Spelprogram - Pantamera F N Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK F06-08 Daniel Löfqvist d.lofqvist@outlook.com 072 7083047 Svart/svart/svart
Gnosjö IBK F07-08 Maria Engvall mia@swemix.com 0705604234 Svart/svart/svart
Husqvarna IK F06-08 Birger Lundell birgerlundell@outlook.com 0737668852 Svart tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Jönköpings IK Ungdom F07 Åsa-Malin Hellström asamalin@hotmail.com 073-022 91 54 Röd/röd/röd
Månsarps IBK F06-07/2 Andreas Blomberg andreas_1982@icloud.com 0703310416 Lila/Svart/Svart
Skillingaryds IK F07-08 Eva-Maria Klint e-mklint@hotmail.com 073-6456355 rött/svart/svart
Tenhults IF F06-07 Tobias Svensson tobias.svensson@asplundsbygg.se 0761778577 Svart, Svart, Svart
Värnamo IK F07 Patrik Gustafsson patrik@hgror.se 0738087681 VIT/SVART/VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:00 1 Skillingaryds IK F07-08 - Aneby SK F06-08 10 - 5 Skillingaryds Arena
2019-10-20 08:30 1 Tenhults IF F06-07 - Jönköpings IK Ungdom F07 2 - 3 Tenhults Sporthall
2019-10-20 10:00 1 Gnosjö IBK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 1 - 9 Töllstorpshallen
2019-10-20 11:30 1 Husqvarna IK F06-08 - Värnamo IK F07 6 - 4 Huskvarna Sporthall A
Omgång 2
2019-10-26 11:30 2 Jönköpings IK Ungdom F07 - Gnosjö IBK F07-08 20 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-26 12:00 2 Aneby SK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2 3 - 17 FB-hallen
2019-10-26 14:00 2 Värnamo IK F07 - Tenhults IF F06-07 2 - 9 Tinas Ö
2019-10-27 12:00 2 Skillingaryds IK F07-08 - Husqvarna IK F06-08 1 - 2 Skillingaryds Arena
Omgång 3
2019-11-10 09:00 3 Månsarps IBK F06-07/2 - Jönköpings IK Ungdom F07 3 - 4 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 10:00 3 Husqvarna IK F06-08 - Aneby SK F06-08 4 - 3 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 10:00 3 Gnosjö IBK F07-08 - Värnamo IK F07 1 - 7 Töllstorpshallen
2019-11-10 12:30 3 Tenhults IF F06-07 - Skillingaryds IK F07-08 5 - 1 Tenhults Sporthall
Omgång 4
2019-11-16 10:00 4 Skillingaryds IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 11 - 3 Skillingaryds Arena
2019-11-16 12:00 4 Aneby SK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 4 - 11 FB-hallen
2019-11-16 15:00 4 Värnamo IK F07 - Månsarps IBK F06-07/2 2 - 6 Tinas Ö
2019-11-17 11:00 4 Husqvarna IK F06-08 - Tenhults IF F06-07 1 - 7 Huskvarna Sporthall A
Omgång 5
2019-11-23 15:30 5 Jönköpings IK Ungdom F07 - Värnamo IK F07 8 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-23 17:30 5 Tenhults IF F06-07 - Aneby SK F06-08 8 - 2 Tenhults Sporthall
2019-11-24 09:00 5 Månsarps IBK F06-07/2 - Skillingaryds IK F07-08 7 - 3 Norrahammars Sporthall
2019-11-24 12:00 5 Gnosjö IBK F07-08 - Husqvarna IK F06-08 3 - 7 Töllstorpshallen
Omgång 6
2019-12-07 14:00 6 Aneby SK F06-08 - Värnamo IK F07 6 - 4 FB-hallen
2019-12-07 15:30 6 Tenhults IF F06-07 - Gnosjö IBK F07-08 7 - 1 Tenhults Sporthall
2019-12-08 09:45 6 Husqvarna IK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2 2 - 7 Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 12:00 6 Skillingaryds IK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 3 - 6 Skillingaryds Arena
Omgång 7
2019-12-15 11:00 7 Månsarps IBK F06-07/2 - Tenhults IF F06-07 8 - 1 Norrahammars Sporthall
2019-12-15 12:00 7 Gnosjö IBK F07-08 - Aneby SK F06-08 2 - 4 Töllstorpshallen
2019-12-15 15:00 7 Värnamo IK F07 - Skillingaryds IK F07-08 3 - 6 Östboskolan
2020-01-18 14:30 7 Jönköpings IK Ungdom F07 - Husqvarna IK F06-08 9 - 1 Arenan - Jönköpings Idrottshus
Omgång 8
2020-01-11 13:00 8 Värnamo IK F07 - Husqvarna IK F06-08 18 - 0 Tinas Ö
2020-01-11 16:30 8 Aneby SK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 4 - 6 FB-hallen
2020-01-12 10:30 8 Jönköpings IK Ungdom F07 - Tenhults IF F06-07 2 - 2 Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-01-12 11:00 8 Månsarps IBK F06-07/2 - Gnosjö IBK F07-08 14 - 2 Norrahammars Sporthall
Omgång 9
2020-01-19 09:00 9 Månsarps IBK F06-07/2 - Aneby SK F06-08 7 - 1 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 09:30 9 Gnosjö IBK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 1 - 17 Töllstorpshallen
2020-01-19 14:15 9 Husqvarna IK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 1 - 1 Huskvarna Sporthall A
2020-01-19 14:30 9 Tenhults IF F06-07 - Värnamo IK F07 5 - 3 Tenhults Sporthall
Omgång 10
2020-01-25 10:00 10 Aneby SK F06-08 - Husqvarna IK F06-08 8 - 4 FB-hallen
2020-01-25 13:00 10 Värnamo IK F07 - Gnosjö IBK F07-08 10 - 3 Östboskolan
2020-01-25 13:30 10 Skillingaryds IK F07-08 - Tenhults IF F06-07 4 - 4 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skillingaryds Arena
2020-01-26 08:30 10 Jönköpings IK Ungdom F07 - Månsarps IBK F06-07/2 6 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 11
2020-02-01 10:30 11 Jönköpings IK Ungdom F07 - Aneby SK F06-08 10 - 2 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 09:00 11 Månsarps IBK F06-07/2 - Värnamo IK F07 1 - 1 Norrahammars Sporthall
2020-02-02 10:00 11 Gnosjö IBK F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 7 - 10 Töllstorpshallen
2020-02-02 14:30 11 Tenhults IF F06-07 - Husqvarna IK F06-08 7 - 2 Tenhults Sporthall
Omgång 12
2020-02-22 11:30 12 Husqvarna IK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 Huskvarna Sporthall A
2020-02-22 12:00 12 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 Skillingaryds Arena
2020-02-23 12:00 12 Aneby SK F06-08 - Tenhults IF F06-07 FB-hallen
2020-02-23 12:30 12 Värnamo IK F07 - Jönköpings IK Ungdom F07 Östboskolan
Omgång 13
2020-02-29 11:00 13 Värnamo IK F07 - Aneby SK F06-08 Tinas Ö
2020-02-29 14:30 13 Jönköpings IK Ungdom F07 - Skillingaryds IK F07-08 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 11:00 13 Månsarps IBK F06-07/2 - Husqvarna IK F06-08 Norrahammars Sporthall
2020-03-01 12:00 13 Gnosjö IBK F07-08 - Tenhults IF F06-07 Töllstorpshallen
Omgång 14
2020-03-07 10:00 14 Skillingaryds IK F07-08 - Värnamo IK F07 Skillingaryds Arena
2020-03-07 15:00 14 Aneby SK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 FB-hallen
2020-03-08 12:30 14 Tenhults IF F06-07 - Månsarps IBK F06-07/2 Tenhults Sporthall
2020-03-15 09:30 14 Husqvarna IK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 Huskvarna Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis