Spelprogram - Träningsmatcher SmIBF Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK (D1) Christian Hagberg christian@indusafe.se 0708-792074 Gul, Svart, Svart
Bergs IK B (D2) Christian Hagberg christian@indusafe.se 0708-792074 Gul, Svart, Svart
Carlshamns IBK (D2) Vit, Svart, Vit
CL98IC (D2) Johannes Henricsson Johanneshenricsson@gmail.com 0763277280 Blå, Blå, Blå
CL98IC (DJ17) Ulrik Sandebäck sandebackulrik@gmail.com 0707765340 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn (DA) Sven Fredriksson svenida@hotmail.se 0706324311 Röd, Röd, Vit
Craftstadens IBK Oskarshamn B (D2) Åsa Lundström asa.lundstrom@telia.com 0708-681331 Röd, Röd, Vit
Endre IF (SSLD) David Normark Normark39@gmail.com 0722018801 Gul, Gul, Gul
Fagerhult Habo IBK (DA) Röd, Svart, Röd
FBC Kalmarsund (DA) Lars Lind lars.lind@fbckalmarsund.se 073-1415309 Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund (DJAS) Cyanblå, Marinblå, Marinblå
FBC Karlskrona (D1) Magnus Söderlund soderlund.magnus@gmail.com 073-3495702 Svart, Svart, Svart
FBC Karlskrona (DJ20) Mikael Olá mikael.ola@gmail.com 0708829522 Orange, svart,svart
Fröjereds IF (DA) Fredrik Svahn fredrik.svahn@frojeredsinnebandy.se 070-6664432 Blå/vit, Blå, Blå
Färjestadens IBS (D2) Stefan Andersson bucha@telia.com 070-8498267 Svart, Svart, Svart
Gnosjö IBK (D2) Fredrik Andersson fredrik7704@icloud.com 070-6779870 Svart/Svart/Svart
Gransholms IF (D2) Grön, Vit, Grön
Guldhedens IK (D1) Caroline Sandberg carro_i_bbyn28@hotmail.com 076-8497548 Röd, Svart, Svart
Hovmantorps GOIF (D2) Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (D2) Jonas Sandman jonassandman@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (DJ20) Linda Einarsson citadellv@gmail.com 073-9231568 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF (F04-05) Blå, Blå, Blå
Hovslätts IBK (D1) Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK (DA) Robin Ek robin.962@hotmail.com 0709-230305 Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK JAS Röd, Vit, Vit
Hovslätts IK P10 Vit Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK (D1) Jimmy Olausson jimmy.olausson@hotmail.se 0768-48 21 20 Svart, Svart, Svart
Husqvarna IK B (D2) Jimmy Olausson jimmy.olausson@hotmail.se 0768-48 21 20 Svart, Svart, Svart
IBF Linköping (D2) Tommy Pettersson 16tompan@gmail.com 0702-233140 Blå, Blå, Vit
IBF Linköping (DA) Tommy Pettersson 16tompan@gmail.com 0702-233140 Blå, Blå, Vit
IBF Tranås (D2) Peter Torstensson peter.torstensson@mitab.se 0704444392 SVART, SVART, SVART
IBK Lidköping (D1) Röd, Röd, Vita
IBK Lund Elit (SSLD) Pontus Kozan pontuskozan@hotmail.com 073-1514063 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IBK Vänersborg (D2) Röd, Röd, Röd
Ingelstad IBK (D2) Fredrik Albrekt fredrik.albrekt@visma.com 0767609096 Röd/svart/röd
Jönköpings IK (SSLD) James Hamrin james.hamrin@gmail.com 0708-665431 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Ungdom (JAS) Röd, Röd, Röd
Kävlinge AIK (D2) Rosa, Svart, Svart
Linköping IBK (DA) Linnea Edstrand Linneaedstrand@gmail.com 0763282892 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom (D1) Svart, Svart, Svart
Linköpings Universitets AIF IBK (D1) Lova Alm lova.alm@hotmail.com 0708829757 Blå, Svart, Blå
Lönsboda IBK (D2) Stefan Svanberg stefan.svanberg@jbmrecycling.se 0705-721513 Röd, Svart, Svart
Mullsjö AIS (D1) Mörkblå, Mörklå, Mörkblå
Munka-Ljungby IBK (DA) Elin Bergsten damelit@mibk.se 0768511695 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö IBF (D2) Mikael Ljungberg mickeahlstedt@hotmail.com 0737 575998 Svart, Svart, Svart
Partille IBS DJAS Svart, Svart, Svarta
Ryds SK (D1) Ida Björck gullplutten_94@hotmail.com Gul/svart-randig tröja/Svarta byxor/Svarta strumpor
Röke IBK (D1) Benny Sand sand.benny@gmail.com 0707-822015 Vinröd, Svarta, Svarta
Skillingaryds IK (D2) Maria Hagelin Kjellén mkjellen1@hotmail.com 070-9527712 Röd, Svart, Svart
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (D2) Niklas Olsson nicke.olsson@live.se 0708482475 Röd, Blå, Röd
Storvreta IBK (DA) Röd, Svart, Röd
Sävsjö IBK (D1) Jim Du Rietz jim.durietz@gmail.com 0703276046 Röd, Svart, Vit
Sävsjö IBK B (D2) Röd, Svart, Vit
Warberg IC (SSLD) Andreas Burman andreas.burman@warbergic.se Blå, Blå, Blå
Westbo IBK (D2) Andreas Carlsson callcon@hotmail.com Rosa, Svart, Svart
Westerviks IBK (D2) David Zeylon davidzeylon@outlook.com 070-332 65 39 Svart/Svart/Svart
Vimmerby IBK (D1) Jonas Karlsson filluppen_30@hotmail.com Vit, Svart, Vit
Värnamo IK (D1) Erik Friberg erik_mrfriberg@hotmail.com 0705373747 VIT, SVART, VIT
Värnamo IK (DJ20) Marcus Johansson cusjohansson@gmail.com 070-667 92 45 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK (DA) Henric Olofsson henric.vaxjo@gmail.com 070-9197043 Blå, Blå, Blå
Växjö IBK Utveckling (D2) Henric Olofsson henric.vaxjo@gmail.com 070-9197043 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Växjö IBK Utveckling (DJ20) Henric Olofsson henric.vaxjo@gmail.com 070-9197043 Marinblå/Marinblå/Marinblå
Växjö IBK Utveckling (JAS) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-06-28 12:00 1 Hovslätts IK (DA) - IBF Linköping (DA) Inst. KFUM Sporthall, Jönköping
2020-08-09 16:30 1 Gransholms IF (D2) - Växjö IBK Utveckling (D2) 5 - 8 Gemla Sporthall
2020-08-12 19:00 1 FBC Kalmarsund (DA) - Växjö IBK (DA) 11 - 3 SBB Arena 1
2020-08-15 11:30 1 Jönköpings IK Ungdom (JAS) - Fagerhult Habo IBK (DA) 0 - 0 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-08-15 13:00 1 FBC Karlskrona (D1) - Röke IBK (D1) 0 - 0 Vedeby Sporthall A
2020-08-15 14:00 1 Jönköpings IK (SSLD) - IBK Lund Elit (SSLD) 4 - 3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-08-15 14:00 1 Hovslätts IBK (D1) - Mullsjö AIS (D1) 5 - 2 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-08-16 13:45 1 Jönköpings IK Ungdom (JAS) - Vimmerby IBK (D1) 0 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-08-16 17:00 1 Hovslätts IBK (D1) - Växjö IBK Utveckling (JAS) 1 - 8 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-08-21 19:00 1 FBC Kalmarsund (DA) - Storvreta IBK (DA) 5 - 7 Ölands Bank Center A
2020-08-22 12:00 1 Växjö IBK (DA) - FBC Karlskrona (D1) 5 - 1 Fortnox Arena A-hall
2020-08-22 13:00 1 FBC Kalmarsund (DA) - Storvreta IBK (DA) 2 - 3 SBB Arena
2020-08-22 14:00 1 Jönköpings IK (SSLD) - Linköping IBK (DA) 9 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-08-25 19:45 1 Hovslätts IK (DA) - Jönköpings IK (SSLD) 0 - 0 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-08-29 13:00 1 Westerviks IBK (D2) - Linköping IBK Ungdom (D1) Inst. Bökensved Sporthall
2020-08-29 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (DA) - IBF Linköping (DA) 0 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-08-30 13:00 1 Husqvarna IK B (D2) - IBK Vänersborg (D2) 0 - 0 Huskvarna Sporthall A
2020-09-04 19:15 1 FBC Kalmarsund (DJAS) - Färjestadens IBS (D2) 3 - 8 Ölands Bank Center A
2020-09-04 20:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn (DA) - Sävsjö IBK (D1) 0 - 0 Oskarshamns Sporthall A-hall
2020-09-05 12:00 1 Jönköpings IK (SSLD) - Warberg IC (SSLD) 4 - 3 Arenan - Jönköpings Idrottshus
2020-09-06 12:30 1 FBC Karlskrona (DJ20) - Kävlinge AIK (D2) 4 - 9 Vedeby Sporthall A 1
2020-09-06 12:45 1 Husqvarna IK (D1) - Bergs IK (D1) 0 - 0 Huskvarna Sporthall A
2020-09-06 13:00 1 Växjö IBK (DA) - Hovslätts IK (DA) 5 - 2 Fortnox Arena A-hall
2020-09-06 15:00 1 Husqvarna IK B (D2) - Bergs IK B (D2) 0 - 0 Huskvarna Sporthall A
2020-09-11 19:00 1 FBC Kalmarsund (DJAS) - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (D2) 3 - 5 SBB Arena
2020-09-11 19:00 1 Färjestadens IBS (D2) - CL98IC (DJ17) 5 - 3 Ölands Bank Center A
2020-09-13 12:00 1 Hovslätts IK (DA) - Fröjereds IF (DA) 0 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-13 13:00 1 Westerviks IBK (D2) - Linköpings Universitets AIF IBK (D1) 0 - 0 Bökensved Sporthall
2020-09-13 17:00 1 Växjö IBK Utveckling (DJ20) - Hovshaga AIF (F04-05) 7 - 7 Fortnox Arena A-hall
2020-09-13 18:00 1 Hovslätts IK JAS - Partille IBS DJAS 4 - 0 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-14 19:50 1 Värnamo IK (D1) - Växjö IBK (DA) Inst. Värnamo Sporthall
2020-09-16 19:30 1 Westerviks IBK (D2) - IBF Linköping (D2) 3 - 8 Bökensved Sporthall
2020-09-17 18:30 1 Ryds SK (D1) - Ingelstad IBK (D2) 3 - 4 Ryds Sporthall 1
2020-09-17 19:00 1 Hovmantorps GOIF (D2) - Hovshaga AIF (D2) 2 - 10 Allhallen, Hovmantorp
2020-09-17 19:45 1 FBC Kalmarsund (DA) - FBC Karlskrona (D1) 10 - 1 SBB Arena
2020-09-17 20:00 1 CL98IC (D2) - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF (D2) 1 - 3 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2020-09-18 20:00 1 Hovslätts IK (DA) - Värnamo IK (D1) 3 - 3 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-19 13:00 1 Hovslätts IBK (D1) - IBK Lidköping (D1) 11 - 4 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-19 13:00 1 Växjö IBK (DA) - Munka-Ljungby IBK (DA) 2 - 5 Fortnox Arena A-hall
2020-09-19 13:00 1 FBC Karlskrona (DJ20) - CL98IC (DJ17) 3 - 6 Vedeby Sporthall A 1
2020-09-19 15:00 1 Jönköpings IK (SSLD) - Endre IF (SSLD) 0 - 0 Bökensved Sporthall
2020-09-20 12:12 1 Jönköpings IK Ungdom (JAS) - Skillingaryds IK (D2) Inst. Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-09-20 14:00 1 Fagerhult Habo IBK (DA) - Värnamo IK (D1) 4 - 2 Habo Sporthall A-hall 50
2020-09-20 14:30 1 Husqvarna IK (D1) - Guldhedens IK (D1) 0 - 0 Huskvarna Sporthall A
2020-09-20 16:00 1 Gnosjö IBK (D2) - Westbo IBK (D2) 7 - 2 Töllstorpshallen
2020-09-20 18:00 1 IBF Tranås (D2) - Gransholms IF (D2) Inst. Tranås Idrottshall
2020-09-26 12:00 1 Växjö IBK Utveckling (D2) - Hovshaga AIF (D2) 8 - 4 Fortnox Arena A-hall
2020-09-26 12:30 1 CL98IC (DJ17) - CL98IC (D2) 5 - 6 Allaktivitetshuset, Rockneby
2020-09-26 13:00 1 Westerviks IBK (D2) - Nässjö IBF (D2) 10 - 6 Bökensved Sporthall
2020-09-27 11:30 1 Ingelstad IBK (D2) - Hovshaga AIF (D2) 3 - 5 Ingelstads Sporthall
2020-09-27 14:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn B (D2) - Sävsjö IBK B (D2) 0 - 0 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-09-28 19:00 1 Carlshamns IBK (D2) - Lönsboda IBK (D2) 0 - 0 Sparbanken Arena
2020-09-28 19:00 1 Westbo IBK (D2) - Värnamo IK (DJ20) 5 - 6 Smålandsstenars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis