Pojkar Grön nivå (2017/18)

Gruppspel
Pojkar 08 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-11 08:00 195151001 Skellefteå IBK P08/Röd - Rönnskär Railcare IF P08 Ludvig Flodin Brännström, Lasse Ekesryd Campushallen
2017-11-11 09:00 195151002 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Bureå Idrottsförening 07-09 Lasse Ekesryd, Emil Brännström Campushallen
2017-11-11 10:00 195151003 Rönnskär Railcare IF P08 - Gamla Stan IBK/Svart P08 Emil Brännström, Ludvig Flodin Brännström Campushallen
2017-11-11 11:00 195151004 Bureå Idrottsförening 07-09 - Kågedalens AIF P08 Lasse Ekesryd, Julian Amya Campushallen
2017-11-11 12:00 195151005 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Skellefteå IBK P08/Röd Julian Amya, Julius Hjelte Campushallen
2017-11-11 13:00 195151006 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK/Gul P08 Julian Amya, Julius Hjelte Campushallen
2017-11-26 09:00 195151007 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Kågedalens AIF P08 Sanna Johansson, Elvira Asplund Campushallen
2017-11-26 10:00 195151008 Skellefteå IBK P08/Röd - Gamla Stan IBK/Gul P08 Sanna Johansson, Elvira Asplund Campushallen
2017-11-26 11:00 195151009 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBK P08/Svart Emil Brännström, Ludvig Flodin Brännström Campushallen
2017-11-26 12:00 195151010 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Skellefteå IBS P08 Ludvig Flodin Brännström, Emil Brännström Campushallen
2017-11-26 13:00 195151011 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Svart P08 Elliot Sigården, Carl Rosenberg Campushallen
2017-11-26 14:00 195151012 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBK P08/Röd Carl Rosenberg, Elliot Sigården Campushallen
2017-12-10 09:00 195151013 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBS P08 Julian Amya, Lucas Holmlund Campushallen
2017-12-10 10:00 195151014 Bureå Idrottsförening 07-09 - Skellefteå IBK P08/Svart Lucas Holmlund, Julian Amya Campushallen
2017-12-10 11:00 195151015 Skellefteå IBS P08 - Rönnskär Railcare IF P08 Elliot Sigården, Julius Hjelte Campushallen
2017-12-10 12:00 195151016 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBK P08/Röd Julius Hjelte, Elliot Sigården Campushallen
2017-12-10 13:00 195151017 Rönnskär Railcare IF P08 - Kågedalens AIF P08 Casper Hjelte, Olle Hedman Campushallen
2017-12-10 14:00 195151018 Skellefteå IBK P08/Röd - Bureå Idrottsförening 07-09 Olle Hedman, Casper Hjelte Campushallen
2017-12-16 09:00 195151019 Rönnskär Railcare IF P08 - Skellefteå IBK P08/Svart , Elliot Johansson Örjanshallen
2017-12-16 10:00 195151020 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK/Svart P08 , Elliot Johansson Örjanshallen
2017-12-16 11:00 195151021 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Gul P08 Elliot Johansson Örjanshallen
2017-12-16 12:00 195151022 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Bureå Idrottsförening 07-09 Elliot Johansson Örjanshallen
2017-12-16 13:00 195151023 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Rönnskär Railcare IF P08 Andreas Åström Örjanshallen
2017-12-16 14:00 195151024 Bureå Idrottsförening 07-09 - Skellefteå IBS P08 Andreas Åström, Tim Åhlund Örjanshallen
2017-12-20 18:35 195151027 Bureå Idrottsförening 07-09 - Rönnskär Railcare IF P08 , Elias Bark Pettersson Lejonströmshallen
2017-12-24 00:00 195151025 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Gamla Stan IBK/Gul P08 Campushallen
2017-12-24 00:00 195151026 Skellefteå IBK P08/Röd - Kågedalens AIF P08 Campushallen
2017-12-24 00:00 195151028 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBK P08/Svart Campushallen
2018-01-21 08:30 195151029 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Bureå Idrottsförening 07-09 Julius Hjelte, Emil Brännström Balderhallen B
2018-01-21 09:30 195151030 Rönnskär Railcare IF P08 - Gamla Stan IBK/Svart P08 Emil Brännström, Julius Hjelte Balderhallen B
2018-01-21 10:30 195151031 Bureå Idrottsförening 07-09 - Kågedalens AIF P08 Anton Sundström, Oskar Carlsson Balderhallen B
2018-01-21 11:30 195151032 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Skellefteå IBK P08/Röd Oskar Carlsson, Anton Sundström Balderhallen B
2018-01-21 12:30 195151033 Kågedalens AIF P08 - Gamla Stan IBK/Gul P08 Carl Rosenberg, Simon Blom Balderhallen B
2018-01-21 13:30 195151034 Skellefteå IBK P08/Röd - Rönnskär Railcare IF P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2018-02-10 09:00 195151035 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Svart P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2018-02-10 10:00 195151038 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Skellefteå IBS P08 Simon Blom, Carl Rosenberg Balderhallen B
2018-02-10 11:00 195151040 Skellefteå IBS P08 - Skellefteå IBK P08/Röd Julius Hjelte, Lucas Holmlund Balderhallen B
2018-02-10 12:00 195151039 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBK P08/Svart Lucas Holmlund, Julius Hjelte Balderhallen B
2018-02-10 13:00 195151037 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Kågedalens AIF P08 Oskar Carlsson, Julian Amya Balderhallen B
2018-02-10 14:00 195151036 Skellefteå IBK P08/Röd - Gamla Stan IBK/Gul P08 Oskar Carlsson, Julian Amya Balderhallen B
2018-02-24 09:00 195151041 Skellefteå IBS P08 - Rönnskär Railcare IF P08 Anton Sundström, Albin Lycksell Campushallen
2018-02-24 10:00 195151042 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBK P08/Röd Albin Lycksell, Anton Sundström Campushallen
2018-02-24 11:00 195151043 Rönnskär Railcare IF P08 - Kågedalens AIF P08 Ludvig Flodin Brännström, Alvin Gustavsson Campushallen
2018-02-24 12:00 195151044 Skellefteå IBK P08/Röd - Bureå Idrottsförening 07-09 Ludvig Flodin Brännström, Alvin Gustavsson Campushallen
2018-02-24 13:00 195151045 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBS P08 Tim Åhlund Campushallen
2018-02-24 14:00 195151046 Bureå Idrottsförening 07-09 - Skellefteå IBK P08/Svart , Tim Åhlund Campushallen
2018-03-18 10:00 195151047 Bureå Idrottsförening 07-09 - Skellefteå IBS P08 Ludvig Flodin Brännström, Emil Ulander Eddahallen
2018-03-18 11:00 195151048 Rönnskär Railcare IF P08 - Skellefteå IBK P08/Svart Julius Hjelte, Emil Ulander Eddahallen
2018-03-18 12:00 195151049 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK/Svart P08 Ludvig Flodin Brännström, Julius Hjelte Eddahallen
2018-03-18 13:00 195151050 Skellefteå IBK P08/Svart - Gamla Stan IBK/Gul P08 Emil Ulander, Ludvig Flodin Brännström Eddahallen
2018-03-18 14:00 195151051 Gamla Stan IBK/Svart P08 - Bureå Idrottsförening 07-09 Julius Hjelte, Emil Ulander Eddahallen
2018-03-18 15:00 195151052 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Rönnskär Railcare IF P08 Ludvig Flodin Brännström, Julius Hjelte Eddahallen
2018-02-18 16:00 195151054 Kågedalens AIF P08 - Skellefteå IBK P08/Röd Anton Sundström, Albin Lycksell Campushallen
2018-03-26 17:45 195151055 Rönnskär Railcare IF P08 - Bureå Idrottsförening 07-09 , Tim Åhlund Örjanshallen
2018-04-01 00:00 195151053 Gamla Stan IBK/Gul P08 - Gamla Stan IBK/Svart P08 Campushallen
2018-04-01 00:00 195151056 Skellefteå IBK P08/Svart - Skellefteå IBS P08 Campushallen
Pojkar 08 Umeå A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-29 10:15 195101001 Gimonäs Umeå IF/To A/D - IBF Dalen Emmy Frisk, Nea Nyberg Bräntbergsskolan
2017-10-29 11:00 195101002 Täfteå IK - Umeå City IBF /P08 Emmy Frisk, Nea Nyberg Bräntbergsskolan
2017-10-29 12:00 195101003 IBF Dalen - Ersboda SK Hanna Nilsson, Elsa Lustig Bräntbergsskolan
2017-10-29 13:00 195101004 Umeå City IBF /P08 - IBF Dalen/Södra/Svart Elsa Lustig, Hanna Nilsson Bräntbergsskolan
2017-10-29 14:00 195101005 Ersboda SK - Gimonäs Umeå IF/To A/D Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Bräntbergsskolan
2017-10-29 15:00 195101006 IBF Dalen/Södra/Svart - Täfteå IK Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Bräntbergsskolan
2017-11-12 10:30 195101007 Obbola IK - IBF Dalen/Södra/Svart Tuva Dahlin, Jon Trädgårdh Olasjöhallen
2017-11-12 11:30 195101008 Gimonäs Umeå IF/To A/D - Täfteå IK Tuva Dahlin, Jon Trädgårdh Olasjöhallen
2017-11-12 12:30 195101009 IBF Dalen/Södra/Svart - Sävar IK /1 Jon Trädgårdh, Tuva Dahlin Olasjöhallen
2017-11-12 13:30 195101010 Täfteå IK - IBF Dalen /Södra/Vit Maja Lindsjö, Tuva Dahlin Olasjöhallen
2017-11-12 14:30 195101011 Sävar IK /1 - Obbola IK Tuva Dahlin, Maja Lindsjö Olasjöhallen
2017-11-12 15:30 195101012 IBF Dalen /Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/To A/D Greta Rudolfsson, Alma Söderström Olasjöhallen
2017-11-26 10:15 195101013 Umeå City IBF /P08 - Sävar IK /1 Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Bräntbergsskolan
2017-11-26 11:00 195101014 IBF Dalen /Södra/Vit - IBF Dalen Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Bräntbergsskolan
2017-11-26 12:00 195101015 Sävar IK /1 - Ersboda SK Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Bräntbergsskolan
2017-11-26 13:00 195101016 Obbola IK - IBF Dalen /Södra/Vit Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Bräntbergsskolan
2017-11-26 14:00 195101017 Ersboda SK - Umeå City IBF /P08 Elsa Lustig, Ida Nilsson Bräntbergsskolan
2017-11-26 15:00 195101018 IBF Dalen - Obbola IK Ida Nilsson, Elsa Lustig Bräntbergsskolan
2017-12-17 12:00 195101019 Ersboda SK - IBF Dalen/Södra/Svart Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Ersängshallen
2017-12-17 13:00 195101020 Umeå City IBF /P08 - Täfteå IK Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Ersängshallen
2017-12-17 14:00 195101021 IBF Dalen/Södra/Svart - Obbola IK Clara Thunell, Frida Thunell Ersängshallen
2017-12-17 15:00 195101022 Gimonäs Umeå IF/To A/D - Umeå City IBF /P08 Linnéa Bäckström, Alva Salo Ersängshallen
2017-12-17 16:00 195101023 Täfteå IK - Ersboda SK Alva Salo, Linnéa Bäckström Ersängshallen
2017-12-17 17:00 195101024 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/To A/D Linnéa Bäckström, Alva Salo Ersängshallen
2018-01-07 11:00 195101025 Täfteå IK - IBF Dalen Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Täftehallen
2018-01-07 12:00 195101026 IBF Dalen /Södra/Vit - Obbola IK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Täftehallen
2018-01-07 13:00 195101027 IBF Dalen - IBF Dalen/Södra/Svart Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Täftehallen
2018-01-07 14:00 195101028 Umeå City IBF /P08 - IBF Dalen /Södra/Vit Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Täftehallen
2018-01-07 15:00 195101029 Obbola IK - Täfteå IK Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Täftehallen
2018-01-07 16:00 195101030 IBF Dalen/Södra/Svart - Umeå City IBF /P08 Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Täftehallen
2018-01-20 12:00 195101031 Sävar IK /1 - Gimonäs Umeå IF/To A/D Jakob Torgilsson Sävaråhallen
2018-01-20 13:00 195101032 Sävar IK /1 - IBF Dalen , Jakob Torgilsson Sävaråhallen
2018-01-20 14:00 195101033 Gimonäs Umeå IF/To A/D - IBF Dalen /Södra/Vit Jakob Torgilsson Sävaråhallen
2018-01-20 15:00 195101034 Ersboda SK - Sävar IK /1 Theo Fessé, Magnus Fessé Sävaråhallen
2018-01-20 16:00 195101035 IBF Dalen - Sävar IK /1 Theo Fessé, Magnus Fessé Sävaråhallen
2018-01-20 17:00 195101036 IBF Dalen /Södra/Vit - Ersboda SK Theo Fessé, Magnus Fessé Sävaråhallen
2018-02-10 12:00 195101037 IBF Dalen - Umeå City IBF /P08 Linus Holmgren, Ossian Eklund Grubbeskolan
2018-02-10 13:00 195101038 Obbola IK - Täfteå IK Ossian Eklund, Linus Holmgren Grubbeskolan
2018-02-10 14:00 195101039 Gimonäs Umeå IF/To A/D - Sävar IK /1 Ossian Eklund, Linus Holmgren Grubbeskolan
2018-02-10 15:00 195101040 Umeå City IBF /P08 - Obbola IK Linus Holmgren, Ossian Eklund Grubbeskolan
2018-02-10 16:00 195101041 Sävar IK /1 - IBF Dalen , Klas Höglund Grubbeskolan
2018-02-10 17:00 195101042 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF/To A/D , Klas Höglund Grubbeskolan
2018-02-24 11:00 195101043 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF/To A/D Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Tegs Centralskola
2018-02-24 12:00 195101044 Obbola IK - Sävar IK /1 Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Tegs Centralskola
2018-02-24 13:00 195101045 Gimonäs Umeå IF/To A/D - Ersboda SK Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Tegs Centralskola
2018-02-24 14:00 195101046 IBF Dalen /Södra/Vit - Obbola IK Elma Labba-Lineruth, Victoria Vilhelmsson Tegs Centralskola
2018-02-24 15:00 195101047 Sävar IK /1 - IBF Dalen/Södra/Svart Victoria Vilhelmsson, Elma Labba-Lineruth Tegs Centralskola
2018-02-24 16:00 195101048 Ersboda SK - IBF Dalen /Södra/Vit Victoria Vilhelmsson, Elma Labba-Lineruth Tegs Centralskola
2018-03-17 11:00 195101049 IBF Dalen /Södra/Vit - Umeå City IBF /P08 Meja Fjällström, Nea Nyberg Tegs Centralskola
2018-03-17 12:00 195101050 Täfteå IK - IBF Dalen/Södra/Svart Meja Fjällström, Nea Nyberg Tegs Centralskola
2018-03-17 13:00 195101051 Umeå City IBF /P08 - Ersboda SK Nea Nyberg, Meja Fjällström Tegs Centralskola
2018-03-17 14:00 195101052 IBF Dalen - Täfteå IK Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Tegs Centralskola
2018-03-17 15:00 195101053 IBF Dalen/Södra/Svart - IBF Dalen /Södra/Vit Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Tegs Centralskola
2018-03-17 16:00 195101054 Ersboda SK - IBF Dalen Emelie Eriksson, Maja Lindsjö Tegs Centralskola
Pojkar 08 Umeå B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-28 12:00 195102001 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Vit Alva Salo, Hannah Toots Elofssonhallen
2017-10-28 13:00 195102002 Vindelns IF - Hörnefors IF Alva Salo, Hannah Toots Elofssonhallen
2017-10-28 14:00 195102003 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC Alva Salo, Hannah Toots Elofssonhallen
2017-10-28 15:00 195102004 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Elofssonhallen
2017-10-28 16:00 195102005 Holmsund City IBC - Röbäcks IF Linnéa Bäckström, Victoria Vilhelmsson Elofssonhallen
2017-10-28 17:00 195102006 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Vindelns IF Victoria Vilhelmsson, Wilma Sandgren Elofssonhallen
2017-11-12 10:00 195102007 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bräntbergsskolan
2017-11-12 11:00 195102008 Röbäcks IF - Vindelns IF Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Bräntbergsskolan
2017-11-12 12:00 195102009 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Gimonäs Umeå IF/Ca Lovisa Olofsson, Elly Isaksson Bräntbergsskolan
2017-11-12 13:00 195102010 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Röd Elly Isaksson, Lovisa Olofsson Bräntbergsskolan
2017-11-12 14:00 195102011 Gimonäs Umeå IF/Ca - Gimonäs Umeå IF/To B/C Wilma Norberg, Ida Reian Bräntbergsskolan
2017-11-12 15:00 195102012 Sandåkerns SK/Röd - Röbäcks IF Ida Reian, Wilma Norberg Bräntbergsskolan
2017-11-25 12:00 195102013 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Ca Nelly Saari, Klara-Marie Laggar Bråvallahallen
2017-11-25 13:00 195102014 Sandåkerns SK/Röd - Sandåkerns SK/Vit Bråvallahallen
2017-11-25 14:00 195102015 Gimonäs Umeå IF/Ca - Holmsund City IBC Nelly Saari, Klara-Marie Laggar Bråvallahallen
2017-11-25 15:00 195102016 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Sandåkerns SK/Röd Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Bråvallahallen
2017-11-25 16:00 195102017 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Carl Holmlund, Hugo Hellqvist Bråvallahallen
2017-11-25 17:00 195102018 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/To B/C Hugo Hellqvist, Carl Holmlund Bråvallahallen
2017-12-17 11:00 195102019 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Mattias Glad, Lucas Arvidsson Storsjöhallen
2017-12-17 12:00 195102020 Hörnefors IF - Vindelns IF Mattias Glad, Lucas Arvidsson Storsjöhallen
2017-12-17 13:00 195102021 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Gimonäs Umeå IF/To B/C Wilda Berglund, Ida Reian Storsjöhallen
2017-12-17 14:00 195102022 Röbäcks IF - Hörnefors IF Wilda Berglund, Ida Reian Storsjöhallen
2017-12-17 15:00 195102023 Vindelns IF - Holmsund City IBC Alva Brannelid, Elina Paulsson Storsjöhallen
2017-12-17 16:00 195102024 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Röbäcks IF Elina Paulsson, Alva Brannelid Storsjöhallen
2018-01-13 10:30 195102025 Vindelns IF - Sandåkerns SK/Vit Joel Nylund, Marcus Gabrielsson FC Vindeln
2018-01-13 11:30 195102026 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/Ca Gustav Granström, Joel Nylund FC Vindeln
2018-01-13 12:30 195102027 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Marcus Gabrielsson, Gustav Granström FC Vindeln
2018-01-13 13:30 195102028 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Marcus Gabrielsson, Joel Nylund FC Vindeln
2018-01-13 14:30 195102029 Gimonäs Umeå IF/Ca - Vindelns IF Joel Nylund, Gustav Granström FC Vindeln
2018-01-13 15:30 195102030 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Holmsund City IBC Marcus Gabrielsson, Gustav Granström FC Vindeln
2018-01-28 10:00 195102031 Gimonäs Umeå IF/Ca - Röbäcks IF Molly Bodén, Willa Asplund Bräntbergsskolan
2018-01-28 11:00 195102032 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Sandåkerns SK/Vit Willa Asplund, Molly Bodén Bräntbergsskolan
2018-01-28 12:00 195102033 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Röd Tyra Åström, Hilda Skyttberg Bräntbergsskolan
2018-01-28 13:00 195102034 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/To B/C Hilda Skyttberg, Tyra Åström Bräntbergsskolan
2018-01-28 14:00 195102035 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Ca Emmy Frisk, Meja Fjällström Bräntbergsskolan
2018-01-28 15:00 195102036 Sandåkerns SK/Röd - Holmsund City IBC Meja Fjällström, Emmy Frisk Bräntbergsskolan
2018-02-10 13:00 195102037 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF Wilda Berglund, Hanna Nilsson Midgårdshallen
2018-02-10 14:00 195102038 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Vindelns IF Moa Stödberg, Anna Andersson Midgårdshallen
2018-02-10 15:00 195102039 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Ca Moa Stödberg, Anna Andersson Midgårdshallen
2018-02-10 16:00 195102040 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/To B/C Moa Stödberg, Anna Andersson Midgårdshallen
2018-02-10 17:00 195102041 Gimonäs Umeå IF/Ca - Sandåkerns SK/Vit Maja Sköld, Linn Robertsson Midgårdshallen
2018-02-10 18:00 195102042 Vindelns IF - Röbäcks IF Linn Robertsson, Maja Sköld Midgårdshallen
2018-02-24 11:30 195102043 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Röbäcks IF Emmy Frisk, Nea Nyberg Bräntbergsskolan
2018-02-24 12:30 195102044 Gimonäs Umeå IF/To B/C - Gimonäs Umeå IF/Ca Nea Nyberg, Emmy Frisk Bräntbergsskolan
2018-02-24 13:30 195102045 Röbäcks IF - Holmsund City IBC Molly Bodén, Willa Asplund Bräntbergsskolan
2018-02-24 14:30 195102046 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/To B/C Willa Asplund, Molly Bodén Bräntbergsskolan
2018-02-24 15:30 195102047 Gimonäs Umeå IF/Ca - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Alma Söderström, Greta Rudolfsson Bräntbergsskolan
2018-02-24 16:30 195102048 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Röd Greta Rudolfsson, Alma Söderström Bräntbergsskolan
2018-03-24 10:30 195102049 Sandåkerns SK/Röd - Röbäcks IF Linus Holmgren, Ossian Eklund Umeå Energi Arena Väst
2018-03-24 11:30 195102050 Vindelns IF - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem Ossian Eklund, Linus Holmgren Umeå Energi Arena Väst
2018-03-24 12:30 195102051 Röbäcks IF - Holmsund City IBC Ossian Eklund, Linus Holmgren Umeå Energi Arena Väst
2018-03-24 13:30 195102052 Sandåkerns SK/Vit - Vindelns IF Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Umeå Energi Arena Väst
2018-03-24 14:30 195102053 Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem - Sandåkerns SK/Röd Wilma Sandgren, Linnéa Bäckström Umeå Energi Arena Väst
2018-03-24 15:30 195102054 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Umeå Energi Arena Väst
Pojkar 09 Skeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-11-18 09:00 195152001 Medle SK P08-09 - Clemensnäs IF P09 Julius Hjelte, Julian Amya Campushallen
2017-11-18 10:00 195152002 Boliden FFI 09-10 - Kågedalens AIF P09 Julius Hjelte, Julian Amya Campushallen
2017-11-18 11:00 195152003 Clemensnäs IF P09 - Skellefteå IBK P09 Elliot Sigården, Carl Rosenberg Campushallen
2017-11-18 12:00 195152004 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK P09 Carl Rosenberg, Elliot Sigården Campushallen
2017-11-18 13:00 195152005 Skellefteå IBK P09 - Medle SK P08-09 Oskar Carlsson, Simon Blom Campushallen
2017-11-18 14:00 195152006 Gamla Stan IBK P09 - Boliden FFI 09-10 Oskar Carlsson, Simon Blom Campushallen
2017-12-03 08:30 195152007 Skellefteå IBK P09 - Gamla Stan IBK P09 Oskar Carlsson, Simon Blom Balderhallen B
2017-12-03 09:30 195152008 Medle SK P08-09 - Boliden FFI 09-10 Simon Blom, Oskar Carlsson Balderhallen B
2017-12-03 10:30 195152009 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBS P09 Simon Blom, Oskar Carlsson Balderhallen B
2017-12-03 11:30 195152010 Boliden FFI 09-10 - Rönnskär Railcare IF P09 Carl Rosenberg, Anton Sundström Balderhallen B
2017-12-03 12:30 195152011 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P09 Carl Rosenberg, Anton Sundström Balderhallen B
2017-12-03 13:30 195152012 Rönnskär Railcare IF P09 - Medle SK P08-09 Carl Rosenberg, Anton Sundström Balderhallen B
2018-01-28 09:00 195152013 Gamla Stan IBK P09 - Rönnskär Railcare IF P09 Ludvig Flodin Brännström, Emil Ulander Campushallen
2018-01-28 10:00 195152014 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå IBS P09 Emil Ulander, Ludvig Flodin Brännström Campushallen
2018-01-28 11:00 195152015 Rönnskär Railcare IF P09 - Clemensnäs IF P09 Ludvig Flodin Brännström, Emil Ulander Campushallen
2018-01-28 12:00 195152016 Skellefteå IBS P09 - Medle SK P08-09 Oskar Carlsson, Anton Sundström Campushallen
2018-01-28 13:00 195152017 Clemensnäs IF P09 - Gamla Stan IBK P09 Oskar Carlsson, Anton Sundström Campushallen
2018-01-28 14:00 195152018 Medle SK P08-09 - Kågedalens AIF P09 Oskar Carlsson, Anton Sundström Campushallen
2018-01-13 08:00 195152019 Clemensnäs IF P09 - Skellefteå IBS P09 Tim Åhlund, Alex Levander Örjanshallen
2018-01-13 09:00 195152020 Rönnskär Railcare IF P09 - Skellefteå IBK P09 Alex Levander, Tim Åhlund Örjanshallen
2018-01-13 10:00 195152021 Skellefteå IBS P09 - Boliden FFI 09-10 Tim Åhlund, Alex Levander Örjanshallen
2018-01-13 11:00 195152022 Skellefteå IBK P09 - Kågedalens AIF P09 Alex Levander, Tim Åhlund Örjanshallen
2018-01-13 12:00 195152023 Boliden FFI 09-10 - Clemensnäs IF P09 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2018-01-13 13:00 195152024 Kågedalens AIF P09 - Rönnskär Railcare IF P09 Joakim Broman, Samuel Sundqvist Örjanshallen
2017-12-24 00:00 195152028 Rönnskär Railcare IF P09 - Skellefteå IBS P09 Örjanshallen
2018-01-30 17:05 195152025 Skellefteå IBK P09 - Boliden FFI 09-10 , Bobby Hjelte Kåge Sporthall
2018-02-18 10:30 195152026 Medle SK P08-09 - Gamla Stan IBK P09 Sanna Johansson, Elvira Asplund Lejonströmshallen
2018-02-18 17:15 195152027 Kågedalens AIF P09 - Clemensnäs IF P09 Anton Sundström, Albin Lycksell Campushallen
2017-12-16 12:00 195152029 Boliden FFI 09-10 - Kågedalens AIF P09 Ludvig Flodin Brännström, Emil Brännström Campushallen
2017-12-16 13:00 195152030 Clemensnäs IF P09 - Skellefteå IBK P09 Emil Brännström, Ludvig Flodin Brännström Campushallen
2017-12-16 14:00 195152031 Kågedalens AIF P09 - Gamla Stan IBK P09 Ludvig Flodin Brännström, Emil Brännström Campushallen
2017-12-16 15:00 195152032 Skellefteå IBK P09 - Medle SK P08-09 Carl Rosenberg, Anton Sundström Campushallen
2017-12-16 16:00 195152033 Gamla Stan IBK P09 - Boliden FFI 09-10 Anton Sundström, Carl Rosenberg Campushallen
2017-12-16 17:00 195152034 Medle SK P08-09 - Clemensnäs IF P09 Anton Sundström, Carl Rosenberg Campushallen
2018-02-11 09:00 195152035 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P09 Ludvig Flodin Brännström, Emil Ulander Campushallen
2018-02-11 10:00 195152036 Medle SK P08-09 - Boliden FFI 09-10 Ludvig Flodin Brännström, Emil Ulander Campushallen
2018-02-11 11:00 195152037 Skellefteå IBK P09 - Gamla Stan IBK P09 Emil Ulander, Ludvig Flodin Brännström Campushallen
2018-02-11 12:00 195152039 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBS P09 Emil Brännström, Elliot Sigården Campushallen
2018-02-11 13:00 195152040 Rönnskär Railcare IF P09 - Medle SK P08-09 Emil Brännström, Elliot Sigården Campushallen
2018-02-11 14:00 195152038 Boliden FFI 09-10 - Rönnskär Railcare IF P09 Elliot Sigården, Emil Brännström Campushallen
2018-02-25 09:00 195152041 Rönnskär Railcare IF P09 - Clemensnäs IF P09 , Örjan Arvidsson Örjanshallen
2018-02-25 10:00 195152042 Skellefteå IBS P09 - Medle SK P08-09 Örjan Arvidsson Örjanshallen
2018-02-25 11:00 195152043 Clemensnäs IF P09 - Gamla Stan IBK P09 David Morén Örjanshallen
2018-02-25 12:00 195152044 Medle SK P08-09 - Kågedalens AIF P09 David Morén Örjanshallen
2018-02-25 13:00 195152045 Gamla Stan IBK P09 - Rönnskär Railcare IF P09 David Morén Örjanshallen
2018-02-25 14:00 195152046 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå IBS P09 Joakim Broman Örjanshallen
2018-03-17 10:00 195152047 Kågedalens AIF P09 - Rönnskär Railcare IF P09 Elliot Sigården, Julian Amya Campushallen
2018-03-17 11:00 195152048 Clemensnäs IF P09 - Skellefteå IBS P09 Julian Amya, Elliot Sigården Campushallen
2018-03-17 12:00 195152049 Rönnskär Railcare IF P09 - Skellefteå IBK P09 Julian Amya, Elliot Sigården Campushallen
2018-03-17 13:00 195152050 Skellefteå IBS P09 - Boliden FFI 09-10 Julius Hjelte, Lucas Holmlund Campushallen
2018-03-17 14:00 195152051 Skellefteå IBK P09 - Kågedalens AIF P09 Julius Hjelte, Lucas Holmlund Campushallen
2018-03-17 15:00 195152052 Boliden FFI 09-10 - Clemensnäs IF P09 Lucas Holmlund, Julius Hjelte Campushallen
2018-02-27 17:05 195152053 Boliden FFI 09-10 - Skellefteå IBK P09 Emil Brännström, Julius Hjelte Kåge Sporthall
2018-03-03 11:00 195152054 Gamla Stan IBK P09 - Medle SK P08-09 , Lasse Ekesryd Lejonströmshallen
2018-03-18 00:00 195152056 Skellefteå IBS P09 - Rönnskär Railcare IF P09 Campushallen
2018-03-25 16:00 195152055 Clemensnäs IF P09 - Kågedalens AIF P09 Tim Åhlund Örjanshallen
Pojkar 09 Umeå
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-28 12:00 195103001 IBF Dalen - Umeå City IBF /Blå Cajsa Lundkvist, Elin Lustig Grubbeskolan
2017-10-28 13:00 195103002 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen /Södra/Svart Elin Lustig, Cajsa Lundkvist Grubbeskolan
2017-10-28 14:00 195103003 Umeå City IBF /Blå - Täfteå IK/1 Elin Lustig, Ida Reian Grubbeskolan
2017-10-28 15:00 195103004 IBF Dalen /Södra/Svart - IBF Dalen Greta Rudolfsson, Alma Söderström Grubbeskolan
2017-10-28 16:00 195103005 Täfteå IK/1 - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Greta Rudolfsson, Alma Söderström Grubbeskolan
2017-11-04 12:00 195103006 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/Ca Wilma Norberg, Elly Isaksson Storsjöhallen
2017-11-04 13:00 195103007 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/To Wilma Norberg, Elly Isaksson Storsjöhallen
2017-11-04 14:00 195103008 Gimonäs Umeå IF/Ca - IBF Dalen/Södra/Vit Elina Paulsson, Alva Brannelid Storsjöhallen
2017-11-04 15:00 195103009 Gimonäs Umeå IF/To - Holmsund City IBC Elina Paulsson, Alva Brannelid Storsjöhallen
2017-11-04 16:00 195103010 IBF Dalen/Södra/Vit - Röbäcks IF Alva Brannelid, Elina Paulsson Storsjöhallen
2017-11-04 10:30 195103011 Hörnefors IF - Täfteå IK/2 Robert Segerstedt, Arvid Oscarsson Bråvallahallen
2017-11-04 11:30 195103012 Sandåkerns SK/Röd - Sandåkerns SK/Vit Arvid Oscarsson, Robert Segerstedt Bråvallahallen
2017-11-04 12:30 195103013 Täfteå IK/2 - Umeå City IBF/Vit Arvid Oscarsson, Robert Segerstedt Bråvallahallen
2017-11-04 13:30 195103014 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF Cajsa Lundkvist, Elin Lustig Bråvallahallen
2017-11-04 14:30 195103015 Umeå City IBF/Vit - Sandåkerns SK/Röd Cajsa Lundkvist, Elin Lustig Bråvallahallen
2017-11-04 10:30 195103016 Obbola IK - Spöland Vännäs IF/P08-09 Moa Olsson, Lisa Larsson Olasjöhallen
2017-11-04 11:30 195103017 Ersboda SK - Sävar IK Sabina Beraki, Moa Olsson Olasjöhallen
2017-11-04 12:30 195103018 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Hissjö SK Moa Olsson, Lisa Larsson Olasjöhallen
2017-11-04 13:30 195103019 Sävar IK - Obbola IK Annika Kimmel, Svenja Brandenstein Kimmel Olasjöhallen
2017-11-04 14:30 195103020 Hissjö SK - Ersboda SK Svenja Brandenstein Kimmel, Annika Kimmel Olasjöhallen
2017-12-02 10:30 195103021 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen /Södra/Svart Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Umeå Energi Arena Väst
2017-12-02 11:30 195103022 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Linnéa Bäckström, Victoria Vilhelmsson Umeå Energi Arena Väst
2017-12-02 12:30 195103023 IBF Dalen /Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF/Ca Wilma Sandgren, Victoria Vilhelmsson Umeå Energi Arena Väst
2017-12-02 13:30 195103024 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Umeå City IBF /Blå Meja Dyberg, Tyra Åström Umeå Energi Arena Väst
2017-12-02 14:30 195103025 Gimonäs Umeå IF/Ca - IBF Dalen Tyra Åström, Meja Dyberg Umeå Energi Arena Väst
2017-11-25 13:00 195103026 Täfteå IK/1 - Gimonäs Umeå IF/To Maja Lindsjö, Yueshan Lidström Täftehallen
2017-11-25 14:00 195103027 Holmsund City IBC - Röbäcks IF Yueshan Lidström, Maja Lindsjö Täftehallen
2017-11-25 15:00 195103028 Gimonäs Umeå IF/To - IBF Dalen/Södra/Vit Frida Nilsson-Wihlbäck, Tilda Hamrén Täftehallen
2017-11-25 16:00 195103029 Röbäcks IF - Täfteå IK/1 Frida Nilsson-Wihlbäck, Tilda Hamrén Täftehallen
2017-11-25 17:00 195103030 IBF Dalen/Södra/Vit - Holmsund City IBC Tilda Hamrén, Frida Nilsson-Wihlbäck Täftehallen
2017-11-26 12:00 195103031 Täfteå IK/2 - Sandåkerns SK/Vit Ida Nilsson, Elsa Lustig Täftehallen
2017-11-26 13:00 195103032 Hörnefors IF - Sandåkerns SK/Röd Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Täftehallen
2017-11-26 14:00 195103033 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF/Vit Meja Fjällström, Cajsa Lundkvist Täftehallen
2017-11-26 15:00 195103034 Sandåkerns SK/Röd - Täfteå IK/2 Elin Lustig, Ella Swanemar Täftehallen
2017-11-26 16:00 195103035 Umeå City IBF/Vit - Hörnefors IF Elin Lustig, Ella Swanemar Täftehallen
2017-12-03 11:00 195103036 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Sävar IK Emmy Frisk, Nea Nyberg Hammarhallen Vännäs
2017-12-03 12:00 195103037 Obbola IK - Ersboda SK Emmy Frisk, Nea Nyberg Hammarhallen Vännäs
2017-12-03 13:00 195103038 Sävar IK - Hissjö SK Alva Nilsson, Ayla Öystilä Hammarhallen Vännäs
2017-12-03 14:00 195103039 Ersboda SK - Spöland Vännäs IF/P08-09 Ayla Öystilä, Alva Nilsson Hammarhallen Vännäs
2017-12-03 15:00 195103040 Hissjö SK - Obbola IK Alva Nilsson, Ayla Öystilä Hammarhallen Vännäs
2017-12-17 10:30 195103041 Gimonäs Umeå IF/Ca - Holmsund City IBC Jonatan Vallin, Jakob Torgilsson Bräntbergsskolan
2017-12-17 11:30 195103042 IBF Dalen /Södra/Svart - Röbäcks IF Jakob Torgilsson, Jonatan Vallin Bräntbergsskolan
2017-12-17 12:30 195103043 Holmsund City IBC - Spöland Vännäs IF/P08-09 Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Bräntbergsskolan
2017-12-17 13:30 195103044 Röbäcks IF - Gimonäs Umeå IF/Ca Linnéa Bäckström, Victoria Vilhelmsson Bräntbergsskolan
2017-12-17 14:30 195103045 Spöland Vännäs IF/P08-09 - IBF Dalen /Södra/Svart Victoria Vilhelmsson, Wilma Sandgren Bräntbergsskolan
2017-12-09 09:00 195103046 IBF Dalen/Södra/Vit - Hörnefors IF Robert Segerstedt, Jonatan Vallin Tegs Centralskola
2017-12-09 10:00 195103047 Gimonäs Umeå IF/To - Sandåkerns SK/Röd Jonatan Vallin, Robert Segerstedt Tegs Centralskola
2017-12-09 11:00 195103048 Hörnefors IF - Umeå City IBF /Blå Linn Robertsson, Maja Sköld Tegs Centralskola
2017-12-09 12:00 195103049 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Södra/Vit Maja Sköld, Linn Robertsson Tegs Centralskola
2017-12-09 13:00 195103050 Umeå City IBF /Blå - Gimonäs Umeå IF/To Malva Stenebo Lindgren, Meja Dyberg Tegs Centralskola
2017-12-10 09:00 195103051 Umeå City IBF/Vit - Obbola IK Greta Rudolfsson, Alma Söderström Midgårdshallen
2017-12-10 10:00 195103052 Sandåkerns SK/Vit - Ersboda SK Alma Söderström, Greta Rudolfsson Midgårdshallen
2017-12-10 11:00 195103053 Obbola IK - Täfteå IK/1 Greta Rudolfsson, Ebba Hellström Midgårdshallen
2017-12-10 12:00 195103054 Ersboda SK - Umeå City IBF/Vit Ebba Hellström, Greta Rudolfsson Midgårdshallen
2017-12-10 13:00 195103055 Täfteå IK/1 - Sandåkerns SK/Vit Molly Bodén, Willa Asplund Midgårdshallen
2017-12-10 14:00 195103056 Hissjö SK - IBF Dalen Molly Bodén, Willa Asplund Midgårdshallen
2017-12-10 15:00 195103057 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Hannah Toots, Alva Salo Midgårdshallen
2017-12-10 16:00 195103058 IBF Dalen - Täfteå IK/2 Hilda Skyttberg, Alva Salo Midgårdshallen
2017-12-10 17:00 195103059 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Hissjö SK Hannah Toots, Hilda Skyttberg Midgårdshallen
2017-12-10 18:00 195103060 Täfteå IK/2 - Sävar IK Robert Segerstedt, Agnes Persson Midgårdshallen
2018-01-20 12:00 195103061 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Röbäcks IF Hilda Skyttberg, Tyra Åström Bräntbergsskolan
2018-01-20 13:00 195103062 Umeå City IBF /Blå - Hörnefors IF Tilda Lindgren, Hilda Skyttberg Bräntbergsskolan
2018-01-20 14:00 195103063 Röbäcks IF - Sandåkerns SK/Vit Malva Stenebo Lindgren, Tilda Lindgren Bräntbergsskolan
2018-01-20 15:00 195103064 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Malva Stenebo Lindgren, Tyra Åström Bräntbergsskolan
2018-01-20 16:00 195103065 Sandåkerns SK/Vit - Umeå City IBF /Blå Tilda Lindgren, Tyra Åström Bräntbergsskolan
2018-01-27 11:00 195103066 Gimonäs Umeå IF/To - IBF Dalen Wilma Sandgren, Hilda Skyttberg Bräntbergsskolan
2018-01-27 12:00 195103067 IBF Dalen/Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/Ca Wilma Sandgren, Hilda Skyttberg Bräntbergsskolan
2018-01-27 13:00 195103068 IBF Dalen - Obbola IK Wilma Sandgren, Hilda Skyttberg Bräntbergsskolan
2018-01-27 14:00 195103069 Gimonäs Umeå IF/Ca - Gimonäs Umeå IF/To Elma Labba-Lineruth, Victoria Vilhelmsson Bräntbergsskolan
2018-01-27 15:00 195103070 Obbola IK - IBF Dalen/Södra/Vit Elma Labba-Lineruth, Victoria Vilhelmsson Bräntbergsskolan
2018-01-20 13:00 195103071 Sandåkerns SK/Röd - Ersboda SK Linn Robertsson, Maja Sköld Grubbeskolan
2018-01-20 14:00 195103072 Täfteå IK/2 - Spöland Vännäs IF/P08-09 Linn Robertsson, Maja Sköld Grubbeskolan
2018-01-20 15:00 195103073 Ersboda SK - IBF Dalen /Södra/Svart My Vikström, Tuva Dahlin Grubbeskolan
2018-01-20 16:00 195103074 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Sandåkerns SK/Röd Tuva Dahlin, My Vikström Grubbeskolan
2018-01-20 17:00 195103075 IBF Dalen /Södra/Svart - Täfteå IK/2 Tuva Dahlin, My Vikström Grubbeskolan
2018-01-21 11:00 195103076 Sävar IK - Täfteå IK/1 Maja Lindsjö, Emelie Eriksson Sävaråhallen
2018-01-21 12:00 195103077 Hissjö SK - Umeå City IBF/Vit Liv Bodén, Lisa Bergström Sävaråhallen
2018-01-21 13:00 195103078 Täfteå IK/1 - Holmsund City IBC Lisa Bergström, Liv Bodén Sävaråhallen
2018-01-21 14:00 195103079 Umeå City IBF/Vit - Sävar IK Alma Söderström, Greta Rudolfsson Sävaråhallen
2018-01-21 15:00 195103080 Holmsund City IBC - Hissjö SK Alma Söderström, Greta Rudolfsson Sävaråhallen
2018-02-17 13:30 195103081 IBF Dalen /Södra/Svart - IBF Dalen/Södra/Vit Theo Fessé, Magnus Fessé Tegs Centralskola
2018-02-17 14:30 195103082 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen/Svart Theo Fessé, Magnus Fessé Tegs Centralskola
2018-02-17 15:30 195103083 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF /Blå Theo Fessé, Magnus Fessé Tegs Centralskola
2018-02-17 16:30 195103084 IBF Dalen/Svart - IBF Dalen /Södra/Svart Wilma Sandgren, Linnéa Bäckström Tegs Centralskola
2018-02-17 17:30 195103085 Umeå City IBF /Blå - Sandåkerns SK/Röd Linnéa Bäckström, Wilma Sandgren Tegs Centralskola
2018-02-17 12:00 195103086 Sandåkerns SK/Vit - Hissjö SK Molly Bodén, Willa Asplund Grubbeskolan
2018-02-17 13:00 195103087 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - Spöland Vännäs IF/P08-09 Willa Asplund, Molly Bodén Grubbeskolan
2018-02-17 14:00 195103088 Hissjö SK - Täfteå IK/2 Willa Asplund, Molly Bodén Grubbeskolan
2018-02-17 15:00 195103089 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Sandåkerns SK/Vit Molly Bodén, Alma Söderström Grubbeskolan
2018-02-17 16:00 195103090 Täfteå IK/2 - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Molly Bodén, Alma Söderström Grubbeskolan
2018-02-17 12:00 195103091 Röbäcks IF - IBF Dalen Hannah Toots, Alva Salo Elofssonhallen
2018-02-17 13:00 195103092 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/Vit Alva Salo, Hannah Toots Elofssonhallen
2018-02-17 14:00 195103093 IBF Dalen - Sävar IK Alva Salo, Hannah Toots Elofssonhallen
2018-02-17 15:00 195103094 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF Tilda Lindgren, Tyra Åström Elofssonhallen
2018-02-17 16:00 195103095 Sävar IK - Holmsund City IBC Tyra Åström, Tilda Lindgren Elofssonhallen
2018-02-18 11:30 195103096 Ersboda SK - Hörnefors IF My Vikström, Tuva Dahlin Ersängshallen
2018-02-18 12:30 195103097 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/Ca My Vikström, Tuva Dahlin Ersängshallen
2018-02-18 13:30 195103098 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF/To My Vikström, Tuva Dahlin Ersängshallen
2018-02-18 14:30 195103099 Gimonäs Umeå IF/Ca - Ersboda SK Liv Bodén, Ida Reian Ersängshallen
2018-02-18 15:30 195103100 Gimonäs Umeå IF/To - Obbola IK Ida Reian, Liv Bodén Ersängshallen
2018-03-17 14:00 195103101 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF/P08-09 My Vikström, Tuva Dahlin Vildmannahallen
2018-03-17 15:00 195103102 Gimonäs Umeå IF/Sjöfru - IBF Dalen/Södra/Vit My Vikström, Tuva Dahlin Vildmannahallen
2018-03-17 16:00 195103103 Spöland Vännäs IF/P08-09 - Umeå City IBF/Vit Tuva Dahlin, My Vikström Vildmannahallen
2018-03-17 17:00 195103104 IBF Dalen/Södra/Vit - IBF Dalen Meja Dyberg, Tyra Åström Vildmannahallen
2018-03-17 18:00 195103105 Umeå City IBF/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru Tyra Åström, Meja Dyberg Vildmannahallen
2018-03-25 12:00 195103106 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK/Vit Jon Trädgårdh, Elin Wirtala Storsjöhallen
2018-03-25 13:00 195103107 Täfteå IK/2 - Umeå City IBF /Blå Jon Trädgårdh, Elin Wirtala Storsjöhallen
2018-03-25 14:00 195103108 Sandåkerns SK/Vit - Sävar IK Wilda Berglund, Lovisa Olofsson Storsjöhallen
2018-03-25 15:00 195103109 Umeå City IBF /Blå - Holmsund City IBC Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Storsjöhallen
2018-03-25 16:00 195103110 Sävar IK - Täfteå IK/2 Lovisa Olofsson, Wilda Berglund Storsjöhallen
2018-03-24 10:30 195103111 Hörnefors IF - Täfteå IK/1 Ebba Hellström, Greta Rudolfsson Bråvallahallen
2018-03-24 11:30 195103112 Sandåkerns SK/Röd - Hissjö SK Ebba Hellström, Greta Rudolfsson Bråvallahallen
2018-03-24 12:30 195103113 Täfteå IK/1 - Gimonäs Umeå IF/Ca Ebba Hellström, Greta Rudolfsson Bråvallahallen
2018-03-24 13:30 195103114 Hissjö SK - Hörnefors IF , Moa Stödberg Bråvallahallen
2018-03-24 14:30 195103115 Gimonäs Umeå IF/Ca - Sandåkerns SK/Röd Anna Andersson, Moa Stödberg Bråvallahallen
2018-03-24 10:30 195103116 Obbola IK - IBF Dalen /Södra/Svart Viktoria Nordqvist, Jon Trädgårdh Olasjöhallen
2018-03-24 11:30 195103117 Ersboda SK - Röbäcks IF Jon Trädgårdh, Viktoria Nordqvist Olasjöhallen
2018-03-24 12:30 195103118 IBF Dalen /Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF/To Jon Trädgårdh, Viktoria Nordqvist Olasjöhallen
2018-03-24 13:30 195103119 Röbäcks IF - Obbola IK Molly Bodén, Willa Asplund Olasjöhallen
2018-03-24 14:30 195103120 Gimonäs Umeå IF/To - Ersboda SK Willa Asplund, Molly Bodén Olasjöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis