Spelprogram - Pantamera P N Blå Gr1 (-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P12/2 Fredrik Löfström lofstrom.f@gmail.com 070-421 04 12 Blå, Blå, Blå
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Björn Renblad b.renblad@outlook.com Röd, Svarta, Svarta
IBF Tranås P12 Fredrik Wolf fredrik.wolf@lfj.se 072-213 91 45 SVART, SVART, SVART
Jönköpings IK P12/2 Niklas Grek niklas.grek@fellowmind.se 0733872552 Röd, Röd, Röd
KFUM Jönköping P12/1 Anders Henningsson nevergiveup74@yahoo.com 0730377155 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Månsarps IBK P12/1 Fredrik Johannesson fredrik_j-son@hotmail.com Lila, Vit, Vit
Värnamo IK P12/1 Alexander Bergman bergman53@hotmail.com 070-2751792 VIT, SVART, VIT
Östra SK Jönköping P12/1 Fredrik Högberg fredrik.hogberg1@gmail.com 0761-701880 Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-07 09:00 1 Jönköpings IK P12/2 - Östra SK Jönköping P12/1 Axel Wilsson Eng, Anton Alderhammar Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-10-07 15:00 1 KFUM Jönköping P12/1 - Värnamo IK P12/1 Östboskolan
2023-10-08 15:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - IBF Tranås P12 Habo Sporthall C
Omgång 2
2023-10-14 10:45 2 Månsarps IBK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Arenan - Jönköpings Idrottshus
2023-10-14 14:00 2 IBF Tranås P12 - KFUM Jönköping P12/1 Olivia Nimarker, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-10-14 17:15 2 Östra SK Jönköping P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Peter Nykvist, Elliot Eller Kålgårdshallen
2023-10-15 11:00 2 Värnamo IK P12/1 - Jönköpings IK P12/2 Östboskolan
Omgång 3
2023-10-21 15:00 3 KFUM Jönköping P12/1 - Månsarps IBK P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-22 12:30 3 Jönköpings IK P12/2 - IBF Tranås P12 Anton Alderhammar, Gordon Vikor Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-10-22 18:30 3 Östra SK Jönköping P12/1 - Värnamo IK P12/1 Elliot Eller, Ej offentliggjord Kålgårdshallen
Omgång 4
2023-10-27 18:30 4 KFUM Jönköping P12/1 - Östra SK Jönköping P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-10-28 10:00 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Jönköpings IK P12/2 Viggo Darmark Löfstedt, Melvin Hallman Habo Sporthall C
2023-10-29 12:00 4 Bankeryds Skid o MK P12/2 - IBF Tranås P12 Torpshallen
Omgång 5
2023-11-11 09:30 5 Jönköpings IK P12/2 - KFUM Jönköping P12/1 Olle Ahnström, Jakob Wadskog Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-12 11:00 5 Värnamo IK P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Östboskolan
2023-11-12 11:30 5 Månsarps IBK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Emma Malmborg, Stella Johannesson Barnarps Sporthall
Omgång 6
2023-11-19 12:00 6 Månsarps IBK P12/1 - IBF Tranås P12 Olle Id, Melker Stark Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2023-11-19 13:30 6 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Östra SK Jönköping P12/1 Lucas Svensson, Emil Sterner Alléhallen
2023-11-19 14:30 6 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Jönköpings IK P12/2 Torpshallen
Omgång 7
2023-11-25 13:30 7 Östra SK Jönköping P12/1 - Månsarps IBK P12/1 Moses Bernhardsson, Gordon Vikor Kålgårdshallen
2023-11-25 14:00 7 Värnamo IK P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Park Arena
2023-11-26 08:30 7 KFUM Jönköping P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 KFUM Sporthall, Jönköping
Omgång 8
2023-12-02 10:30 8 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Torpshallen
2023-12-03 11:30 8 Månsarps IBK P12/1 - Jönköpings IK P12/2 Olle Id, Melker Stark Barnarps Sporthall
2023-12-03 14:00 8 IBF Tranås P12 - Värnamo IK P12/1 Emmy Ström, Emla Pettersson Tranås Idrottshall
Omgång 9
2023-12-09 09:00 9 KFUM Jönköping P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2023-12-09 11:00 9 Värnamo IK P12/1 - Månsarps IBK P12/1 Park Arena
2023-12-09 17:30 9 Östra SK Jönköping P12/1 - IBF Tranås P12 Gordon Vikor, Oskar Ekelund Kålgårdshallen
Omgång 10
2023-12-16 13:30 10 IBF Tranås P12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Amanda Sparv-Helgesson, Elsa Henningsson Tranås Idrottshall
2023-12-16 15:00 10 Värnamo IK P12/1 - KFUM Jönköping P12/1 Park Arena
2023-12-16 17:30 10 Östra SK Jönköping P12/1 - Jönköpings IK P12/2 Olle Ahnström, Axel Wilsson Eng Kålgårdshallen
Omgång 11
2024-01-12 19:15 11 KFUM Jönköping P12/1 - IBF Tranås P12 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-01-13 10:00 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Månsarps IBK P12/1 Ludvig Löfstedt, Viggo Darmark Löfstedt Habo Sporthall C
2024-01-13 15:30 11 Jönköpings IK P12/2 - Värnamo IK P12/1 Arvid Sundberg, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus B-hall
2024-01-14 10:30 11 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Östra SK Jönköping P12/1 Torpshallen
Omgång 12
2024-01-20 12:45 12 Månsarps IBK P12/1 - KFUM Jönköping P12/1 Villiam Eriksson, Melker Stark Norrahammars Sporthall
2024-01-21 10:00 12 IBF Tranås P12 - Jönköpings IK P12/2 Elsa Henningsson, Emmy Ström Tranås Idrottshall
2024-01-21 12:30 12 Värnamo IK P12/1 - Östra SK Jönköping P12/1 Tinas Ö
Omgång 13
2024-01-27 13:00 13 IBF Tranås P12 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Elsa Henningsson, Emmy Ström Tranås Idrottshall
2024-01-27 17:15 13 Östra SK Jönköping P12/1 - KFUM Jönköping P12/1 Meja Wingren, Lovisa Björnberg Kålgårdshallen
2024-01-27 17:30 13 Jönköpings IK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Arvid Sundberg, Olle Ahnström Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 14
2024-02-02 19:00 14 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Värnamo IK P12/1 Wilma Kidén, Noel Lindholm Fagerhus, Fagerhult
2024-02-03 09:00 14 KFUM Jönköping P12/1 - Jönköpings IK P12/2 KFUM Sporthall, Jönköping
2024-02-03 12:30 14 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Månsarps IBK P12/1 Torpshallen
Omgång 15
2024-02-10 11:00 15 IBF Tranås P12 - Månsarps IBK P12/1 Abbe Argus, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
2024-02-17 11:00 15 Jönköpings IK P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Elias Wallmyr, Vilhelm Knutsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-02-17 13:30 15 Östra SK Jönköping P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 Olle Ahnström, Adam Lindrud Kålgårdshallen
Omgång 16
2024-02-24 11:00 16 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - KFUM Jönköping P12/1 Nemian Toorell, Melvin Hallman Habo Sporthall C
2024-03-02 11:30 16 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Värnamo IK P12/1 Torpshallen
2024-03-02 17:30 16 Månsarps IBK P12/1 - Östra SK Jönköping P12/1 Villiam Eriksson, Rasmus Nordberg Norrahammars Sporthall
Omgång 17
2024-03-09 14:00 17 Värnamo IK P12/1 - IBF Tranås P12 Park Arena
2024-03-09 15:30 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 Fagerhus, Fagerhult
2024-03-10 13:00 17 Jönköpings IK P12/2 - Månsarps IBK P12/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 3-manna
Omgång 18
2024-03-16 10:30 18 Bankeryds Skid o MK P12/2 - KFUM Jönköping P12/1 Torpshallen
2024-03-17 10:00 18 IBF Tranås P12 - Östra SK Jönköping P12/1 Tranås Idrottshall
2024-03-17 17:00 18 Månsarps IBK P12/1 - Värnamo IK P12/1 Norrahammars Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis