Spelprogram - Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjärreds IBK F11/12 Eddie Thordarson eddiethordarson@hotmail.com 0708-749902 Neongul/Svart/Svart
Gantofta IBK F11-2 Mattias Toft mattias.toft@icloud.com Rosa/Svart/Svart
Hofterups IBF F10-11 Ina Jarnekrantz m.jarnekrantz@hotmail.com 0709-479305 Svart/Svart/Svart
Häljarps SK F11/12 Maria Torpling miatorpling@hotmail.com 0734477123 Vit/Blå/Vit
IBK Landskrona F11/12 Maria Laurenius maria.laurenius@hotmail.com 073-4138178 Svart/Svart/Svart
IBK Lund F12/13 SÖ Andreas Von Barth andreasvonbarth@gmail.com 761060600 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IK Stanstad F10/11 Anna Henriksson henricssonanna@hotmail.com 070-331 82 41 Blå, Svart, Svart
Kävlinge IBK F10-14 Peter Larsson p.larsson83@gmail.com 0768606948 Röd/Svart/Svart
Lomma FBC F10-12 Neongrön, Svart, Svart
Malmö FBC F10/11 Yvonne Tingslund yvonne.tingslund@malmo.se 0736385836 Magenta/Svart/Svart
Palmstaden IK F11-13 Daniel Jönsson Dj@svarlifescience.com Svart/Svart/Svart
Vakant
Åkarps IBK F10/11 C Johan Månsson johanx.mansson@tetrapak.com 0733-362666 Blå, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 15:45 1 Bjärreds IBK F11/12 - Hofterups IBF F10-11 Bjärehovhallen
2021-10-23 16:30 1 Hofterups IBF F10-11 - Kävlinge IBK F10-14 Bjärehovhallen
2021-10-23 17:15 1 Kävlinge IBK F10-14 - Bjärreds IBK F11/12 Bjärehovhallen
Omgång 2
2021-10-16 14:00 2 IBK Lund F12/13 SÖ - Åkarps IBK F10/11 C Lerbäckshallen A
2021-10-16 15:00 2 Åkarps IBK F10/11 C - IBK Landskrona F11/12 Lerbäckshallen A
2021-10-16 16:00 2 IBK Landskrona F11/12 - IBK Lund F12/13 SÖ Lerbäckshallen A
Omgång 3
2021-10-16 10:00 3 Palmstaden IK F11-13 - Malmö FBC F10/11 Liljeskolan
2021-10-16 11:00 3 Malmö FBC F10/11 - Bjärreds IBK F11/12 Liljeskolan
2021-10-16 12:00 3 Bjärreds IBK F11/12 - Palmstaden IK F11-13 Liljeskolan
Omgång 4
2021-10-16 10:00 4 Lomma FBC F10-12 - Häljarps SK F11/12 Slättängshallen
2021-10-16 11:00 4 Häljarps SK F11/12 - Gantofta IBK F11-2 Slättängshallen
2021-10-16 12:00 4 Gantofta IBK F11-2 - Lomma FBC F10-12 Slättängshallen
Omgång 5
2021-11-13 09:00 5 IBK Landskrona F11/12 - Palmstaden IK F11-13 Landskrona Idrottshall
2021-11-13 10:00 5 Palmstaden IK F11-13 - Häljarps SK F11/12 Landskrona Idrottshall
2021-11-13 11:00 5 Häljarps SK F11/12 - IBK Landskrona F11/12 Landskrona Idrottshall
Omgång 6
2021-11-20 11:00 6 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F12/13 SÖ Bråhögshallen
2021-11-20 12:00 6 IBK Lund F12/13 SÖ - Lomma FBC F10-12 Bråhögshallen
2021-11-20 13:00 6 Lomma FBC F10-12 - IK Stanstad F10/11 Bråhögshallen
Omgång 7
2021-11-28 13:30 7 Malmö FBC F10/11 - IBK Lund F12/13 SÖ Kirsebergs Sporthall
2021-11-28 14:30 7 IBK Lund F12/13 SÖ - Kävlinge IBK F10-14 Kirsebergs Sporthall
2021-11-28 15:30 7 Kävlinge IBK F10-14 - Malmö FBC F10/11 Kirsebergs Sporthall
Omgång 8
2021-11-20 15:00 8 Hofterups IBF F10-11 - Bjärreds IBK F11/12 Lödde Idrottshall
2021-11-20 16:00 8 Bjärreds IBK F11/12 - Gantofta IBK F11-2 Lödde Idrottshall
2021-11-20 17:00 8 Gantofta IBK F11-2 - Hofterups IBF F10-11 Lödde Idrottshall
Omgång 9
2021-12-11 09:00 9 Gantofta IBK F11-2 - Hofterups IBF F10-11 Norrehedshallen
2021-12-11 10:00 9 Hofterups IBF F10-11 - Malmö FBC F10/11 Norrehedshallen
2021-12-11 11:00 9 Malmö FBC F10/11 - Gantofta IBK F11-2 Norrehedshallen
Omgång 10
2021-12-19 14:00 10 Häljarps SK F11/12 - IBK Lund F12/13 SÖ Häljarps Idrottshall
2021-12-19 15:00 10 IBK Lund F12/13 SÖ - Hofterups IBF F10-11 Häljarps Idrottshall
2021-12-19 16:00 10 Hofterups IBF F10-11 - Häljarps SK F11/12 Häljarps Idrottshall
Omgång 11
2021-12-05 12:30 11 Bjärreds IBK F11/12 - IBK Landskrona F11/12 Bjärehovhallen
2021-12-05 13:30 11 IBK Landskrona F11/12 - Lomma FBC F10-12 Bjärehovhallen
2021-12-05 14:30 11 Lomma FBC F10-12 - Bjärreds IBK F11/12 Bjärehovhallen
Omgång 12
2021-12-18 10:30 12 Kävlinge IBK F10-14 - Palmstaden IK F11-13 Korsbackahallen
2021-12-18 11:30 12 Palmstaden IK F11-13 - IK Stanstad F10/11 Korsbackahallen
2021-12-18 12:30 12 IK Stanstad F10/11 - Kävlinge IBK F10-14 Korsbackahallen
Omgång 13
2022-01-09 10:00 13 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F12/13 SÖ Lerbäckshallen A
2022-01-09 11:00 13 IBK Lund F12/13 SÖ - Bjärreds IBK F11/12 Lerbäckshallen A
2022-01-09 12:00 13 Bjärreds IBK F11/12 - IK Stanstad F10/11 Lerbäckshallen A
Omgång 14
2022-04-23 10:00 14 Häljarps SK F11/12 - IK Stanstad F10/11 Häljarps Idrottshall
2022-04-23 11:00 14 IK Stanstad F10/11 - Malmö FBC F10/11 Häljarps Idrottshall
2022-04-23 12:00 14 Malmö FBC F10/11 - Häljarps SK F11/12 Häljarps Idrottshall
Omgång 15
2022-01-22 10:30 15 Kävlinge IBK F10-14 - IBK Landskrona F11/12 Korsbackahallen
2022-01-22 11:30 15 IBK Landskrona F11/12 - Gantofta IBK F11-2 Korsbackahallen
2022-01-22 12:30 15 Gantofta IBK F11-2 - Kävlinge IBK F10-14 Korsbackahallen
Omgång 16
2022-01-15 10:00 16 Lomma FBC F10-12 - Hofterups IBF F10-11 Slättängshallen
2022-01-15 11:00 16 Hofterups IBF F10-11 - Palmstaden IK F11-13 Slättängshallen
2022-01-15 12:00 16 Palmstaden IK F11-13 - Lomma FBC F10-12 Slättängshallen
Omgång 17
2022-01-29 11:00 17 Palmstaden IK F11-13 - Häljarps SK F11/12 Söderslättshallen B
2022-01-29 12:00 17 Häljarps SK F11/12 - Hofterups IBF F10-11 Söderslättshallen B
2022-01-29 13:00 17 Hofterups IBF F10-11 - Palmstaden IK F11-13 Söderslättshallen B
Omgång 18
2022-02-05 13:00 18 Hofterups IBF F10-11 - Malmö FBC F10/11 Lödde Idrottshall
2022-02-05 14:00 18 Malmö FBC F10/11 - IBK Landskrona F11/12 Lödde Idrottshall
2022-02-05 15:00 18 IBK Landskrona F11/12 - Hofterups IBF F10-11 Lödde Idrottshall
Omgång 19
2022-01-29 12:00 19 IK Stanstad F10/11 - Bjärreds IBK F11/12 Bråhögshallen
2022-01-29 13:00 19 Bjärreds IBK F11/12 - Kävlinge IBK F10-14 Bråhögshallen
2022-01-29 14:00 19 Kävlinge IBK F10-14 - IK Stanstad F10/11 Bråhögshallen
Omgång 20
2022-01-29 12:30 20 IBK Lund F12/13 SÖ - Gantofta IBK F11-2 Vipeholmshallen
2022-01-29 13:30 20 Gantofta IBK F11-2 - Lomma FBC F10-12 Vipeholmshallen
2022-01-29 14:30 20 Lomma FBC F10-12 - IBK Lund F12/13 SÖ Vipeholmshallen
Omgång 21
2022-03-20 09:00 21 Bjärreds IBK F11/12 - Häljarps SK F11/12 Bjärehovhallen
2022-03-20 10:00 21 Häljarps SK F11/12 - Kävlinge IBK F10-14 Bjärehovhallen
2022-03-20 11:00 21 Kävlinge IBK F10-14 - Bjärreds IBK F11/12 Bjärehovhallen
Omgång 22
2022-04-09 13:00 22 Gantofta IBK F11-2 - IK Stanstad F10/11 Norrehedshallen
2022-04-09 14:00 22 IK Stanstad F10/11 - Hofterups IBF F10-11 Norrehedshallen
2022-04-09 15:00 22 Hofterups IBF F10-11 - Gantofta IBK F11-2 Norrehedshallen
Omgång 23
2022-03-05 09:00 23 IBK Landskrona F11/12 - Palmstaden IK F11-13 Landskrona Idrottshall
2022-03-05 10:00 23 Palmstaden IK F11-13 - IBK Lund F12/13 SÖ Landskrona Idrottshall
2022-03-05 11:00 23 IBK Lund F12/13 SÖ - IBK Landskrona F11/12 Landskrona Idrottshall
Omgång 24
2022-03-05 12:00 24 Malmö FBC F10/11 - Lomma FBC F10-12 Stadions Sporthall
2022-03-05 13:00 24 Lomma FBC F10-12 - Hofterups IBF F10-11 Stadions Sporthall
2022-03-05 14:00 24 Hofterups IBF F10-11 - Malmö FBC F10/11 Stadions Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis