Spelprogram - Newbody Pojk Serie H VÅR

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P11 Christian Markling christian@markling.com 0704-455855 Lila/gul/Svart/Svart
Frölunda IBK P2011 Fatima Jarenfors timan.jarenfors@gmail.com 0704334465 Grön/Röd/Röda
IBF Backadalen P11 Röd, Röd, Röd
IBF Älvstranden P10/P11-2 Joachim Lindkvist Joachim.Lindkvist@volvo.com 0739023357 Vit/Svart/Svart
Landvetter IBK P11 Matthias Johansson matthias_johansson@hotmail.com 0708163542 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK P11 Grön Dennis Knutsson dennis.knutsson@outlook.com Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P11 Blå Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Turkosblå/Svart/Turkosblå
Lindås Rasta IBK P11 Svart Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Svart/Svart/Turkosblå
Mölndals IBF P11 Joachim Holst joachim.holst@gmail.com 0708758433 Röd/Svart/Svart
Partille IBS P11 blå -vår Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0703109928 Svart/Svart/Svarta
Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd Kristian Calais kristian_calais@hotmail.com Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Kristian Calais kristian_calais@hotmail.com Rödvit/Röd/Röd
Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit Kristian Calais kristian_calais@hotmail.com Rödvit/Röd/Röd
Skår IBK P11 Rosa, Svart, Rosa
Surte IS IBK P10/11 nytt Anders Svensson anders-sve@hotmail.com 0733801056 Svart/Svart/Svart
Utbynäs SK P 11 Jessica Wendel jessica_wendel@hotmail.com 0704422166 Gul/Blå/Gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
066015073 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Skår IBK P11 Askims Sporthall
2020-01-11 09:00 066015004 Mölndals IBF P11 - Lindome IBK P11 Grön Katrinebergshallen
2020-01-11 09:00 066015006 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-11 14:30 066015002 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-12 09:00 066015005 Landvetter IBK P11 - Utbynäs SK P 11 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-01-12 12:00 066015007 Frölunda IBK P2011 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Flatåsskolan
2020-01-12 12:00 066015008 IBF Backadalen P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Tuve Sporthall
2020-01-12 13:00 066015003 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Partille IBS P11 blå -vår Santoshallen
Omgång 2
2020-01-18 11:00 066015074 Partille IBS P11 blå -vår - Skår IBK P11 0 - 0 Qvisthallen
2020-01-18 11:30 066015016 IBF Backadalen P11 - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-01-18 13:00 066015009 Surte IS IBK P10/11 nytt - Lindås Rasta IBK P11 Blå Bohushallen
2020-01-18 16:00 066015011 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Svart 0 - 0 Skånhällaskolan
2020-01-19 12:30 066015014 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Landvetter IBK P11 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-19 13:30 066015013 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Mölndals IBF P11 0 - 0 Mölnlycke Idrottshall
2020-01-19 14:30 066015012 Utbynäs SK P 11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-01-19 15:30 066015015 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Eken IBK P11 Mölnlycke Idrottshall
Omgång 3
2020-01-25 09:00 066015024 Eken IBK P11 - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Ekenskolan
2020-01-25 10:00 066015022 Mölndals IBF P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Aktiviteten A-Hall
2020-01-25 10:30 066015018 Surte IS IBK P10/11 nytt - Lindome IBK P11 Grön Bohushallen
2020-01-25 11:00 066015023 Landvetter IBK P11 - IBF Backadalen P11 0 - 0 Pinntorps Idrottshall
2020-01-26 09:00 066015021 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit Santoshallen
2020-01-26 13:10 066015017 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Partille IBS P11 blå -vår 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-26 14:10 066015020 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Askims Sporthall
2020-01-26 17:00 066015075 Skår IBK P11 - Utbynäs SK P 11 Skepplanda Idrottshall
Omgång 4
2020-02-01 10:00 066015032 Eken IBK P11 - Landvetter IBK P11 0 - 0 Ekenskolan
2020-02-02 10:30 066015030 IBF Backadalen P11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Tuve Sporthall
2020-02-02 11:30 066015031 Frölunda IBK P2011 - Mölndals IBF P11 0 - 0 Flatåsskolan
2020-02-02 15:30 066015026 Utbynäs SK P 11 - Partille IBS P11 blå -vår Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2020-02-09 11:30 066015027 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Wallenstamhallen
2020-02-09 13:30 066015029 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindås Rasta IBK P11 Svart 0 - 0 Wallenstamhallen
2020-02-16 17:15 066015025 Lindome IBK P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Blå 0 - 0 Almåshallen A
Omgång 5
2020-02-22 10:00 066015036 Surte IS IBK P10/11 nytt - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Bohushallen
2020-02-22 11:00 066015040 Mölndals IBF P11 - Landvetter IBK P11 Katrinebergshallen
2020-02-22 13:00 066015034 Lindome IBK P11 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd 0 - 0 Almåshallen B
2020-02-22 13:00 066015035 Partille IBS P11 blå -vår - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Qvisthallen
2020-02-23 10:00 066015039 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Eken IBK P11 Santoshallen
2020-02-23 13:10 066015033 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Utbynäs SK P 11 0 - 0 Askims Sporthall
2020-02-23 14:10 066015038 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Askims Sporthall
2020-02-23 17:00 066015076 Skår IBK P11 - IBF Backadalen P11 Skepplanda Idrottshall
Omgång 6
2020-02-29 12:00 066015048 Mölndals IBF P11 - IBF Älvstranden P10/P11-2 Katrinebergshallen
2020-03-01 11:00 066015044 IBF Backadalen P11 - Partille IBS P11 blå -vår 0 - 0 Tuve Sporthall
2020-03-01 11:00 066015045 Frölunda IBK P2011 - Surte IS IBK P10/11 nytt 0 - 0 Flatåsskolan
2020-03-01 11:00 066015047 Landvetter IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Pinntorps Idrottshall
2020-03-01 12:20 066015041 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Lindås Rasta IBK P11 Blå Mölnlycke Idrottshall
2020-03-01 13:20 066015042 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Utbynäs SK P 11 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-01 14:20 066015043 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindome IBK P11 Grön Mölnlycke Idrottshall
2020-03-01 17:00 066015077 Skår IBK P11 - Eken IBK P11 Skepplanda Idrottshall
Omgång 7
2020-03-07 09:30 066015054 Surte IS IBK P10/11 nytt - Landvetter IBK P11 12 - 6 Bohushallen
2020-03-07 13:00 066015053 Partille IBS P11 blå -vår - Eken IBK P11 0 - 0 Qvisthallen
2020-03-08 09:00 066015052 Lindome IBK P11 Grön - Frölunda IBK P2011 0 - 0 Almåshallen A
2020-03-08 11:00 066015050 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - IBF Backadalen P11 Mölnlycke Idrottshall
2020-03-08 12:00 066015051 Utbynäs SK P 11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart Svingelns Sporthall
2020-03-08 12:10 066015049 Lindås Rasta IBK P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit 0 - 0 Askims Sporthall
2020-03-08 14:10 066015056 Lindås Rasta IBK P11 Svart - IBF Älvstranden P10/P11-2 0 - 0 Askims Sporthall
2020-03-08 17:00 066015078 Skår IBK P11 - Mölndals IBF P11 Skepplanda Idrottshall
Omgång 8
066015057 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Lindås Rasta IBK P11 Blå Wallenstamhallen
066015058 IBF Backadalen P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit Tuve Sporthall
066015059 Frölunda IBK P2011 - Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd Flatåsskolan
066015060 Eken IBK P11 - Utbynäs SK P 11 Ekenskolan
066015061 Landvetter IBK P11 - Lindome IBK P11 Grön Pinntorps Idrottshall
066015062 Mölndals IBF P11 - Partille IBS P11 blå -vår Aktiviteten A-Hall
066015063 IBF Älvstranden P10/P11-2 - Surte IS IBK P10/11 nytt Santoshallen
066015079 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Skår IBK P11 Askims Sporthall
Omgång 9
066015065 Lindås Rasta IBK P11 Blå - IBF Backadalen P11 Salming Arena
066015066 Pixbo Wallenstam IBK P11/Svart - Frölunda IBK P2011 Mölnlycke Idrottshall
066015067 Pixbo Wallenstam IBK P11/Vit - Eken IBK P11 Mölnlycke Idrottshall
066015068 Pixbo Wallenstam IBK P11/Röd - Landvetter IBK P11 Mölnlycke Idrottshall
066015069 Utbynäs SK P 11 - Mölndals IBF P11 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
066015070 Lindome IBK P11 Grön - IBF Älvstranden P10/P11-2 Almåshallen A
066015071 Partille IBS P11 blå -vår - Lindås Rasta IBK P11 Svart Qvisthallen
066015080 Skår IBK P11 - Surte IS IBK P10/11 nytt Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis