Spelprogram - Newbody Pojk Medel B Vår-22

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P11 Christian Markling christian@markling.com 0704-455855 Lila/gul/Svart/Svart
FBC Partille P11 Vit Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0739029576 Svart/Svart/Svart
Frölunda IBK P11 Maria Gunnesson mariagunnesson@hotmail.com 0735117013 Svart, Svart, Röd
IBK Kungälv P11 Blå Joacim Olsson joacim.olsson@ibkkungalv.se 0708987700 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P11 Vit Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK P11 Blå Matthias Johansson matthias.johansson@plejd.com 0735062466 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindås Rasta IBK P11 Svart Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Svart/Svart/Turkosblå
Skår IBK P10/11 Markus Sande markus.sande@gmail.com Rosa/Svart/Rosa
Stenungsunds IBK P11 Magnus Tillander tillander@hotmail.com 0707416606 BlåSvart/ svart/ svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 10:30 1 Stenungsunds IBK P11 - Skår IBK P10/11 Casper Larsson, Hampus Räffling Stenungsund Arena
2022-01-15 13:20 1 Lindås Rasta IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Vit Nelly Cerina, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-16 12:30 1 IBK Kungälv P11 Blå - Landvetter IBK P11 Blå , Henrik Nordström Kastellegårdshallen
2022-01-16 14:00 1 Frölunda IBK P11 - Eken IBK P11 Flatåsskolan
Omgång 2
2022-01-22 10:00 2 Landvetter IBK P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart Tindra Bäckvall, Tuva Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2022-01-22 15:20 2 FBC Partille P11 Vit - Eken IBK P11 , Jesper Björklund Greter Qvisthallen
2022-01-23 10:10 2 IK Zenith P11 Vit - Frölunda IBK P11 Albin Durvik, Axel Szerszenski Björlanda Idrottshall
2022-01-23 12:30 2 IBK Kungälv P11 Blå - Stenungsunds IBK P11 Oscar Enbom, Isak Högstedt Kastellegårdshallen
Omgång 3
2022-01-29 09:00 3 Eken IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå Alfons Wikander, William Gunnarsson Ekenhallen 1
2022-01-30 09:00 3 IK Zenith P11 Vit - Skår IBK P10/11 Björlanda Idrottshall
2022-01-30 10:30 3 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Stenungsunds IBK P11 Lotte Engblom, Bianca Fall Askims Sporthall
2022-01-30 15:00 3 Frölunda IBK P11 - FBC Partille P11 Vit Axel Wigh, Leon Abelsson Skyttesskolan
Omgång 4
2022-02-05 10:30 4 Stenungsunds IBK P11 - Eken IBK P11 Hampus Räffling, William Skeppsdal Stenungsund Arena
2022-02-05 10:45 4 Landvetter IBK P11 Blå - FBC Partille P11 Vit , Adnan Tongur Pinntorps Idrottshall
2022-02-06 14:40 4 IBK Kungälv P11 Blå - IK Zenith P11 Vit Oscar Enbom, Isak Högstedt Munkegärdehallen
2022-02-06 17:00 4 Skår IBK P10/11 - Frölunda IBK P11 , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
Omgång 5
2022-02-26 11:20 5 FBC Partille P11 Vit - Stenungsunds IBK P11 Karolina Lindeberg, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-02-27 11:10 5 IK Zenith P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Svart Albin Durvik, Wilmer Eurén Björlanda Idrottshall
2022-02-27 13:30 5 Frölunda IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå Axel Wigh, Isak Larsson Skyttesskolan
2022-02-27 17:00 5 Skår IBK P10/11 - IBK Kungälv P11 Blå , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
Omgång 6
2022-03-05 10:00 6 Eken IBK P11 - IK Zenith P11 Vit Alice Hallström, Liah Flodell Ekenhallen 1
2022-03-05 14:30 6 Stenungsunds IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå Casper Larsson, Hampus Räffling Kyrkenorumsskolan
2022-03-05 16:10 6 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Skår IBK P10/11 , Anton Angervall Askims Sporthall
2022-03-06 12:30 6 IBK Kungälv P11 Blå - Frölunda IBK P11 , Selma Hadziselimovic Kastellegårdshallen
Omgång 7
2022-03-12 10:20 7 FBC Partille P11 Vit - IK Zenith P11 Vit Oscar Fränberg, Rasmus Jarnestål Qvisthallen
2022-03-13 13:30 7 Frölunda IBK P11 - Stenungsunds IBK P11 , Ej offentliggjord Skyttesskolan
2022-03-13 16:40 7 IBK Kungälv P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Svart , Alexander Frej Nolberg Munkegärdehallen
2022-03-13 17:00 7 Skår IBK P10/11 - Eken IBK P11 , Jesper Krantz Skepplanda Idrottshall
Omgång 8
2022-03-19 10:20 8 Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 Blå Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-03-19 11:20 8 FBC Partille P11 Vit - Skår IBK P10/11 Måns Bartilson Qvisthallen
2022-03-19 13:30 8 Lindås Rasta IBK P11 Svart - Frölunda IBK P11 Lotte Engblom, Nelly Cerina Askims Sporthall
2022-03-20 10:00 8 IK Zenith P11 Vit - Landvetter IBK P11 Blå Axel Szerszenski, Joel Rudanko Björlanda Idrottshall
Omgång 9
2022-03-26 09:00 9 Eken IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Svart Alicia Ilin Persson, Rebecca Blume Ekenhallen 1
2022-03-26 09:00 9 FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 Blå Elvira Palmer, Klara Öhrn Qvisthallen
2022-03-26 14:30 9 Stenungsunds IBK P11 - IK Zenith P11 Vit Hampus Räffling, William Skeppsdal Kyrkenorumsskolan
2022-03-26 15:00 9 Landvetter IBK P11 Blå - Skår IBK P10/11 Malvin Larsson Önnerödshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis