Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK (B) Jörgen Gren Jorgen.gren@nordea.com 0733-215238 Blå, Blå, Blå
Farsta IBK Anna-Carin Törngren Wälitalo anna-carin.walitalo@farstaibk.se 070-467 02 74 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Claes Hörnfeldt claes.hornfeldt@dematek.se 070-5934714 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
IBF Offensiv Lidingö Örjan Runervik runervik@hotmail.com 0704200132 Marinblå med vita detaljer
Nacka Wallenstam IBK Johan Appelquist johan@integrationsbolaget.se 0739640216 Vit, Svart, Vit
Salems IF Lars Falltin lars.falltin@outlook.com 0736422278 Lila/Vit/Vit
Täby FC (B) Mats Erlandsson mats.erlandsson@gmail.com 0722200822 Vit, Vit, Vit
Vendelsö IK Daniel Lindahl D_lindahl@Hotmail.com 0721460673 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (A) Niklas Mattsson niklas@varmdoif.se 0703-777 466 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 13:30 1 FBI Tullinge - Täby FC (B) Magnus Berg, Shabbir Ahmed Tullingehallen
2019-09-28 15:30 1 Salems IF - Farsta IBK Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 16:00 1 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Gustaf Reimer, William Rennerfelt Tomtbergahallen
2019-09-28 16:00 1 IBF Offensiv Lidingö - Vendelsö IK Mats Järnmark, Anders Hillebrink Bodals Bollhall
2019-09-29 14:45 1 Värmdö IF (A) - Ekerö IK (B) , Can Asal Värmdö sporthall
Omgång 2
2019-10-05 10:15 2 Farsta IBK - Huddinge IBS Farstahallen 1
2019-10-05 11:30 2 Vendelsö IK - Salems IF Lyckeby Sporthall
2019-10-05 11:30 2 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Mälaröhallen
2019-10-05 18:00 2 Täby FC (B) - Värmdö IF (A) Grindtorpshallen
2019-10-06 13:00 2 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Ormingehallen
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 FBI Tullinge - Farsta IBK Storvretens Sporthall
2019-10-12 16:45 3 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
2019-10-12 17:00 3 Huddinge IBS - Vendelsö IK Tomtbergahallen
2019-10-13 12:15 3 Salems IF - IBF Offensiv Lidingö Skogsängshallen
2019-10-13 13:00 3 Täby FC (B) - Ekerö IK (B) Grindtorpshallen
Omgång 4
2019-10-26 09:15 4 Farsta IBK - Värmdö IF (A) Farstahallen 3
2019-10-26 12:00 4 Vendelsö IK - FBI Tullinge Lyckeby Sporthall
2019-10-26 16:00 4 IBF Offensiv Lidingö - Huddinge IBS Bodals Bollhall
2019-10-27 10:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (B) Ormingehallen
2019-10-27 13:15 4 Ekerö IK (B) - Salems IF Mälaröhallen
Omgång 5
2019-11-09 16:00 5 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2019-11-09 16:30 5 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK Värmdö sporthall
2019-11-09 16:30 5 FBI Tullinge - IBF Offensiv Lidingö Rikstenshallen
2019-11-10 10:00 5 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK (B) Myrsjöskolan
2019-11-10 18:00 5 Täby FC (B) - Farsta IBK Grindtorpshallen
Omgång 6
2019-11-16 10:15 6 Farsta IBK - Nacka Wallenstam IBK Farstahallen 3
2019-11-16 12:30 6 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS Tappströms Bollhall
2019-11-16 13:00 6 Vendelsö IK - Täby FC (B) Lyckeby Sporthall
2019-11-16 17:15 6 IBF Offensiv Lidingö - Värmdö IF (A) Bodals Bollhall
2019-11-17 14:15 6 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
Omgång 7
2019-11-23 08:45 7 FBI Tullinge - Huddinge IBS Tullingehallen
2019-11-23 13:15 7 Farsta IBK - Ekerö IK (B) Farstahallen 3
2019-11-24 10:00 7 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2019-11-24 10:15 7 Värmdö IF (A) - Salems IF Värmdö sporthall
2019-11-24 10:30 7 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Fisksätra sporthall
Omgång 8
2019-12-07 12:15 8 Huddinge IBS - Värmdö IF (A) Tomtbergahallen
2019-12-07 13:15 8 Salems IF - Täby FC (B) Skogsängshallen
2019-12-07 13:15 8 Vendelsö IK - Farsta IBK Lyckeby Sporthall
2019-12-07 15:00 8 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge Mälaröhallen
2019-12-07 16:15 8 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK Bodals Bollhall
Omgång 9
2019-12-14 13:15 9 Vendelsö IK - Ekerö IK (B) Lyckeby Sporthall
2019-12-14 15:00 9 Täby FC (B) - Huddinge IBS Grindtorpshallen
2019-12-14 16:30 9 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge Värmdö sporthall
2019-12-14 17:00 9 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Myrsjöskolan
2019-12-15 09:00 9 Farsta IBK - IBF Offensiv Lidingö Farstahallen 3
Omgång 10
2020-01-11 12:00 10 Vendelsö IK - IBF Offensiv Lidingö Lyckeby Sporthall
2020-01-11 14:15 10 Farsta IBK - Salems IF Farstahallen 3
2020-01-11 14:15 10 Ekerö IK (B) - Värmdö IF (A) Mälaröhallen
2020-01-11 17:15 10 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Ormingehallen
2020-01-12 14:00 10 Täby FC (B) - FBI Tullinge Grindtorpshallen
Omgång 11
2020-01-25 14:00 11 Huddinge IBS - Farsta IBK Tomtbergahallen
2020-01-25 16:30 11 FBI Tullinge - Nacka Wallenstam IBK Rikstenshallen
2020-01-25 18:15 11 IBF Offensiv Lidingö - Ekerö IK (B) Bodals Bollhall
2020-01-26 13:15 11 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Värmdö sporthall
2020-01-26 14:30 11 Salems IF - Vendelsö IK Skogsängshallen
Omgång 12
2020-02-01 10:15 12 Farsta IBK - FBI Tullinge Farstahallen 3
2020-02-01 11:00 12 Ekerö IK (B) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2020-02-01 12:00 12 Vendelsö IK - Huddinge IBS Lyckeby Sporthall
2020-02-01 14:15 12 IBF Offensiv Lidingö - Salems IF Bodals Bollhall
2020-02-02 10:00 12 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (A) Ormingehallen
Omgång 13
2020-02-08 10:15 13 Värmdö IF (A) - Farsta IBK Värmdö sporthall
2020-02-08 11:00 13 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö Tomtbergahallen
2020-02-08 17:00 13 FBI Tullinge - Vendelsö IK Rikstenshallen
2020-02-09 11:30 13 Salems IF - Ekerö IK (B) Skogsängshallen
2020-02-09 15:00 13 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK Grindtorpshallen
Omgång 14
2020-02-15 09:15 14 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK Mälaröhallen
2020-02-15 12:30 14 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
2020-02-15 13:15 14 Farsta IBK - Täby FC (B) Farstahallen 3
2020-02-15 14:15 14 Vendelsö IK - Värmdö IF (A) Lyckeby Sporthall
2020-02-15 15:30 14 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge Bodals Bollhall
Omgång 15
2020-03-07 12:00 15 Värmdö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Värmdö sporthall
2020-03-07 12:00 15 Huddinge IBS - Ekerö IK (B) Tomtbergahallen
2020-03-07 16:30 15 FBI Tullinge - Salems IF Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 15 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK Ormingehallen
2020-03-08 13:00 15 Täby FC (B) - Vendelsö IK Grindtorpshallen
Omgång 16
2020-03-14 11:00 16 Ekerö IK (B) - Farsta IBK Mälaröhallen
2020-03-14 11:15 16 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (B) Bodals Bollhall
2020-03-14 12:00 16 Huddinge IBS - FBI Tullinge Tomtbergahallen
2020-03-14 12:00 16 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Lyckeby Sporthall
2020-03-15 17:00 16 Salems IF - Värmdö IF (A) Skogsängshallen
Omgång 17
2020-03-21 09:15 17 Farsta IBK - Vendelsö IK Farstahallen 3
2020-03-21 12:00 17 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
2020-03-21 14:15 17 FBI Tullinge - Ekerö IK (B) Rikstenshallen
2020-03-21 15:00 17 Täby FC (B) - Salems IF Grindtorpshallen
2020-03-22 12:00 17 Nacka Wallenstam IBK - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
Omgång 18
2020-03-28 13:00 18 Ekerö IK (B) - Vendelsö IK Mälaröhallen
2020-03-28 14:00 18 FBI Tullinge - Värmdö IF (A) Tullingehallen
2020-03-28 14:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Farsta IBK Bodals Bollhall
2020-03-28 14:15 18 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
2020-03-28 15:00 18 Huddinge IBS - Täby FC (B) Tomtbergahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis