Spelprogram - Pantamera Flickor Division 6

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS F11-F12 Vit Per Åström perastrom@telia.com 0702070810 Blå, Blå, Blå
Höglands AIF F12 Malin Palmér malin.palmer@telia.com 073-8077474 Vit, Svart, Vit
IBK Härnösand F12-13 Blå Andreas Lindstedt alindstedt@hotmail.se 070-3509883 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IBK Härnösand F12-13 Vit Andreas Lindstedt alindstedt@hotmail.se 070-3509883 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Jäbo IK F12 Rosa Anna Branthsson annabranthsson@hotmail.com 073-1502609 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Jäbo IK F12 Svart Anna Branthsson annabranthsson@hotmail.com 073-1502609 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Moälvens IBK F12 Sofia Winternell sofia.winternell@hotmail.com 076-1498773 Orange/Svart/Svart
SKB Sundsvall IF F12 Magnus Svensson 1 svens_son10@hotmail.com 076-0450026 Vit, Svart, Vit
Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Sara Jonsson sarajonsson11@outlook.com 0703086425 Orange, Svart, orange
Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Erika Moll erika.moll@filmvasternorrland.se 0706478200 Orange, Svart, orange
Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Linda Sahlin linda.olafsen.79@hotmail.com 0703456778 Orange, Svart, orange
Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Linda Sahlin linda.olafsen.79@hotmail.com 0703456778 Orange, Svart, orange
Timrå IBC F11-12 Emil Flordal flordal_emil@hotmail.com 0703125105 Röd/svart randig, Svart, Svart
Vakant
Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Maria Wallenius wallenius.maria@gmail.com 0727340819 Röd, Svart, Röd
Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Maria Wallenius wallenius.maria@gmail.com 0727340819 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:00 1 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Victor Ceder, Casper Amrén Timrå Sporthall
2023-10-21 10:00 1 SKB Sundsvall IF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Victor Ceder, Casper Amrén Timrå Sporthall
2023-10-21 11:00 1 G/K IBS F11-F12 Vit - Jäbo IK F12 Rosa , Kathrine-Louise Näslund Ängetskolan
2023-10-21 11:00 1 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Victor Ceder, Casper Amrén Timrå Sporthall
2023-10-21 12:00 1 Höglands AIF F12 - Jäbo IK F12 Svart , Kathrine-Louise Näslund Ängetskolan
2023-10-21 12:00 1 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - SKB Sundsvall IF F12 Kevin Sjöberg, Samuel Holm Timrå Sporthall
2023-10-21 13:00 1 Moälvens IBK F12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-21 13:00 1 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit Kevin Sjöberg, Samuel Holm Timrå Sporthall
2023-10-21 14:00 1 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - G/K IBS F11-F12 Vit Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-21 14:00 1 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - IBK Härnösand F12-13 Blå Kevin Sjöberg, Samuel Holm Timrå Sporthall
2023-10-21 15:00 1 Jäbo IK F12 Rosa - Höglands AIF F12 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-21 15:00 1 Timrå IBC F11-12 - SKB Sundsvall IF F12 William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2023-10-21 16:00 1 Jäbo IK F12 Svart - Moälvens IBK F12 Kathrine-Louise Näslund, Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-21 16:00 1 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - IBK Härnösand F12-13 Vit William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2023-10-21 17:00 1 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart , Jazlynne-Anne Näslund Ängetskolan
2023-10-21 17:00 1 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
Omgång 2
2023-10-29 09:00 2 Jäbo IK F12 Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 09:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Cicilia Nyberg, Victor Ceder Baldershallen 5
2023-10-29 09:55 2 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - IBK Härnösand F12-13 Blå Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 10:00 2 SKB Sundsvall IF F12 - Höglands AIF F12 Cicilia Nyberg, Victor Ceder Baldershallen 5
2023-10-29 10:50 2 Jäbo IK F12 Rosa - IBK Härnösand F12-13 Vit Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Husum
2023-10-29 11:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - G/K IBS F11-F12 Vit Cicilia Nyberg, Victor Ceder Baldershallen 5
2023-10-29 11:45 2 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Timrå IBC F11-12 Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Husum
2023-10-29 12:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Moälvens IBK F12 Wille Lundbäck, Markus Sjöholm Baldershallen 5
2023-10-29 12:40 2 Jäbo IK F12 Svart - IBK Härnösand F12-13 Blå Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 13:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Höglands AIF F12 Wille Lundbäck, Markus Sjöholm Baldershallen 5
2023-10-29 13:35 2 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - IBK Härnösand F12-13 Vit Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 14:00 2 SKB Sundsvall IF F12 - G/K IBS F11-F12 Vit Wille Lundbäck, Markus Sjöholm Baldershallen 5
2023-10-29 14:30 2 Jäbo IK F12 Rosa - Timrå IBC F11-12 Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Husum
2023-10-29 15:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Moälvens IBK F12 Wille Lundbäck, Benjamin Grönlund Baldershallen 5
2023-10-29 15:25 2 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - IBK Härnösand F12-13 Blå Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Husum
2023-10-29 16:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Höglands AIF F12 Simon Söder, Benjamin Grönlund Baldershallen 5
2023-10-29 16:20 2 Jäbo IK F12 Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 17:00 2 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - G/K IBS F11-F12 Vit Simon Söder, Benjamin Grönlund Baldershallen 5
2023-10-29 17:15 2 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Timrå IBC F11-12 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Husum
2023-10-29 18:00 2 SKB Sundsvall IF F12 - Moälvens IBK F12 Simon Söder, Benjamin Grönlund Baldershallen 5
Omgång 3
2023-11-11 09:00 3 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Jäbo IK F12 Rosa Håkan Berglund, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-11 09:55 3 Moälvens IBK F12 - Höglands AIF F12 Håkan Berglund, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-11 10:50 3 Jäbo IK F12 Rosa - SKB Sundsvall IF F12 Emil Ekman, Emil Sahlen Ängetskolan
2023-11-11 11:45 3 G/K IBS F11-F12 Vit - Jäbo IK F12 Svart Emil Ekman, Emil Sahlen Ängetskolan
2023-11-11 12:40 3 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - SKB Sundsvall IF F12 Emil Sahlen, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-11 13:35 3 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Jäbo IK F12 Rosa Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-11 14:30 3 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Jäbo IK F12 Svart Emil Ekman, Emil Sahlen Ängetskolan
2023-11-11 15:20 3 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - SKB Sundsvall IF F12 Emil Ekman, Emil Sahlen Ängetskolan
2023-11-11 16:15 3 Höglands AIF F12 - G/K IBS F11-F12 Vit Nathalie Lindblom, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-11 17:10 3 Moälvens IBK F12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Hanna Lundin, Jonathan Fisher Ängetskolan
2023-11-18 10:00 3 IBK Härnösand F12-13 Blå - Timrå IBC F11-12 Jonathan Fisher, Filip Dahlberg-Sjölund Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 11:00 3 IBK Härnösand F12-13 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Filip Dahlberg-Sjölund, Jazlynne-Anne Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 12:00 3 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Filip Dahlberg-Sjölund, Jonathan Fisher Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 13:00 3 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Jonathan Fisher, Jazlynne-Anne Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 14:00 3 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Filip Dahlberg-Sjölund, Jazlynne-Anne Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 15:00 3 IBK Härnösand F12-13 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Jonathan Fisher, Filip Dahlberg-Sjölund Landgrenshallen (Plan A)
2023-11-18 16:00 3 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Jonathan Fisher, Jazlynne-Anne Näslund Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 4
2023-11-25 09:00 4 Jäbo IK F12 Rosa - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Emil Ekman, Lukas Palmkvist Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 09:15 4 Timrå IBC F11-12 - Moälvens IBK F12 Casper Amrén, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2023-11-25 09:55 4 Jäbo IK F12 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Emil Ekman, Lukas Palmkvist Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 10:10 4 IBK Härnösand F12-13 Blå - G/K IBS F11-F12 Vit Casper Amrén, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2023-11-25 10:50 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Jazlynne-Anne Näslund, Filip Dahlberg-Sjölund Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 11:05 4 IBK Härnösand F12-13 Vit - Höglands AIF F12 Casper Amrén, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2023-11-25 11:45 4 Jäbo IK F12 Rosa - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange , Casper Östman Robé Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 12:00 4 IBK Härnösand F12-13 Blå - Moälvens IBK F12 Casper Amrén, Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 12:40 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Casper Östman Robé Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 12:55 4 IBK Härnösand F12-13 Vit - G/K IBS F11-F12 Vit Casper Amrén, Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 13:35 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Casper Östman Robé Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 13:50 4 Timrå IBC F11-12 - Höglands AIF F12 Casper Amrén, Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 14:30 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Emil Ekman, Jazlynne-Anne Näslund Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 14:45 4 IBK Härnösand F12-13 Vit - Moälvens IBK F12 , Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 15:25 4 Jäbo IK F12 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Emil Ekman, Lukas Palmkvist Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 15:40 4 Timrå IBC F11-12 - G/K IBS F11-F12 Vit , Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 16:20 4 Jäbo IK F12 Rosa - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Emil Ekman, Lukas Palmkvist Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 16:35 4 IBK Härnösand F12-13 Blå - Höglands AIF F12 , Kevin Sjöberg Timrå Sporthall
2023-11-25 17:15 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Jazlynne-Anne Näslund, Matilda Öhlén Höglandshallen Örnsköldsvik
2023-11-25 18:10 4 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Jazlynne-Anne Näslund, Matilda Öhlén Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 5
2023-12-02 09:00 5 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 10:00 5 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 11:00 5 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Casper Amrén, Victor Ceder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 12:00 5 IBK Härnösand F12-13 Vit - Timrå IBC F11-12 Benjamin Grönlund, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 13:00 5 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - IBK Härnösand F12-13 Blå Benjamin Grönlund, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 14:00 5 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit Ludvig Callhammar, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 15:00 5 Timrå IBC F11-12 - IBK Härnösand F12-13 Blå Ludvig Callhammar, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-02 16:00 5 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Ludvig Callhammar, Simon Söder Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-12-03 09:30 5 Moälvens IBK F12 - G/K IBS F11-F12 Vit Casper Östman Robé, Nour Keswani Nolaskolan
2023-12-03 10:30 5 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Höglands AIF F12 Casper Östman Robé, Nour Keswani Nolaskolan
2023-12-03 11:30 5 Jäbo IK F12 Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Nolaskolan
2023-12-03 12:30 5 Moälvens IBK F12 - Jäbo IK F12 Rosa Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Nolaskolan
2023-12-03 13:30 5 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - G/K IBS F11-F12 Vit Jonathan Fisher, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2023-12-03 14:30 5 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Höglands AIF F12 Jonathan Fisher, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
2023-12-03 15:30 5 Jäbo IK F12 Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Jonathan Fisher, Jazlynne-Anne Näslund Nolaskolan
Omgång 6
2023-12-16 09:00 6 Jäbo IK F12 Rosa - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Nour Keswani, Mohamed Khalil Geneskolan
2023-12-16 09:55 6 Jäbo IK F12 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Nour Keswani, Mohamed Khalil Geneskolan
2023-12-16 10:50 6 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Mohamed Khalil, Khabat Khalil Geneskolan
2023-12-16 11:45 6 Moälvens IBK F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Nour Keswani, Khabat Khalil Geneskolan
2023-12-16 12:40 6 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Nour Keswani, Mohamed Khalil Geneskolan
2023-12-16 13:35 6 G/K IBS F11-F12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Khabat Khalil, Mohamed Khalil Geneskolan
2023-12-16 14:30 6 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Mohamed Khalil, Khabat Khalil Geneskolan
2023-12-16 15:25 6 Jäbo IK F12 Svart - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Nour Keswani, Khabat Khalil Geneskolan
2023-12-16 16:20 6 Moälvens IBK F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Nour Keswani, Mohamed Khalil Geneskolan
2023-12-16 17:15 6 G/K IBS F11-F12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Håkan Berglund, Khabat Khalil Geneskolan
2023-12-16 18:10 6 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Victor Ceder, Håkan Berglund Geneskolan
Omgång 7
2024-01-14 09:00 7 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Jonathan Fisher, Nour Keswani Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 10:00 7 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Jäbo IK F12 Rosa Mohamed Khalil, Khabat Khalil Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 11:00 7 Timrå IBC F11-12 - Jäbo IK F12 Svart Leo Agudelo, Jonathan Fisher Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 12:00 7 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Nour Keswani, Mohamed Khalil Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 13:00 7 IBK Härnösand F12-13 Vit - Timrå IBC F11-12 Khabat Khalil, Leo Agudelo Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 14:00 7 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Jäbo IK F12 Svart Jonathan Fisher, Mohamed Khalil Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 15:00 7 IBK Härnösand F12-13 Blå - Jäbo IK F12 Rosa Nour Keswani, Leo Agudelo Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 16:00 7 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit Jonathan Fisher, Khabat Khalil Landgrenshallen (Plan A)
2024-01-14 17:00 7 Jäbo IK F12 Svart - IBK Härnösand F12-13 Blå Leo Agudelo, Mohamed Khalil Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 8
2024-01-20 09:00 8 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Timrå IBC F11-12 William Karlström Risarp, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 10:00 8 Jäbo IK F12 Rosa - G/K IBS F11-F12 Vit Nour Keswani, Mohamed Khalil Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 10:00 8 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - IBK Härnösand F12-13 Blå William Karlström Risarp, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 11:00 8 Jäbo IK F12 Svart - Höglands AIF F12 Mohamed Khalil, Khabat Khalil Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 11:00 8 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Wille Lundbäck, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 12:00 8 Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd - Moälvens IBK F12 Khabat Khalil, Mohamed Khalil Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 12:00 8 IBK Härnösand F12-13 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Wille Lundbäck, Kevin Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 13:00 8 G/K IBS F11-F12 Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 13:00 8 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Simon Söder, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 14:00 8 Höglands AIF F12 - Jäbo IK F12 Rosa Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 14:00 8 IBK Härnösand F12-13 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Simon Söder, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 15:00 8 Moälvens IBK F12 - Jäbo IK F12 Svart Jazlynne-Anne Näslund, Jonathan Fisher Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 15:00 8 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Timrå IBC F11-12 Simon Söder, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-01-20 16:00 8 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Holly Strindlund, Jonathan Fisher Höglandshallen Örnsköldsvik
2024-01-20 16:00 8 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Simon Söder, Adam Hoek Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 9
2024-02-03 09:00 9 G/K IBS F11-F12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-02-03 10:00 9 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-02-03 11:00 9 Moälvens IBK F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Nour Keswani, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-02-03 12:00 9 G/K IBS F11-F12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Leo Agudelo, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-03 13:00 9 Moälvens IBK F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Leo Agudelo, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-03 14:00 9 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Leo Agudelo, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-03 15:00 9 Moälvens IBK F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Nour Keswani, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-02-03 16:00 9 G/K IBS F11-F12 Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-02-03 17:00 9 Höglands AIF F12 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Jazlynne-Anne Näslund, Holly Strindlund Nolaskolan
2024-02-18 09:00 9 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 09:55 9 Timrå IBC F11-12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 10:50 9 IBK Härnösand F12-13 Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 11:45 9 IBK Härnösand F12-13 Blå - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 12:40 9 Timrå IBC F11-12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 13:35 9 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 14:30 9 Timrå IBC F11-12 - Jäbo IK F12 Rosa Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 15:25 9 IBK Härnösand F12-13 Vit - Jäbo IK F12 Svart Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 16:20 9 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Jäbo IK F12 Rosa Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 17:15 9 IBK Härnösand F12-13 Blå - Jäbo IK F12 Svart Landgrenshallen (Plan A)
2024-02-18 18:10 9 IBK Härnösand F12-13 Vit - Jäbo IK F12 Rosa Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 10
2024-02-10 10:00 10 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Jäbo IK F12 Svart Jonathan Fisher, Mohamed Khalil Husum
2024-02-10 11:00 10 Jäbo IK F12 Rosa - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Mohamed Khalil, Leo Agudelo Husum
2024-02-10 12:00 10 Höglands AIF F12 - Moälvens IBK F12 Leo Agudelo, Jonathan Fisher Husum
2024-02-10 13:00 10 Jäbo IK F12 Svart - G/K IBS F11-F12 Vit Leo Agudelo, Mohamed Khalil Husum
2024-02-10 14:00 10 Jäbo IK F12 Rosa - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Mohamed Khalil, Leo Agudelo Husum
2024-02-10 15:00 10 Jäbo IK F12 Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Jonathan Fisher, Mohamed Khalil Husum
2024-02-10 16:00 10 G/K IBS F11-F12 Vit - Höglands AIF F12 Jonathan Fisher, Mohamed Khalil Husum
2024-02-10 17:00 10 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Moälvens IBK F12 Leo Agudelo, Mohamed Khalil Husum
2024-02-11 09:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - IBK Härnösand F12-13 Vit Ludvig Callhammar, Victor Ceder Skönsbergshallen
2024-02-11 10:00 10 Timrå IBC F11-12 - IBK Härnösand F12-13 Blå Victor Ceder, Ludvig Callhammar Skönsbergshallen
2024-02-11 11:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - IBK Härnösand F12-13 Vit Ludvig Callhammar, Simon Söder Skönsbergshallen
2024-02-11 12:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Ludvig Callhammar, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-02-11 13:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - IBK Härnösand F12-13 Blå Victor Ceder, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-02-11 14:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Timrå IBC F11-12 Victor Ceder, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-02-11 15:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - IBK Härnösand F12-13 Vit Simon Söder, Adam Hoek Skönsbergshallen
2024-02-11 16:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Simon Söder, Adam Hoek Skönsbergshallen
2024-02-11 17:00 10 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - IBK Härnösand F12-13 Blå Simon Söder, Adam Hoek Skönsbergshallen
Omgång 11
2024-01-28 09:00 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Jäbo IK F12 Rosa Victor Ceder, Benjamin Grönlund Skönsbergshallen
2024-01-28 09:55 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Jäbo IK F12 Svart Kevin Sjöberg, Benjamin Grönlund Skönsbergshallen
2024-01-28 10:50 11 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Jäbo IK F12 Rosa Kevin Sjöberg, Benjamin Grönlund Skönsbergshallen
2024-01-28 11:45 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Jäbo IK F12 Svart Simon Söder, Benjamin Grönlund Skönsbergshallen
2024-01-28 12:40 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Jäbo IK F12 Rosa Samuel Holm, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-01-28 13:35 11 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Jäbo IK F12 Svart Samuel Holm, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-01-28 14:30 11 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Samuel Holm, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-01-28 15:25 11 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Samuel Holm, Kevin Sjöberg Skönsbergshallen
2024-01-28 16:20 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Skönsbergshallen
2024-01-28 17:15 11 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Skönsbergshallen
2024-01-28 18:10 11 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd William Karlström Risarp, Ludvig Callhammar Skönsbergshallen
2024-02-24 09:00 11 G/K IBS F11-F12 Vit - IBK Härnösand F12-13 Blå Mohamed Khalil, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-24 10:00 11 Höglands AIF F12 - IBK Härnösand F12-13 Vit Mohamed Khalil, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-24 11:00 11 Moälvens IBK F12 - Timrå IBC F11-12 Holly Strindlund, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-24 12:00 11 Höglands AIF F12 - IBK Härnösand F12-13 Blå Holly Strindlund, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-02-24 13:00 11 Moälvens IBK F12 - IBK Härnösand F12-13 Vit Holly Strindlund, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-02-24 14:00 11 G/K IBS F11-F12 Vit - Timrå IBC F11-12 Holly Strindlund, Mohamed Khalil Nolaskolan
2024-02-24 15:00 11 Moälvens IBK F12 - IBK Härnösand F12-13 Blå Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Nolaskolan
2024-02-24 16:00 11 G/K IBS F11-F12 Vit - IBK Härnösand F12-13 Vit Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Nolaskolan
2024-02-24 17:00 11 Höglands AIF F12 - Timrå IBC F11-12 Casper Östman Robé, Jonathan Fisher Nolaskolan
Omgång 12
2024-03-17 09:00 12 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - IBK Härnösand F12-13 Vit Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 09:30 12 G/K IBS F11-F12 Vit - Moälvens IBK F12 Holly Strindlund, Håkan Berglund Nolaskolan
2024-03-17 10:00 12 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 10:30 12 Höglands AIF F12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Holly Strindlund, Håkan Berglund Nolaskolan
2024-03-17 11:00 12 Timrå IBC F11-12 - IBK Härnösand F12-13 Vit Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 11:30 12 Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart - Jäbo IK F12 Svart Khabat Khalil, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-03-17 12:00 12 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 12:30 12 Jäbo IK F12 Rosa - Moälvens IBK F12 Khabat Khalil, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-03-17 13:00 12 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 13:30 12 G/K IBS F11-F12 Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Holly Strindlund, Khabat Khalil Nolaskolan
2024-03-17 14:00 12 IBK Härnösand F12-13 Blå - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 14:30 12 Höglands AIF F12 - Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart Holly Strindlund, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-03-17 15:00 12 Timrå IBC F11-12 - Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-17 15:30 12 Jäbo IK F12 Svart - Moälvens IBK F12 Khabat Khalil, Leo Agudelo Nolaskolan
2024-03-17 16:00 12 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 13
2024-03-23 09:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Höglands AIF F12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 10:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Moälvens IBK F12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 11:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 12:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Höglands AIF F12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 13:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Orange - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 14:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - Moälvens IBK F12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 15:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 Nord Vit - G/K IBS F11-F12 Vit Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 16:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 S-malm Svart - Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd Sundsvalls Sporthall B-hall
2024-03-23 17:00 13 Sundsvalls IBF F11-12 Haga 2 - G/K IBS F11-F12 Vit Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis