Spelprogram - Pojkar Blå Klass B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Finspång IBK PF 11/12 Röd Jimmy Ramlöv jimmy.ramlov@gmail.com 0724008778 Röd/Svart/Svart
IBF Kolmården P11 Johan Nordkvist kjn1975@hotmail.com 0706276930 Röd/Svart/Svart
KFUM Norrköping IBF P10/11 Vit Håkan Nilsson hakan.nilsson77@gmail.com 0767885862 Vit, Blå, vit
Linghems SK P 12 grön Evelina Wijk e_wijk@hotmail.com 0702555664 Grön/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 11:06 Axel Wennström axel.s.wennstrom@gmail.com 0704734847 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Johan Sand johan.72.sand@gmail.com 0761-440794 Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Richard Clason richard@komoden.se Svart, Svart, Svart
Mjölby IBK P Blå 1 Göran Karlsson goran.l.karlsson@outlook.com 070-4882255 Gul, Svart, Svart
Rimforsa IF P-11/12 Linda Lundh linda.lundh@outlook.com vit/svart, svart, svart
Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Peter Ek peterek@telia.com 070-577 61 77 Svart, Svart, Svart
Söderköpings IBK P 12/13 Johan Svensson johan.svensson@norrkoping.se 0704174368 Vit, Vit, Vit
Westerviks IBK P 12 Martin Gustafsson everton_00@hotmail.com Röd, Svart, Röd
Vidingsjö MOIF P-11 Sandra Griph sandra.griph@gmail.com 070-2342710 vit, vit, vit
Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Niklas Abrahamsson niklas.abrahamsson@abyoilers.se 0730676540 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-08 10:00 1 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1 Arena Grosvad
2023-10-08 10:40 1 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Arena Grosvad
2023-10-08 11:20 1 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Arena Grosvad
2023-10-08 12:00 1 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Arena Grosvad
2023-10-08 12:40 1 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Mjölby IBK P Blå 1 Arena Grosvad
2023-10-08 13:20 1 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Röd Arena Grosvad
Omgång 2
2023-10-15 10:45 2 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Linghems SK P 12 grön Åby Arena
2023-10-15 12:15 2 Linghems SK P 12 grön - Westerviks IBK P 12 Åby Arena
2023-10-15 13:45 2 Westerviks IBK P 12 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Åby Arena
Omgång 3
2023-10-14 12:30 3 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 13:15 3 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linghems SK P 12 grön Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 14:00 3 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linghems SK P 12 grön Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 14:45 3 Rimforsa IF P-11/12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 15:30 3 Linghems SK P 12 grön - Rimforsa IF P-11/12 Radiomasten Innebandycenter
2023-10-14 16:15 3 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Radiomasten Innebandycenter
Omgång 4
2023-11-18 10:00 4 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Lagmanshallen
2023-11-18 10:45 4 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Röd Lagmanshallen
2023-11-18 11:30 4 Mjölby IBK P Blå 1 - Finspång IBK PF 11/12 Röd Lagmanshallen
2023-11-18 12:15 4 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Lagmanshallen
2023-11-18 13:00 4 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Lagmanshallen
2023-11-18 13:45 4 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1 Lagmanshallen
Omgång 5
2023-11-26 13:30 5 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Westerviks IBK P 12 Wahlbeckshallen A
2023-11-26 15:15 5 Westerviks IBK P 12 - Rimforsa IF P-11/12 Wahlbeckshallen A
2023-11-26 17:00 5 Rimforsa IF P-11/12 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Wahlbeckshallen A
Omgång 6
2023-11-26 13:30 6 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Linghems SK P 12 grön Wahlbeckshallen B
2023-11-26 15:15 6 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Wahlbeckshallen B
2023-11-26 17:00 6 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Wahlbeckshallen B
Omgång 7
2023-12-16 09:00 7 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Röd Sandbyhovshallen
2023-12-16 09:45 7 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linghems SK P 12 grön Sandbyhovshallen
2023-12-16 10:30 7 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Sandbyhovshallen
2023-12-16 11:15 7 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Sandbyhovshallen
2023-12-16 12:00 7 Linghems SK P 12 grön - Finspång IBK PF 11/12 Röd Sandbyhovshallen
2023-12-16 12:45 7 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Sandbyhovshallen
Omgång 8
2023-12-17 11:15 8 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Djersy Gakuba, Rasmus Bohm Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2023-12-17 12:45 8 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Mjölby IBK P Blå 1 Arvid Ringenhag, Adam Lindersson Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
2023-12-17 14:15 8 Mjölby IBK P Blå 1 - Westerviks IBK P 12 Noa Lettman, Noah Graaf Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
Omgång 9
2023-12-17 10:00 9 Söderköpings IBK P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Hackelhallen
2023-12-17 10:45 9 Rimforsa IF P-11/12 - Linghems SK P 12 grön Hackelhallen
2023-12-17 11:30 9 Söderköpings IBK P 12/13 - Linghems SK P 12 grön Hackelhallen
2023-12-17 12:15 9 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Rimforsa IF P-11/12 Hackelhallen
2023-12-17 13:00 9 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Hackelhallen
2023-12-17 13:45 9 Rimforsa IF P-11/12 - Söderköpings IBK P 12/13 Hackelhallen
Omgång 10
2024-01-14 14:15 10 Rimforsa IF P-11/12 - Finspång IBK PF 11/12 Röd Hackelhallen
2024-01-14 15:00 10 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Hackelhallen
2024-01-14 15:45 10 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Hackelhallen
2024-01-14 16:30 10 Rimforsa IF P-11/12 - Mjölby IBK P Blå 1 Hackelhallen
2024-01-14 17:15 10 Mjölby IBK P Blå 1 - Finspång IBK PF 11/12 Röd Hackelhallen
2024-01-14 18:00 10 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Rimforsa IF P-11/12 Hackelhallen
Omgång 11
2024-01-13 13:30 11 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Wahlbeckshallen B
2024-01-13 14:15 11 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Vidingsjö MOIF P-11 Wahlbeckshallen B
2024-01-13 15:00 11 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Wahlbeckshallen B
2024-01-13 15:45 11 Vidingsjö MOIF P-11 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Wahlbeckshallen B
2024-01-13 16:30 11 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Vidingsjö MOIF P-11 Wahlbeckshallen B
2024-01-13 17:15 11 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Wahlbeckshallen B
Omgång 12
2024-01-14 14:00 12 Linghems SK P 12 grön - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Himnahallen
2024-01-14 15:30 12 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Westerviks IBK P 12 Himnahallen
2024-01-14 17:00 12 Westerviks IBK P 12 - Linghems SK P 12 grön Himnahallen
Omgång 13
2024-02-11 10:00 13 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Westerviks IBK P 12 Arena Grosvad
2024-02-11 10:40 13 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Arena Grosvad
2024-02-11 11:20 13 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Arena Grosvad
2024-02-11 12:00 13 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Arena Grosvad
2024-02-11 12:40 13 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Westerviks IBK P 12 Arena Grosvad
2024-02-11 13:20 13 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Röd Arena Grosvad
Omgång 14
2024-02-11 10:00 14 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Linghems SK P 12 grön Hultdalskolan
2024-02-11 10:45 14 Mjölby IBK P Blå 1 - Vidingsjö MOIF P-11 Hultdalskolan
2024-02-11 11:40 14 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Vidingsjö MOIF P-11 Hultdalskolan
2024-02-11 12:25 14 Linghems SK P 12 grön - Mjölby IBK P Blå 1 Hultdalskolan
2024-02-11 13:20 14 Vidingsjö MOIF P-11 - Linghems SK P 12 grön Hultdalskolan
2024-02-11 14:05 14 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Hultdalskolan
Omgång 15
2024-02-10 12:30 15 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Radiomasten Innebandycenter
2024-02-10 14:00 15 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Rimforsa IF P-11/12 Radiomasten Innebandycenter
2024-02-10 15:30 15 Rimforsa IF P-11/12 - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Radiomasten Innebandycenter
Omgång 16
2024-03-10 10:00 16 Mjölby IBK P Blå 1 - Söderköpings IBK P 12/13 Lagmanshallen
2024-03-10 10:45 16 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Rimforsa IF P-11/12 Lagmanshallen
2024-03-10 11:30 16 Mjölby IBK P Blå 1 - Rimforsa IF P-11/12 Lagmanshallen
2024-03-10 12:15 16 Söderköpings IBK P 12/13 - Finspång IBK PF 11/12 Röd Lagmanshallen
2024-03-10 13:00 16 Rimforsa IF P-11/12 - Söderköpings IBK P 12/13 Lagmanshallen
2024-03-10 13:45 16 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1 Lagmanshallen
Omgång 17
2024-03-10 09:30 17 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 10:15 17 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 11:00 17 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 11:45 17 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 12:30 17 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 13:15 17 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 18
2024-03-10 14:00 18 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Vidingsjö MOIF P-11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 14:45 18 Westerviks IBK P 12 - Linghems SK P 12 grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 15:30 18 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Linghems SK P 12 grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 16:15 18 Vidingsjö MOIF P-11 - Westerviks IBK P 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 17:00 18 Linghems SK P 12 grön - Vidingsjö MOIF P-11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-10 17:45 18 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 19
2024-03-23 12:30 19 KFUM Norrköping IBF P10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Bråvallahallen
2024-03-23 13:15 19 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linghems SK P 12 grön Bråvallahallen
2024-03-23 14:00 19 KFUM Norrköping IBF P10/11 Vit - Linghems SK P 12 grön Bråvallahallen
2024-03-23 14:45 19 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Finspång IBK PF 11/12 Röd Bråvallahallen
2024-03-23 15:30 19 Linghems SK P 12 grön - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd Bråvallahallen
2024-03-23 16:15 19 Finspång IBK PF 11/12 Röd - KFUM Norrköping IBF P10/11 Vit Bråvallahallen
Omgång 20
2024-03-24 11:15 20 Rimforsa IF P-11/12 - Westerviks IBK P 12 Skogshaga Sporthall 3-manna (2)
2024-03-24 12:00 20 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-24 12:45 20 Westerviks IBK P 12 - Mjölby IBK P Blå 1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-24 13:30 20 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Rimforsa IF P-11/12 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-24 14:15 20 Rimforsa IF P-11/12 - Mjölby IBK P Blå 1 Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
2024-03-24 15:00 20 Westerviks IBK P 12 - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart Skogshaga Sporthall 3-manna (1)
Omgång 21
2024-03-24 09:30 21 Vidingsjö MOIF P-11 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-24 10:15 21 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-24 11:00 21 Vidingsjö MOIF P-11 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-24 11:45 21 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-24 12:30 21 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2024-03-24 13:15 21 Linköping IBK Ungdom P 11:06 - Vidingsjö MOIF P-11 Anders Ljungsteds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis