Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Svår D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Huddinge IBS Röd, Röd, Vita
Huddinge IK (A) röd, röd, röd
Ingarö IF (A) Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Vit, Svart, Vit
Salems IF Lila/blå, Vit, Vit
Tungelsta IF Lisa Forsell flisa.forsell@gmail.com 070-262 01 70 Orange, Svart, Svart
Tyresö Trollbäcken IBK svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK Tommy Norrgård tommy.norrgard@telia.com 070-2424211 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Anders Olson innebandy@varmdoif.se 0708779988 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF (A) Charlotta Ungman charlottaungman@mac.com 0738252515 Blå/blå/blå
Örby IS Röd, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2016-09-30 17:15 1 Vendelsö IK - Tungelsta IF Torvalla Träningshall
2016-10-01 12:15 1 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2016-10-01 16:00 1 Huddinge IK (A) - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-10-01 16:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF (A) Västertorpshallen Lilla
2016-10-02 12:15 1 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
Omgång 2
2016-10-08 11:15 2 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Tungelsta Sporthall
2016-10-08 12:00 2 Ingarö IF (A) - Örby IS Ingarö Sporthall
2016-10-08 13:15 2 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Järla Sporthall
2016-10-09 09:00 2 Huddinge IBS - Huddinge IK (A) Flemingsbergshallen
2016-10-09 11:00 2 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK Skogsängshallen
Omgång 3
2016-10-15 10:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS Strandhallen - Tyresö
2016-10-15 12:15 3 Huddinge IK (A) - Ingarö IF (A) Flemingsbergshallen
2016-10-15 13:15 3 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK Bandhagshallen
2016-10-16 10:15 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Tungelsta IF Västertorpshallen
2016-10-16 10:15 3 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Värmdö sporthall 60
Omgång 4
2016-10-22 10:00 4 Vendelsö IK - Älvsjö AIK IBF (A) Vendelsömalmshallen
2016-10-22 11:00 4 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Ingarö Sporthall
2016-10-22 12:00 4 Huddinge IBS - Salems IF Flemingsbergshallen
2016-10-22 14:00 4 Tungelsta IF - Örby IS Ribby Sporthall
2016-10-23 13:15 4 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK (A) Myrsjöskolan
Omgång 5
2016-10-29 11:00 5 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Sätrahallen
2016-10-29 12:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK - Nacka Wallenstam IBK Strandhallen - Tyresö
2016-10-29 12:15 5 Örby IS - Vendelsö IK Bandhagshallen
2016-10-29 17:15 5 Salems IF - Ingarö IF (A) Skogsängshallen
2016-10-30 10:15 5 Huddinge IK (A) - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
Omgång 6
2016-11-12 10:00 6 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS Ingarö Sporthall
2016-11-12 10:15 6 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK Tungelsta Sporthall
2016-11-12 12:00 6 Vendelsö IK - Huddinge IK (A) Vendelsömalmshallen
2016-11-12 12:15 6 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Järla Sporthall
2016-11-13 11:15 6 Värmdö IF (B) - Örby IS Värmdö sporthall 50
Omgång 7
2016-11-19 11:00 7 Tyresö Trollbäcken IBK - Vendelsö IK Strandhallen - Tyresö
2016-11-19 11:15 7 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A) Bandhagshallen
2016-11-20 10:15 7 Huddinge IK (A) - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2016-11-20 12:15 7 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2016-11-20 12:45 7 Salems IF - Tungelsta IF Skogsängshallen
Omgång 8
2016-11-26 09:00 8 Vendelsö IK - Salems IF Vendelsömalmshallen
2016-11-26 11:30 8 Tungelsta IF - Huddinge IBS Tungelsta Sporthall
2016-11-26 16:00 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IK (A) Västertorpshallen Lilla
2016-11-26 17:15 8 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (A) Järla Sporthall
2016-11-27 09:15 8 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK Värmdö sporthall
Omgång 9
2016-12-03 10:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Strandhallen - Tyresö
2016-12-03 11:00 9 Ingarö IF (A) - Tungelsta IF Ingarö Sporthall
2016-12-03 11:15 9 Salems IF - Värmdö IF (B) Skogsängshallen
2016-12-03 13:45 9 Huddinge IBS - Vendelsö IK Flemingsbergshallen
2016-12-03 14:45 9 Huddinge IK (A) - Örby IS Flemingsbergshallen
Omgång 10
2016-12-10 10:00 10 Vendelsö IK - Ingarö IF (A) Vendelsömalmshallen
2016-12-10 10:15 10 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK Tungelsta Sporthall
2016-12-10 11:15 10 Örby IS - Tyresö Trollbäcken IBK Bandhagshallen
2016-12-11 11:00 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Salems IF Västertorpshallen
2016-12-11 12:15 10 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS Värmdö sporthall
Omgång 11
2016-12-17 11:00 11 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B) Ingarö Sporthall
2016-12-17 15:30 11 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK Järla Sporthall
2016-12-17 15:45 11 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Flemingsbergshallen
2016-12-18 12:00 11 Salems IF - Örby IS Skogsängshallen
2016-12-18 14:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IK (A) Strandhallen - Tyresö
Omgång 12
2017-01-14 09:00 12 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Ingarö Sporthall
2017-01-14 09:15 12 Tungelsta IF - Vendelsö IK Tungelsta Sporthall
2017-01-14 12:15 12 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF (B) Järla Sporthall
2017-01-15 09:00 12 Salems IF - Huddinge IK (A) Skogsängshallen
2017-01-15 10:00 12 Huddinge IBS - Örby IS Flemingsbergshallen
Omgång 13
2017-01-21 09:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK Sätrahallen
2017-01-21 14:15 13 Örby IS - Ingarö IF (A) Bandhagshallen
2017-01-21 16:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF Strandhallen - Tyresö
2017-01-21 16:00 13 Huddinge IK (A) - Huddinge IBS Flemingsbergshallen
2017-01-22 09:15 13 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF Värmdö sporthall
Omgång 14
2017-01-28 10:00 14 Ingarö IF (A) - Huddinge IK (A) Ingarö Sporthall
2017-01-28 10:15 14 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Tungelsta Sporthall
2017-01-28 11:00 14 Vendelsö IK - Värmdö IF (B) Vendelsömalmshallen
2017-01-28 12:30 14 Nacka Wallenstam IBK - Örby IS Järla Sporthall
2017-01-28 15:45 14 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Flemingsbergshallen
Omgång 15
2017-02-04 09:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Sätrahallen
2017-02-04 13:00 15 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF (A) Strandhallen - Tyresö
2017-02-04 13:15 15 Örby IS - Tungelsta IF Bandhagshallen
2017-02-04 15:00 15 Huddinge IK (A) - Nacka Wallenstam IBK Flemingsbergshallen
2017-02-05 11:00 15 Salems IF - Huddinge IBS Skogsängshallen
Omgång 16
2017-02-11 10:00 16 Vendelsö IK - Örby IS Vendelsömalmshallen
2017-02-11 10:00 16 Ingarö IF (A) - Salems IF Ingarö Sporthall
2017-02-11 12:15 16 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Järla Sporthall
2017-02-11 12:30 16 Tungelsta IF - Huddinge IK (A) Tungelsta Sporthall
2017-02-12 10:15 16 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
Omgång 17
2017-02-18 12:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Strandhallen - Tyresö
2017-02-18 13:15 17 Örby IS - Värmdö IF (B) Bandhagshallen
2017-02-18 16:45 17 Huddinge IK (A) - Vendelsö IK Flemingsbergshallen
2017-02-19 09:00 17 Huddinge IBS - Ingarö IF (A) Flemingsbergshallen
2017-02-19 11:15 17 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
Omgång 18
2017-03-11 09:15 18 Tungelsta IF - Salems IF Tungelsta Sporthall
2017-03-11 10:00 18 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Vendelsömalmshallen
2017-03-11 11:00 18 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2017-03-11 16:00 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Örby IS Västertorpshallen Lilla
2017-03-11 16:00 18 Värmdö IF (B) - Huddinge IK (A) Värmdö sporthall
Omgång 19
2017-03-18 11:00 19 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK Ingarö Sporthall
2017-03-18 13:00 19 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Strandhallen - Tyresö
2017-03-18 15:45 19 Huddinge IBS - Tungelsta IF Flemingsbergshallen
2017-03-18 16:45 19 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Flemingsbergshallen
2017-03-19 11:15 19 Salems IF - Vendelsö IK Skogsängshallen
Omgång 20
2017-03-25 10:00 20 Vendelsö IK - Huddinge IBS Vendelsömalmshallen
2017-03-25 12:15 20 Örby IS - Huddinge IK (A) Bandhagshallen
2017-03-25 17:00 20 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Västertorpshallen Lilla
2017-03-26 09:15 20 Värmdö IF (B) - Salems IF Värmdö sporthall
2017-03-26 14:00 20 Tungelsta IF - Ingarö IF (A) Tungelsta Sporthall
Omgång 21
2017-04-01 10:00 21 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
2017-04-01 12:15 21 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF Järla Sporthall
2017-04-01 15:00 21 Huddinge IBS - Värmdö IF (B) Flemingsbergshallen
2017-04-01 15:45 21 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Skogsängshallen
2017-04-02 10:30 21 Tyresö Trollbäcken IBK - Örby IS Tyresöhallen
Omgång 22
2017-04-01 18:00 22 Huddinge IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Strandhallen - Tyresö
2017-04-02 09:00 22 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS Sätrahallen
2017-04-08 11:00 22 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK Vendelsömalmshallen
2017-04-08 14:15 22 Örby IS - Salems IF Bandhagshallen
2017-04-09 11:15 22 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A) Värmdö sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis