Spelprogram - Herrar Division 4 NordVästra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Forserums IF Grön, Vit, Vit
Forsheda IF Jörgen Andersson jorgenandersson3@hotmail.com 070-799 74 16 Blå/Vit, Blå, Blå
Hestra Skid O SK Simon Löf simonlof@live.se 0703820286 Blå, Vit, Blå
Husqvarna IK B John Haglund johnh75@hotmail.se 0707796620 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 0767676283 röd/röd/röd
Månsarps IBK B Marcus Lundin smackmannen@hotmail.com Lila, Vit, Vit
S/W 2010 IBK Henrik Nykvist henriknyqvist@hotmail.com 070-8751608 Svart/svart/svart
Skillingaryds IK Elias Heijel heijel10@gmail.com 0730394747 Röd/svart, Svart, Svart
Sportklubben Beduinerna Peter Gudbrand peter@beduinerna.se 0730-742900 Svart, Svart, Svart
Tenhults IF B Niclas Palm niclas.palm@gmail.com 0724422256 Svart, Svart, Svart
Westbo IBK Tony Stenkvist tony.stenkvist@telia.com 0705-235931 Gul, Svart, Svart / Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-07 19:30 1 Tenhults IF B - Forsheda IF Tenhults Sporthall
2022-10-07 19:45 1 Westbo IBK - Skillingaryds IK Gislaveds Sporthall A/B-hall
2022-10-07 20:00 1 Månsarps IBK B - Sportklubben Beduinerna Norrahammars Sporthall
2022-10-08 16:30 1 Husqvarna IK B - Hestra Skid O SK Huskvarna Sporthall A
2022-10-09 11:00 1 S/W 2010 IBK - Forserums IF Vrigstad Sporthall
Omgång 2
2022-10-01 13:00 2 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Tenhults IF B 8 - 3 Arenan - Jönköpings Idrottshus 67
2022-10-14 19:00 2 Forsheda IF - Månsarps IBK B Forsheda Sporthall
2022-10-14 19:30 2 Hestra Skid O SK - S/W 2010 IBK Hestra Sporthall
2022-10-15 14:00 2 Forserums IF - Westbo IBK Forserums Sporthall
2022-10-15 16:00 2 Skillingaryds IK - Husqvarna IK B Skillingaryds Arena
Omgång 3
2022-10-21 19:00 3 S/W 2010 IBK - Forsheda IF Vrigstad Sporthall
2022-10-21 19:30 3 Tenhults IF B - Forserums IF Tenhults Sporthall
2022-10-21 19:45 3 Westbo IBK - Sportklubben Beduinerna Gislaveds Sporthall A/B-hall
2022-10-21 20:00 3 Månsarps IBK B - Skillingaryds IK Norrahammars Sporthall
2022-10-22 15:00 3 Husqvarna IK B - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Huskvarna Sporthall A
Omgång 4
4 Sportklubben Beduinerna - Tenhults IF B Tenhults Sporthall
2022-10-25 19:00 4 Forserums IF - Husqvarna IK B Forserums Sporthall
2022-10-27 19:30 4 Hestra Skid O SK - Westbo IBK Hestra Sporthall
2022-10-27 20:00 4 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Månsarps IBK B Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-10-27 20:00 4 Skillingaryds IK - S/W 2010 IBK Skillingaryds Arena
Omgång 5
2022-10-28 19:30 5 Tenhults IF B - Skillingaryds IK Tenhults Sporthall
2022-10-29 14:00 5 Westbo IBK - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Smålandsstenars Sporthall
2022-10-30 11:00 5 Husqvarna IK B - Forsheda IF Huskvarna Sporthall A
2022-10-30 11:00 5 S/W 2010 IBK - Sportklubben Beduinerna Vrigstad Sporthall
2022-10-30 16:30 5 Månsarps IBK B - Hestra Skid O SK Norrahammars Sporthall
Omgång 6
2022-11-04 19:00 6 Forsheda IF - Westbo IBK Forsheda Sporthall
2022-11-04 19:00 6 S/W 2010 IBK - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Vrigstad Sporthall
2022-11-04 19:30 6 Sportklubben Beduinerna - Husqvarna IK B Tenhults Sporthall
2022-11-04 19:30 6 Hestra Skid O SK - Tenhults IF B Hestra Sporthall
2022-11-05 14:00 6 Forserums IF - Månsarps IBK B Forserums Sporthall
Omgång 7
2022-11-11 19:00 7 Hestra Skid O SK - Skillingaryds IK Hestra Sporthall
2022-11-11 19:30 7 Sportklubben Beduinerna - Forsheda IF Tenhults Sporthall
2022-11-11 20:00 7 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Forserums IF Arenan - Jönköpings Idrottshus
2022-11-12 16:00 7 Husqvarna IK B - Westbo IBK Huskvarna Sporthall A
2022-11-12 17:30 7 Tenhults IF B - Månsarps IBK B Tenhults Sporthall
Omgång 8
2022-11-18 19:00 8 S/W 2010 IBK - Husqvarna IK B Vrigstad Sporthall
2022-11-18 20:00 8 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Sportklubben Beduinerna Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-11-19 14:00 8 Forserums IF - Hestra Skid O SK Forserums Sporthall
2022-11-19 16:00 8 Skillingaryds IK - Forsheda IF Skillingaryds Arena
2022-11-20 14:00 8 Westbo IBK - Tenhults IF B Gislaveds Sporthall A/B-hall
Omgång 9
2022-12-02 19:00 9 Forsheda IF - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Forsheda Sporthall
2022-12-02 19:30 9 Hestra Skid O SK - Sportklubben Beduinerna Hestra Sporthall
2022-12-02 19:45 9 Westbo IBK - S/W 2010 IBK Smålandsstenars Sporthall
2022-12-03 14:00 9 Skillingaryds IK - Forserums IF Skillingaryds Arena
2022-12-04 14:00 9 Husqvarna IK B - Månsarps IBK B Huskvarna Sporthall A
Omgång 10
2022-12-09 19:00 10 Forsheda IF - Forserums IF Forsheda Sporthall
2022-12-09 19:30 10 Sportklubben Beduinerna - Skillingaryds IK Tenhults Sporthall
2022-12-09 20:00 10 Månsarps IBK B - Westbo IBK Norrahammars Sporthall
2022-12-11 17:00 10 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Hestra Skid O SK Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-12-11 18:00 10 Tenhults IF B - S/W 2010 IBK Tenhults Sporthall
Omgång 11
2022-12-16 19:00 11 Hestra Skid O SK - Forsheda IF Hestra Sporthall
2022-12-16 19:30 11 Sportklubben Beduinerna - Forserums IF Tenhults Sporthall
2022-12-17 16:00 11 Skillingaryds IK - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Skillingaryds Arena
2022-12-18 11:00 11 S/W 2010 IBK - Månsarps IBK B Vrigstad Sporthall
2022-12-18 11:45 11 Husqvarna IK B - Tenhults IF B Huskvarna Sporthall A
Omgång 12
2023-01-06 19:30 12 Hestra Skid O SK - Husqvarna IK B Hestra Sporthall
2023-01-07 14:00 12 Forserums IF - S/W 2010 IBK Forserums Sporthall
2023-01-07 16:00 12 Skillingaryds IK - Westbo IBK Skillingaryds Arena
2023-01-07 16:00 12 Forsheda IF - Tenhults IF B Forsheda Sporthall
2023-01-08 11:30 12 Sportklubben Beduinerna - Månsarps IBK B Tenhults Sporthall
Omgång 13
2023-01-13 19:30 13 Husqvarna IK B - Skillingaryds IK Fagerslätt Idrottshall
2023-01-13 19:30 13 Tenhults IF B - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Tenhults Sporthall
2023-01-13 20:00 13 Månsarps IBK B - Forsheda IF Norrahammars Sporthall
2023-01-14 15:00 13 S/W 2010 IBK - Hestra Skid O SK Vrigstad Sporthall
2023-01-15 13:00 13 Westbo IBK - Forserums IF Smålandsstenars Sporthall
Omgång 14
2023-01-20 19:00 14 Forsheda IF - S/W 2010 IBK Forsheda Sporthall
2023-01-20 19:30 14 Sportklubben Beduinerna - Westbo IBK Tenhults Sporthall
2023-01-21 14:00 14 Forserums IF - Tenhults IF B Forserums Sporthall
2023-01-21 16:00 14 Skillingaryds IK - Månsarps IBK B Skillingaryds Arena
2023-01-22 16:00 14 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Husqvarna IK B Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 15
2023-01-24 20:00 15 Månsarps IBK B - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Norrahammars Sporthall
2023-01-25 19:00 15 S/W 2010 IBK - Skillingaryds IK Vrigstad Sporthall
2023-01-25 20:00 15 Husqvarna IK B - Forserums IF Huskvarna Sporthall A
2023-01-26 19:45 15 Westbo IBK - Hestra Skid O SK Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-01-26 20:00 15 Tenhults IF B - Sportklubben Beduinerna Tenhults Sporthall
Omgång 16
2023-01-27 19:00 16 Forsheda IF - Husqvarna IK B Forsheda Sporthall
2023-01-27 19:30 16 Hestra Skid O SK - Månsarps IBK B Hestra Sporthall
2023-01-27 19:30 16 Sportklubben Beduinerna - S/W 2010 IBK Tenhults Sporthall
2023-01-28 16:00 16 Skillingaryds IK - Tenhults IF B Skillingaryds Arena
2023-01-29 17:00 16 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Westbo IBK Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 17
2023-02-03 19:30 17 Tenhults IF B - Hestra Skid O SK Tenhults Sporthall
2023-02-03 20:00 17 Månsarps IBK B - Forserums IF Norrahammars Sporthall
2023-02-05 11:00 17 Westbo IBK - Forsheda IF Smålandsstenars Sporthall
2023-02-05 16:30 17 Husqvarna IK B - Sportklubben Beduinerna Huskvarna Sporthall A
2023-02-05 17:00 17 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - S/W 2010 IBK Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 18
2023-02-10 19:00 18 Forsheda IF - Sportklubben Beduinerna Forsheda Sporthall
2023-02-10 19:45 18 Westbo IBK - Husqvarna IK B Gislaveds Sporthall A/B-hall
2023-02-11 14:00 18 Forserums IF - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Forserums Sporthall
2023-02-11 15:00 18 Månsarps IBK B - Tenhults IF B Norrahammars Sporthall
2023-02-11 15:00 18 Skillingaryds IK - Hestra Skid O SK Skillingaryds Arena
Omgång 19
2023-02-17 19:00 19 Forsheda IF - Skillingaryds IK Forsheda Sporthall
2023-02-24 19:30 19 Husqvarna IK B - S/W 2010 IBK Huskvarna Sporthall A
2023-02-24 19:30 19 Hestra Skid O SK - Forserums IF Hestra Sporthall
2023-02-24 19:30 19 Sportklubben Beduinerna - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Tenhults Sporthall
2023-02-25 16:00 19 Tenhults IF B - Westbo IBK Tenhults Sporthall
Omgång 20
2023-03-03 19:30 20 Sportklubben Beduinerna - Hestra Skid O SK Tenhults Sporthall
2023-03-04 14:00 20 Forserums IF - Skillingaryds IK Forserums Sporthall
2023-03-04 15:00 20 S/W 2010 IBK - Westbo IBK Vrigstad Sporthall
2023-03-04 17:00 20 Månsarps IBK B - Husqvarna IK B Norrahammars Sporthall
2023-03-04 17:00 20 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Forsheda IF Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 21
2023-03-10 19:30 21 Hestra Skid O SK - Jönköpings IK Utveckling DIV 4 Hestra Sporthall
2023-03-11 14:00 21 Forserums IF - Forsheda IF Forserums Sporthall
2023-03-11 15:00 21 Skillingaryds IK - Sportklubben Beduinerna Skillingaryds Arena
2023-03-12 13:00 21 Westbo IBK - Månsarps IBK B Smålandsstenars Sporthall
2023-03-12 13:00 21 S/W 2010 IBK - Tenhults IF B Vrigstad Sporthall
Omgång 22
2023-03-18 14:00 22 Forserums IF - Sportklubben Beduinerna Forserums Sporthall
2023-03-18 16:00 22 Forsheda IF - Hestra Skid O SK Forsheda Sporthall
2023-03-18 17:00 22 Jönköpings IK Utveckling DIV 4 - Skillingaryds IK Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-03-19 13:00 22 Tenhults IF B - Husqvarna IK B Tenhults Sporthall
2023-03-19 13:00 22 Månsarps IBK B - S/W 2010 IBK Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis