Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Duvbo IK (B) Röd, Röd, Svart
Grimsta AIK (B) Roger Schröder roger.schroder@comhem.se 073-051 19 55 Röd/Röd/Vit
Hässelby SK IBK (B) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK (B) Gul, Svart, Gul
Rotebro IS IBK (B) Linda Idevall linda.idevall73@gmail.com 0760-40 93 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Silverdals IF (A) Cecilia Granath cecilia.granath@tyrens.se 0705981449 Vit, Vit, Vit
Silverdals IF (B) Stefan Albinsson stefan.albinsson@almaproperty.se 0709786881 Vit/Vit/Vit
Stäkets IF Lina Paulsson hi_lina@hotmail.com 070-2892989 Blå, Blå, Blå
Täby FC (F) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Täby FC (G) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Täby FC (H) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Täby FC (I) Camilla Westerholm Camilla.westerholm@tele2.se 0707420689 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK Gunilla Pettersson gpetterss@gmail.com Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (B) Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (B) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (C) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Stäkets IF - Åkersberga IBF (C) Kallhälls sporthall
2017-09-30 09:00 1 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (B) Väsby skolan
2017-09-30 10:00 1 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (B) Hallonbergshallen
2017-09-30 10:00 1 IK Frej Täby IBK (B) - Töjnan IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-09-30 10:15 1 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (I) Rotebrohallen (Mikaelskolan) 50
2017-09-30 11:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Hässelbyhallen
2017-10-01 08:00 1 Silverdals IF (A) - Täby FC (G) Silverdalshallen 20
2017-10-01 08:00 1 Silverdals IF (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 2
2 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (A)
2017-10-07 11:00 2 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2017-10-08 09:00 2 Täby FC (I) - Hässelby SK IBK (B) Skarpängskolan B
2017-10-08 09:15 2 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2017-10-08 09:15 2 Stäkets IF - Silverdals IF (B) Kallhälls sporthall
2017-10-08 13:15 2 Töjnan IBK - Grimsta AIK (B) Arena Satelliten
2017-10-08 14:00 2 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan B 30
2017-12-10 14:00 2 Täby FC (H) - IK Frej Täby IBK (B) Skarpängskolan B
Omgång 3
3 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-10-14 09:00 3 Grimsta AIK (B) - Täby FC (H) Väsby skolan
2017-10-14 09:00 3 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (F) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-10-14 10:00 3 Duvbo IK (B) - Täby FC (I) Hallonbergshallen
2017-10-15 09:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Hässelbyhallen
2017-10-15 09:00 3 Silverdals IF (A) - Silverdals IF (B) Silverdalshallen
2017-10-15 10:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2017-10-15 12:00 3 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Hackstahallen
Omgång 4
4 Åkersberga IBF (C) - Hässelby SK IBK (B)
2017-10-21 09:00 4 Täby FC (I) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2017-10-21 10:00 4 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2017-10-21 10:00 4 Täby FC (F) - Grimsta AIK (B) Skarpängskolan B
2017-10-22 10:00 4 Stäkets IF - IK Frej Täby IBK (B) Kallhälls sporthall
2017-10-22 13:00 4 Täby FC (G) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan B 25
2017-10-22 13:15 4 Töjnan IBK - Vaxholms IBF (B) Arena Satelliten
2017-11-19 09:00 4 Silverdals IF (B) - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
Omgång 5
5 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (C) Brotorpshallen
2017-10-28 09:00 5 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (I) Hammarbackens Sporthall
2017-10-28 09:00 5 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF Väsby skolan
2017-10-28 12:30 5 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (A) Erikslundshallen
2017-10-28 13:30 5 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (H) Innebandyhallen Vaxholm
2017-10-28 15:15 5 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (B) Riddersvik
2017-10-29 09:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Töjnan IBK Björkebyhallen
2017-10-29 17:00 5 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (G) Hackstahallen
Omgång 6
2017-11-11 09:00 6 Täby FC (G) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2017-11-11 14:00 6 Silverdals IF (A) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-11 15:00 6 Silverdals IF (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-12 10:00 6 Täby FC (F) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan B
2017-11-12 11:00 6 Täby FC (I) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B 30
2017-11-12 12:00 6 Täby FC (H) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2017-11-19 14:00 6 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (B) Hackstahallen
2017-11-26 12:30 6 Rotebro IS IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
Omgång 7
2017-11-25 09:00 7 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2017-11-25 10:00 7 Täby FC (I) - Täby FC (G) Skarpängskolan B
2017-11-25 11:00 7 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Hammarbackens Sporthall
2017-11-25 11:00 7 Hässelby SK IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B) Hässelbyhallen
2017-11-25 12:30 7 Vaxholms IBF (B) - Stäkets IF Innebandyhallen Vaxholm
2017-11-26 10:00 7 Töjnan IBK - Täby FC (F) Rotebrohallen (Nya)
2017-11-26 10:15 7 Åkersberga IBF (B) - Silverdals IF (B) Åkersberga Sporthall A
2017-11-26 12:00 7 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (H) Björkebyhallen
Omgång 8
2017-12-09 09:00 8 IK Frej Täby IBK (B) - Duvbo IK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2017-12-09 12:15 8 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-09 13:00 8 Täby FC (F) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2017-12-09 13:15 8 Silverdals IF (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2017-12-10 09:15 8 Stäkets IF - Töjnan IBK Kallhälls sporthall
2017-12-10 09:30 8 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (I) Åkersberga Sporthall A 20
2017-12-10 10:00 8 Täby FC (G) - Bele Barkarby IF IBF Skarpängskolan B
2017-12-10 11:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (B) Grimstahallen
Omgång 9
2017-12-16 09:00 9 Duvbo IK (B) - Grimsta AIK (B) Brotorpshallen
2017-12-16 10:00 9 Täby FC (I) - Silverdals IF (B) Skarpängskolan B 20
2017-12-16 11:00 9 Täby FC (H) - Stäkets IF Skarpängskolan B
2017-12-16 15:00 9 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2017-12-17 09:00 9 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (F) Björkebyhallen
2017-12-17 12:30 9 Vaxholms IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2017-12-17 13:00 9 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B) Hackstahallen
2017-12-17 13:15 9 Töjnan IBK - Silverdals IF (A) Arena Satelliten
Omgång 10
2018-01-13 09:00 10 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2018-01-13 09:15 10 Rotebro IS IBK (B) - Töjnan IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-01-13 10:00 10 IK Frej Täby IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-01-14 10:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Hässelbyhallen
2018-01-14 14:15 10 Silverdals IF (A) - Täby FC (H) Arena Satelliten
2018-01-14 15:15 10 Silverdals IF (B) - Täby FC (G) Arena Satelliten
2018-01-14 16:00 10 Åkersberga IBF (C) - Bele Barkarby IF IBF Hackstahallen
2018-02-11 12:00 10 Stäkets IF - Täby FC (F) Skarpängskolan B
Omgång 11
2018-01-20 09:00 11 Vallentuna IBK (B) - Grimsta AIK (B) Hammarbackens Sporthall
2018-01-20 14:30 11 Vaxholms IBF (B) - Duvbo IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2018-01-20 15:00 11 Täby FC (I) - IK Frej Täby IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-20 17:00 11 Täby FC (H) - Rotebro IS IBK (B) Skarpängskolan B
2018-01-21 10:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Stäkets IF Björkebyhallen
2018-01-21 11:00 11 Täby FC (F) - Silverdals IF (A) Skarpängskolan B
2018-01-21 13:00 11 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF (B) Hackstahallen
2018-01-21 13:15 11 Töjnan IBK - Hässelby SK IBK (B) Arena Satelliten
Omgång 12
2018-01-27 10:00 12 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (F) Rotebrohallen (Mikaelskolan) 50
2018-01-27 10:00 12 Grimsta AIK (B) - Täby FC (I) Väsby skolan
2018-01-27 13:30 12 IK Frej Täby IBK (B) - Täby FC (G) Erikslundshallen
2018-01-27 15:45 12 Duvbo IK (B) - Töjnan IBK Brotorpshallen
2018-01-28 09:00 12 Silverdals IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Silverdalshallen
2018-01-28 12:00 12 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Hackstahallen
2018-01-28 14:15 12 Silverdals IF (A) - Stäkets IF Arena Satelliten
2018-01-28 14:45 12 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (H) Grimstahallen
Omgång 13
2017-11-18 11:00 13 Täby FC (H) - Duvbo IK (B) Skarpängskolan B
2018-02-03 09:00 13 Grimsta AIK (B) - Täby FC (G) Väsby skolan
2018-02-03 09:00 13 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2018-02-03 11:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F) Hässelbyhallen
2018-02-03 16:15 13 IK Frej Täby IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Erikslundshallen
2018-02-04 09:00 13 Stäkets IF - Rotebro IS IBK (B) Kallhälls sporthall
2018-02-04 11:00 13 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF (A) Björkebyhallen
2018-02-04 13:15 13 Töjnan IBK - Åkersberga IBF (B) Arena Satelliten
Omgång 14
2018-02-10 09:00 14 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2018-02-10 09:00 14 Duvbo IK (B) - Täby FC (F) Hallonbergshallen
2018-02-10 09:00 14 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK Hammarbackens Sporthall
2018-02-10 11:00 14 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan) 22
2018-02-10 12:00 14 IK Frej Täby IBK (B) - Silverdals IF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-02-10 16:15 14 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF Riddersvik
2018-02-11 12:30 14 Vaxholms IBF (B) - Täby FC (I) Innebandyhallen Vaxholm
2018-02-11 14:00 14 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (H) Hackstahallen
Omgång 15
2018-02-17 09:00 15 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B) Skarpängskolan B
2018-02-17 10:00 15 Täby FC (I) - Töjnan IBK Skarpängskolan B
2018-02-17 12:00 15 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B) Skarpängskolan B
2018-02-17 14:00 15 Täby FC (G) - Vaxholms IBF (B) Skarpängskolan B
2018-02-18 09:00 15 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
2018-02-18 09:30 15 Stäkets IF - Duvbo IK (B) Kallhälls sporthall
2018-02-18 10:00 15 Silverdals IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2018-02-18 11:00 15 Silverdals IF (B) - Grimsta AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 16
2018-03-10 09:00 16 IK Frej Täby IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-10 10:00 16 Duvbo IK (B) - Silverdals IF (A) Hallonbergshallen
2018-03-10 10:00 16 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2018-03-10 11:15 16 Åkersberga IBF (B) - Stäkets IF Åkersberga Sporthall A
2018-03-10 14:00 16 Täby FC (I) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2018-03-10 17:45 16 Vaxholms IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Innebandyhallen Vaxholm
2018-03-11 12:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Grimstahallen
2018-03-11 13:15 16 Töjnan IBK - Täby FC (G) Arena Satelliten
Omgång 17
2018-03-17 09:00 17 IK Frej Täby IBK (B) - Grimsta AIK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-03-17 09:00 17 Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 10:00 17 Täby FC (G) - Täby FC (H) Skarpängskolan B
2018-03-17 16:00 17 Silverdals IF (B) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-17 17:00 17 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-03-18 09:00 17 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2018-03-18 09:00 17 Stäkets IF - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2018-03-18 10:00 17 Täby FC (F) - Täby FC (I) Skarpängskolan B
2018-03-18 14:00 17 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK Hackstahallen
Omgång 18
2017-12-02 09:15 18 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2018-03-24 10:00 18 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2018-03-24 10:00 18 Täby FC (G) - Täby FC (F) Skarpängskolan B
2018-03-24 11:00 18 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Brotorpshallen
2018-03-24 13:00 18 Täby FC (I) - Stäkets IF Skarpängskolan B
2018-03-24 16:00 18 Täby FC (H) - Åkersberga IBF (C) Skarpängskolan B
2018-03-25 12:00 18 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2018-03-25 14:15 18 Töjnan IBK - Silverdals IF (B) Arena Satelliten
Omgång 19
2018-04-07 09:00 19 IK Frej Täby IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2018-04-07 09:15 19 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2018-04-07 15:00 19 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2018-04-08 09:00 19 Bele Barkarby IF IBF - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
2018-04-08 09:00 19 Stäkets IF - Täby FC (G) Kallhälls sporthall
2018-04-08 09:15 19 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2018-04-08 14:15 19 Silverdals IF (A) - Täby FC (I) Arena Satelliten
2018-04-08 15:15 19 Silverdals IF (B) - Täby FC (H) Arena Satelliten

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis