Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gårdarike IBK P11-13 Henrick Nilsson henrick.nilsson@gmail.com 0707-937988 Marinblå/Vit/Marinblå
Höllvikens IBF P10 Andreas Hedberg ahedberg@live.com 0706-182562 Orange, Vit, Vit
Höllvikens IBF P11 Martin Törnquist info@glasin.se 0709-249898 Orange/Vit/Vit
Höllvikens IBF P12 Orange Henrik Sverremo Henrik.sverremo@officemanagement.se 0726-005063 Orange/Vit/Vit
IBK Genarp PF11/12 Mikael Thornell mikael.thornell@gmail.com 0733194717 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P10 LD Stefan Jakobsson Evennstevenn@hotmail.com 070-2576521 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P11 NV Anders Nilsson nilssonanders79@gmail.com 073-322 53 58 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P11 S Daniel Lilja lilja.daniel@gmail.com 073-364 18 11 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBS Svedala P 10 Martin Rexert Rexert33@gmail.com 076-6486269 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
Lomma FBC P11 Marcus Pilemalm Marcus.pilemalm@tetrapak.com 073-336 47 05 Neongrön, Svart, Svart
Lomma FBC P12-2 Henrik Schönbeck Henriko@hotmail.com 070-734 26 09 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF P11 Katarina Virc katti.virc@hotmail.com 073-374 82 76 Svart/Svart/Svart
Malmö FBC P10-12 Riseberga Anna Berggrensson annatornquist@hotmail.com 0705107467 Magenta/Svart/Svart
Malmö FBC P11 Husie Jonas Karlsson jonas_kson@yahoo.se 0737573677 Magenta/Svart/Svart
Palmstaden IK P11/12 Emma Nilsson nilssone@outlook.com Svart/Svart/Svart
Skurups IBK P/F11 Niklas Kimfors niklas_kimfors@hotmail.com 0736-732350 Blå/Blå/Blå
Vakant
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 IBK Lund P11 NV - Palmstaden IK P11/12 Lerbäckshallen A
2021-10-16 12:00 1 Palmstaden IK P11/12 - Höllvikens IBF P11 Lerbäckshallen A
2021-10-16 13:00 1 Höllvikens IBF P11 - IBK Lund P11 NV Lerbäckshallen A
Omgång 2
2021-10-16 13:00 2 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Skurups IBK P/F11 Kirsebergs Sporthall
2021-10-16 13:45 2 Skurups IBK P/F11 - Höllvikens IBF P12 Orange Kirsebergs Sporthall
2021-10-16 14:30 2 Höllvikens IBF P12 Orange - Malmö FBC P10-12 Riseberga Kirsebergs Sporthall
Omgång 3
2021-10-16 15:15 3 Malmö FBC P11 Husie - Vakant Kirsebergs Sporthall
2021-10-16 16:00 3 Vakant - Malmhaug IBF P11 Kirsebergs Sporthall
2021-10-16 16:45 3 Malmhaug IBF P11 - Malmö FBC P11 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 4
2021-10-24 10:00 4 IBS Svedala P 10 - Lomma FBC P12-2 Aggarpshallen
2021-10-24 11:00 4 Lomma FBC P12-2 - IBK Lund P11 S Aggarpshallen
2021-10-24 12:00 4 IBK Lund P11 S - IBS Svedala P 10 Aggarpshallen
Omgång 5
2021-10-16 13:00 5 IBK Genarp PF11/12 - Gårdarike IBK P11-13 Genarps Idrottshall
2021-10-16 13:45 5 Gårdarike IBK P11-13 - IBK Lund P10 LD Genarps Idrottshall
2021-10-16 14:30 5 IBK Lund P10 LD - IBK Genarp PF11/12 Genarps Idrottshall
Omgång 6
2021-11-14 11:30 6 Skurups IBK P/F11 - IBK Lund P10 LD Skurups Sparbank Arena
2021-11-14 12:30 6 IBK Lund P10 LD - IBK Lund P11 NV Skurups Sparbank Arena
2021-11-14 13:30 6 IBK Lund P11 NV - Skurups IBK P/F11 Skurups Sparbank Arena
Omgång 7
7 Vakant - Höllvikens IBF P11
7 Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
7 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Vakant
Omgång 8
2021-11-20 10:00 8 Lomma FBC P12-2 - Höllvikens IBF P12 Orange Slättängshallen
2021-11-20 11:00 8 Höllvikens IBF P12 Orange - Malmö FBC P11 Husie Slättängshallen
2021-11-20 12:00 8 Malmö FBC P11 Husie - Lomma FBC P12-2 Slättängshallen
Omgång 9
2021-11-20 11:00 9 Gårdarike IBK P11-13 - Malmhaug IBF P11 Herrestorpshallen
2021-11-20 12:00 9 Malmhaug IBF P11 - IBS Svedala P 10 Herrestorpshallen
2021-11-20 13:00 9 IBS Svedala P 10 - Gårdarike IBK P11-13 Herrestorpshallen
Omgång 10
2021-11-14 10:00 10 Palmstaden IK P11/12 - IBK Lund P11 S Söderslättshallen B
2021-11-14 11:00 10 IBK Lund P11 S - IBK Genarp PF11/12 Söderslättshallen B
2021-11-14 12:00 10 IBK Genarp PF11/12 - Palmstaden IK P11/12 Söderslättshallen B
Omgång 11
2021-12-05 12:40 11 IBK Lund P11 S - IBK Lund P11 NV Vipeholmshallen
2021-12-05 13:40 11 IBK Lund P11 NV - Lomma FBC P11 Vipeholmshallen
2021-12-05 14:40 11 Lomma FBC P11 - IBK Lund P11 S Vipeholmshallen
Omgång 12
2021-12-19 09:30 12 IBK Lund P10 LD - Malmö FBC P10-12 Riseberga Lerbäckshallen A
2021-12-19 10:30 12 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Lomma FBC P12-2 Lerbäckshallen A
2021-12-19 11:30 12 Lomma FBC P12-2 - IBK Lund P10 LD Lerbäckshallen A
Omgång 13
2021-12-18 12:30 13 Höllvikens IBF P11 - Malmö FBC P11 Husie Gyahallen
2021-12-18 13:30 13 Malmö FBC P11 Husie - Gårdarike IBK P11-13 Gyahallen
2021-12-18 14:30 13 Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P11 Gyahallen
Omgång 14
2021-12-18 15:30 14 Höllvikens IBF P12 Orange - IBS Svedala P 10 Gyahallen
2021-12-18 16:30 14 IBS Svedala P 10 - Palmstaden IK P11/12 Gyahallen
2021-12-18 17:30 14 Palmstaden IK P11/12 - Höllvikens IBF P12 Orange Gyahallen
Omgång 15
2021-12-05 09:00 15 Malmhaug IBF P11 - IBK Genarp PF11/12 Kulladals Sporthall
2021-12-05 10:00 15 IBK Genarp PF11/12 - Skurups IBK P/F11 Kulladals Sporthall
2021-12-05 11:00 15 Skurups IBK P/F11 - Malmhaug IBF P11 Kulladals Sporthall
Omgång 16
2022-01-16 09:30 16 IBK Lund P11 NV - Lomma FBC P12-2 Lerbäckshallen A
2022-01-16 10:30 16 Lomma FBC P12-2 - Malmhaug IBF P11 Lerbäckshallen A
2022-01-16 11:30 16 Malmhaug IBF P11 - IBK Lund P11 NV Lerbäckshallen A
Omgång 17
2022-01-22 11:00 17 Gårdarike IBK P11-13 - Malmö FBC P10-12 Riseberga Herrestorpshallen
2022-01-22 12:00 17 Malmö FBC P10-12 Riseberga - IBK Lund P11 S Herrestorpshallen
2022-01-22 13:00 17 IBK Lund P11 S - Gårdarike IBK P11-13 Herrestorpshallen
Omgång 18
2022-01-23 13:30 18 Malmö FBC P11 Husie - Palmstaden IK P11/12 Kirsebergs Sporthall
2022-01-23 14:30 18 Palmstaden IK P11/12 - IBK Lund P10 LD Kirsebergs Sporthall
2022-01-23 15:30 18 IBK Lund P10 LD - Malmö FBC P11 Husie Kirsebergs Sporthall
Omgång 19
2022-01-16 10:00 19 IBS Svedala P 10 - Skurups IBK P/F11 Aggarpshallen
2022-01-16 11:00 19 Skurups IBK P/F11 - Höllvikens IBF P10 Aggarpshallen
2022-01-16 12:00 19 Höllvikens IBF P10 - IBS Svedala P 10 Aggarpshallen
Omgång 20
2022-01-22 13:00 20 IBK Genarp PF11/12 - Lomma FBC P11 Genarps Idrottshall
2022-01-22 13:45 20 Lomma FBC P11 - Höllvikens IBF P12 Orange Genarps Idrottshall
2022-01-22 14:30 20 Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Genarp PF11/12 Genarps Idrottshall
Omgång 21
2022-02-06 12:00 21 Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 NV Gyahallen
2022-02-06 13:00 21 IBK Lund P11 NV - Gårdarike IBK P11-13 Gyahallen
2022-02-06 14:00 21 Gårdarike IBK P11-13 - Höllvikens IBF P12 Orange Gyahallen
Omgång 22
2022-01-30 09:00 22 Malmhaug IBF P11 - Malmö FBC P10-12 Riseberga Kulladals Sporthall
2022-01-30 10:00 22 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Palmstaden IK P11/12 Kulladals Sporthall
2022-01-30 11:00 22 Palmstaden IK P11/12 - Malmhaug IBF P11 Kulladals Sporthall
Omgång 23
2022-01-30 12:30 23 IBK Lund P11 S - Malmö FBC P11 Husie Killebäckshallen
2022-01-30 13:30 23 Malmö FBC P11 Husie - Skurups IBK P/F11 Killebäckshallen
2022-01-30 14:30 23 Skurups IBK P/F11 - IBK Lund P11 S Killebäckshallen
Omgång 24
2022-02-12 09:00 24 Lomma FBC P11 - IBS Svedala P 10 Slättängshallen
2022-02-12 10:00 24 IBS Svedala P 10 - IBK Lund P10 LD Slättängshallen
2022-02-12 11:00 24 IBK Lund P10 LD - Lomma FBC P11 Slättängshallen
Omgång 25
2022-02-05 12:00 25 Lomma FBC P12-2 - IBK Genarp PF11/12 Slättängshallen
2022-02-05 13:00 25 IBK Genarp PF11/12 - Höllvikens IBF P10 Slättängshallen
2022-02-05 14:00 25 Höllvikens IBF P10 - Lomma FBC P12-2 Slättängshallen
Omgång 26
2022-03-19 13:30 26 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Malmö FBC P11 Husie Toftanäs Sporthall
2022-03-19 14:30 26 Malmö FBC P11 Husie - IBK Lund P11 NV Toftanäs Sporthall
2022-03-19 15:30 26 IBK Lund P11 NV - Malmö FBC P10-12 Riseberga Toftanäs Sporthall
Omgång 27
2022-03-05 10:00 27 Palmstaden IK P11/12 - IBS Svedala P 10 Liljeskolan
2022-03-05 11:00 27 IBS Svedala P 10 - IBK Genarp PF11/12 Liljeskolan
2022-03-05 12:00 27 IBK Genarp PF11/12 - Palmstaden IK P11/12 Liljeskolan
Omgång 28
2022-03-20 11:00 28 Skurups IBK P/F11 - Lomma FBC P11 Skurups Sparbank Arena
2022-03-20 12:00 28 Lomma FBC P11 - Lomma FBC P12-2 Skurups Sparbank Arena
2022-03-20 13:00 28 Lomma FBC P12-2 - Skurups IBK P/F11 Skurups Sparbank Arena
Omgång 29
2022-03-06 10:30 29 IBK Lund P10 LD - Malmhaug IBF P11 Lerbäckshallen A
2022-03-06 11:30 29 Malmhaug IBF P11 - Gårdarike IBK P11-13 Lerbäckshallen A
2022-03-06 12:30 29 Gårdarike IBK P11-13 - IBK Lund P10 LD Lerbäckshallen A
Omgång 30
2022-03-13 12:00 30 Höllvikens IBF P10 - Höllvikens IBF P12 Orange Gyahallen
2022-03-13 13:00 30 Höllvikens IBF P12 Orange - IBK Lund P11 S Gyahallen
2022-03-13 14:00 30 IBK Lund P11 S - Höllvikens IBF P10 Gyahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis