Spelprogram - Pantamera F N Blå Gr 1 (-07)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK F06-08 Vit, Vit, Vit
Gnosjö IBK F07-08 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK F07-08 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK Ungdom F07 Åsa-Malin Hellström asamalin@hotmail.com 073-022 91 54 Röd, Röd, Röd
Månsarps IBK F06-07/2 Andreas Blomberg jan_banan66@hotmail.com 0703310416 Lila, Vit, Vit
Skillingaryds IK F07-08 Eva-Maria Klint e-mklint@hotmail.com 073-6456355 Röd/svart, Svart, Svart
Tenhults IF F06-07 Svart, Svart, Svart
Värnamo IK F07 Patrik Gustafsson patrik@hgror.se 0738087681 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Tenhults IF F06-07 - Jönköpings IK Ungdom F07
2019-10-19 10:00 1 Skillingaryds IK F07-08 - Aneby SK F06-08 Skillingaryds Arena
2019-10-20 10:00 1 Gnosjö IBK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 Töllstorpshallen
2019-10-20 11:30 1 Husqvarna IK F07-08 - Värnamo IK F07 Huskvarna Sporthall A
Omgång 2
2 Värnamo IK F07 - Tenhults IF F06-07 Värnamo Sporthall
2019-10-26 11:30 2 Jönköpings IK Ungdom F07 - Gnosjö IBK F07-08 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-10-26 12:00 2 Aneby SK F06-08 - Månsarps IBK F06-07/2 FB-hallen
2019-10-27 12:00 2 Skillingaryds IK F07-08 - Husqvarna IK F07-08 Skillingaryds Arena
Omgång 3
3 Tenhults IF F06-07 - Skillingaryds IK F07-08
2019-11-10 09:00 3 Månsarps IBK F06-07/2 - Jönköpings IK Ungdom F07 Norrahammars Sporthall
2019-11-10 10:00 3 Husqvarna IK F07-08 - Aneby SK F06-08 Huskvarna Sporthall A
2019-11-10 10:00 3 Gnosjö IBK F07-08 - Värnamo IK F07 Töllstorpshallen
Omgång 4
4 Husqvarna IK F07-08 - Tenhults IF F06-07 Huskvarna Sporthall A
2019-11-16 10:00 4 Skillingaryds IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 Skillingaryds Arena
2019-11-16 12:00 4 Aneby SK F06-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 FB-hallen
2019-11-16 15:00 4 Värnamo IK F07 - Månsarps IBK F06-07/2 Tinas Ö
Omgång 5
5 Tenhults IF F06-07 - Aneby SK F06-08
2019-11-23 15:30 5 Jönköpings IK Ungdom F07 - Värnamo IK F07 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-11-24 09:00 5 Månsarps IBK F06-07/2 - Skillingaryds IK F07-08 Norrahammars Sporthall
2019-11-24 12:00 5 Gnosjö IBK F07-08 - Husqvarna IK F07-08 Töllstorpshallen
Omgång 6
6 Tenhults IF F06-07 - Gnosjö IBK F07-08
2019-12-07 14:00 6 Aneby SK F06-08 - Värnamo IK F07 FB-hallen
2019-12-08 09:00 6 Husqvarna IK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 Huskvarna Sporthall A
2019-12-08 12:00 6 Skillingaryds IK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 Skillingaryds Arena
Omgång 7
2019-12-14 08:30 7 Jönköpings IK Ungdom F07 - Husqvarna IK F07-08 Jönköpings Idrottshus B-hall
2019-12-15 11:00 7 Månsarps IBK F06-07/2 - Tenhults IF F06-07 Norrahammars Sporthall
2019-12-15 14:00 7 Gnosjö IBK F07-08 - Aneby SK F06-08 Töllstorpshallen
2019-12-15 15:00 7 Värnamo IK F07 - Skillingaryds IK F07-08 Östboskolan
Omgång 8
8 Jönköpings IK Ungdom F07 - Tenhults IF F06-07 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-01-11 13:00 8 Värnamo IK F07 - Husqvarna IK F07-08 Tinas Ö
2020-01-11 16:30 8 Aneby SK F06-08 - Skillingaryds IK F07-08 FB-hallen
2020-01-12 11:00 8 Månsarps IBK F06-07/2 - Gnosjö IBK F07-08 Norrahammars Sporthall
Omgång 9
9 Tenhults IF F06-07 - Värnamo IK F07
2020-01-19 09:00 9 Månsarps IBK F06-07/2 - Aneby SK F06-08 Norrahammars Sporthall
2020-01-19 10:00 9 Gnosjö IBK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 Töllstorpshallen
2020-01-19 14:15 9 Husqvarna IK F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 Huskvarna Sporthall A
Omgång 10
2020-01-25 10:00 10 Aneby SK F06-08 - Husqvarna IK F07-08 FB-hallen
2020-01-25 13:00 10 Värnamo IK F07 - Gnosjö IBK F07-08 Östboskolan
2020-01-25 13:30 10 Skillingaryds IK F07-08 - Tenhults IF F06-07 Skillingaryds Arena
2020-01-26 08:30 10 Jönköpings IK Ungdom F07 - Månsarps IBK F06-07/2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 11
11 Tenhults IF F06-07 - Husqvarna IK F07-08
2020-02-01 10:30 11 Jönköpings IK Ungdom F07 - Aneby SK F06-08 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-02 09:00 11 Månsarps IBK F06-07/2 - Värnamo IK F07 Norrahammars Sporthall
2020-02-02 10:00 11 Gnosjö IBK F07-08 - Skillingaryds IK F07-08 Töllstorpshallen
Omgång 12
12 Aneby SK F06-08 - Tenhults IF F06-07 FB-hallen
2020-02-22 11:30 12 Husqvarna IK F07-08 - Gnosjö IBK F07-08 Huskvarna Sporthall A
2020-02-22 12:00 12 Skillingaryds IK F07-08 - Månsarps IBK F06-07/2 Skillingaryds Arena
2020-02-22 13:00 12 Värnamo IK F07 - Jönköpings IK Ungdom F07 Tinas Ö
Omgång 13
13 Gnosjö IBK F07-08 - Tenhults IF F06-07 Töllstorpshallen
2020-02-29 11:00 13 Värnamo IK F07 - Aneby SK F06-08 Tinas Ö
2020-02-29 14:30 13 Jönköpings IK Ungdom F07 - Skillingaryds IK F07-08 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-03-01 11:00 13 Månsarps IBK F06-07/2 - Husqvarna IK F07-08 Norrahammars Sporthall
Omgång 14
14 Tenhults IF F06-07 - Månsarps IBK F06-07/2
2020-03-07 08:15 14 Husqvarna IK F07-08 - Jönköpings IK Ungdom F07 Huskvarna Sporthall A
2020-03-07 10:00 14 Skillingaryds IK F07-08 - Värnamo IK F07 Skillingaryds Arena
2020-03-07 15:00 14 Aneby SK F06-08 - Gnosjö IBK F07-08 FB-hallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis