Blå (2014/15)

Gruppspel
Flickor Blå 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-25 10:00 110355001 Team Kalix IBK - IBK Luleå Pasi Ronkainen, Jari Korpi Sportcity Kalix
2014-10-25 11:00 110355002 Öjebyns IBF Vit - Sunderby SK L1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2014-10-25 12:00 110355003 IBK Luleå - Öjebyns IBF Vit Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2014-10-25 13:00 110355004 Team Kalix IBK - Sunderby SK L1 Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2014-10-25 14:00 110355005 Sunderby SK L1 - IBK Luleå Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2014-10-25 15:00 110355006 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2014-11-01 10:00 110355007 Öjebyns IBF Blå - Sunderby SK L2 Johan Svanold, Elliott Hellsten Björklunda Sp
2014-11-01 11:00 110355008 IBF Argentum 91 - IBK Boden Elliott Hellsten, David Nilsson Björklunda Sp
2014-11-01 12:00 110355009 Sunderby SK L2 - IBF Argentum 91 David Nilsson, Johan Svanold Björklunda Sp
2014-11-01 13:00 110355010 Öjebyns IBF Blå - IBK Boden Elliott Hellsten, Johan Svanold Björklunda Sp
2014-11-01 14:00 110355011 IBK Boden - Sunderby SK L2 Elliott Hellsten, Johan Svanold Björklunda Sp
2014-11-01 15:00 110355012 Öjebyns IBF Blå - IBF Argentum 91 Johan Svanold, David Nilsson Björklunda Sp
2014-11-29 10:00 110355013 Öjebyns IBF Vit - IBK Boden Elliott Hellsten, David Nilsson Björklunda Sp
2014-11-29 11:00 110355014 Team Kalix IBK - Sunderby SK L2 Fredric Fjellström, David Nilsson Björklunda Sp
2014-11-29 12:00 110355015 IBK Boden - Team Kalix IBK Fredric Fjellström, Elliott Hellsten Björklunda Sp
2014-11-29 13:00 110355016 Öjebyns IBF Vit - Sunderby SK L2 David Nilsson, Elliott Hellsten Björklunda Sp
2014-11-29 14:00 110355017 Sunderby SK L2 - IBK Boden Fredric Fjellström, David Nilsson Björklunda Sp
2014-11-29 15:00 110355018 Öjebyns IBF Vit - Team Kalix IBK Elliott Hellsten, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2014-12-07 09:30 110355022 IBK Luleå - Öjebyns IBF Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2014-12-07 10:30 110355021 IBF Argentum 91 - Sunderby SK L1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2014-12-07 11:30 110355020 Sunderby SK L1 - Öjebyns IBF Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2014-12-07 12:30 110355019 IBK Luleå - IBF Argentum 91 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2014-12-07 13:30 110355023 Öjebyns IBF Blå - IBF Argentum 91 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2014-12-07 14:30 110355024 IBK Luleå - Sunderby SK L1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena B-hall
2015-01-10 10:00 110355025 IBF Argentum 91 - Sunderby SK L1 Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-01-10 11:00 110355026 Öjebyns IBF Vit - IBK Boden Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-01-10 12:00 110355027 Sunderby SK L1 - Öjebyns IBF Vit Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-01-10 13:00 110355028 IBF Argentum 91 - IBK Boden Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-01-10 14:00 110355029 IBK Boden - Sunderby SK L1 Jesper Romberg, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-01-10 15:00 110355030 IBF Argentum 91 - Öjebyns IBF Vit Johan Degerfalk, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2015-01-17 11:30 110355031 Sunderby SK L2 - IBK Luleå Sunderby Sp
2015-01-17 12:30 110355032 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Sunderby Sp
2015-01-17 13:30 110355033 IBK Luleå - Team Kalix IBK Sunderby Sp
2015-01-17 14:30 110355034 Sunderby SK L2 - Öjebyns IBF Vit Sunderby Sp
2015-01-17 15:30 110355035 Öjebyns IBF Vit - IBK Luleå Sunderby Sp
2015-01-17 16:30 110355036 Sunderby SK L2 - Team Kalix IBK Sunderby Sp
2015-02-14 10:00 110355037 IBK Boden - IBK Luleå Erika Svanström, Carolin Svanström Boden Arena
2015-02-14 11:00 110355038 Öjebyns IBF Blå - Sunderby SK L2 Carolin Svanström, Erika Svanström Boden Arena
2015-02-14 12:00 110355039 IBK Luleå - Öjebyns IBF Blå Carolin Svanström, Erika Svanström Boden Arena
2015-02-14 13:00 110355040 IBK Boden - Sunderby SK L2 Carolin Svanström, Erika Svanström Boden Arena
2015-02-14 14:00 110355041 Sunderby SK L2 - IBK Luleå Carolin Svanström, Erika Svanström Boden Arena
2015-02-14 15:00 110355042 IBK Boden - Öjebyns IBF Blå Erika Svanström, Carolin Svanström Boden Arena
2015-03-22 11:30 110355045 Team Kalix IBK - IBF Argentum 91 Pasi Ronkainen, Kurt-Lennart Wass Sunderby Sp
2015-03-22 12:30 110355044 IBF Argentum 91 - Öjebyns IBF Blå Kurt-Lennart Wass, Pasi Ronkainen Sunderby Sp
2015-03-22 13:30 110355043 Sunderby SK L1 - Team Kalix IBK Pasi Ronkainen, Kurt-Lennart Wass Sunderby Sp
2015-03-22 14:30 110355048 Sunderby SK L1 - IBF Argentum 91 Sunderby Sp
2015-03-22 15:30 110355047 Öjebyns IBF Blå - Team Kalix IBK Sunderby Sp
2015-03-22 16:30 110355046 Sunderby SK L1 - Öjebyns IBF Blå Pasi Ronkainen, Kurt-Lennart Wass Sunderby Sp
Flickor Blå 3/4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-26 09:00 110356001 IBK Luleå - Öjebyns IBF Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena
2014-10-26 10:00 110356002 Öjebyns IBF Blå - Luleå SK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena
2014-10-26 11:00 110356003 Öjebyns IBF Vit - Öjebyns IBF Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena
2014-10-26 12:00 110356004 IBK Luleå - Luleå SK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Luleå Energi Arena
2014-10-26 13:00 110356005 Luleå SK - Öjebyns IBF Vit Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Örnäsets Sp
2014-10-26 14:00 110356006 IBK Luleå - Öjebyns IBF Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Örnäsets Sp
2014-11-29 11:30 110356007 Sunderby SK - Team Kalix IBK Julia Åström, Moa Rundgren Sunderby Sp
2014-11-29 12:30 110356008 Öjebyns IBF Vit - Luleå SK Moa Rundgren, Michaela Hogane Sunderby Sp
2014-11-29 13:30 110356009 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Julia Åström, Ida Rutberg Sunderby Sp
2014-11-29 14:30 110356010 Sunderby SK - Luleå SK Michaela Hogane, Ida Rutberg Sunderby Sp
2014-11-29 15:30 110356011 Luleå SK - Team Kalix IBK Klara Åkerlund-Löwenborg, Elsa Björklund Sunderby Sp
2014-11-29 16:30 110356012 Sunderby SK - Öjebyns IBF Vit Paulina Vikström, Klara Åkerlund-Löwenborg Sunderby Sp
2015-01-10 10:00 110356013 Öjebyns IBF Blå - Sunderby SK Anton Håkansson, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-10 11:00 110356014 Team Kalix IBK - IBK Luleå Josh Atthem, Johan Svanold Björklunda Sp
2015-01-10 12:00 110356015 Sunderby SK - Team Kalix IBK Anton Håkansson, Johan Svanold Björklunda Sp
2015-01-10 13:00 110356016 Öjebyns IBF Blå - IBK Luleå Josh Atthem, Anton Håkansson Björklunda Sp
2015-01-10 14:00 110356017 IBK Luleå - Sunderby SK Johan Svanold, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-10 15:00 110356018 Öjebyns IBF Blå - Team Kalix IBK Anton Håkansson, Johan Svanold Björklunda Sp
2015-02-01 12:30 110356019 Team Kalix IBK - Sunderby SK Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2015-02-01 13:30 110356020 Öjebyns IBF Vit - Luleå SK Pasi Ronkainen, Jari Korpi Sportcity Kalix
2015-02-01 14:30 110356021 Sunderby SK - Öjebyns IBF Vit Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2015-02-01 15:30 110356022 Team Kalix IBK - Luleå SK Jari Korpi, Pasi Ronkainen Sportcity Kalix
2015-02-01 16:30 110356023 Luleå SK - Sunderby SK Pasi Ronkainen, Jari Korpi Sportcity Kalix
2015-02-01 17:30 110356024 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Pasi Ronkainen, Jari Korpi Sportcity Kalix
2015-02-14 09:00 110356025 Luleå SK - Sunderby SK Magnus Eriksson, Dick Sandberg Hertsö Sp
2015-02-14 10:00 110356026 IBK Luleå - Öjebyns IBF Blå Magnus Eriksson, Dick Sandberg Hertsö Sp
2015-02-14 11:00 110356027 Sunderby SK - IBK Luleå Dick Sandberg, Magnus Eriksson Hertsö Sp
2015-02-14 12:00 110356028 Luleå SK - Öjebyns IBF Blå Magnus Eriksson, Dick Sandberg Hertsö Sp
2015-02-14 13:00 110356029 Öjebyns IBF Blå - Sunderby SK Dick Sandberg, Magnus Eriksson Hertsö Sp
2015-02-14 14:00 110356030 Luleå SK - IBK Luleå Dick Sandberg, Magnus Eriksson Hertsö Sp
2015-03-22 10:00 110356031 Öjebyns IBF Vit - IBK Luleå Kevin Öhlund, Johannes Sandström Björklunda Sp
2015-03-22 11:00 110356032 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Blå Kevin Öhlund, Johannes Sandström Björklunda Sp
2015-03-22 12:00 110356033 IBK Luleå - Team Kalix IBK Johannes Sandström, Kevin Öhlund Björklunda Sp
2015-03-22 13:00 110356034 Öjebyns IBF Vit - Öjebyns IBF Blå Kevin Öhlund, Johannes Sandström Björklunda Sp
2015-03-22 14:00 110356035 Öjebyns IBF Blå - IBK Luleå Kevin Öhlund, Johannes Sandström Björklunda Sp
2015-03-22 15:00 110356036 Öjebyns IBF Vit - Team Kalix IBK Johannes Sandström, Kevin Öhlund Björklunda Sp
Pojkar Blå 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-25 10:00 110350001 IBK Luleå - Team Boden IBF Tobias Patomella, Emil Bäckström Luleå Energi Arena
2014-10-25 11:00 110350002 Sunderby SK - Luleå SK Tobias Patomella, Emil Bäckström Luleå Energi Arena
2014-10-25 12:45 110350003 Team Boden IBF - Sunderby SK Emil Bäckström, Tobias Patomella Luleå Energi Arena
2014-10-25 13:45 110350004 IBK Luleå - Luleå SK Emil Bäckström, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena
2014-10-25 15:30 110350005 Luleå SK - Team Boden IBF Emil Bäckström, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena
2014-10-25 16:30 110350006 IBK Luleå - Sunderby SK Emil Bäckström, Petter Lindkvist Luleå Energi Arena
2014-11-16 13:00 110350007 Team Boden IBF - IBF Argentum 91 Johan Degerfalk, Dick Sandberg Boden Arena
2014-11-16 14:00 110350008 Tväråselets AIF - Luleå SK Dick Sandberg, Johan Degerfalk Boden Arena
2014-11-16 15:00 110350009 IBF Argentum 91 - Tväråselets AIF Johan Degerfalk, Dick Sandberg Boden Arena
2014-11-16 16:00 110350010 Team Boden IBF - Luleå SK Karlner Södergren, Felix Rierstam Boden Arena
2014-11-16 17:00 110350011 Luleå SK - IBF Argentum 91 Karlner Södergren, Felix Rierstam Boden Arena
2014-11-16 18:00 110350012 Team Boden IBF - Tväråselets AIF Felix Rierstam, Karlner Södergren Boden Arena
2014-12-07 10:00 110350013 Sunderby SK - Tväråselets AIF Linus Vikström, Alexander Pettersson Sunderby Sp
2014-12-07 11:00 110350014 IBK Luleå - Team Boden IBF Elias Gille Wårell, Linus Vikström Sunderby Sp
2014-12-07 12:00 110350015 Tväråselets AIF - IBK Luleå Elias Gille Wårell, Alexander Pettersson Sunderby Sp
2014-12-07 13:00 110350016 Sunderby SK - Team Boden IBF Petter Lindkvist, Karlner Södergren Sunderby Sp
2014-12-07 14:00 110350017 Team Boden IBF - Tväråselets AIF Felix Rierstam, Karlner Södergren Sunderby Sp
2014-12-07 15:00 110350018 Sunderby SK - IBK Luleå Felix Rierstam, Petter Lindkvist Sunderby Sp
2015-01-10 10:00 110350019 Tväråselets AIF - Luleå SK Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-01-10 11:00 110350020 IBF Argentum 91 - Sunderby SK Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-01-10 12:00 110350021 Luleå SK - IBF Argentum 91 Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-01-10 13:00 110350022 Tväråselets AIF - Sunderby SK Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-01-10 14:00 110350023 Sunderby SK - Luleå SK Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-01-10 15:00 110350024 Tväråselets AIF - IBF Argentum 91 Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-02-01 10:00 110350025 Luleå SK - IBK Luleå Magnus Eriksson, Alexander Ededal Hertsö Sp
2015-02-01 11:00 110350026 IBF Argentum 91 - Team Boden IBF Magnus Eriksson, Alexander Ededal Hertsö Sp
2015-02-01 12:00 110350027 IBK Luleå - IBF Argentum 91 Magnus Eriksson, Alexander Ededal Hertsö Sp
2015-02-01 13:00 110350028 Luleå SK - Team Boden IBF Magnus Eriksson, Alexander Ededal Hertsö Sp
2015-02-01 14:00 110350029 Team Boden IBF - IBK Luleå Alexander Ededal, Magnus Eriksson Hertsö Sp
2015-02-01 15:00 110350030 Luleå SK - IBF Argentum 91 Alexander Ededal, Magnus Eriksson Hertsö Sp
2015-02-15 10:00 110350031 IBF Argentum 91 - IBK Luleå Jesper Romberg, Tuva Hjorthall Arjeplog Sporthall
2015-02-15 11:00 110350032 Tväråselets AIF - Sunderby SK Tuva Hjorthall, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2015-02-15 12:00 110350033 IBK Luleå - Tväråselets AIF Elin Ögren, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-02-15 13:00 110350034 IBF Argentum 91 - Sunderby SK Tuva Hjorthall, Jesper Romberg Arjeplog Sporthall
2015-02-15 14:00 110350035 Sunderby SK - IBK Luleå Elin Ögren, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
2015-02-15 15:00 110350036 IBF Argentum 91 - Tväråselets AIF Elin Ögren, Johan Degerfalk Arjeplog Sporthall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IBF Argentum 91 0 0 0 0 0-0 0 0
1. IBK Luleå 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Luleå SK 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Sunderby SK 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Team Boden IBF 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Tväråselets AIF 0 0 0 0 0-0 0 0
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar Blå 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-02 12:00 110351001 Team Boden IBF - Notvikens IK Alexander Pettersson, Karlner Södergren Boden Arena
2014-11-02 13:00 110351002 Öjebyns IBF - Bergnäsets AIK Linus Vikström, Karlner Södergren Boden Arena
2014-11-02 14:00 110351003 Notvikens IK - Öjebyns IBF Alexander Pettersson, Linus Vikström Boden Arena
2014-11-02 15:00 110351004 Team Boden IBF - Bergnäsets AIK Karlner Södergren, Alexander Pettersson Boden Arena
2014-11-02 16:00 110351005 Bergnäsets AIK - Notvikens IK Karlner Södergren, Linus Vikström Boden Arena
2014-11-02 17:00 110351006 Team Boden IBF - Öjebyns IBF Alexander Pettersson, Linus Vikström Boden Arena
2014-11-16 13:30 110351012 Gammelstads IF - Kiruna AIF Annie Ehlin, Jessica Wikström Gammelstad Sp
2014-11-16 14:30 110351011 Team Boden IBF - Bergnäsets AIK Annie Ehlin, Jessica Wikström Gammelstad Sp
2014-11-16 15:30 110351009 Bergnäsets AIK - Kiruna AIF Annie Ehlin, Jessica Wikström Gammelstad Sp
2014-11-16 16:30 110351010 Gammelstads IF - Team Boden IBF Annie Ehlin, Jessica Wikström Gammelstad Sp
2014-11-16 17:30 110351008 Kiruna AIF - Team Boden IBF Annie Ehlin, Jessica Wikström Gammelstad Sp
2014-11-16 18:30 110351007 Gammelstads IF - Bergnäsets AIK Jessica Wikström, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2014-12-07 10:00 110351013 Öjebyns IBF - Kiruna AIF Josh Atthem, Johan Svanold Björklunda Sp
2014-12-07 11:00 110351014 Gammelstads IF - Notvikens IK Johan Svanold, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2014-12-07 12:00 110351015 Kiruna AIF - Gammelstads IF Josh Atthem, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2014-12-07 13:00 110351016 Öjebyns IBF - Notvikens IK Josh Atthem, Johan Svanold Björklunda Sp
2014-12-07 14:00 110351017 Notvikens IK - Kiruna AIF Johan Svanold, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2014-12-07 15:00 110351018 Öjebyns IBF - Gammelstads IF Fredric Fjellström, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-17 11:00 110351019 Kiruna AIF - Team Boden IBF Anton Ejnestrand, Mikael Myrsell Rakethallen Kiruna
2015-01-17 12:00 110351020 Notvikens IK - Bergnäsets AIK Isabella Marakatt, Josefin Karlsson Rakethallen Kiruna
2015-01-17 13:00 110351021 Team Boden IBF - Notvikens IK Isabella Marakatt, Josefin Karlsson Rakethallen Kiruna
2015-01-17 14:00 110351022 Kiruna AIF - Bergnäsets AIK Mikael Myrsell, Anton Ejnestrand Rakethallen Kiruna
2015-01-17 15:00 110351023 Bergnäsets AIK - Team Boden IBF Ella Partapuoli, Emilia Holmberg Rakethallen Kiruna
2015-01-17 16:00 110351024 Kiruna AIF - Notvikens IK Emilia Holmberg, Ella Partapuoli Rakethallen Kiruna
2015-02-07 10:00 110351025 Bergnäsets AIK - Öjebyns IBF Tobias Patomella, Emil Bäckström Bergskolan
2015-02-07 11:00 110351026 Kiruna AIF - Gammelstads IF Emil Bäckström, Tobias Patomella Bergskolan
2015-02-07 12:00 110351027 Öjebyns IBF - Kiruna AIF Tobias Patomella, Emil Bäckström Bergskolan
2015-02-07 13:00 110351028 Bergnäsets AIK - Gammelstads IF Tobias Patomella, Emil Bäckström Bergskolan
2015-02-07 14:00 110351029 Gammelstads IF - Öjebyns IBF Emil Bäckström, Tobias Patomella Bergskolan
2015-02-07 15:00 110351030 Bergnäsets AIK - Kiruna AIF Tobias Patomella, Emil Bäckström Bergskolan
2015-02-21 12:00 110351031 Notvikens IK - Team Boden IBF Carolin Svanström, Erika Svanström Örnäsets Sp
2015-02-21 13:00 110351032 Öjebyns IBF - Gammelstads IF Carolin Svanström, Erika Svanström Örnäsets Sp
2015-02-21 14:00 110351033 Team Boden IBF - Öjebyns IBF Erika Svanström, Carolin Svanström Örnäsets Sp
2015-02-21 15:00 110351034 Notvikens IK - Gammelstads IF Erika Svanström, Carolin Svanström Örnäsets Sp
2015-02-21 16:00 110351035 Gammelstads IF - Team Boden IBF Carolin Svanström, Erika Svanström Örnäsets Sp
2015-02-21 17:00 110351036 Notvikens IK - Öjebyns IBF Carolin Svanström, Erika Svanström Örnäsets Sp
Pojkar Blå 3 Grupp 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-25 10:00 110352001 Öjebyns IBF Vit - Råneå BK Björklunda Sp
2014-10-25 11:00 110352002 Gammelstads IF - Långskatans IF L1 Björklunda Sp
2014-10-25 12:00 110352003 Råneå BK - Gammelstads IF Björklunda Sp
2014-10-25 13:00 110352004 Öjebyns IBF Vit - Långskatans IF L1 Björklunda Sp
2014-10-25 14:00 110352005 Långskatans IF L1 - Råneå BK Björklunda Sp
2014-10-25 15:00 110352006 Öjebyns IBF Vit - Gammelstads IF Björklunda Sp
2014-11-29 10:00 110352007 Svarta Braxen IBF - Långskatans IF L1 Karlner Södergren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena
2014-11-29 11:00 110352008 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Alexander Pettersson, Karlner Södergren Luleå Energi Arena
2014-11-29 12:00 110352009 Långskatans IF L1 - Team Kalix IBK Alexander Pettersson, Karlner Södergren Luleå Energi Arena
2014-11-29 13:00 110352010 Svarta Braxen IBF - Öjebyns IBF Vit Karlner Södergren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena
2014-11-29 14:00 110352011 Öjebyns IBF Vit - Långskatans IF L1 Karlner Södergren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena
2014-11-29 15:00 110352012 Svarta Braxen IBF - Team Kalix IBK Karlner Södergren, Alexander Pettersson Luleå Energi Arena
2014-12-07 11:30 110352013 Gammelstads IF - Team Kalix IBK Annie Ehlin, Matilda Lahti Gammelstad Sp
2014-12-07 12:30 110352014 Svarta Braxen IBF - Råneå BK Annie Ehlin, Matilda Lahti Gammelstad Sp
2014-12-07 13:30 110352015 Team Kalix IBK - Svarta Braxen IBF Annie Ehlin, Matilda Lahti Gammelstad Sp
2014-12-07 14:30 110352016 Gammelstads IF - Råneå BK Matilda Lahti, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2014-12-07 15:30 110352017 Råneå BK - Team Kalix IBK Annie Ehlin, Matilda Lahti Gammelstad Sp
2014-12-07 16:30 110352018 Gammelstads IF - Svarta Braxen IBF Matilda Lahti, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2015-01-31 10:00 110352019 Långskatans IF L1 - Gammelstads IF Felix Roos, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2015-01-31 11:00 110352020 Team Kalix IBK - Svarta Braxen IBF Daniel Giornetti, Felix Roos Hortlax Sp
2015-01-31 12:00 110352021 Gammelstads IF - Team Kalix IBK Elliot Burman, Fredric Fjellström Hortlax Sp
2015-01-31 13:00 110352022 Långskatans IF L1 - Svarta Braxen IBF Elliot Burman, Fredric Fjellström Hortlax Sp
2015-01-31 14:00 110352023 Svarta Braxen IBF - Gammelstads IF Felix Roos, Daniel Giornetti Hortlax Sp
2015-01-31 15:00 110352024 Långskatans IF L1 - Team Kalix IBK Fredric Fjellström, Elliot Burman Hortlax Sp
2015-02-15 10:00 110352025 Team Kalix IBK - Öjebyns IBF Vit Kurt-Lennart Wass, Alvar Grenvall Sportcity Kalix
2015-02-15 11:00 110352026 Råneå BK - Långskatans IF L1 Alvar Grenvall, Kurt-Lennart Wass Sportcity Kalix
2015-02-15 12:00 110352027 Öjebyns IBF Vit - Råneå BK Kurt-Lennart Wass, Alvar Grenvall Sportcity Kalix
2015-02-15 13:00 110352028 Team Kalix IBK - Långskatans IF L1 Alvar Grenvall, Kurt-Lennart Wass Sportcity Kalix
2015-02-15 14:00 110352029 Långskatans IF L1 - Öjebyns IBF Vit Alvar Grenvall, Kurt-Lennart Wass Sportcity Kalix
2015-02-15 15:00 110352030 Team Kalix IBK - Råneå BK Kurt-Lennart Wass, Alvar Grenvall Sportcity Kalix
2015-03-01 10:00 110352031 Råneå BK - Öjebyns IBF Vit Carolin Svanström, Erika Svanström Råneå Sp
2015-03-01 11:00 110352032 Gammelstads IF - Svarta Braxen IBF Carolin Svanström, Erika Svanström Råneå Sp
2015-03-01 12:00 110352033 Öjebyns IBF Vit - Gammelstads IF Carolin Svanström, Erika Svanström Råneå Sp
2015-03-01 13:00 110352034 Råneå BK - Svarta Braxen IBF Carolin Svanström, Erika Svanström Råneå Sp
2015-03-01 14:00 110352035 Svarta Braxen IBF - Öjebyns IBF Vit Erika Svanström, Carolin Svanström Råneå Sp
2015-03-01 15:00 110352036 Råneå BK - Gammelstads IF Carolin Svanström, Erika Svanström Råneå Sp
Pojkar Blå 3 Grupp 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-16 10:00 110353001 Wibax IBF Piteå - IBK Luleå Daniel Berg, Johan Svanold Norrmalmia Sph
2014-11-16 11:00 110353002 Tväråselets AIF - Långskatans IF L2 Johan Svanold, Fredric Fjellström Norrmalmia Sph
2014-11-16 12:00 110353003 IBK Luleå - Tväråselets AIF Fredric Fjellström, Daniel Berg Norrmalmia Sph
2014-11-16 13:00 110353004 Wibax IBF Piteå - Långskatans IF L2 Christoffer Hjelm, Kevin Wallstål Norrmalmia Sph
2014-11-16 14:00 110353005 Långskatans IF L2 - IBK Luleå Christoffer Hjelm, Kevin Wallstål Norrmalmia Sph
2014-11-16 15:00 110353006 Wibax IBF Piteå - Tväråselets AIF Kevin Wallstål, Christoffer Hjelm Norrmalmia Sph
2014-12-06 10:00 110353007 Öjebyns IBF Blå - Långskatans IF L2 Tim Marklund, Josh Atthem Björklunda Sp
2014-12-06 11:00 110353008 Bergnäsets AIK - Wibax IBF Piteå William Wiksten, Tim Marklund Björklunda Sp
2014-12-06 12:00 110353009 Långskatans IF L2 - Bergnäsets AIK Josh Atthem, William Wiksten Björklunda Sp
2014-12-06 13:00 110353010 Öjebyns IBF Blå - Wibax IBF Piteå Tim Marklund, Josh Atthem Björklunda Sp
2014-12-06 14:00 110353011 Wibax IBF Piteå - Långskatans IF L2 William Wiksten, Tim Marklund Björklunda Sp
2014-12-06 15:00 110353012 Öjebyns IBF Blå - Bergnäsets AIK William Wiksten, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-17 10:00 110353013 Tväråselets AIF - Bergnäsets AIK Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-01-17 11:00 110353014 Öjebyns IBF Blå - IBK Luleå Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-01-17 12:00 110353015 Bergnäsets AIK - Öjebyns IBF Blå Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-01-17 13:00 110353016 Tväråselets AIF - IBK Luleå Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-01-17 14:00 110353017 IBK Luleå - Bergnäsets AIK Carolin Svanström, Erika Svanström Älvsby Sp
2015-01-17 15:00 110353018 Tväråselets AIF - Öjebyns IBF Blå Erika Svanström, Carolin Svanström Älvsby Sp
2015-02-01 10:00 110353019 Långskatans IF L2 - Tväråselets AIF Rasmus Ekberg, Daniel Berg Hortlax Sp
2015-02-01 11:00 110353020 Bergnäsets AIK - Öjebyns IBF Blå Rasmus Ekberg, Daniel Berg Hortlax Sp
2015-02-01 12:00 110353021 Tväråselets AIF - Bergnäsets AIK Johan Svanold, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2015-02-01 13:00 110353022 Långskatans IF L2 - Öjebyns IBF Blå Mattis Stanzé, Johan Svanold Hortlax Sp
2015-02-01 14:00 110353023 Öjebyns IBF Blå - Tväråselets AIF Daniel Berg, Rasmus Ekberg Hortlax Sp
2015-02-01 15:00 110353024 Långskatans IF L2 - Bergnäsets AIK Johan Svanold, Mattis Stanzé Hortlax Sp
2015-03-21 10:00 110353025 Bergnäsets AIK - Wibax IBF Piteå Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Bergskolan
2015-03-21 11:00 110353026 IBK Luleå - Långskatans IF L2 Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Bergskolan
2015-03-21 12:00 110353027 Wibax IBF Piteå - IBK Luleå Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Bergskolan
2015-03-21 13:00 110353028 Bergnäsets AIK - Långskatans IF L2 Alexander Pettersson, Petter Lindkvist Bergskolan
2015-03-21 14:00 110353029 Långskatans IF L2 - Wibax IBF Piteå Annie Ehlin, Sandra Nilsson Bergskolan
2015-03-21 15:00 110353030 Bergnäsets AIK - IBK Luleå Annie Ehlin, Sandra Nilsson Bergskolan
2015-03-14 12:00 110353031 IBK Luleå - Wibax IBF Piteå Alexander Larsson, Isac Alalehto Örnäsets Sp
2015-03-14 13:00 110353032 Tväråselets AIF - Öjebyns IBF Blå Alexander Larsson, Isac Alalehto Örnäsets Sp
2015-03-14 14:00 110353033 Wibax IBF Piteå - Tväråselets AIF Isac Alalehto, Alexander Larsson Örnäsets Sp
2015-03-14 15:00 110353034 IBK Luleå - Öjebyns IBF Blå Alexander Larsson, Isac Alalehto Örnäsets Sp
2015-03-14 16:00 110353035 Öjebyns IBF Blå - Wibax IBF Piteå Alexander Larsson, Isac Alalehto Örnäsets Sp
2015-03-14 17:00 110353036 IBK Luleå - Tväråselets AIF Alexander Larsson, Isac Alalehto Örnäsets Sp
Pojkar Blå 4
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-11-01 10:00 110354001 Haparanda AIK - Gammelstads IF Jan Drugge, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2014-11-01 11:00 110354002 Wibax IBF Piteå - Malmbergets AIF Jan Drugge, Pasi Ronkainen Idrottshuset Haparanda
2014-11-01 12:00 110354003 Gammelstads IF - Wibax IBF Piteå Pasi Ronkainen, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2014-11-01 13:00 110354004 Haparanda AIK - Malmbergets AIF Pasi Ronkainen, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2014-11-01 14:00 110354005 Malmbergets AIF - Gammelstads IF Pasi Ronkainen, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2014-11-01 15:00 110354006 Haparanda AIK - Wibax IBF Piteå Pasi Ronkainen, Jan Drugge Idrottshuset Haparanda
2014-11-15 11:30 110354007 Sunderby SK - Öjebyns IBF Vit Petter Lindkvist, Alexander Pettersson Sunderby Sp
2014-11-15 12:30 110354008 Öjebyns IBF Blå - IBF Argentum 91 Karlner Södergren, Petter Lindkvist Sunderby Sp
2014-11-15 13:30 110354009 Öjebyns IBF Vit - Öjebyns IBF Blå Felix Rierstam, Karlner Södergren Sunderby Sp
2014-11-15 14:30 110354010 Sunderby SK - IBF Argentum 91 Elias Gille Wårell, Felix Rierstam Sunderby Sp
2014-11-15 15:30 110354011 IBF Argentum 91 - Öjebyns IBF Vit Elias Gille Wårell, Felix Rierstam Sunderby Sp
2014-11-15 16:30 110354012 Sunderby SK - Öjebyns IBF Blå Elias Gille Wårell, Felix Rierstam Sunderby Sp
2014-12-07 10:00 110354013 Wibax IBF Piteå - IBF Argentum 91 Kevin Wallstål, Anton Håkansson Norrmalmia Sph
2014-12-07 11:00 110354014 Malmbergets AIF - Öjebyns IBF Vit Kevin Wallstål, Anton Håkansson Norrmalmia Sph
2014-12-07 12:00 110354015 IBF Argentum 91 - Malmbergets AIF Kevin Wallstål, Nils Isaksson Norrmalmia Sph
2014-12-07 13:00 110354016 Wibax IBF Piteå - Öjebyns IBF Vit Anton Håkansson, Nils Isaksson Norrmalmia Sph
2014-12-07 14:00 110354017 Öjebyns IBF Vit - IBF Argentum 91 Nils Isaksson, Kevin Wallstål Norrmalmia Sph
2014-12-07 15:00 110354018 Wibax IBF Piteå - Malmbergets AIF Anton Håkansson, Nils Isaksson Norrmalmia Sph
2015-01-10 12:00 110354024 Gammelstads IF - Malmbergets AIF Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-01-10 13:00 110354023 Sunderby SK - Öjebyns IBF Blå Wilma Wikberg, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2015-01-10 14:00 110354021 Öjebyns IBF Blå - Malmbergets AIF Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-01-10 15:00 110354022 Gammelstads IF - Sunderby SK Wilma Wikberg, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2015-01-10 16:00 110354020 Malmbergets AIF - Sunderby SK Wilma Wikberg, Annie Ehlin Gammelstad Sp
2015-01-10 17:00 110354019 Gammelstads IF - Öjebyns IBF Blå Annie Ehlin, Wilma Wikberg Gammelstad Sp
2015-01-25 10:00 110354025 Öjebyns IBF Blå - Haparanda AIK Fredric Fjellström, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-25 11:00 110354026 Wibax IBF Piteå - IBF Argentum 91 Anton Håkansson, Josh Atthem Björklunda Sp
2015-01-25 12:00 110354027 Haparanda AIK - Wibax IBF Piteå Fredric Fjellström, Anton Håkansson Björklunda Sp
2015-01-25 13:00 110354028 Öjebyns IBF Blå - IBF Argentum 91 Josh Atthem, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2015-01-25 14:00 110354029 IBF Argentum 91 - Haparanda AIK Josh Atthem, Anton Håkansson Björklunda Sp
2015-01-25 15:00 110354030 Öjebyns IBF Blå - Wibax IBF Piteå Anton Håkansson, Fredric Fjellström Björklunda Sp
2015-02-15 10:00 110354031 Öjebyns IBF Vit - Gammelstads IF William Wiksten, William Mortensen Berggren Björklunda Sp
2015-02-15 11:00 110354032 Haparanda AIK - Sunderby SK William Mortensen Berggren, William Wiksten Björklunda Sp
2015-02-15 12:00 110354033 Gammelstads IF - Haparanda AIK William Wiksten, William Mortensen Berggren Björklunda Sp
2015-02-15 13:00 110354034 Öjebyns IBF Vit - Sunderby SK David Nilsson, Hampus Borg Björklunda Sp
2015-02-15 14:00 110354035 Sunderby SK - Gammelstads IF David Nilsson, Hampus Borg Björklunda Sp
2015-02-15 15:00 110354036 Öjebyns IBF Vit - Haparanda AIK Hampus Borg, David Nilsson Björklunda Sp
2015-03-01 10:00 110354037 IBF Argentum 91 - Gammelstads IF Arjeplog Sporthall
2015-03-01 11:00 110354038 Sunderby SK - Wibax IBF Piteå Arjeplog Sporthall
2015-03-01 12:00 110354039 Gammelstads IF - Sunderby SK Arjeplog Sporthall
2015-03-01 13:00 110354040 IBF Argentum 91 - Wibax IBF Piteå Arjeplog Sporthall
2015-03-01 14:00 110354041 Wibax IBF Piteå - Gammelstads IF Arjeplog Sporthall
2015-03-01 15:00 110354042 IBF Argentum 91 - Sunderby SK Arjeplog Sporthall
2015-03-15 10:00 110354043 Malmbergets AIF - Haparanda AIK Dennis Eriksson, Miroslav Hochel Malmbergets Sp
2015-03-15 11:00 110354044 Öjebyns IBF Blå - Öjebyns IBF Vit Miroslav Hochel, Dennis Eriksson Malmbergets Sp
2015-03-15 12:00 110354045 Haparanda AIK - Öjebyns IBF Blå Miroslav Hochel, Dennis Eriksson Malmbergets Sp
2015-03-15 13:00 110354046 Malmbergets AIF - Öjebyns IBF Vit Miroslav Hochel, Dennis Eriksson Malmbergets Sp
2015-03-15 14:00 110354047 Öjebyns IBF Vit - Haparanda AIK Miroslav Hochel, Dennis Eriksson Malmbergets Sp
2015-03-15 15:00 110354048 Malmbergets AIF - Öjebyns IBF Blå Miroslav Hochel, Dennis Eriksson Malmbergets Sp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis