén fredrik.alzen75@gmail.com 0704568811 Blå/Blå/Blå
Åkersberga IBF (C) Jörgen Fastesson jorgen.fastesson@gmail.com 0702584626 Orange, Svart, Orange
Älta IF Anders Ekenhill anders.ekenhill@svenskakyrkan.se Svart svart svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Täby FC (D) - Salems IF Grindtorpshallen
2019-09-29 10:00 1 IK Tomtberga (A) - Värmdö IF Adam Lönnborg, Gustav Frank Kvarnbergshallen
2019-09-29 11:30 1 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Filip Lövenklint, Ricky Bagge Björkebyhallen
2019-09-29 13:00 1 Älta IF - Huddinge IBS Christian Berger, Kenneth Johansson Stavsborgshallen
Omgång 2
2 Salems IF - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-10-06 11:00 2 Värmdö IF - Täby FC (D) Adam Lönnborg, Leif Karlsson Värmdö sporthall
2019-10-06 13:00 2 Täby FC (B) - Älta IF , Oscar Silverbratt Grindtorpshallen
2019-10-06 18:00 2 Huddinge IBS - FBI Tullinge Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen
Omgång 3
3 Älta IF - Salems IF Stavsborgshallen
2019-10-12 09:00 3 IK Tomtberga (A) - Åkersberga IBF (C) Asta Hansson, Kim Vulic Kvarnbergshallen
2019-10-12 11:15 3 FBI Tullinge - Täby FC (B) Elise Lundin, Malva Sölvemark Tullingehallen
2019-11-30 15:30 3 Bele Barkarby IF IBF (B) - Värmdö IF Annie Mattsson, Andreas Mattsson Kallhälls sporthall
Omgång 4
4 Salems IF - FBI Tullinge
2019-10-19 10:15 4 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Mats Järnmark, Fredrik Nensén Åkersberga Sporthall A
2019-10-19 14:00 4 Värmdö IF - Älta IF Filip Öhman, Malva Sölvemark Värmdö sporthall
2019-10-19 16:00 4 Täby FC (B) - Huddinge IBS Max Hasselrot, Simon Fröberg Grindtorpshallen
Omgång 5
5 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2019-10-26 09:00 5 FBI Tullinge - Värmdö IF Ida Sandberg, Linnea Westerlund Tullingehallen
2019-10-26 14:30 5 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Lukas Jellnor, Matilda Jennersjö Kallhälls sporthall
2019-10-27 14:00 5 Täby FC (D) - IK Tomtberga (A) Mats Järnmark, Max Hasselrot Grindtorpshallen
Omgång 6
6 Salems IF - Täby FC (B) Skogsängshallen
2019-11-09 10:45 6 IK Tomtberga (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Kvarnbergshallen
2019-11-10 09:00 6 Värmdö IF - Huddinge IBS Maja Bergman, Tyra Müller-Nord Värmdö sporthall
2019-11-10 11:30 6 Åkersberga IBF (C) - Älta IF Max Åstrand, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
Omgång 7
2019-11-16 14:00 7 FBI Tullinge - Åkersberga IBF (C) Viggo Modigh, Anders Asp Tullingehallen
2019-11-16 17:00 7 Täby FC (B) - Värmdö IF Isabelle Lassfolk, Mats Järnmark Grindtorpshallen
2019-11-17 10:30 7 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (D) Isac Krona, Robin Lidmyr Björkebyhallen
2019-11-17 16:00 7 Älta IF - IK Tomtberga (A) Daniel Bjerdahl, Mats Andersson Stavsborgshallen
Omgång 8
2019-11-23 10:30 8 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS Martin Mårtensson, Andreas Beijer Åkersberga Sporthall A
2019-11-23 10:45 8 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge Sam Robertsson, Karima Sharipova Kvarnbergshallen
2019-11-24 10:15 8 Värmdö IF - Salems IF Christoffer Castwall, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-11-24 12:00 8 Täby FC (D) - Älta IF Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
Omgång 9
2019-11-30 09:00 9 FBI Tullinge - Täby FC (D) Viggo Modigh, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-11-30 11:00 9 Huddinge IBS - IK Tomtberga (A) Anders Hillebrink, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-11-30 13:00 9 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C) Hannes Hovmöller, Isabelle Lassfolk Grindtorpshallen
2019-12-01 16:00 9 Älta IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Heimo Lyly, My Källström Lyly Stavsborgshallen
Omgång 10
2019-12-08 10:00 10 Bele Barkarby IF IBF (B) - FBI Tullinge Elliot Karlsson, Marcus Höök Björkebyhallen
2019-12-08 10:00 10 Täby FC (D) - Huddinge IBS Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2019-12-08 11:00 10 IK Tomtberga (A) - Täby FC (B) Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2019-12-08 14:15 10 Åkersberga IBF (C) - Salems IF Tore Dernell, Aarre Hietanen Skärgårdsstadshallen
Omgång 11
2019-12-14 09:45 11 FBI Tullinge - Älta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Tullingehallen
2019-12-14 13:00 11 Huddinge IBS - Bele Barkarby IF IBF (B) Viggo Modigh, Hampus Bergholm Tomtbergahallen
2019-12-14 13:30 11 Värmdö IF - Åkersberga IBF (C) Carl Brorsson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-12-15 12:15 11 Salems IF - IK Tomtberga (A) Lennart Asp, ****** ****** Skogsängshallen
2019-12-15 14:15 11 Täby FC (B) - Täby FC (D) Mimma Spasic, Mario Mallengren Grindtorpshallen
Omgång 12
2020-01-11 14:00 12 Huddinge IBS - Älta IF Tony Verho, Martin Claësson Tomtbergahallen
2020-01-11 15:30 12 Värmdö IF - IK Tomtberga (A) Carl Brorsson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2020-01-12 16:00 12 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Chelsea Wickenbergh, Buster Wickenbergh Grindtorpshallen
2020-03-28 16:45 12 Salems IF - Täby FC (D) Skogsängshallen
Omgång 13
2020-01-18 15:00 13 FBI Tullinge - Huddinge IBS Adam Lönnborg, Erik Gustafsson Tullingehallen
2020-01-19 13:00 13 Täby FC (D) - Värmdö IF Lucas Werelius, William Rennerfelt Grindtorpshallen
2020-01-19 17:00 13 Älta IF - Täby FC (B) Tyra Müller-Nord, Kim Vulic Stavsborgshallen
2020-03-14 13:15 13 Bele Barkarby IF IBF (B) - Salems IF Kallhälls sporthall
Omgång 15
2020-01-25 13:00 15 Huddinge IBS - Täby FC (B) ****** ******, Erik Gustafsson Tomtbergahallen
2020-01-25 15:45 15 Salems IF - FBI Tullinge Johan Hessing, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2020-01-25 17:00 15 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (C) Roger Nyström, Annie Mattsson Grindtorpshallen
2020-01-26 13:15 15 Älta IF - Värmdö IF Alva Olson, Christian Berger Stavsborgshallen
Omgång 16
2020-02-01 15:30 16 Värmdö IF - FBI Tullinge Sezgin Youmer, Niclas Andersson Värmdö sporthall
2020-02-01 15:45 16 Huddinge IBS - Salems IF Moa Lindell, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-01 16:15 16 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF (B) Lars Reuterhagen, Tim Svensson Åkersberga Sporthall A
2020-02-02 09:00 16 IK Tomtberga (A) - Täby FC (D) Sezgin Youmer, Fredrik Bousset Kvarnbergshallen
Omgång 17
2020-02-08 13:00 17 Huddinge IBS - Värmdö IF Albin Hedenstedt, Adam Lönnborg Tomtbergahallen
2020-02-09 13:30 17 Bele Barkarby IF IBF (B) - IK Tomtberga (A) Jonas Vedin, Martin Mårtensson Björkebyhallen
2020-02-09 14:00 17 Täby FC (B) - Salems IF Hannes Hovmöller, Loke Astlin Strömberg Grindtorpshallen
2020-02-09 16:00 17 Älta IF - Åkersberga IBF (C) Karima Sharipova, Christian Ljunggren Stavsborgshallen
Omgång 18
2019-12-08 16:45 18 Värmdö IF - Täby FC (B) Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Värmdö sporthall
2020-02-15 17:00 18 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Lea Gergi, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-02-16 09:30 18 IK Tomtberga (A) - Älta IF Kvarnbergshallen
2020-02-16 10:15 18 Åkersberga IBF (C) - FBI Tullinge Ken Johansson, Daniel Karlsson Åkersberga Sporthall A
Omgång 19
2020-03-07 09:30 19 FBI Tullinge - IK Tomtberga (A) Tullingehallen
2020-03-08 12:00 19 Salems IF - Värmdö IF Skogsängshallen
2020-03-08 13:00 19 Huddinge IBS - Åkersberga IBF (C) Tomtbergahallen
2020-03-08 17:00 19 Älta IF - Täby FC (D) Stavsborgshallen
Omgång 20
2020-03-14 16:00 20 Täby FC (D) - FBI Tullinge Grindtorpshallen
2020-03-15 10:00 20 IK Tomtberga (A) - Huddinge IBS Kvarnbergshallen
2020-03-15 10:15 20 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-15 12:00 20 Bele Barkarby IF IBF (B) - Älta IF Björkebyhallen
Omgång 21
2020-03-21 12:00 21 Salems IF - Åkersberga IBF (C) Skogsängshallen
2020-03-21 13:00 21 Huddinge IBS - Täby FC (D) Tomtbergahallen
2020-03-21 15:00 21 FBI Tullinge - Bele Barkarby IF IBF (B) Idrottshuset Tumba
2020-03-22 15:00 21 Täby FC (B) - IK Tomtberga (A) Grindtorpshallen
Omgång 22
2020-03-28 13:30 22 IK Tomtberga (A) - Salems IF Kvarnbergshallen
2020-03-29 12:00 22 Bele Barkarby IF IBF (B) - Huddinge IBS Björkebyhallen
2020-03-29 15:00 22 Täby FC (D) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-03-29 15:45 22 Åkersberga IBF (C) - Värmdö IF Åkersberga Sporthall A
2020-03-29 17:00 22 Älta IF - FBI Tullinge Stavsborgshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis