Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Dan Ekholm dan.ekholm@gmail.com 072-5850620 Gul/Svart/Gul
Rotebro IS IBK Jens Bäck jens@kulmed.se Mörkblå
Silverdals IF Markus Gatu markus.gatu@skanska.se 0702008378 Vit/Vit/Vit
Täby FC (A) Malin Duintjer malin.duintjer@childhood.se Vit/vit/vit
Täby FC (B) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Vaxholms IBF Thomas Diedrichs thomas.diedrichs@medtronic.com 073-0923752 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF Jonas Radeskog jonas.radeskog@gmail.com 073-317 74 06 Orange/Svart/Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2020-09-26 09:00 1 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2020-09-26 13:00 1 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Erikslundshallen
Omgång 2
2020-10-03 10:00 2 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2020-10-03 12:30 2 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Vaxholm innebandyhallen
2020-10-04 14:00 2 Åkersberga IBF - Täby FC (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 3
2020-10-10 09:30 3 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen
2020-10-10 09:30 3 Rotebro IS IBK - Väsby AIK Rotebrohallen (Nya)
2020-10-10 10:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Ärvingehallen
Omgång 4
2020-10-17 08:00 4 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Smedsgärdshallen
2020-10-18 10:15 4 Silverdals IF - Rotebro IS IBK Silverdalshallen 4
2020-10-18 12:30 4 Vaxholms IBF - Täby FC (B) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 5
2020-10-24 09:00 5 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-10-24 10:00 5 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-10-24 11:00 5 Täby FC (B) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2020-10-25 13:30 5 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK Arena Satelliten 4
Omgång 8
2020-11-21 09:00 8 Rotebro IS IBK - Täby FC (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-11-21 11:30 8 Silverdals IF - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-11-21 13:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A) Riddersvik
Omgång 9
2020-11-28 10:00 9 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-11-28 11:00 9 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-11-29 11:30 9 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF Hässelbyhallen
Omgång 10
2020-12-05 09:00 10 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 09:15 10 IK Frej Täby IBK - Täby FC (A) Vikingavallen
2020-12-05 10:00 10 Väsby AIK - Vaxholms IBF Väsby skolan
Omgång 11
11 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-12-12 09:00 11 Täby FC (A) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-12-12 12:30 11 Vaxholms IBF - Silverdals IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 12
2020-12-19 09:30 12 Väsby AIK - Silverdals IF Väsby skolan
2020-12-19 12:30 12 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Vaxholm innebandyhallen
2020-12-20 11:15 12 Åkersberga IBF - Täby FC (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 13
2021-01-09 10:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Väsby AIK Hässelbyhallen
2021-01-10 09:45 13 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2021-01-10 12:00 13 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
Omgång 14
2021-01-16 09:00 14 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (B) Silverdalshallen
2021-01-16 09:15 14 Väsby AIK - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2021-01-17 12:30 14 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 15
2021-01-23 09:00 15 Rotebro IS IBK - Silverdals IF Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 10:30 15 IK Frej Täby IBK - Väsby AIK Vikingavallen
2021-01-24 10:00 15 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
Omgång 16
2021-01-30 09:00 16 Väsby AIK - Täby FC (B) Väsby skolan
2021-01-30 14:00 16 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF Vikingavallen
2021-01-31 10:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK Grimstahallen
2021-01-31 12:30 16 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Vaxholm innebandyhallen
Omgång 17
2021-02-06 10:45 17 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen
2021-02-07 10:00 17 Täby FC (B) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-02-07 11:00 17 Täby FC (A) - Väsby AIK Grindtorpshallen
2021-02-07 11:30 17 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2021-02-13 09:00 18 Väsby AIK - Åkersberga IBF Väsby skolan
2021-02-13 09:15 18 Silverdals IF - Täby FC (A) Silverdalshallen
2021-02-13 12:00 18 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Nya)
2021-02-14 11:00 18 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
Omgång 19
2021-02-20 10:15 19 Åkersberga IBF - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2021-02-21 10:00 19 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2021-02-21 11:00 19 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 20
2021-03-13 09:00 20 IK Frej Täby IBK - Täby FC (B) Vikingavallen
2021-03-13 10:30 20 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2021-03-14 12:15 20 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 21
2021-03-20 09:00 21 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2021-03-21 09:15 21 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2021-03-21 12:30 21 Vaxholms IBF - Väsby AIK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 22
2021-03-27 09:00 22 Täby FC (B) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2021-03-27 09:15 22 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Vikingavallen
2021-03-27 16:00 22 Silverdals IF - Vaxholms IBF Edsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis