Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Enebybergs IF Siri Björn siri.bjorn1976@gmail.com 0768999414 Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (A) Ulrika Friberg ulrika.friberg77@gmail.com Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Ingemar Sjöstedt ingo.sjostedt@gmail.com 0708185299 Gul/Svart/Gul
Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Jessica Fredriksson fredriksson_jess@hotmail.com Blå/blå/blå
Silverdals IF Sofia Kvarnhem sofia_kvarnhem@hotmail.com +46761388218 Vit
Täby FC Sarah Nilsson sarah.y.nilsson@seb.se 070 - 767 94 39 Vit/Vit/Vit
Töjnan IBK Alexander Puekker alexander@puekker.se 0703518355 Gul/Svart/Svart
Vaxholms IBF Annika Ekdahl annika@ekdahl.org 070-7930668 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK Anneli Estun anneli_estun@hotmail.com 0707380155 röd/röd/vit
Åkersberga IBF (A) Mikael Frödin mef75@icloud.com 0703259807 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 09:00 1 Täby FC - Vaxholms IBF Agaton Östlund, Vincent Holmgren Grindtorpshallen
2020-09-26 10:00 1 Silverdals IF - Enebybergs IF Sam Robertsson, Per Sundvall Silverdalshallen
2020-09-26 13:00 1 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Jesper Sandström, Adam Strömberg Vikingavallen
2020-09-27 11:30 1 Väsby AIK - Töjnan IBK Jonas Vedin, Hugo Nilsson Väsby skolan
Omgång 2
2020-10-03 13:30 2 Vaxholms IBF - Väsby AIK Anna Mandelstam, Mario Mallengren Vaxholm innebandyhallen
2020-10-04 09:00 2 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Åkersberga IBF (A) Lea Gergi, Thomas Larsson Prästängshallen
2020-10-04 11:30 2 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (A) Noel Huss, Arne Brovig Töjnahallen
2020-10-04 18:15 2 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Agaton Östlund, Edvin Johansson Danderyds Gymnasium
Omgång 3
2020-10-10 09:45 3 Väsby AIK - Täby FC Filip Lövenklint, Lea Gergi Väsby skolan
2020-10-10 11:45 3 Silverdals IF - Töjnan IBK Emmie Helleday, Ann-Katrin Willuhn Silverdalshallen
2020-10-11 10:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Ann-Katrin Willuhn, Anna Mandelstam Hässelbyhallen
2020-10-11 11:30 3 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF Dilshad Abdulla, Arne Brovig Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2020-10-17 09:00 4 Täby FC - Hässelby SK IBK (A) Andreas Theorén, Hugo Nilsson Grindtorpshallen
2020-10-17 10:30 4 Töjnan IBK - IK Frej Täby IBK Adam Strömberg, Jesper Sandström Rotebrohallen (Nya)
2020-10-18 13:30 4 Vaxholms IBF - Silverdals IF Ayub Aden, Jonas Kouao Vaxholm innebandyhallen
2020-10-18 18:15 4 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Mattias Patrik Robert Thorsén, Mio Fagerström Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2020-10-24 09:15 5 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK Peter Lassfolk, Jonathan Ström Åkersberga Sporthall A
2020-10-24 12:15 5 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Anna Mandelstam, Aida Jönsson Vikingavallen
2020-10-24 14:00 5 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK Totte Hallgren, Oliver Hallgren Riddersvik
2020-10-25 16:30 5 Silverdals IF - Täby FC Johan Ståhl, Anna Mandelstam Arena Satelliten
Omgång 7
7 Åkersberga IBF (A) - Täby FC Skärgårdsstadshallen
7 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Vaxholms IBF Prästängshallen
Omgång 8
2020-11-21 09:00 8 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK Hässelbyhallen
2020-11-21 12:30 8 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Vaxholm innebandyhallen
2020-11-22 11:30 8 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2020-11-22 14:00 8 Täby FC - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Grindtorpshallen
Omgång 9
2020-11-28 12:15 9 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF Vikingavallen
2020-11-29 09:15 9 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK Prästängshallen
2020-11-29 13:15 9 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-11-29 17:15 9 Enebybergs IF - Täby FC Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2020-12-05 12:00 10 Väsby AIK - Enebybergs IF Väsby skolan
2020-12-05 12:15 10 Silverdals IF - Åkersberga IBF (A) Silverdalshallen
2020-12-06 10:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Hässelbyhallen
2020-12-06 13:30 10 Vaxholms IBF - Töjnan IBK Vaxholm innebandyhallen
Omgång 11
2020-12-12 09:15 11 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Hackstahallen
2020-12-13 08:15 11 Töjnan IBK - Täby FC Töjnahallen
2020-12-13 09:30 11 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Silverdals IF Prästängshallen
2020-12-13 16:45 11 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2020-12-19 14:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC Vaxholm innebandyhallen
2020-12-20 08:45 12 Töjnan IBK - Väsby AIK Töjnahallen
2020-12-20 10:30 12 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - IK Frej Täby IBK Prästängshallen
2020-12-20 17:30 12 Enebybergs IF - Silverdals IF Danderyds Gymnasium
Omgång 13
2021-01-16 09:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK Hässelbyhallen
2021-01-16 10:15 13 Väsby AIK - Vaxholms IBF Väsby skolan
2021-01-16 12:15 13 Åkersberga IBF (A) - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 13:15 13 IK Frej Täby IBK - Enebybergs IF Vikingavallen
Omgång 14
2021-01-23 14:00 14 Täby FC - Väsby AIK Grindtorpshallen
2021-01-24 11:00 14 Töjnan IBK - Silverdals IF Töjnahallen
2021-01-24 14:30 14 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (A) Vaxholm innebandyhallen
2021-01-24 17:15 14 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 15
2021-01-30 10:45 15 Silverdals IF - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2021-01-30 15:00 15 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK Vikingavallen
2021-01-30 15:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC Riddersvik
2021-01-31 11:30 15 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Enebybergs IF Prästängshallen
Omgång 16
2021-02-06 09:00 16 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) Väsby skolan
2021-02-06 12:30 16 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-02-07 12:00 16 Täby FC - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-02-07 14:00 16 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (A) Töjnahallen
Omgång 17
2021-02-13 11:15 17 IK Frej Täby IBK - Täby FC Vikingavallen
2021-02-13 11:15 17 Silverdals IF - Väsby AIK Silverdalshallen
2021-02-14 10:30 17 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Töjnan IBK Prästängshallen
2021-02-14 13:15 17 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF Skärgårdsstadshallen
Omgång 18
2021-02-20 11:15 18 Hässelby SK IBK (A) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2021-02-20 14:00 18 Väsby AIK - IK Frej Täby IBK Väsby skolan
2021-02-21 12:30 18 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Vaxholm innebandyhallen
2021-02-21 12:45 18 Töjnan IBK - Enebybergs IF Töjnahallen
2021-02-21 14:00 18 Täby FC - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
Omgång 19
2021-03-13 10:15 19 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK Åkersberga Sporthall A
2021-03-13 11:00 19 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen
2021-03-13 16:30 19 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
2021-03-14 10:15 19 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC Prästängshallen
Omgång 20
2021-03-20 10:00 20 Väsby AIK - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK Väsby skolan
2021-03-20 11:00 20 Täby FC - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2021-03-20 12:15 20 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2021-03-20 16:00 20 Silverdals IF - IK Frej Täby IBK Edsbergshallen
Omgång 21
2021-03-27 09:15 21 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2021-03-28 10:30 21 Töjnan IBK - Vaxholms IBF Töjnahallen
2021-03-28 10:30 21 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Hässelby SK IBK (A) Prästängshallen
2021-03-28 18:15 21 Enebybergs IF - Väsby AIK Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis