Spelprogram - Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (B) Jonas Engwall engwall.jonas@gmail.com 07332500873 Orange/Svart/Svart
Högalids IF Elisabet Wahl elisabet.wahl@milsbo.se 070-4478351 vit/blå/vit
Ingarö IF (A) Jonas Edvall jonas.edvall@gmail.com 0725-326782 Svart/Svart/Svart
Ingarö IF (B) Jonas Edvall jonas.edvall@gmail.com 0725-326782 Svart
Nacka IBK (A) Pernilla Tillberg Henkow pernilla_henkow@yahoo.se 0707199397 Vit/Svart/Vit
Skogås/Trångsunds IBK (B) Alexander Korling alexander.korling@gmail.com 070-773 67 16 Blå/Blå/Blå
Sköndals IK (B) Viktoria Johansson viknil@hotmail.com 0765256647 Blå/Svart/Svart
Sörskogens IF (B) Per Widell per@sorskogensif.se 0767626169 Röd/Röd/Svart
Sörskogens IF (C) Per Widell per@sorskogensif.se 0767626169 Röd/Röd/Svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Lena Gustafsson lena_lindgren18@hotmail.com 0706677978 svart/svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01   Uppskj. 1 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (B) Tullingehallen
2022-10-01 10:15 1 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sörskogens IF (C) Filip Hållander, Love Månsson Patrickson Strandhallen - Tyresö
2022-10-01 11:15 1 Ingarö IF (A) - Högalids IF Ilias Neffling, Sadjad Nima Ingarö Sporthall
2022-10-02 12:15 1 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Nacka IBK (A) Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Skogåshallen
Omgång 2
2022-10-08 11:15 2 Högalids IF - Skogås/Trångsunds IBK (B) Sezgin Youmer, Patrik Andersén Liljeholmshallen 1
2022-10-08 12:00 2 Nacka IBK (A) - FBI Tullinge (B) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Myrsjöskolan
2022-10-08   Uppskj. 2 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ingarö Sporthall
2022-10-09 13:15 2 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (B) Love Månsson Patrickson, Matilda Andersson Sköndalshallen
Omgång 3
2022-10-15 11:15 3 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka IBK (A) Cornelia Ichu, Jonas Jatko Strandhallen - Tyresö
2022-10-15 11:15 3 FBI Tullinge (B) - Högalids IF Filippa Wijnbladh, Amina Jerbi Tullingehallen
2022-10-15 11:15 3 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (C) Sara Lindquist, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2022-10-15 12:15 3 Ingarö IF (A) - Sköndals IK (B) Sara Lindquist, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
Omgång 4
2022-10-22 10:30 4 Högalids IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Matilda Andersson, Cornelia Ichu Liljeholmshallen 1
2022-10-23 11:15 4 Nacka IBK (A) - Ingarö IF (B) Christoffer Hellström, Julian Jacoel Ormingehallen
2022-10-23 12:00 4 Sörskogens IF (C) - Sörskogens IF (B) Jakob Jansson, Sixten Thorén Glömstahallen
2022-10-23 13:15 4 Sköndals IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ella Lassen Eriksson, Josefine Svensson Sköndalshallen
Omgång 5
2022-10-29 12:00 5 Ingarö IF (B) - Högalids IF Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-10-29 12:45 5 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (B) Jonas Holm, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-10-29 13:00 5 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (B) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-10-29 17:15 5 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF (C) Christoffer Hellström, Paulina Alzén Myrsjöskolan
Omgång 6
2022-11-12 14:30 6 Högalids IF - Nacka IBK (A) Isak Eriksson, Hanna Claesson Bandhagshallen
2022-11-13 11:45 6 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (A) Love Månsson Patrickson, Fredrik Åhlund Fleminghallen A
2022-11-13 14:15 6 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Aarre Hietanen, Rebecka Risberg Sköndalshallen
2022-12-04 11:45 6 Sörskogens IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Dan Helmfrid, Ludvig Ström Fleminghallen A
Omgång 7
2022-11-19 11:45 7 Högalids IF - Sörskogens IF (C) Ludvig Ström, Dan Helmfrid Liljeholmshallen 1
2022-11-19 12:00 7 Ingarö IF (B) - Sköndals IK (B) Mattias Dahlgren, Paulina Alzén Ingarö Sporthall
2022-11-19 14:00 7 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF (A) John Degerkvist, Love Månsson Patrickson Skogåshallen
2022-11-19 16:00 7 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF (B) Thomas Gjutarenäfve, Love Andersson Rikstenshallen
Omgång 8
2022-11-26 10:45 8 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B) Jacob Hult, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-11-27 09:30 8 Sörskogens IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Viggo Modigh, Adam Lönnborg Glömstahallen
2022-11-27 10:30 8 Sörskogens IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Viggo Modigh, Adam Lönnborg Glömstahallen
2022-11-27 11:15 8 Sköndals IK (B) - Nacka IBK (A) Petra Dynesius, Love Månsson Patrickson Sköndalshallen
Omgång 9
2022-12-03 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (A) Telma Nääs Strandhallen - Tyresö
2022-12-03 10:15 9 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Jonas Broström, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-12-03 10:15 9 Ingarö IF (B) - Sörskogens IF (B) Patrik Telland, Isak Eriksson Ingarö Sporthall
2022-12-03 10:30 9 Högalids IF - Sköndals IK (B) Hanna Claesson, Agaton Östlund Liljeholmshallen 1
Omgång 10
2022-12-10 11:00 10 Sörskogens IF (B) - Nacka IBK (A) Tomtbergahallen
2022-12-10 12:00 10 Sörskogens IF (C) - FBI Tullinge (B) Tomtbergahallen
2022-12-10 16:30 10 Ingarö IF (A) - Ingarö IF (B) Ingarö Sporthall
2022-12-11 11:45 10 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Skogåshallen
Omgång 11
2022-12-17 11:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) Strandhallen - Tyresö
2022-12-17 11:30 11 Högalids IF - Sörskogens IF (B) Liljeholmshallen 1
2022-12-17 12:15 11 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ingarö Sporthall
2022-12-17 16:15 11 Nacka IBK (A) - Ingarö IF (A) Myrsjöskolan
2022-12-18 10:15 11 Sköndals IK (B) - Sörskogens IF (C) Sköndalshallen
Omgång 12
2023-01-07 10:15 12 Högalids IF - Ingarö IF (A) Liljeholmshallen 1
2023-01-07 12:00 12 Sörskogens IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tomtbergahallen
2023-01-07 12:30 12 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2023-01-08 10:15 12 Nacka IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ormingehallen
Omgång 13
2023-01-14 10:45 13 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Högalids IF Skogåshallen
2023-01-14 11:15 13 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Ingarö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2023-01-14 11:45 13 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (A) Tullingehallen
2023-01-15 10:15 13 Sörskogens IF (B) - Sköndals IK (B) Kvarnbergshallen
Omgång 14
2023-01-21 09:30 14 Högalids IF - FBI Tullinge (B) Liljeholmshallen 1
2023-01-21 10:30 14 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (B) Kvarnbergshallen
2023-01-21 16:00 14 Nacka IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Myrsjöskolan
2023-01-22 10:00 14 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (A) Sköndalshallen
Omgång 15
2023-01-28 09:00 15 Ingarö IF (B) - Nacka IBK (A) Ingarö Sporthall
2023-01-28 09:30 15 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sköndals IK (B) Skogåshallen
2023-01-29 10:15 15 Sörskogens IF (B) - Sörskogens IF (C) Kvarnbergshallen
2023-01-29 11:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högalids IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 16
2023-02-04 09:30 16 Högalids IF - Ingarö IF (B) Liljeholmshallen 1
2023-02-04 09:45 16 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (A) Kvarnbergshallen
2023-02-04 10:45 16 Sörskogens IF (C) - Nacka IBK (A) Kvarnbergshallen
2023-02-05 13:00 16 Sköndals IK (B) - FBI Tullinge (B) Sköndalshallen
Omgång 17
2023-02-11 10:00 17 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (B) Skogåshallen
2023-02-11 12:30 17 Ingarö IF (A) - Sörskogens IF (C) Ingarö Sporthall
2023-02-11 13:15 17 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK (B) Strandhallen - Tyresö
2023-02-12 14:00 17 Nacka IBK (A) - Högalids IF Ormingehallen
Omgång 18
2023-02-18 09:45 18 Sörskogens IF (C) - Högalids IF Kvarnbergshallen
2023-02-18 11:15 18 Ingarö IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Ingarö Sporthall
2023-02-19 10:00 18 Sköndals IK (B) - Ingarö IF (B) Sköndalshallen
2023-02-19 10:30 18 Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
Omgång 19
2023-03-11 09:00 19 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Sörskogens IF (C) Skogåshallen
2023-03-11 11:15 19 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (A) Tullingehallen
2023-03-12 11:00 19 Nacka IBK (A) - Sköndals IK (B) Ormingehallen
2023-03-12 12:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sörskogens IF (B) Strandhallen - Tyresö
Omgång 20
2023-03-18 12:00 20 Skogås/Trångsunds IBK (B) - FBI Tullinge (B) Skogåshallen
2023-03-18 14:45 20 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Ingarö Sporthall
2023-03-19 10:15 20 Sköndals IK (B) - Högalids IF Sköndalshallen
2023-03-19 11:00 20 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B) Kvarnbergshallen
Omgång 21
2023-03-25 13:45 21 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B) Strandhallen - Tyresö
2023-03-25 14:15 21 FBI Tullinge (B) - Sörskogens IF (C) Tullingehallen
2023-03-25 14:30 21 Ingarö IF (B) - Ingarö IF (A) Ingarö Sporthall
2023-03-26 14:45 21 Nacka IBK (A) - Sörskogens IF (B) Ormingehallen
Omgång 22
2023-04-01 09:00 22 Ingarö IF (A) - Nacka IBK (A) Ingarö Sporthall
2023-04-01 09:45 22 Sörskogens IF (B) - Högalids IF Kvarnbergshallen
2023-04-01 10:00 22 Skogås/Trångsunds IBK (B) - Ingarö IF (B) Skogåshallen
2023-04-01 10:45 22 Sörskogens IF (C) - Sköndals IK (B) Kvarnbergshallen
2023-04-01 14:00 22 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Tullingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis